۳۷ پیام سکسی مناسب برای آغاز سکس

1399/10/06

۳۷ مورد از بهترین نمونه‌های پیامک‌های سکسی که بهتان کمک می‌کند در هر موقعیت و شرایطی بتوانید مکالماتی که به سکس منتهی می‌شود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید

می‌توانید همین‌ها را کپی‌پیست کنید! Nov 5, 2020

فرستادن پیامک‌های سکسی بدون تردید جزو هنرهای برجسته‌ی قرن 21 است.

خانم ‘پیا هالک’ (Pia Holec) دکتر روانشناس و متخصص درمان مشکلات جنسی می‌گوید:
«پیامک سکسی نه تنها راهی فوق‌العاده برای برقراری ارتباط در مرحله‌ای فراتر از پیش با شریک جنسی‌تان است، بلکه اعتماد بین شما را نیز افزایش می‌دهد. در این نوع ارتباط ما یکدیگر را آگاه می‌کنیم از این که میل داریم هنگام سکس چه کنیم.»

ممکن است در گذشته پیامکی فرستاده باشید که بسیار بی‌شرمانه بوده باشد یا این ادعا را مطرح کرده باشد که در سکس به مرحله‌ی خدایی رسیده‌اید! اما احتمالاً آن نوع پیامک‌ها را به همراه تلفن همراه مدل قدیمی‌تان که از وسط باز و بسته می‌شد خیلی وقت است کنار گذاشته‌اید…

همیشه این ترس وجود داشته است که فرستادن پیامک‌های سکسی ممکن است معذب‌کننده باشد یا ممکن است شما را در شرایطی قرار دهد که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده‌اید. خانم هالک ادامه دادند:
«ممکن است به خودتان بگوئید “این پیامک ممکن است به چه چیزی منتهی شود؟” یا “اوه خدای من! با فرستادن این پیام ممکن است چگونه به نظر بیایم؟” {در مورد من چه فکری می‌کند؟}. به هیچ وجه نیاز نیست در پیامکتان کارهایی که {در سکس} با انجام آنها اصلاً راحت نیستید را پیشنهاد کنید، به جای آن از همان ترکیب کلماتی استفاده کنید که همیشه از آن‌ها برای لاس زدن یا حشری کردن شریک جنسی‌تان استفاده می‌کرده‌اید.»

خانم دکتر هالک توصیه می‌کنند که اگر مدت زمانی که در اختیار دارید محدود است، سعی کنید با استفاده از خاطرات جنسی گذشته به یاد آورید که دوست دارید کدام قسمت از بدنتان توسط خودتان یا شریک جنسی‌تان و به چه طریقی لمس شود و حشری کردن شریک جنسی‌تان را از آنجا آغاز کنید.

کارشناس بالینی و متخصص مسائل جنسی خانم ‘شامیرا هوارد’ (Shamyra Howard) می‌گوید:
«به یاد داشته باشید که پیامک‌های سکسی می‌توانند شامل هر چیز مربوط به سکس باشند {در این باره محدودیتی وجود ندارد}. می‌توانید تصاویری سکسی از خودتان (البته بدون چهره)، کلیپ‌هایی از پورن، فایل‌های صوتی از آنچه می‌خواهید، داستان‌هایی سکسی از اتفاقاتی که مایل هستید بین شما و پارتنرتان بیفتد یا… را برای او بفرستید. می‌توانید به خواسته‌ها و توصیه‌های او درمورد سکس پاسخ مثبت دهید یا در آن پیام‌ها درمورد اسباب‌بازی‌های جنسی تازه‌ای که میل دارید در سکس‌های آینده‌تان از آنها استفاده کرده و امتحانشان کنید، با او حرف بزنید. اما قبل از این که یک پیامک سکسی و حشری‌کننده برایش بفرستید از شریک جنسی‌تان بپرسید آیا اصلاً مایل به انجام آن کارها هست؟ مرزهای خود را در سکس، به وضوح با یکدیگر در میان بگذارید. شاید فرستادن چند عکس درمورد سکس گروهی بی‌اشکال باشد اما فرستادن پیامک‌هایی در این مورد بی‌اشکال نیست. هر زمان که حرف زدن در این موارد برای طرف مقابلتان معذب‌کننده بود، شریک جنسی‌تان می‌تواند از کلمه‌ی امن [safe word] در آن لحظه استفاده کند تا بفهمید که مایل به ادامه‌ی آن مکالمه نیست.»

خانم دکتر هالک نیز می‌گوید: «مانند زمانی که در رختخواب هستید، کلمات امن (safe word) در میان مکالمات درمورد سکس نیز می‌توانند بسیار مفید باشند.»

گاهی اوقات هدف از فرستادن پیامک‌های جنسی تحریک کردن طرف مقابل یا رساندنش به ارگاسم نیست بلکه مطرح کردن ایده‌ی امتحان کردن یک فانتزی جدید یا یک عمل تازه در هنگام سکس است. خانم ‘تیومی مورگان’ (Tyomi Morgan) متخصص سکس می‌گوید:
«با وجود اینکه دفعه‌ی بعدی که شریک جنسی‌تان را ملاقات کردید عمل کردن به محتوای آن پیامک‌های جنسی می‌تواند بسیار جذاب و سکسی باشد اما فرستادن پیامکی با محتوای جنسی می‌تواند صرفاً برای لذت بردن از حسی که در هر دوی شما ایجاد می‌کند باشد.»

چه یک تازه‌کار باشید که بخواهد یاد بگیرد چگونه برای شریک جنسی‌اش پیامک بفرستد، چه فردی باشید که در محور زمان در این مورد تجربیاتی به دست آورده است ولی می‌خواهد با فرستادن پیامک‌های جدید، شخصی که در زندگی‌اش جایگاه خاصی دارد را با یک روش جدید سورپرایز کند، پیامک‌های سکسی زیر که توسط متخصصین سکس به نگارش درآمده‌اند می‌توانند کمک کنند که به روش دیجیتال با شریک جنسی‌تان حرف‌های تحریک‌کننده بزنید.

1. وقتی یاد گذشته‌ها افتاده‌اید:
    «اون دفعه که باعث شدی دو بار پشت سر هم ارضا شم یادته؟ هیچوقت یادم نمیره…»

2. وقتی عکسی از یک پوزیشن سکسی برایش می‌فرستید که مایلید سکس در آن موقعیت مکانی را امتحان کنید:
    «دفعه‌ی بعدمون!»

3. وقتی می‌خواهید توجهش را به خودتان جلب کنید:
    «اگه میتونستی ببینی الان چی پامه! ابریشمیه و تا بالای رونم ادامه داره… {جوراب شلواری} اشتباههای تایپیمو بیخیال آخه یه دستی دارم تایپ میکنم! {با دست دیگر مشغول خودارضایی هستم}»

4. وقتی در میانه‌ی روز کاری احساس می‌کنید به سکس نیاز دارید و میل دارید در کنار شریک جنسی‌تان باشید:
    «اصن نمیتونم رو این جلسه تمرکز کنم دلم میخواس پیش تو بودم! اگه الان پیشت بودم باهام چیکار میکردی؟»

5. وقتی حشری هستید و دلتان شیطنت می‌خواهد!
    «اگه بیام در خونت، درو باز کنی ببینی فقط یک بارونی تنمه و زیرش کاملا لختم چیکار میکنی؟»

6. وقتی می‌خواهید ببینید طرف مقابل در حال و هوای سکس است یا خیر:
    «وقتی ببینمت خودمو میندازم روت! {میپرم روت} با همه جات کار دارم!»

7. وقتی می‌خواهید او را تحسین کنید یا اعتماد به نفس‌اش را افزایش دهید:
    «اوممم… تو واقعا دیوونه‌م میکنی! حتی از فکر کردن بهت خیس میشم!»

8. وقتی میخواهید یک اسباب‌بازی جنسی جدید را وارد جریان سکستان کنید:
    «سلام عزیزم یه ویبراتور فشنگی تازه خریدم! {ویبراتور مخصوص کلیتوریس} نمیتونم بیشتر از این برای وقتی که داری از پشت منو میکنی و من اینو رو چوچوله‌م فشار میدم صبر کنم!»

9. وقتی حس می‌کنید به انجام اعمال غیر معمول در سکس تمایل دارید:
    «دلم میخواد دستامو به پشت سرم ببندی {میله‌های تخت} بعد سر تا پامو لیس بزنی!»

10. زمانی که می‌خواهید بفهمید آیا وقت مناسبی برای سکس است {برای سکس با شما وقت دارد} یا خیر:
    «میای بازی کنیم؟»

11. وقتی دیگر نمی‌دانید چه بگوئید اما نمی‌خواهید {رد و بدل کردن} پیامک‌های سکسی بین‌تان متوقف شود:
    «بیشتر برام بگو»

12. وقتی می‌خواهید مکالمه‌تان رمانتیک‌تر شود:
    «چن تا شمع روشن کردم میخوام تو اتاق خواب موسیقی مورد علاقه‌مونو بذارم. میای خونه؟»

13. وقتی می‌خواهید در هنگام سکس شیطنت کنید:
    «وقتی نزدیک بود آبم بیاد کاری که داری میکنی رو متوقف کن و اینقدر صبر کن بهت التماس کنم ادامه بدی!»

14. وقتی از یک رؤیای سکسی بیدار شده‌اید:
    «خواب سکس دیشبمونو دیدم اصن نمیتونم از فکرت بیرون بیام دلم میخواد نرمی لباتو روی لبام حس کنم.»

15. وقتی می‌خواهید تصویری را برایش مجسم کنید:
    «خونه تنهام، لخت لختم، تنها چیزی که میخوام کیرته که بره توم! دوس دارم بیام دم در استقبالت همونجا شلوارتو بکشم پایین جلوت زانو بزنم…»

16. وقتی حس می‌کنید دوست دارید از او تعریف کنید:
    «فقط تو میتونی اینقدر خوشحالم کنی {حس خوشبختی}»

17. وقتی آماده هستید چیزهای جدید را امتحان کنید:
    «نظرت چیه امشب یه چیز تازه امتحان کنیم؟»

18. وقتی کمی تحقیق کرده‌اید و چیزهای جدیدی یاد گرفته‌اید:
    «داشتم پادکست مورد علاقه‌مو گوش می‌کردم، درمورد یک روش {تکنیک} جدید سکس حرف میزد، دلم میخواد امشب امتحانش کنیم.»

19. وقتی می‌خواهید از میزان حشری بودنتان کم کنید {وقفه‌ای ایجاد کنید یا ادامه‌ی کار را به بعد موکول کنید}
    «میشه بعد از شام با دستات توت فرنگی تو دهنم بذاری و از روی بدنم خامه لیس بزنی؟»

20. وقتی از اسباب‌بازی جنسی که به تازگی خریده‌اید عکسی گرفته و برای او می‌فرستید:
    «*دوس داری منو در حال ور رفتن با خودم نگا کنی؟»

21. وقتی می‌خواهید شریک جنسی‌تان اندکی حس قدرت یا مسلط بودن بر جریان را داشته باشد:
    «اگه الان پیشت بودم دلت میخواس برات چیکار میکردم؟»

22. وقتی در طول روز و هنگام بیداری چشمانتان را می‌بندید و به اتفاقات دیشب فکر می‌کنید:
    «وقتی سرمو ماساژ میدی خیلی خوشم میاد، باعث میشه توی تمام تنم حس فوق‌العاده‌ای داشته باشم»

23. وقتی عکس‌هایی برایش می‌فرستید که در آن یکی‌یکی تکه‌های لباس زیر مورد علاقه‌تان را در میاورید:
    «میخوای عکسای لختی‌تری ببینی؟ بهم بگو اگر اینجا بودی اولین کاری که باهام می‌کردی چی بود.»

24. وقتی برای آمدنش واقعاً بی‌صبرید:
    «دارم ثانیه ‌شماری می‌کنم بیای، وقتی به آخرین باری که کسمو لیسیدی فکر میکنم لای پام حسابی خیس میشه.»

25. وقتی دلتان می‌خواهد حسابی لاس بزنید:
    «بذار آهسته و ملایم پیش بریم با هر پیامکت خیس‌تر میشم.»

26. وقتی می‌خواهید سکس را وارد رابطه‌تان کنید:
    «فردا شب میام خونه‌ت امیدوارم آمادگیشو داشته باشی!»

27. وقتی می‌خواهید ذهن او را درگیر خودتان کنید:
    «هر فانتزی ای موقع خودارضائی داری برام بگو، منم فانتزیامو بهت میگم»

28. وقتی می‌خواهید او را بی نهایت حشری کنید:
    «دلم میخواد کیرتو همین الان توم حس کنم! الان کیرت توم بود…»

29. وقتی مشغول تماس تصویری هستید و جلوی دوربین برایش خودارضائی می‌کنید:
    «تموم مدتی که خودارضائی منو میبینی، همش دارم تو رو تصور میکنم {همش فکر میکنم تو داری این کارا رو باهام میکنی!}»

30. وقتی می‌خواهید از طریق یک پیام صوتی توانایی‌های او را در سکس تایید کنید:
    «تو دقیقا میدونی چی بگی که منو حشری کنی {بلدی چی بگی کسم حسابی آب بندازه}»

31. وقتی میخواهید یکی از فانتزی‌هایتان را تبدیل به واقعیت کنید:
    «داشتم مقاله‌ای درمورد سکس از کون میخوندم، باعث شد فکرم حسابی درگیر شه… درموردش حرف بزنیم؟»

32. وقتی میخواهید احساسش را تحریک کنید:
    «لای ملحفه‌ها دراز کشیدم، تماس بافت ملحفه روی تن لختم واقعاً حس خوبی داره.»

33. وقتی میخواهید همه چیز را برای آمدن او مهیا کنید:
    «لختم، تازه یه دوش داغ گرفتم، آب داره قطره‌قطره از تنم میچکه. چقد بد که الان اینجا نیستی…»

34. وقتی قوانین جدیدی برایش می‌گذارید
    «راحت باش بذار کاری کنم حس خوبی داشته باشی» {خودت را به من بسپار}

35. وقتی میخواهید او را در جریان علایق سکسی‌تان بگذارید:
    «میدونی عاشق چی هستم؟ باعث شم آبت با شدت بپاشه!» {شدیدتر بیاد}

36. وقتی دلتان برایش تنگ شده است:
    «دلم میخواس اینجا بودی تا میتونستم…»

37. وقتی در سکس همه‌ی کارها را کرده‌اید و همه‌ی حرفها را قبلاً زده‌اید:
    «واقعاً فوق‌العاده بود…! عاشق حسی هستم که وقتی باهاتم دارم… منو به وجد میاری!»

منبع: womenshealthmag

17 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-27 11:47:02 +0330 +0330

سکس چت یاد جوونا مردم میدید :/ 😂

5 ❤️

2020-12-27 12:51:46 +0330 +0330

این کار فوق‌العاده‌اس! در باب اهمیت و معجزاتش حدیث هم داریم اتفاقا! البته دو نفر پایه لازم داره و مثل همیشه تمرین و تکرار ولی بشدت توصیه می‌شه!
اکثر جملاتی که اینجا گفته شد به درد گفتن خانوم‌ها میخوره، برادران بزرگوار هم می‌تونن با اندکی سرچ و خلاقیت! قبل از خود سکس کلی هیجان و جذابیت به فضا اضافه کنن (شخصا فکر می‌کنم یه مقدار اگر یه مقدار فاز احساسیش رو بیشتر و سکسیش رو کمتر کنن آقایون در پیام فرستادن، کلی بهشون خوش می‌گذره!)
اسکلت جان دمت گرم 👏 عالی بود

4 ❤️

2020-12-27 13:19:17 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD

Call_me_ReD: این کار فوق‌العاده‌اس! در باب اهمیت و معجزاتش حدیث هم داریم اتفاقا! البته دو نفر پایه لازم داره و مثل همیشه تمرین و تکرار ولی بشدت توصیه می‌شه!
اکثر جملاتی که اینجا گفته شد به درد گفتن خانوم‌ها میخوره، برادران بزرگوار هم می‌تونن با اندکی سرچ و خلاقیت! قبل از خود سکس کلی هیجان و جذابیت به فضا اضافه کنن (شخصا فکر می‌کنم یه مقدار اگر یه مقدار فاز احساسیش رو بیشتر و سکسیش رو کمتر کنن آقایون در پیام فرستادن، کلی بهشون خوش می‌گذره!)
اسکلت جان دمت گرم 👏 عالی بود

خواهش میکنم ای دوست.
آره تکنولوژی و پیشرف هر عان شیوه‌های ابراز حشر را نیز دگرگون میکند…
اینا همه‌ش 37 تا مثال بود که اونم از فرهنگ بلاد کفر آمده، صدالبته که این موضو جای مانور بیشتری هم دارد و باز هم میشود درموردش حشرآموزی و حشرپردازی‌ها‌ نمود و اگر محتوایی در این مورد یافتی مام فیض میبریم.🌹

4 ❤️

2020-12-27 13:21:53 +0330 +0330

↩ mistrs_l

mistrs_l: سکس چت یاد جوونا مردم میدید :/ 😂
سکسچت نمیشود گف، اینا مقدمه‌چینی‌ست برا سکس واقعی و طبیعی در دنیای کاملاً حقیقی‌.

4 ❤️

2020-12-29 00:00:03 +0330 +0330

کسشعر قرن

0 ❤️

2020-12-30 10:57:03 +0330 +0330

بهترینی داداش❤

0 ❤️

2021-10-11 13:02:48 +0330 +0330

عالیه 🥰

0 ❤️

2021-10-12 00:29:39 +0330 +0330

↩ Hashariiim
این بنده خدا اینهمه مقاله خوند و ترجمه کرد و اینجا نوشت که تو اخرش با این جمله ت تر بزنی به همه چی 🤣 حداقل میخوندی اول

0 ❤️

2021-10-12 01:00:55 +0330 +0330

👌👌👍👍

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «