**** فیلترشکن لنترن آخرین نسخه ی کامپیوتر ****

الآن دارم با اون میام شهوانی. میتونید از تو تنظیمات پیشرفته، پراکسی کردن تمام ترافیک رو انتخاب کنید...

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 2

اسکرین شات اختصاصی

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

فاصله های لینک رو بردارید

https://getlantern . org/

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

....

لنترن یک VPN نیست و یک پراکسیه. اما میتونید همون پراکسی کردن تمام ترافیک رو بزنید که مثل VPN عمل کنه و با VPN فرقی نکنه

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

پرسرعت

سرعتی معادل سرعت خط

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

تلگرام

برای تلگرام دسکتاپ هم تست شد و عالیه

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

آنتی ویروس

همیشه یک آنتی ویروس مثل Comodo, Avira و... رو کامپیوتر داشته باشید...

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

(rose) (rose) (rose) (rose)

(rose) (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• outcast-1060  

• عضو از 1398/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 408

چی میگی برای خودت؟ پراکسی سرور فکر میکنی خیلی...

چی میگی برای خودت؟ پراکسی سرور فکر میکنی خیلی امنیت داره؟ همون بهتره کسانی که ساکن ایران هستند از VPN استفاده کنند تا ۱۰۰٪ از خود سرور استفاده بشه و همه چی رمز گذاری بشه. من نمیدونم شما هدفت چیه اینجا. یه دفعه اومدی دایه مهربانتر از مادر شدی.

مشکوک میزنی ها. ملت شهید پرور شهوانی. از VPN استفاده کنید و اگر نیاز به پراکسی بود برید سمت سایفون. کارهای خیلی خاصی هم داشتید از tor استفاده کنید. اگر می خواهید جستجو شما امن بمونه هم از duckduckgo سرچ کنید.

ـــــــــــ

• 2

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

نقل از: outcast-1060

نقل از: outcast-1060 چی میگی برای خودت؟ پراکسی سرور فکر میکنی خیلی امنیت داره؟ همون بهتره کسانی که ساکن ایران هستند از VPN استفاده کنند تا ۱۰۰٪ از خود سرور استفاده بشه و همه چی رمز گذاری بشه. من نمیدونم شما هدفت چیه اینجا. یه دفعه اومدی دایه مهربانتر از مادر شدی. مشکوک میزنی ها. ملت شهید پرور شهوانی. از VPN استفاده کنید و اگر نیاز به پراکسی بود برید سمت سایفون. کارهای خیلی خاصی هم داشتید از tor استفاده کنید. اگر می خواهید جستجو شما امن بمونه هم از duckduckgo سرچ کنید.

تاپیک های VPN های اسپیدیفای و ویندسکرایب و پروتون وی پی ان قبل تر ایجاد کردم. لنترن میشه تو ایران استفاده کرد اما باید از تو تنظیمات تمام ترافیک پراکسی و رمزنگاری بشه. تست امنیتشم با این لینک که در ادامه میذارم مشخص میشه. وقتی تنظیمات روی پراکسی کردن تمام ترافیک باشه از تست های امنیتی سربلند بیرون میاد. تستشم کردم. هیچ نشتی نداشت.

https://koneshtech . academy/check-if-our-vpn-connection-is-secure/

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

مرورگر Tor

تاپیک مرورگر تور رو هم ایجاد کرده بودم که همینطوری کار نمیکنه و متصل نمیشه. باید پل انتخاب کنن. البته انتخاب یک VPN امن همراه با Tor هم توصیه شده

ـــــــــــ

• 0

• outcast-1060  

• عضو از 1398/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 408

نقل از: iceboy1990s

نقل از: outcast-1060 چی میگی برای خودت؟ پراکسی سرور فکر میکنی خیلی امنیت داره؟ همون بهتره کسانی که ساکن ایران هستند از VPN استفاده کنند تا ۱۰۰٪ از خود سرور استفاده بشه و همه چی رمز گذاری بشه. من نمیدونم شما هدفت چیه اینجا. یه دفعه اومدی دایه مهربانتر از مادر شدی. مشکوک میزنی ها. ملت شهید پرور شهوانی. از VPN استفاده کنید و اگر نیاز به پراکسی بود برید سمت سایفون. کارهای خیلی خاصی هم داشتید از tor استفاده کنید. اگر می خواهید جستجو شما امن بمونه هم از duckduckgo سرچ کنید.

تاپیک های VPN های اسپیدیفای و ویندسکرایب و پروتون وی پی ان قبل تر ایجاد کردم. لنترن میشه تو ایران استفاده کرد اما باید از تو تنظیمات تمام ترافیک پراکسی و رمزنگاری بشه. تست امنیتشم با این لینک که در ادامه میذارم مشخص میشه. وقتی تنظیمات روی پراکسی کردن تمام ترافیک باشه از تست های امنیتی سربلند بیرون میاد. تستشم کردم. هیچ نشتی نداشت.

اگر شما تخصصی در این زمینه داری پس باید بهتر بدونی که امنیت VPN در حال حاضر خیلی بیشتره. پس اگر قرار بر راهنمایی باشه، حداقل راهنمایی بهتری کنیم.

ـــــــــــ

• 1

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

اگر شما تخصصی در این زمینه داری پس باید بهتر بدونی که امنیت VPN در حال حاضر خیلی بیشتره. پس اگر قرار بر راهنمایی باشه، حداقل راهنمایی بهتری کنیم.

بله. VPN بیشترین امنیت رو داره و بهترین روش دور زدن فیلترینگه. به شرطی که خودشم امن و معتبر باشه.

ـــــــــــ

• 1

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

بالا

بالا

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

لنترن موبایل

لنترن موبایل اگه استفاده میکنید هم باید پراکسی کردن تمام ترافیک رو از تو تنظیمات فعال کنید. از گوگل پلی نصب کنید و آپدیت خودکار گوگل پلی روشن باشه. آنتی ویروس Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security‏ هم داشته باشید از گوگل پلی

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

(rose)

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• iceboy1990s  
  • عضو از 1398/11/6

• 2

لنترن در لیست برگزیدگان پس کوچه

https://paskoocheh . com/

ـــــــــــ

• 0

• USXKC  
  • عضو از 1398/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

;)

;)

ـــــــــــ

• 0

• USXKC  
  • عضو از 1398/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

هر دو ورژنش کار میکنه

هر دو ورژنش کار میکنه

ـــــــــــ

• 0

• Game1990i  

• عضو از 1398/11/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 5

Like

Like

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «