یک مرد هنگامی که برهنه هستید واقعا چه می‌بیند؟

1399/11/01

زنان در هنگام برهنگی به “بخش های لرزان” خود فکر می‌کنند. بریجت جونز قبلا اینگونه صدایشان کرده است.
احتمالا این بخش‌ها شامل یکی یا چند تا از “نواحی سه گانه‌ی مشکل ساز” می‌شوند: شکم، ران ها یا باسن.
مردان، از طرف دیگر، از بخش های لرزانکی عبور می‌کنند و می‌گذارند که نگاهشان سریعا به قسمت‌های مورد علاقه‌شان لیز بخورد، چه یک زن لباس پوشیده باشد و چه برهنه باشد.
اینجا به شما می‌گوییم که مردان وقتی شما را لخت می‌بینند واقعا به چه چیزی فکر می‌کنند و نکته‌ی قابل توجه این است که آنجایی که اول چشمش می‌افتد، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
خانم‌ها، اگر می‌خواهید بدانید که مردی که نگاهتان می‌کند به چه چیزی علاقه دارد و مردان هنگامی که لخت هستید به چه فکر می‌کنند، چشم‌هایش را دنبال کنید.

• اگر از پایین تا بالایتان را برانداز می‌کنیم، احتمالا به پا یا باسن علاقه داریم.
  • اگر از بالا به پایین براندازتان می‌کنیم، احتمال زیاد به چشم، لب/لبخند و سینه علاقه داریم.
    نه که بگویم کل داستان مهم نیست، معلومه که هست. ولی نگاهمان اول به سمت چیزی می‌رود که از همه بیشتر می‌پسندیم.
    در این قسمت از مغز هیچ فضایی برای چیزهایی مثل نقص و عیب‌های شما وجود ندارد.
    پس ما شما را می‌بینیم، مهم نیست کجا یا چه زمانی، و فکر می‌کنیم که شما خیلی هم دافید.
    ولی بهترین قسمت هنوز مانده…
    شما باهم شروع به کمی صحبت می‌کنید. بعد شما…همان را می‌گویید. همان چیزی که دقیقا آن یارو می‌خواهد بشنود:
    آره، عاشق آشپزیم
    آره عاشق فوتبال تماشا کردنم
    بهم می‌گویند علاقه‌ات به سکس زیاده از حد است ولی اینطور فکر نمی‌کنم
    قبلا ژیمناستیک کار می‌کردم

به به، سلام بیا اینجا ببینم تا الان کجا بودی…

آن فیلم را یادتان است ؟“there is something about mary” که مت دیلون برای کمرون دیاز یک قرار ملاقات با فردی بی نقص را تنظیم می‌کند؟
او در ماشینش را باز می‌کند و یک نقشه بیرون می‌افتد و کمرون می‌گوید:" اوه تو یک معمار هستی" … و بعد مرده درخواست پول خورد می‌کند چون فقط سکه‌های نپالی دارد و کمرون می‌گوید" اوه تو به نپالم رفتی؟"
همه دلشان می‌خواهد که مرد رویاها یا دختر بی‌نقصشان را پیدا کنند. در واقعیت می‌دانیم که همچین چیزی وجود ندارد.
ولی زمان‌های کوتاهی وجود دارد که شما ممکن است ایده‌آل باشید.
و چه برای او ایده‌آل باشید یا نه، هیچ ربطی به ظاهرتان بدون لباس ندارد.
ما شما را لخت دوست داریم. بدون هیچ چون و چرایی.
چه او از بالا به پایین برانداز کند یا پایین به بالا، چیزی که قطعی است این است که دارد اسکرین‌شات‌های ذهنی می‌گیرد تا بعدا نگاهشان کند. او فکر می‌کند شما زیبا هستید، و بهترین قسمت چیست؟
چیزی که از دهان شما خارج می‌شود او را عاشقتان می‌کند.
برایتان آشناست خانم‌ها؟ بله. دقیقا
این خبر فوق‌العاده‌‌ای نیست؟

منبع

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-20 20:55:18 +0330 +0330

من به موهای سینم نگاه میکنم 😛

0 ❤️

2021-01-20 21:06:17 +0330 +0330

موضوع جالبی بود
اخ اخ عاشق اینم که تو معرفی خودش و علایقش بگه که آدم هاتیه😁😁😁 اگه بگه که سکس و یکم خشن میپسنده که دیگه واویلاااااااااااااست😂😂

3 ❤️

2021-01-23 22:51:19 +0330 +0330

↩ Nilufarn75n
😅😅😅😅😅😅😅

1 ❤️

2021-01-27 01:17:56 +0330 +0330

من که فقد ممه و لا پاشونو نگاه می کنم
بعضی وقتا اینقد تابلو میشه پاهاشونو میبندن دیوثا

2 ❤️

2021-01-27 08:38:11 +0330 +0330

↩ Nilufarn75n
پسرها از هر جا بتونن بکنن میکنن براشون فرقی نداره(این جمله درست تره)

1 ❤️

2021-01-27 16:50:40 +0330 +0330

من که نگاه اولم به صورت وجمال طرف هست ،چشمها زیباترینها هستند

2 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «