کسی هست کمکم کنه همکارمو....

1399/11/09

سلام به اساتید محترم
من متاهلم و ۲ تا هم بچه دارم
من تو یه اداره فعالیت میکنم تو ادارمون یه زن که ۷ تا۹ سالس از من بزرگتره که متاهله و یه بچه داره
گفتنیه که هم اون از جیک و پوک من خبر داره هم من تقریبا میشه گفت سعی کردم تو یه فضای سالم و صمیمی بشناسمش و شرایطی ایجاد کردم که بعضا با ماشینم تا خونشون میبرمش و باهم حرفم میزنیم و تو حرفا البته شوخی کاملا مثبت داریم یاهم
بعضا هم دوستت دارم رو خرجش میکنم ولی اونم سکوت میکنه البته میگه منو کسی اینجا دوست داره منم بهش میگم خب من که زیاد دوست دارم
ولی واقعیتش نمیتونم حرف دوستی رو پیش بکشم و بخوام باهام بیاد نهار بیرون البته یه شرایطی ایجاد کردم که یه نهار بدهی دارم بهش
حالا به چند دلیل یکی اینکه خب ممکنه بر بخوره بهش آش نهورده و دهن سوخته شم
دوم اینکه نمیدونم نظرش چیه در موردم واقعیتش نمیدونم تو گوشی راننده اسنپ سیوم کرده یا همکار…
سوم اینکه یه ذره دنبال بحثای خانما باید هوای همو داشته باشن و… هستش
بعضا هم اوقات تلخی میکنه واسم

الان به نظر شما میشه یه جور مخشو زد و دوستی پایه ای باهاش راه انداخت یا نه?
اگه آره راهاشو بهم بگید
از حق نگذریم چیز توپیه یه بار اوکیش کنم تا آخرش باهامه

1490 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-28 06:38:53 +0330 +0330

سلام دوست عزیز اصلا ارزش نداره همونطور که خودت گفتی هیچی ازش نمیدونی شاید هیچ ارزشی براش نداری بعد میری جلو و متلک بارت میکنه و … اولا که اصلا کاری نکن چون متاهلی یکم به بچه هات فکر کن در ثانی اگرم خواستی کاری کنی که نذار وسوسه بشی که بخوای بکنی باید از همه چی مطمئن بشی که سنگ رو یخ نشی و بدبخت، ما ها هیچی از افکار ادما نمیدونیم …

1 ❤️

2021-01-28 06:45:37 +0330 +0330

لذت درهمون دوستیه … قرار نیست با هر زنی که به روت میخنده حتما سکس داشته باشی ارتباط سالم هم میتونه جذاب باشه /// اولا زن شوهر دار خیلی کار نادرستیه که باهاش بریزی رو هم این شرایط رو فکر کن برعکسش اتفاق بیفته زن خودت با یک اشنا // میتونی هضمش کنی //دوما فکر کنم اون خانم صداقتت رو دیده باهات راحته از اعتمادش سوء استفاده نکن

3 ❤️

2021-01-28 06:51:22 +0330 +0330

وقتی بهت اعتماد کرده و باهات میگرده شعور داشته باش و گوه نزن به همه چی اگه قبول نکنه هیچ چیز مثل اول نمیشه و اگرم قبول کنه زندگیش نابود میشه

0 ❤️

2021-01-28 08:47:48 +0330 +0330

فکرکنم فقط توی ایران هست که اگه یه زن به مرد سلام بده
مرده میگه پا میده باید بکنمش
جمعش کن آقا برو اهلش پیدا کن بکن

1 ❤️

2021-01-28 08:50:33 +0330 +0330

راه ندارد بی خیالش بشو

0 ❤️

2021-01-28 09:37:42 +0330 +0330

من تو همکارام بفهمم قصدش همخوابگی با منه با اخرین فن بروسلی مرحوم میزنم وسط پاش تا هم خودش هم خانمش تا ابد فقط فقط باسن سوزی بمونه واسشون 🙄🙄🙄🙄
مگه اگه هر دختر و زنی تو شرکت کار کنه مردای اون شرکت باید بکننشون یکم فرهنگتون رو ببرین بالا 🙄🙄🙄🙄

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «