آرامــش ﻣﯿــﺨﻮﺍهـی ؟ ﻣـﻬﺮﺑــآﻥ ﺑـﺎﺵ !

• .Salma.  

• عضو از
    1392/11/11

• پست‌ها: 1824

• 7826

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡l_ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡_..

(◡‿◡✿) آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
ﺗﻤﺎﻡ ﻭﻗﺎﯾﻊ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ‌ ﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻧﮑﻦ !

آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺗﻮﺳﺖ ﺑﺤﺚ ﻧﮑﻦ فقط به او گوش کن ! (◡‿◡✿)

(✿◠‿◠) آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
خودت را با کسی مقایسه نکن !

آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍهی ؟
به دیگران کمک کن ؛ تو توانایی ...
شاید همه توانایی روحی و جسمی برای یاری کردن نداشته باشند ! (✿◠‿◠)

(≧◡≦) آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍهی ؟
با همه بی هیچ چشم‌ داشتی ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺵ !

آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ‌ اﺕ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ ﺭﯾﺰﯼ ﮐﻦ ، هدف داشته باش ! (≧◡≦)

◄.► آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
ﺳﺮﺕ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺩﺕ ﮔﺮﻡ ﺑﺎﺷﺪ نه به کار مردم

آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
ﺑﻪ ﮐﺴﯽ وابسته نباش !
ﻋﺎﺷﻖ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺵ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﻣﺎﻧﺪ ...‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ◄.►

آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
نگران قضاوت های مردم نباش ! آنها هرجور بخواهند تو را قضاوت میکنند

◄.► آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
نگران فردا نباش امروزت را به بهترین شکل زندگی کن و لذت ببر !

آرامش ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ؟
برای خودت زندگی کن ! مردم همیشه دنبال گشتن عیب در تو میگردند ! ◄.►

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡l_ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡_..

ـــــــــــ

. . . !

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• fardin4040  
  • عضو از 1398/4/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 6

❤️?بسيار عالي

❤️?بسيار عالي

ـــــــــــ

• 2

.

آرامش را در همه جا جستجو کردم....

غافل از این که آرامش از رگ گردن به من نزدیک تر بود...

ـــــــــــ

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه!

• 2

عارضم که

تجربه شخصی خودم و تمام افرادی که تجربه اینکار رو داشتن اینه که کمک به دیگرون ولو در حد امور جزیی میتونه به ادم احساس ارامش و خوشی بده . فقط با وقف کردن قسمتی از فکر و اندیشه و وقت خودمون به دیگرون یه حس خوبی به ادم دست میده که خوشی با دوامیه و با تکرارش ادم خودش از خودش احساس رضایت میکنه و به مرور ادم از احساس بیهوده بودن و پوچی بیرون میاد . لازم نیست کارهای بزرگ انجام بدین همون کارهای ریزه میزه خیلی موثره . یه روز تو پیاده رو میرفتم یه اقایی میانسال از در خونشون خارج شد از سر و وضعش مشخص بود که ادم جنتلمنیه . کمی جلوتر خم شد و از روی زمین چن تا اشغال از زمین برداشت و با دستش حملشون کرد و جلوتر تو سطل اشغال انداخت . کاری بطاهر کوچیک ولی خیلی بزرگی انجام میداد . خودم از خودم خجالت کشیدم که چرا مثل اون نیستم ولی حدس زدم اون شخص ادمیه با روحی بزرگ و ارامشی درونی . از فرداش مثل اون عمل کردم و همه جا سعی در تمیز کردن مسیرم دارم . این قانون طبیعته که اگه سنگ رو از مسیر دیگرون برداری سنگ های مسیر زندگی تو هم توسط دیگرون برداشته میشه اگه توانایی برداشتن سنگ های بزرگ رو ندارین از سنگریزه ها شروع کنید . نسبت به دیگران دلسوز باشید حتی اگه قدردان شما نباشن . با ناشکری دیگرون مایوس و سرخورده نشین . خودش هم ندونه خداش میدونه .

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 6

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1824

• 7826

.

نقل از: مشتاقشما تجربه شخصی خودم و تمام افرادی که تجربه اینکار رو داشتن اینه که کمک به دیگرون ولو در حد امور جزیی میتونه به ادم احساس ارامش و خوشی بده . فقط با وقف کردن قسمتی از فکر و اندیشه و وقت خودمون به دیگرون یه حس خوبی به ادم دست میده که خوشی با دوامیه و با تکرارش ادم خودش از خودش احساس رضایت میکنه و به مرور ادم از احساس بیهوده بودن و پوچی بیرون میاد . لازم نیست کارهای بزرگ انجام بدین همون کارهای ریزه میزه خیلی موثره . یه روز تو پیاده رو میرفتم یه اقایی میانسال از در خونشون خارج شد از سر و وضعش مشخص بود که ادم جنتلمنیه . کمی جلوتر خم شد و از روی زمین چن تا اشغال از زمین برداشت و با دستش حملشون کرد و جلوتر تو سطل اشغال انداخت . کاری بطاهر کوچیک ولی خیلی بزرگی انجام میداد . خودم از خودم خجالت کشیدم که چرا مثل اون نیستم ولی حدس زدم اون شخص ادمیه با روحی بزرگ و ارامشی درونی . از فرداش مثل اون عمل کردم و همه جا سعی در تمیز کردن مسیرم دارم . این قانون طبیعته که اگه سنگ رو از مسیر دیگرون برداری سنگ های مسیر زندگی تو هم توسط دیگرون برداشته میشه اگه توانایی برداشتن سنگ های بزرگ رو ندارین از سنگریزه ها شروع کنید . نسبت به دیگران دلسوز باشید حتی اگه قدردان شما نباشن . با ناشکری دیگرون مایوس و سرخورده نشین . خودش هم ندونه خداش میدونه .

ممنونم از کامنت زیباتون (rose) :)

ـــــــــــ

. . . !

• 3

• NadiiyA  

• عضو از 1398/7/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 38

ارامش داشتن دوسای خوبم هس (inlove)

ارامش داشتن دوسای خوبم هس (inlove)

ـــــــــــ

• 3

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 574

• 2737

خیلی وقته معنی آرامش از یادم رفته

ـــــــــــ

• 6

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 7826

.

نقل از: LaDy__Ronakk خیلی وقته معنی آرامش از یادم رفته

امیدوارم بهت برگرده خییییلی زود عزیزم (inlove)

ـــــــــــ

. . . !

• 6

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 10

عالی بود سلما خانوم. چه خبر؟! آرامش داری؟! دوری از...

عالی بود سلما خانوم. چه خبر؟! آرامش داری؟! دوری از شهوانی رو هم بهش اضافه کن! خخخخ. گول اکانتمم نخور. اینا همش ظاهر قضیس. این چندمیشه اما آخرشه. البته اگه دوباره سیستم بلاکم نکنه و بتونم تاپیکامو بزنم و به جواب سوالام برسم تا شرمو بکنم و از شر شهوانی خلاص شم.

ـــــــــــ

• 3

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2603

• 2862

لايك عالي بود

آرامش ميخواهي؟ با شاسكولان ، بي ادبان و بي شخصيتهاي شهواني بحث نكن

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 6

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 7826

.

نقل از: Amir.4 عالی بود سلما خانوم. چه خبر؟! آرامش داری؟! دوری از شهوانی رو هم بهش اضافه کن! خخخخ. گول اکانتمم نخور. اینا همش ظاهر قضیس. این چندمیشه اما آخرشه. البته اگه دوباره سیستم بلاکم نکنه و بتونم تاپیکامو بزنم و به جواب سوالام برسم تا شرمو بکنم و از شر شهوانی خلاص شم.

آرامش که دارم منتقل هم میکنم (biggrin) (rose)

حالا چرا بسته شمارو ؟

ـــــــــــ

. . . !

• 3

• miss_RainBow  

• عضو از 1398/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 544

(rose)

آرامِشمی خواهی دُورَت را فقط با آدَم هایی کِه آرامِش میخواهَند پُر کُن :)

ـــــــــــ

من به اغوش خودم چسبیده ام...

• 5

لیدی عزیز

مواردی را که ذکر کردید مرا بیاد طرز زندگی کفار انداخت.

ـــــــــــ

• 5

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 7826

.

نقل از: miss_RainBow **آرامِش**می خواهی دُورَت را فقط با آدَم هایی کِه آرامِش میخواهَند پُر کُن :)

(rose) :)

ـــــــــــ

. . . !

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 7826

.

نقل از: فامیل.دور مواردی را که ذکر کردید مرا بیاد طرز زندگی کفار انداخت.

سلام قربان :) (rose)

یکی بهم میگفت که اول خودت دوم خودت سوم خودت !

تا خودت آروم نباشی حالت خوب نباشه نمیتونی ذره ای از آرامش و خوبی هاتو

انتقال بدی به کسی که کنارته یا همین طور به بقیه . تو کار خودتو بکن اونجوری که میدونی درسته.

ـــــــــــ

. . . !

• 5

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

نقل از: .Salma.

نقل از: Amir.4 عالی بود سلما خانوم. چه خبر؟! آرامش داری؟! دوری از شهوانی رو هم بهش اضافه کن! خخخخ. گول اکانتمم نخور. اینا همش ظاهر قضیس. این چندمیشه اما آخرشه. البته اگه دوباره سیستم بلاکم نکنه و بتونم تاپیکامو بزنم و به جواب سوالام برسم تا شرمو بکنم و از شر شهوانی خلاص شم.
آرامش که دارم منتقل هم میکنم (biggrin) (rose) حالا چرا بسته شمارو ؟

خوبه (rose) بیخیال بابا. اکانت گوگلمو که نبسته. اکانت تلگراممو که نبسته. دسترسیمو از WhatsApp که نگرفته. اصلآ ایمیل اصلیمو هیچوقت به شهوانی ندادم. چون از اولشم ارزششو نداشت. آسمون که به زمین نیومده. زندگی که تموم نشده. اینم بلاک نکنه خودم میرم. فکر کنم دو سه باری که از بانو2020 حمایت کردم و از چند نفر پشت سر هم نقل گرفتم و جوابشونو دادم همینا باعث شدن سیستم اسپمر تشخیص بده و بلاک کنه. بعد از اونم چند بار تا یه تاپیک زدم دیگه نتونستم جواب دوستان رو تو تاپیکم خودم بدم و بلاک شدم. هیچ سایتی تو عمرم اینقدر گوشتلخ نبوده. اکانت های قبلی: AutumnBoy7 - Lantern7 و... مهم نیست...

ـــــــــــ

• 2

نقل از: LaDy__Ronakk

نقل از: LaDy__Ronakk خیلی وقته معنی آرامش از یادم رفته

شاید دورۀ بازنشستگی اما اون موقع هم کمی دیرِ

لیدی عزیز، با تغییر چند موقعیت شاید بشه آرامش را بتدریج برگردوند با تلاش احتمالا بشه کمی تغییر ایجاد کرد

سپاس

ـــــــــــ

• 5

نقل از: alireza_gol pesar

نقل از: alireza_gol pesar آرامش را در همه جا جستجو کردم.... غافل از این که آرامش از رگ گردن به من نزدیک تر بود... *****

دوست عزیز احتمالا آرامش تونسته خدا را از جایگاهش در گردن شما پس بزنه و در جایگاه آن مستقر بشه

وگرنه دو تضاد کنار هم مقدور نیست

ـــــــــــ

• 4

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 7826

.

نقل از: Amir.4

خوبه (rose) بیخیال بابا. اکانت گوگلمو که نبسته. اکانت تلگراممو که نبسته. دسترسیمو از WhatsApp که نگرفته. اصلآ ایمیل اصلیمو هیچوقت به شهوانی ندادم. چون از اولشم ارزششو نداشت. آسمون که به زمین نیومده. زندگی که تموم نشده. اینم بلاک نکنه خودم میرم. فکر کنم دو سه باری که از بانو2020 حمایت کردم و از چند نفر پشت سر هم نقل گرفتم و جوابشونو دادم همینا باعث شدن سیستم اسپمر تشخیص بده و بلاک کنه. بعد از اونم چند بار تا یه تاپیک زدم دیگه نتونستم جواب دوستان رو تو تاپیکم خودم بدم و بلاک شدم. هیچ سایتی تو عمرم اینقدر گوشتلخ نبوده. اکانت های قبلی: AutumnBoy7 - Lantern7 و... مهم نیست...

نمیدونم چی بگم ولی دلیل قطعی شو از ادمین بپرسین بهتون میگه (rose) برای راهنمایی هاتونم مرسی ازتون (clap) (rose)

ـــــــــــ

. . . !

• 3

نقل از: فامیل.دور مواردی را که ذکر کردید مرا بیاد طرز زندگی کفار انداخت.
سلام قربان :) (rose) یکی بهم میگفت که اول خودت دوم خودت سوم خودت ! تا خودت آروم نباشی حالت خوب نباشه نمیتونی ذره ای از آرامش و خوبی هاتو انتقال بدی به کسی که کنارته یا همین طور به بقیه . تو کار خودتو بکن اونجوری که میدونی درسته.

آفرین به شما و طرز فکر شخصی که چنین توصیه ای کرده

واقعا عالی بود

ـــــــــــ

• 6

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

نقل از: Amir.4

نمیدونم چی بگم ولی دلیل قطعی شو از ادمین بپرسین بهتون میگه (rose) برای راهنمایی هاتونم مرسی ازتون (clap) (rose)

حتی سر سوزن برام اهمیت نداره که دلیلشو بدونم. اون چیزایی که برا کاربرای اینجا مهمه مثل دلیل بلاک شدن و اکانت اولی و قبلی و در اومدن از بلاک و... برای من اصلآ مهم نیست وگرنه اولین اکانتم برا سال 97 هست که هرچی به ادمین گفتم دسترسی ندارم حذفش کن نکرد اونوقت خودش یه بار بدون اخطار حذفم کرد! یادگاریام (تاپیکام) موندگارن تو سایت...

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «