***** بهترین فیلترشکن اندروید جهان *****

• Amir.4  

• عضو از
    1398/7/17

• پست‌ها: 15

• 10

با سلام. بهترین VPN دنیا فانوس حرفه ای هست. لنترن رو اگه کسی بتونه خرید درون برنامه ای کنه به مدت 2 سال برای 3 دستگاه فعال میشه. اگه نتونستید، به قول یارو گفتنی باید بدید به کسی که میتونه و با پرداخت های دلاری و سرویس های خارجی آشنایی داره. اگه نه که هیچی. معمولیشو استفاده کنید که تو گوگل پلی موجوده. اون لنترن هایی هم که تو اینترنت به اسم پرو هستن کرک شده و مود شده ی همون فانوس معمولی اند و مشکلاتی هم دارند.
دوستانی که بیشتر از بنده در این مورد اطلاعات و تجربه دارند تو این تاپیک به اشتراک بذارن تا شاید برای من و دوستان چاره ساز باشه. کسی موفق شده لنترن پرو خریداری کنه؟! شنیدم بعضیا شدن. حالا چطوری نمیدونم...

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 10

Up

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

نقل از: SamiBaigi

نقل از: SamiBaigi من از protonvpn استفاده میکنم عالی هست . حرف نداره. سرعتش یه سرو گردن با این نرم افزار های که گفتید بالاتره . یبار تستش کنید

ممنون (rose) البته لنترن هم پرسرعته و همون سرعت خط رو ارائه میکنه. و اما قابل توجه دوستانی که تازه میخوان Proton نصب کنن بدونن که نیاز به ثبت نام داره...

ـــــــــــ

• 1

لنترن معمولی محدودیت حجم داره؟

لنترن معمولی محدودیت حجم داره؟

ـــــــــــ

• 2

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

نقل از: سهیل.جویا

نقل از: سهیل.جویا لنترن معمولی محدودیت حجم داره؟

آره. همیشه 500 مگ بوده و هست. به گفته ی خودشون بعد از اون قطع نمیشه ولی سرعتش کاسته میشه. البته من پارسال فایل 1 گیگ (به روزرسانی سیستم عامل) هم باهاش دانلود کردم و افت سرعتی هم ندیدم. الآن دیگه تبلیغات هم به آخرین ورژن رایگان اضافه شده...

ـــــــــــ

• 1

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

لنترن اگه کار نکرد گوشیتونو ریستارت کنید به احتمال...

لنترن اگه کار نکرد گوشیتونو ریستارت کنید به احتمال زیاد درست میشه (rose) اکثر اوقات با ریستارت مشکل حل میشه...

ـــــــــــ

• 1

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 182

• 1543

Angel of Death

بهترین فیلتر شکن ها از نظر من: nord vpn و tunnel bearو viper vpn که نیاز به خرید اشتراک داره. و تو قسمت vpnرایگان هم urban vpn که هم سرورای زیادی داره هم سرعتش ب مراتب مناسبتر از فیلترشکن های رایگان دیگه هستش. البته ربات پیازی یا همون torهم فراموش نشه که البته اگه بخوای کلا به عنوان فیلترشکن تمام برنامه های گوشی ازش استفاده کنی باید قبل نصب و راه اندازی برنامه، زبان گوشیت رو انگلیسی کنی.

ـــــــــــ

• 2

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

نقل از: Angel_of_death

نقل از: Angel_of_death بهترین فیلتر شکن ها از نظر من: nord vpn و tunnel bearو viper vpn که نیاز به خرید اشتراک داره. و تو قسمت vpnرایگان هم urban vpn که هم سرورای زیادی داره هم سرعتش ب مراتب مناسبتر از فیلترشکن های رایگان دیگه هستش. البته ربات پیازی یا همون torهم فراموش نشه که البته اگه بخوای کلا به عنوان فیلترشکن تمام برنامه های گوشی ازش استفاده کنی باید قبل نصب و راه اندازی برنامه، زبان گوشیت رو انگلیسی کنی.

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• Amir.4  

• عضو از 1398/7/17

• 10

جایگزین لنترن

التراسرف کاملاً رایگان و فاقد تبلیغات و بدون محدودیت و بدون نیاز به ثبت نام هست و همیشه هم کار میکنه که میتونید از گوگل پلی نصب کنید. منتها لازمه که 4G LTE داشته باشید چون Ultrasurf پرسرعت نیست (rose)

ـــــــــــ

• 1

• جادوی  
  • عضو از 1398/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 10

نقل از: Amir.4

نقل از: Amir.4 التراسرف کاملاً رایگان و فاقد تبلیغات و بدون محدودیت و بدون نیاز به ثبت نام هست و همیشه هم کار میکنه که میتونید از گوگل پلی نصب کنید. منتها لازمه که 4G LTE داشته باشید چون Ultrasurf پرسرعت نیست (rose)

اولتراسورف یکی از قدیمی‌ترین فیلترشکن‌هاست، یادمه سالهای ۸۳، ۸۴ ازش استفاده میکردم، مثل نیسان آبیه خودمونه، جاییکه هرماشینی گیرمیکنه این کارتو راه میندازه فقط دنده یک‌ش بیشتر از ۱۰کیلومتر پرنمیکنه (biggrin) اولتراسورف هم اینطوریه، من همیشه توگوشیم دارمش، وقتی هیچ فیلترشکنی وصل نمیشه اولتراسورف اوکی‌ه!

ـــــــــــ

• 1

• جادوی  
  • عضو از 1398/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 10

نقل از: Amir.4

نقل از: Amir.4 التراسرف کاملاً رایگان و فاقد تبلیغات و بدون محدودیت و بدون نیاز به ثبت نام هست و همیشه هم کار میکنه که میتونید از گوگل پلی نصب کنید. منتها لازمه که 4G LTE داشته باشید چون Ultrasurf پرسرعت نیست (rose)

اولتراسورف یکی از قدیمی‌ترین فیلترشکن‌هاست، یادمه سالهای ۸۳، ۸۴ ازش استفاده میکردم، مثل نیسان آبیه خودمونه، جاییکه هرماشینی گیرمیکنه این کارتو راه میندازه فقط دنده یک‌ش بیشتر از ۱۰کیلومتر پرنمیکنه (biggrin) اولتراسورف هم اینطوریه، من همیشه توگوشیم دارمش، وقتی هیچ فیلترشکنی وصل نمیشه اولتراسورف اوکی‌ه!

ـــــــــــ

• 1

• nikpendaram  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 15

از همه بهتر اولترا و نورد

از همه بهتر اولترا و نورد

ـــــــــــ

• 1

• messaf81012  

• عضو از 1393/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 22

نقل از: سهیل.جویا

نقل از: سهیل.جویا لنترن معمولی محدودیت حجم داره؟

داشتم در مورد فیلترشکنا تحقیق میکردم امضاتو دیدم اصن هرچی خونده بودم پرید ماشالا چیییی هس

ـــــــــــ

چرا هيشكي نيست ما بكنيم ?

• 0

• Phoenix.4  

• عضو از 1398/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 55

علاوه بر لنترن vpnify

ـــــــــــ

• 0

• Phoenix.4  

• عضو از 1398/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 55

فیلترینگ گوگل پلی و روش های دور زدن

نامه‌ای منتسب به جواد جاویدنیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور منتشر شد که در آن از شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنت خواسته شده بود نسبت به مسدودسازی فروشگاه گوگل‌پلی (Google Play Store) در حداقل زمان اقدام کنند.

و اما اگه گوگل پلی فیلتر شد...

با گوشیتون التراسرف اندروید یا هر VPN اندروید دیگه ای با سرچ تو گوگل از سایتایی مثل TechSpot که فیلتر نیستن دانلود و نصب کنید و بدین ترتیب به گوگل پلی گوشیتون دسترسی خواهید داشت.

رو مرورگر کروم گوشیتون افزودنی هایی مثل التراسرف و... نصب کنید و لنترن موبایل رو با ورود به سایت فیلتر شده ی سازندش یعنی getlantern دانلود و رو گوشیتون نصب کنید. اونایی که ساکس 5 اختصاصی خریدن و میخرن رو کاری نداریم. اما اکثراً فیلترشکنای رایگان از گوگل پلی نصب میکنن. در صورت فیلترینگ گوگل پلی باید ابتکار عمل کنید و به دنبال روش های جایگزینی بگردید که دسترسیتون به گوگل پلی و اپ ها و VPN ها برقرار بشه.

تو گوگل مرورگر UPX رو سرچ کنید و از سایت ها و استورهای ایرانی یا خارجی فیلتر نشده دانلود کنید. Opera و Tor هم برا گوشی دارای VPN داخلی هستند که با هر کدوم از این مرورگرها میتونید لنترن رو از سایت سازنده دانلود کنید و به گوگل پلی گوشیتون دسترسی پیدا کنید.

این روش ها برا زمانیه که گوگل پلی فیلتر باشه و هیچ راهی براتون نمونده باشه

دوستان اگه روش هایی رو میدونن میتونن معرفی کنن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «