۲۶ نکته سکسی که کاش زودتر می‌دونستین

1401/04/12

طی چندین سال از اعضای BuzzFeed بهترین راهنمایی‌ها، ترفندها و نکات سکسی رو پرسیدیم. بعضی از جواب‌های آموزنده و مفیدو اینجا آوردیم. (اسم کاربری که پیام رو نوشته زیر هر متن نوشته شده – مترجم)

نکته: بدن، علایق و تجربه‌های افراد متفاوته؛ پس ممکنه همه اینا درباره شما صدق نکنه. با خیال راحت هر کدومو که می‌خواین انتخاب کنین و به بقیه توجه نکنین. فقط این مهمه که با شریک(های) جنسیتون ارتباط داشته باشین و این ارتباط همیشه با رضایت باشه.

۱ـ اگه با ساک‌زدن و ساکِ حَلقی (deep-throat) مشکل دارین، دستتونو مشت کنین و روی انگشت شستتون فشار بدین تا از حالت تهوع جلوگیری کنین

«اگه این‌جور وقتا عُق می‌زنین (gag reflex) یه ترفند کوچولو اینه که انگشت شستتونو به بقیه انگشتاتون فشار بدین. این کار از عق زدن و خفگی جلوگیری می‌کنه»
nicoleees11

۲ـ اینو بدونین که روان‌کننده هرچی بیشتر باشه بهتره

«روان‌کننده. تو رو خدا از خریدنش نترس. روان‌کننده اون پوزیشنی که دوس داری رو خیلی بهتر می‌کنه»
Emma Matlockm از فیس‌بوک

«فکر می‌کنین به اندازه کافی روان‌کننده زدین؟ اشتباه می‌کنین! بیشتر بزنین!»
genee49

۳ـ و وقتی می‌گم روان‌کننده، منظورم فقط روان‌کننده‌ست. دوستان؛ اگه توی حموم سکس می‌کنین از صابون استفاده نکنین

«ما یه بار خواستیم تو حموم بجای روان‌کننده از صابون استفاده کنیم و من از حال رفتم. سال ۱۹۸۱ بود. هرگز یادم نمی‌ره»
Alan Brady از فیس‌بوک

«از صابون استفاده نکنین و هرگز بجای روان‌کننده روغن بچه نزنین. ممکنه اول احساس خوبی داشته باشه ولی بعدش آلت عزیزتون می‌سوزه!»
bmulgad

۴ـ یادتون باشه که همیشه سکس شامل دخول نیست

«اگه به هر دلیلی از دخول لذت نمی‌برین، فکر نکنین که دیگه نمی‌تونین سکس لذت‌بخشی داشته باشین و شریک جنسی‌تونو ارضا کنین! کارهای خیلی زیاد دیگه‌ای هم می‌شه انجام داد که شامل دخول نمی‌شن ولی بازم برای هر دو طرف لذت‌بخشن»
nny909

«اگه سکس فقط موقعی براتون لذت‌بخشه که کارهایی رو با دهن یا دست یا بوسه انجام می‌دین ، خودتونو مجبور به انجام کار دیگه‌ای نکنین! فقط کارهایی که بهتون حس خوبی می‌ده رو انجام بدین. سکس نباید یه وظیفه باشه»
priyah2

۵ـ اگه اولین باره که سکس گروهی (orgy) دارین، توجه کنین که هیچ‌وقت مثل چیزی که تو پورن می‌بینین نیست؛ پس اگه متفاوت پیش می‌ره نگران نباشین

«این موضوع در مورد سکس با یک نفر هم درسته، اما در مورد سکس گروهی خیلی بیشتر صدق می‌کنه. بیشتر اوقات ۷۵ درصد افراد توی سکس گروهی سردرگم می‌شن»
chelseah463

۶ـ به یک پوزیشن پیله نکنین و بقیه رو هم امتحان کنین؛ وگرنه نمی‌دونین چیو از دست می‌دین

«تنها راهی که می‌دونم در عرض چند دقیقه به ارگاسم می‌رسم اینه که من بالا باشم. من بیشتر با دخول حال می‌کنم تا تحریک کلیتوریس»
marisola4

۷ـ سعی کنین وقتی برای پارتنرتون می‌خورید، صدایی مثل ناله یا زمزمه ایجاد کنین. این کار تارهای صوتی‌تونو به لرزش در میاره، انگار که یک ویبراتور تو گلوتون باشه

«خب یه دلیلی هست که بازیگرای پورن موقع خوردن (هرچی، کیر، کس، کون، سینه، گردن و… – مترجم) صداهای ناله در میارن. ارتعاش تارهای صوتی باعث می‌شه حس و هیجان بیشتری بوجود بیاد»
caitdew

۸ـ اگه می‌خواین واسه کسی بخورین، یه تیکه یخ بذارین تو دهنتون و امتحان کنین

«یه شب یه لیوان یخ کنارم گذاشتم. اون‌موقع دوست‌پسرم فکرشم نمی‌کرد. همون‌طور که می‌خواستم واسش ساک بزنم، یه تیکه یخ کوچیک گذاشتم تو دهنم. نمی‌دونست دارم چیکار می‌کنم و این قسمت مورد علاقم بود. دوست پسرم این کارو دوست داشت و در طول رابطه هم هر چند وقت تکرارش می‌کردم تا به عشق بازیمون هیجان بیشتری بدم»
michelled449

۹ـ یا سعی کنین این‌کارو با دهنی پر از چیزای گازدار انجام بدین تا حسش بیشتر شه

«حین کیرخوری هیچ‌وقت معجزه یک دهن پر از شامپاین یا نوشابه (هرچیز گازدار) رو دست کم نگیرین. فقط یادتون باشه که از بینی‌تون نفس بکشین!»
Bostonafrorican

«می‌تونین این کارو با هر نوشیدنی سرد و گازداری انجام بدین (من دکتر پپر رو ترجیح می‌دم ولی شامپاینم عالیه). یکم بخورین بعد کیرو با دقت بذارین تو دهنتون. زبونتونو به سمت اون نقطه حساسی که درست زیر کلاهکه فشار بدین و قبل از اینکه نوشیدنی رو قورت بدین، اجازه بدین حباب‌ها چندلحظه قلقلکش بدن»
Lauriewilsonm

۱۰ـ گاهی وقتا به معنای واقعی گُه‌کاری می‌شه؛ اما اجازه ندین شما رو از خودمونی‌شدن با کسی منصرف کنه

« اگر عاشق سکس مقعدی هستید، باید بدونین چطور براش آماده بشین و هر کاری می‌تونین انجام بدین تا خودتونو واسش آماده کنین. اما همیشه کونه که تصمیم می‌گیره که «آیا الان وقتشه که برینم یا نه؟» گاهی حتی اگه خودتونو آماده کنین بازم اتفاقی که نباید میفته. اینم مشکلی نیست. همه می‌رینن و این چیزی نیست که کسی بابتش خجالت‌زده بشه»
Rachel Glenn از فیس‌بوک

۱۱ـ اگه چیزی داره خوب جواب می‌ده ادامه‌ش بدین! کاری رو که میکنین متوقف نکنین یا تکنیکتونو عوض نکنین

«اگه میگه نزدیکه به ارگاسم برسه از کاری که دارین انجام میدین دست نکشین. دلیلی هست که داره به ارگاسم می‌رسه؛ اونم اینه که کاری که دارین انجام می‌دین براش لذت‌بخشه. اگه وسط کار تکنیکتونو عوض کنین کل ماجرا منتفیه»
gemmam4

۱۲ـ درک کنین که بدن صداها و بوهای عجیبی تولید می‌کنه که برای همه اتفاق می‌افته، پس نیازی نیست خجالت بکشین

«خروج باد از واژن (Queef)، قولنج و گرفتگی عضله و بوهای عجیب و غریب پیش میاد. نگران نشین. مهم نیست. بعضی وقتا چیزهای خجالت‌آور یا احمقانه‌ای اتفاق می‌افته. از مسخرگی و مضحک‌بودنش لذت ببرین. معمولاً طرف مقابل می‌خواد در موردش باهاتون بخنده چون به نظرش باحاله و به‌خاطرش شما رو بیشتر دوست داره»
rachelp4

۱۳ـ در مورد چیزای کینکی ذهن باز داشته باشین چون ممکنه چیز جدیدی پیدا کنین که واقعاً تحریکتون کنه

«شاید بعضی چیزا عجیب یا زننده یا حتی وحشتناک به نظر بیان، ولی یه وقتایی ارزششو داره که از منطقه امنتون بیرون بیاین و ممکنه چیزی پیدا کنین که درست و حسابی تحریک و ارضاتون کنه»
jennig41

«همه‌چی به امتحان‌کردنش بستگی داره. چیزایی که پارتنرتون دوست داره و دوست نداره رو پیدا کنین. هیچ اشکالی نداره که حرفتونو بدون رودربایستی بزنین و سوال بپرسین. عیبی هم نداره که وسط کار متوجه بشین. اما عقب نکشین و نترسین که نشون بدین از چه چیزای عجیب و غریبی خوشتون میومده و همیشه دوست داشتین امتحانشون کنین. پارتنری که رابطه خوبی باهاش دارین متوجه می‌شه و احتمالاً یکی دو مورد رو بهتون نشون می‌ده که فکر نمی‌کردین دوست داشته باشین»
Bailey Parenteauاز فیس‌بوک

۱۴ـ ارگاسم هدف نیست

«اولین باری که من و پارتنر قبلیم سکس داشتیم، بهم اطمینان داد که هیچ فشاری از طرف اون یا خودم برای ارگاسم نیست. این‌که چقدر بهم حس آرامش داد رو دوست داشتم و دیدم چقدر راحته که بهش بگم چی می‌خوام. این ایده که ۱۰۰ درصد روی رسیدن به ارگاسم تمرکز نکنیم بهمون اجازه می‌ده که واقعاً لذت ببریم و این‌جوری تجربه کاملاً متفاوتی می‌شه»
missmarker

۱۵ـ کون می‌تونه برای همه با هر جنسیت و گرایشی کاربرد داشته باشه

«کون قسمتیه که یجورایی تابوئه؛ اما چرا باید این‌طوری باشه؟ خوشحالم که ناامنی‌هامو پشت سر گذاشتم و این بخش از زندگی جنسیمو کشف کردم. واسه من و پارتنرم لذت فوق‌العاده‌ای داره و خیلی چیز خوبیه»
lauraf36

۱۶ـ اما اینم بدونین که ممکنه چیزهای خاصی رو توی سکس دوست نداشته باشین که اینم خیلی خوبه! در موردش احساس عجیب‌بودن یا گناه نکنین

«کاش می‌دونستم که قرار نیس از سکس مقعدی خوشم بیاد و لازم نبود در برابرش احساس گناه کنم. بعضی از مردم اصلاً از رابطه مقعدی خوششون نمیاد و هیچوقتم قرار نیس خوششون بیاد. کل روان‌کننده‌های دنیا هم نمیتونن تغییرشون بدن و این کاملاً عادیه»
MrsH810

۱۷ـ قبل از سکس یکم آب‌میوه بخورین. اسیدی‌شدن دهن بزاق بیشتری تولید می‌کنه (هرچی خیس‌تر، بهتر)

«بهترین چیزی که من یاد گرفتم این بود که آب گریپ فروت، پرتقال یا هر چیز اسیدی بخورم. سطح پایین pH باعث می‌شه که بزاق زیادی ترشح کنید که همیشه حین خوردن برای طرف مقابل خوبه»
gwendyt

۱۸ـ عشق‌بازی قبل از سکسو فراموش نکنین

«این‌جوری احساس راحتی بیشتری می‌کنین و کل بدنتون وقت داره برای سکس آماده بشه»
giulianam419

«حقیقتاً عشق‌بازی باعث می‌شه همه‌چی حس بهتری داشته باشه. تازه، عجله توی هیچی خوب نیست؛ لازمه بدنتون به یه چیزایی عادت کنه»
sakura0101

۱۹ـ اگه واژن دارین بعد از سکس و دخول حتما ادرار کنین

«همیشه باید بعدش ادرار کنین؛ همیشه! عفونت مجرای ادراری اصلاً جالب نیست!»
Alexismaureenl

«یعنی در کل، فقط باید واژنتونو بشورین! (منظور روشه، آب نکنین توش که بعدش 100 درصد عفونت می‌کنید – مترجم) من اگه قبل و بعد از سکس واژنمو می‌شستم می‌تونستم خودمو از عفونت‌های مجاری ادراری (UTI) زیادی نجات بدم»
kaitlynnicolew

۲۰ـ چه تنها باشین چه با بقیه، اسباب‌بازی‌های جنسی مناسب رو امتحان کنین (آره، بعضی وقتا وسیله‌ها اشتباهی‌ان)

«مراقب باشین از چه وسیله‌هایی استفاده می‌کنین. نامزدم موقعی که داشتیم تو پوزیشن داگی سکس واژینال انجام می‌دادیم، ویبراتور رو کرد توی کونم و ویبراتور تا اعماقش رفت. یعنی انگار کونم ویبراتورو کامل قورت داد. ۱۰ دقیقه تلاش کردیم تا دراومد»
Sydney LeDonneاز فیس‌بوک

۲۱ـ اگه در سکس سه‌نفره، چهارنفره یا چندنفره حس کردین کنار گذاشته شدین، حتماً در موردش صحبت کنین؛ چون در نهایت شما مسئول لذت خودتونین

«من توی یک رابطه چندنفره (Polyamory) با چهارنفر اصلی و گهگاه بقیه بودم. پس یادتون باشه که صحبت کردن نکته مهمیه»
dizzyizzy316

۲۲ـ همیشه از وضعیت بیماری‌های مقاربتی خودتون و کسایی که باهاشون ارتباط دارین مطمئن باشین

«این خیییییلی مهمه و نیازی به گفتن نداره، اما من بازم محض احتیاط می‌گم» (سونامی بیماری‌های مقاربتی به‌راه افتاده. تعارف نداشته باشید. مراقب باشید و آزمایش بدید – مترجم)
tylorness88

۲۳ـ ممکنه تحریک بیش از حدی اتفاق بیفته و همیشه هم جالب نیست، پس اگه به استراحت نیاز دارین از خودتون دریغ نکنین

«من یه زن مجردم که اوایل امسال به یه مهمونی خوش‌گذرونی (ضربدری) رفتم و اینو یاد گرفتم، اما وقتی که فقط با یک نفرم باشین ممکنه همچین اتفاقی بیفته»
aymbrel

۲۴ـ آماده امتحان‌کردن چیزای جدید باشین اما کاریو که باهاش راحت نیستین انجام ندین

«اگه نمی‌خواین با هردوسوراخ هم‌زمان سکس داشته باشین (double-penetrate)، یا طرف براتون بزنه یا بوستون کنه باید بگین»
edenthesnake

۲۵ـ اگه طرف داره کاری رو انجام می‌ده که دوسش دارین، بهش بگین

«همیشه سعی کنین حین اتفاق افتادن حرکات، به هم بگین که چیو دوست دارین و چیو دوست ندارین؛ چون این کار در دراز مدت باعث می‌شه از همه چی لذت ببرین. هیچی جذاب‌تر از این نیست که یکی بهتون بگه یه حرکت عالی دارین انجام میدین. می‌تونین با ناله کردن، کشیدن مو، حرف‌های سکسی یا نگه‌داشتن طولانی‌مدت سر (دهن – مترجم) توی یک نقطه این لذتو به طرف نشون بدین»
Elizabethhubka

«حرف زدن خیلی مهمه. اگه پارتنرم باهام سکس اورال انجام بده و من لذت ببرم، پارتنرمم واقعاً حسش می‌کنه و لذت می‌بره. یا اگه بهم بگه که ازش لذت می‌بره من دیگه از لذت ذوب می‌شم»
c40f0

۲۶ـ هرچند سکس می‌تونه خیلی جدی باشه، همیشه لازم نیس این‌جوری باشه. لازمه حتماً آرامش داشته باشین و لذت ببرین!

«سکس خنده‌داره، گاهی ناجوره و باعث خجالت می‌شه. یعنی بیا با هم لخت شیم و بدن‌های زمختمونو بزنیم به هم. اتفاقای عجیبی می‌افته. صداهای عجیب، لکه‌های خیس، افتادن از تخت، و حتی این‌که حیوون خونگیت بهت زل بزنه خنده داره! بهترین سکس من وقتی بود که می‌تونستیم به همدیگه و به موقعیتمون بخندیم. سکس نباید اینقدر جدی باشه. به هم بخندین، با هم خوش بگذرونین و حتماً حواستون به پارتنرتون باشه»
ashw4

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-04 16:24:24 +0430 +0430

من چنتا سوال داشتم نمیدونم کجا بپرسم لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
من پارتنرم خیلی حشریه، گه گاهی میتونم راضیش کنم مثلا شبا از 11 12 ک سکسو شروع میکنیم تا 5 6 صب ادامه داره
ن اینکه تایمش یسره باشها، بعد هر بار ارضا شدنم 10 دقیقه تا ی رب طول میکشه تا راس کنم و بتونم باز بکنمش، ولی ظاهرا ک خودش راضیه اما مشکلم واس بعضی شباس ک بعد ی یار ارضا شدنم دیگه نمیتونم راس کنم، معمولا اون روزایی ک کارم سنگینه اینجوری میشم
سکس مون در هفته تقریبا 3 یا 4 روز اینجوریه
میخلستم بدونم اون شبایی ک نمیتونم تا صب چن بار ارضا بشم طبیعیه یا ضعف از منه
بعد اگه ضعف از منه راهکاری چیزی داره ک بتونم ضعفمو جبران کنمو بدنمو قویتر کنم؟
ممنون میشم اگه راهنمایبم کنین

0 ❤️

2022-07-09 15:41:48 +0430 +0430

↩ jaja123456789
با یک دکتر مشورت کنید.
اینجا خوبه ولی همیشه مناسب نیست!

1 ❤️

2022-07-10 05:25:27 +0430 +0430

↩ jaja123456789
یه نفرو ببر تو کردنش کمکت کنه

0 ❤️

2022-07-10 10:45:14 +0430 +0430

↩ jaja123456789
هر ادمی کششی داره، وقتی اون حجم خشاب خالی میکنی فردا باید خشابو پر کنی

1 ❤️

2022-07-14 23:41:28 +0430 +0430

↩ EROTOSS
ممنون

1 ❤️

2022-07-14 23:43:47 +0430 +0430

↩ boybad43678
ممنون

0 ❤️

2022-07-14 23:49:13 +0430 +0430

↩ AliRezabd021
ممنون

0 ❤️

2023-02-11 10:22:48 +0330 +0330

عالی بود 👌 😎

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «