فایل داستان کامل تاوان کردن خواهرم مهرانا(لینک اصلاح شد)

• mhrsl  

• عضو از
    1396/7/25

• پست‌ها: 263

• 702

سلام دوستان بالاخره داستان کامل تاوان کردن خواهرم مهرانا رو به صورت پی دی اف تمومش کردم. بابت تاخیر ببخشید چون هم خودم سرم شلوغ بود هم داستان حجم زیادی داشت و پر از اشکالات ویرایشی.
داستان رو میزارم امیدوارم درس عبرتی بشه برای دوستانی که این فانتزی رو دارن. البته از ته دل آرزو دارم که این داستان فقط تخیلات ذهن مهران بوده باشه و اصلا واقعیت نداشته باشه.
لحظه لحظه خوندن داستان رو بی اختیار اشک ریختم به حال این دوتا نوجوون امیدوارم پدر و مادرشون سر عقل بیان و ببخشنشون.

لینک دانلود:

http://s9 . picofile.com/file/8356088442/mehran_mehrana.pdf.
فاصله بین 9 و p با نقطه رو بردارین میشه لینک دانلود

ـــــــــــ

به خود آییم و بخواهیم که انسان باشیم.

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• 2Del  

• عضو از 1391/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 39

لینک مشکل داره!!!!

لینک مشکل داره!!!!

ـــــــــــ

《جهان ستاینده ی جنگجوست، و بر سر جنگجوی پیروز تاج میگذارد》

• 3

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 263

• 702

لینک رو اصلاح کردم دوستان دانلود کنید.

لینک رو اصلاح کردم دوستان دانلود کنید.

ـــــــــــ

• 2

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

نقل از: 2Del

لینک مشکل داره!!!!

لینک اصلاح شد دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

لینک مشکل داره!!!!

لینک اصلاح شد دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

up

up

ـــــــــــ

• 0

• Alijf  
  • عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 2

تو راس میگی

کیرم سر در داستان تخمی تخیلیت

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

نقل از: Alijf

نقل از: Alijf کیرم سر در داستان تخمی تخیلیت

دوست عزیز که با فحاشی داری شخصیت خانوادگی خودت رو نشون میدی. این داستان مال من نیست. فردی به نام مهران این داستان رو نوشت و خودشم از سایت رفت و کل داستانش حذف شد. خیلی از دوستان دنبال داستانش بودن منم چون داستان رو ذخیره کرده بودم به صورت پی دی اف ویرایش کردم برای دوستان. البته گویا تازه اومدی توی سایت ازین داستان اطلاعی نداری و بدون اینکه بفهمی جریان چیه فقط چاک دهنتو باز میکنی و فحش میدی. وقتی چیزی نمیدونی شخصیت خودتو نشون نده

ـــــــــــ

• 3

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

up

up

ـــــــــــ

• 0

• 830Lover  

• عضو از 1397/10/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

tnx

تشکر ❤ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

نقل از: 830Lover

نقل از: 830Lover تشکر ❤ (biggrin)

قابلی نداشت دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

داستان تاوان کردن خواهرم مهرانا

جون مهزان چه لذتی برده وقتی کیرشو تو کون مهرانا میکرده وای ابجی و داداش فقط مهزان خیلی حشری بود ش و فقط فکز کردنش بوذه و نکات ایمنی رعایت نمی کزذن اگه کسی میتونه نه تو قسمت ارشیوی سایت دوباره بزاره من هم نتونستم دانلودش کنم و همش eroo,500 میده

ـــــــــــ

• 1

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

نقل از: آبجیبازم

نقل از: آبجیبازم جون مهزان چه لذتی برده وقتی کیرشو تو کون مهرانا میکرده وای ابجی و داداش فقط مهزان خیلی حشری بود ش و فقط فکز کردنش بوذه و نکات ایمنی رعایت نمی کزذن اگه کسی میتونه نه تو قسمت ارشیوی سایت دوباره بزاره من هم نتونستم دانلودش کنم و همش eroo,500 میده

بیا پی وی لینک بدمت

ـــــــــــ

• 1

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

up

up

ـــــــــــ

• 0

• khodam2079  
  • عضو از 1396/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 149

• 190

دستت درد نکنه (ok)

ـــــــــــ

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

نقل از: khodam2079

نقل از: khodam2079 دستت درد نکنه (ok)

قابلتو نداشت

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

up

up

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

up

up

ـــــــــــ

• 0

• Alijf  
  • عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 2

تو راس میگی

نقل از: mhrsl
دوست عزیز که با فحاشی داری شخصیت خانوادگی خودت رو نشون میدی. این داستان مال من نیست. فردی به نام مهران این داستان رو نوشت و خودشم از سایت رفت و کل داستانش حذف شد. خیلی از دوستان دنبال داستانش بودن منم چون داستان رو ذخیره کرده بودم به صورت پی دی اف ویرایش کردم برای دوستان. البته گویا تازه اومدی توی سایت ازین داستان اطلاعی نداری و بدون اینکه بفهمی جریان چیه فقط چاک دهنتو باز میکنی و فحش میدی. وقتی چیزی نمیدونی شخصیت خودتو نشون نده

اینکه میگی مال تو نیس مث سگ دروغ میگی چون همون روز اولی ک گذاشتی و ادمین پاک کرد رفتی بازم اک جدید ساختی و گذاشتی..این همه اصرار واسه پخش کردن رمان بقیه کار هیچ آدم عاقلی نیست..نمیدونم چ بلایی سر اکانت اصلیت اومد ولی بگا رفت...داستانتم تخمی تخیلیه چون کپی چند تا از داستان های معروف با یکم تحریف و عوض کردن شخصیت بود..تا جایی ک هرکی به اکانت اصلی مهران اعتراض میکرد و این نکته رو میگفت بلاکش میکرد و نظرش روهم پاک میکرد..و در ضمن لازم نی تو راجب شخصیت من نظر بدی وقتی خودت نمیدونی چی هست

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

اینکه میگی مال تو نیس مث سگ دروغ میگی چون همون روز اولی ک گذاشتی و ادمین پاک کرد رفتی بازم اک جدید ساختی و گذاشتی..این همه اصرار واسه پخش کردن رمان بقیه کار هیچ آدم عاقلی نیست..نمیدونم چ بلایی سر اکانت اصلیت اومد ولی بگا رفت...داستانتم تخمی تخیلیه چون کپی چند تا از داستان های معروف با یکم تحریف و عوض کردن شخصیت بود..تا جایی ک هرکی به اکانت اصلی مهران اعتراض میکرد و این نکته رو میگفت بلاکش میکرد و نظرش روهم پاک میکرد..و در ضمن لازم نی تو راجب شخصیت من نظر بدی وقتی خودت نمیدونی چی هست

آدم نفهم میگم این داستان مال مهران هست خودش گذاشت تو سایت قسمت آخرم گفت هرکی میتونه پی دی افش کنه. همه بچه های سایت میدونن این کدوم داستان و مال کی هست. کلی از بچه ها هم اومدن پی وی بهم گفتن داستان تکمیل شد بزار برامون. مهران هم تو سایت مشهور بود و همه میشناختنش همه هم میدونن این داستان مال اونه که من فقط پی دی افش کردم ولی نمیدونم تو از کدوم خراب شده ای اومدی که اینو نمیدونی و فقط زر مفت میزنی. وقتی چیزی نمیدونی و اطلاع نداری ازش چاک دهنتو باز نکن و نظر اضافی بده. حال مثلا به قول خودت مچ گرفتی. من حتی توی پی دی اف هم نوشتم که داستان مال مهرانه و ... اون اکانت اصلی هم که میگی همین بود به خاطر گذاشتن لینک ادمین بلاک کرد الان درش آورده. در ضمن سگ خودتی و لایق خودته توهین نکن نکبت این داستان یه داستان مشهوره و همه میدونن مال کیه توهم که تازه پریدی تو سایت اول تحقیق کن بعد زر مفت بزن

ـــــــــــ

• 0

• mhrsl  

• عضو از 1396/7/25

• 702

جالبه خود نفهمت هم میگی اکانت اصلی مهران و میشناسی طرف رو بعد اومدی گیر دادی میگی داستان مال منه. خخخخ عامو سرت با کونت پنالتی میزنه ها

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «