آیا از فکر سکس همسرتان با فردی دیگر لذت می‌رید؟

• manbasim  

• عضو از
    1396/5/21

• پست‌ها: 906

• 1329

آیا فکر سکس همسرتان با فردی دیگر شما رو تحریک میکنه؟ فانتزی کاکولد اگر چه یک تابو به نظر میاد اما رایج تر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید.

کاکولد به عنوان یک فتیش

بذارید اول فتیش رو مشخص کنیم چیه، شما به چیزی علاقه دارید که در ذات خودش ممکنه سکسی نباشه، مثل اجسام: چرم، لاتکس و یا کفش یا فعالیت هایی غیر مضر مثل ادرار کردن یا دردآور. به کسی که از این موارد لذت جنسی میبره میگن که فتیش اون چیز رو داره.
حالا اگر موضوع کاکولدی رو تو این قاب جا بدیم موضوع کمی عجیب تر به نظر میاد. اگر شما فتیش کاکولد رو دارید یعنی همسرتون با فرد دیگه ای سکس داشته باشه. ممکنه با خودتون فکر کنید خب این چجور لذتی هست که در اساس قرار بوده باعث ایجاد حس غیرت، حسادت، دل شکستگی و یا جنایت بشه!

اینجاست که اون بخش عجیب غریب مغز میاد وسط!

برای مرد: لذت مازوخیسمی تحقیر مرد بخاطر دیدن سکس همسرش با مرد دیگه!
برای زن: جدا از سکس با مردی که خودتون یا همسرتون انتخاب میکنه، شما لذت سادیسمی فرمانرانی بر همسرتون به واسطه سکس با مرد دیگه جلوی همسرتون رو بدست میارید.

7 چیزی که باید در مورد کاکولد بدونید:

1- اصلا کاکولدی چطوره اتفاق میوفته؟
برای اینکه رابطه کاکولدی شکل بگیره حداقل به 3 نفر احتیاج هست. دقت داشته باشید رابطه کاکولدی یه رابطه سه طرفه یا اورجی نیست. تو سکس گروهی همه افراد در سکس شرکت میکنند و فعالیت های جنسی انجام میدن اما در رابطه کاکولدی شوهر به عنوان یه تماشاچی خارجی شاه سکس همسرش با مرد یا مردان دیگه است.
در بیشتر موارد شوهر معمولا یه گوشه میشینه و از مشروبش در حالی که زنش همه جور پوزیشن کاماسوترایی رو اجرا میکنه لذت میبره. زن ممکنه با ناله هاش همسرش رو تحریک کنه یا با حرف های تحقیر کننده به اون بفهمونه کسی که الان باهاش داره سکس انجام میده خیلی بهتر از شوهرش میتونه اون رو به اوج لذت جنسی برسونه.

2- افراد چگونه وارد چنین رابطه ای مشن؟
بعضی از زوج ها ممکنه بیان کنند که فتیش کاکولدی از یه بی وفایی واقعی در اونها پدیدار شده. درست مثل صحنه ای از فیلم های پورن که شوهر متوجه میشه که زنش با کس دیگه سکس داره، اما به جای اینکه همه چیز رو به آتیش بکشه بهش میگه که از این کار لذت میبره و ترجیح میده زنش بازم از این کارها بکنه البته در حضور خودش!
بعضی از زوج ها ممکنه اظهار کنند که فقط از سر کنجکاوی یه بار این کار رو انجام دادند و انقدر ازش خوششون اومده که دیگه حیفشون اومده بیخیالش بشن.

3- زوج ها چطور نفر سوم رو انتخاب میکنند؟
کاکولدی در واقع بی وفایی با خواست هر دو طرف هست. ( خب شاید بی وفایی کلمه درستی نباشی، اما معادل فارسی بهتری برای infedility پیدا نکردم ). در بعضی موارد این شوهر هست که انتخاب میکنه زنش با چه کسی بخوابه. در بعضی موارد زوج ها با هم به توافق میرسند و در بعضی موارد دیگه این زن هست که شریک جنسی خودش رو انتخاب میکنه – از دوستان یا از طریق شبکه های آنلاین – در کشورهای آزادتر هم زوج ها به مراکز سکس ورکر مراجعه میکنند که متخصص این کار رو پیدا کنند.

4- کاکولدی و اعضای اون
همونطوری که اشاره شد موضوع کاکولدی به اندازه کافی زوج به خودش جلب کرده که برای خودشون جامعه مستقلی رو تشکیل بدن. در نتیجه موضوع کاکولدی به اندازه کافی بزرگ هست که باعث بشه سکس ورکر ها به عنوان یه بازار خوب بهش نگاه کنند. کاکولد و زن سکسیش گردهمایی و مهمونی های مخصوص خودشون رو دارند، چیزی شبیه همون سکس گروهی خودمون یا اورجی ها.
یکی از تم های اصلی کاکولد معمولا وجود نفر سوم با کیر بزرگتر برای سکس با زن هست. در این تم کاکولدی شوهر معمولا نقش یه مرد با کیر کوچیک و ناتوان رو بازی میکنه که زنش با یه مرد تنومند و کیر کلفت در حال سکس هست. اگرچه این تنها تم کاکولد نیست اما بخاطر تبلیغات رسانه ای شبکه های پورن و همچنین برداشت ابتدایی اینکه زن چون به لذت جنسی نرسیده برای همین با فرد بهتری سکس میکنه این موضوع بیشتر در بین مردم جا افتاده.

5- کاکولد به عنوان فتیش سادومازوخیسم روحی
خب این کلمه یه خورده قلمبه سلنبه شد. اصلا بذارید ببینیم سادومازوخیسم چیه. سادومازوخیسم دو بخش داره، سادیسم ( سمتی که درد رو ایجاد میکنه ) مازوخیسم ( سمتی که در رو پذیراست )
خب حالا فکر کنید که این اتفاقات سادومازوخیسمی تو مغز اون کاکولد اتفاق میوفته. سادیست میشه زنش و نفر سوم، مازوخیست میشه خود کاکولد. تعجب نکنید، اون بخش عجیب مغز اینجا خیلی فعاله.

6- کاکولدی مانند چشم چرانی است
خب واژه چشم چرونی یا هیز بودن رو انتخاب کردم برای این لغت. در واقع چشم چرونی یا هیز بازی یعنی دیدن و لدت بردن از موارد پنهانی افراد دیگه. کاکولدی از نظر فرکانس مشابه چشم چرونی میمونه. یه جورایی مثل دیدن فیلم سوپر با این تفاوت که به صورت زنده است و حدس بزنید چی؟ بله نقش اول اون هم زن شماست!

7- رابطه کاکولدی کمی هم حس نمایشگری داره
خب یه طرف قضیه کاکولدی یه شوهر چشم چرون هست، خب طرف دیگه یه زن که مورد چشم چرونی قرار میگیره. بله همین برای زن احساس نمایشگری رو به ارمغان میاره. اینکه با مخاطب به صورت زنده سکس میکنه و کسی تماشاش میکنه. اون کس هم شوهرش هست که داره ناله ها و لذت جنسی همسرش رو میبینه و زن از اینکه با این کارش به شوهرش فرمانرانی میکنه لذت میبره. واژه نمایشگری رو انتخاب کردم چون چیزی معادل exhibitionist تو فارسی پیدا نکردم. انگلیسیش میشه زنی که بخش هایی از بدنش که در حالت عادی برای کسی معلوم نیست رو در منظر عموم به نمایش میذاره.

و در نهایت کاکولدی یه مزه ساختگی هست. ممکنه به شما مزه کنه ممکنه نکنه. این شما هستید که دوست دارید تجربه اش کنید یا نه اما خب بذارید به اونایی که مزه کرده لذت بده.

ـــــــــــ

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hamednet1111  
  • عضو از 1397/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 11

سکس چت متاهلی؟؟؟؟

سکس چت متاهلی؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 2

• Ehsansh  

• عضو از 1390/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 152

• 49

متاهل برا چت و عکس دو طرفه هست؟

متاهل برا چت و عکس دو طرفه هست؟

ـــــــــــ

• 1

• mfm_zoj  

• عضو از 1396/6/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 376

خیلی خوب و اموزنده برای زوجهایی که دنبال این چیزا...

خیلی خوب و اموزنده برای زوجهایی که دنبال این چیزا هستن مرسی

ـــــــــــ

• 2

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 906

• 1329

نقل از: mfm_zoj

نقل از: mfm_zoj خیلی خوب و اموزنده برای زوجهایی که دنبال این چیزا هستن مرسی

ممنونم

ـــــــــــ

• 1

• cockold89  
  • عضو از 1397/4/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 5

من شدیدا ازین نوع سکس تحریک میشم ولی نمیتونم به...

من شدیدا ازین نوع سکس تحریک میشم ولی نمیتونم به همسرم بگم.چندبار عیر مستقیم گفتم واکنشش منفی بوده.باید چیکار کنم؟

ـــــــــــ

• 5

• Maryamreza2018  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 231

• 182

ممنون جالب بود

ممنون جالب بود

ـــــــــــ

به ریسکش نمی ارزه

• 2

• Bigbout  
  • عضو از 1397/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 15

تبادل عکس فقط متاهل

تبادل عکس فقط متاهل

ـــــــــــ

****defend.-sky My iran

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 1329

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak من قبلا داشتم جوری که هر ثانیه فکرم تو فانتزیم بود ولی خود بخود از ذهنم رفت بیرون

این متن ترجمه از یه سایت خارجی هست. خوشحال میشم نظرتون رو بگید. آیا مطالب عنوان شده تو این تاپیک برای شما صدق میگرد؟

ـــــــــــ

• 1

زوج از زاهدانیم

زوج

ـــــــــــ

• 0

• pj777  
  • عضو از 1395/3/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 10

زنم

من قبلا دوست نداشتم،ولی از وقتی فهمیدم خواستگار قبلیش با تهدید چندبار خانومم رو برده خونه اش کرده دوست دارم ببینم دادنشو

ـــــــــــ

• 2

• سروش99  

• عضو از 1395/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 33

سلام

عالی بود

ـــــــــــ

• 1

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 1329

نقل از: pj777

نقل از: pj777 من قبلا دوست نداشتم،ولی از وقتی فهمیدم خواستگار قبلیش با تهدید چندبار خانومم رو برده خونه اش کرده دوست دارم ببینم دادنشو

این چیزی که شما گفتی تجاوزه نه فانتزی

ـــــــــــ

• 1

بهترین لذت دنیا

ممنون از مطلب خوبی که گذاشتی '''من واقعا این فانتزی رو بهترین لذت دنیا میدونم ولی متاسفانه تا حالا نتونستم خانمم رو راضی کنم که اجرا کنیم !یه مدت دوست پسر داشت که فقط در حد صحبت بود وبعد یهو به هم زدن !والان هم کلا بی خیال قضیه شده ومن هم در حسرت دیدن سکس همسرم با یه مرد دیگه موندم!!!

ـــــــــــ

• 3

• Sasandm82  
  • عضو از 1397/8/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

نچ

نچ

ـــــــــــ

• 0

• Koloftmfm  

• عضو از 1395/12/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 200

• 83

دوس دارم وقتی خانومش رو ارضا میکنم نگاهمون کنه...

دوس دارم وقتی خانومش رو ارضا میکنم نگاهمون کنه مخصوصا وقتی خانومش داره اب میدهو ناله میکنه.

ـــــــــــ

Doost.2011@yahoo.com ایدی لاین shahram_115

• 1

• miladmohi  

• عضو از 1397/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 7

نقل از: cockold89

نقل از: cockold89 من شدیدا ازین نوع سکس تحریک میشم ولی نمیتونم به همسرم بگم.چندبار عیر مستقیم گفتم واکنشش منفی بوده.باید چیکار کنم؟

بیا تلگرامم تا راهنمایت کنم miladmohi@

ـــــــــــ

• 1

برای من فانتزی فوق العاده قوی هست و خیلی تحریکم...

برای من فانتزی فوق العاده قوی هست و خیلی تحریکم میکنه. فقط حیف که ادم درست و حسابی که واقعا این حس رو درک کنه رو تا حالا نتونستم پیدا کنم تا از صحبت دربارش لذت ببریم.

ـــــــــــ

با ادب باشیم و همدیگرو قضاوت نکنیم

• 2

• nini k  
  • عضو از 1390/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 22

من با دو تا زوج سکس داشتم خیلی خوب بود مخصوصا خانم...

من با دو تا زوج سکس داشتم خیلی خوب بود مخصوصا خانم از سایز بزرگ کیرم لذت می برد سکس طولانی دارم چون ابم دیر میاد. بعد ارضا شدن کامل خانوم به شوهرش کون دادم خیلی لذت بخشه

ـــــــــــ

</br

• 1

مفعول متاهلم

من چون خودم مفعولم و کون میدم موقع کون دادن انقدر شهوتم زیاده که از حرفش و فکر کردن بهس لذت میبرم حتی توی چتایی که با فاعلا داشتم

ـــــــــــ

مفعول مطلق واقعی tel:vampirearash

• 1

• omid.o.behnaz  
  • عضو از 1397/7/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 6

خوبه به شرط اینکه طرف سوم خوشگل و خوشتیپ باشه خانم...

خوبه به شرط اینکه طرف سوم خوشگل و خوشتیپ باشه خانم حال کنه باهاش

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بیشتر با کمک چی جلق می زنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «