قهوه چطور به بهبود زندگی جنسی شما کمک میکند

1400/05/31

6 طریقی قهوه به زندگی جنسی شما کمک میکند

هر کس در مورد اینکه چه چیزی یک نفر را در سکس خوب میکند نظر متفاوتی دارد. کسی که در سکس ملایم و صبور است شاید برای فردی فوق العاده و برای شخص دیگری خسته کننده باشد و این مسئله به دیدگاه هر شخص مربوط میشود. عالی بودن در سکس یک مهارت یاد گرفتنی است که نیازمند تمرین ، ارتباط درست با پارتنرتان ، انرژی و صبر است. برای کسانی که به دنبال بهبود قوای جنسی شان هستند ترکیب سکس و قهوه میتواند همان چیزی باشد که یک سکس خوب را به یک سکس فوق العاده تبدیل میکند.

دکتر “مدرون” متخصص سکس و تغذیه میگوید : “قهوه قرار نیست برای میل جنسی پایین شما معجزه کند . میل جنسی یک مسئله ی پیچیده است که شامل تمایلات و تجربیات ذهنی هر فرد هم هست و فقط مربوط به بنیه و برانگیختگی فیزیکی و جسمی نیست. ولی کافئین میتواند روی جنبه ی فیزیکی و جسمی میل جنسی تاثیر گذار باشد.” زمان بندی درست نوشیدن قهوه تان میتواند کلید بهره مندی از فواید تقویت کننده جنسی کافئین باشد. حدودا چیزی بین 15 دقیقه تا دو ساعت زمان میبرد تا اوج تاثیر کافئین را حس کنید ، پس با نوشیدن قهوه قبل از سکس میتواند بیشترین استفاده را از آن ببرید.

میلیون ها روش برای بهره مندی از این نوشیدنی صبحگاهی در چرخه ی سلامت جنسی تان وجود دارد. در اینجا شش دلیلی که قهوه به گفته ی محققان میتواند به بهتر شدن شما در سکس کمک کند اشاره میکنیم.

1.قهوه شهوت زنان را افزایش میدهد

در تحقیقی که در سال 2010 در دانشگاه تگزاس انجام شد محققان تاثیری که کافئین میتواند روی برانگیختگی جنسی زنان داشته باشد را مورد بررسی قرار دادند. در این تحقیق وضعیت برانگیختگی فیزیکی زنان قبل و بعد از مصرف کافئین اندازه گیری شد (در حالی که همزمان در معرض یک محرک اروتیک و جنسی بودند). محققان به این نتیجه رسیدند که به دلیل خاصیت محرک کافئین که باعث افزایش ضربان قلب و فشار خون میشود ، مصرف مواد حاوی کافئین میتواند به برانگیخته شدن آلت تناسلی کمک کند و به زبان ساده تر شما را حشری کند.

با وجود اینکه کافئین میتواند به برانگیختگی آلت تناسلی کمک کند دکتر ““مدرون” اشاره میکند که عملکرد میل جنسی افراد خیلی پیچیده تر از این حرف هاست که فقط با افزایش جریان خون به آلت تناسلی شان بتوان روی آن تاثیر گذاشت . چیزی که افراد را معشوقه های بهتری در سکس میکند از نظر هر شخص متفاوت است و لزوما به میزان میل جنسی یا برانگیختگی فیزیکی آنها وابسته نیست. تجربیات شخصی ما ، هورمون ها و خیلی عوامل دیگر همگی روی برانگیختگی جنسی ، خواسته ها و میل جنسی افراد تاثیر میگذارد ، از طرفی هیچ یک از جنبه های جنسیتی انسان تا آخر عمر یکسان نیست و میتواند در طول زندگی افراد تغییر کند.”


2.قهوه میتواند باعث کاهش اختلال نعوظ شود

تنها در آمریکا حدود 30 میلیون مرد دچار اختلال نعوظ (Erectile Dysfunction) هستند. طبق بررسی های مرکز علوم سلامت دانشگاه تگزاس در “هیوستون” مصرف کافئین شیوع و تعداد دفعاتی که افراد دچار اختلال نعوظ میشوند را کاهش میدهد ، به خصوص مردانی که دو یا سه فنجان قهوه در روز مصرف میکردند. جدا از تاثیری که کافئین میتواند روی افزایش جریان خون و کاهش اختلال نعوظ داشته باشد ، مصرف قهوه همچنین باعث افزایش سطح تستوسترون (یک هورمون جنسی مهم و کلیدی) که به عقیده ی خیلی ها وظیفه ی تنظیم و کنترل شهوت افراد را دارد هم میشود.


3.قهوه باعث بهبود عملکرد ورزشی و جسمی میشود

در تحقیقی که سال 2017 توسط دانشگاه “سائو پائولو” انجام شد مصرف کافئین عملکرد ورزشی تمام دوچرخه سوارانی که در این تحقیق شرکت کرده بودند را در مقایسه با کسانی که فقط آب مصرف میکردند بهبود بخشید. تاثیر خاصیت تحریک کنندگی کافئین روی سیستم عصبی مرکزی بدن میتواند باعث کاهش حس خستگی و بهبود تمرکز و هوشیاری فرد شود . پس یعنی کسانی که قهوه مصرف میکنند میتوانند برای زمان بیشتری بیدار بمانند و فعالیت های بدنی را برای مدت طولانی تری انجام دهند. به هر حال سکس دست کمی از ورزش های استقامتی ندارد!


4.قهوه میتواند استرس را کاهش دهد

دکتر “مدرون” میگوید :‌ "از آنجایی که استرس حس خوشایندی نیست قاعدتا با وجود آن نمیتوان از سکس به طور کامل لذت برد. استرس پتانسیل زیادی برای تاثیر منفی روی میل جنسی و سلامت جنسی کلی افراد دارد. کاهش سطح استرس میتواند تغییرات مثبتی را در کسانی که به دنبال سکس رضایت بخش تری هستند ایجاد کند."
قهوه میتواند یکی از روش های کاهش استرس باشد. شواهد موثقی وجود دارد که نشان میدهد مصرف متعادل کافئین میتواند تاثیرات منفی استرس مزمن را کاهش دهد. همچنین یک تحقیقی که در سال 2015 انجام شد نشان میدهد که ممکن است بین مصرف کافئین و مقاومت مغز در مقابل افسردگی و از دست دادن حافظه ارتباطی وجود داشته باشد.


5.قهوه خطر ابتلا به افسردگی را کاهش میدهد

کسانی که دچار افسردگی هستند ممکن است با میل و رضایت جنسی شان دچار مشکل شوند. یک تحقیقی که در سال 2018 انجام شد نشان میدهد ارتباط قابل توجهی بین تاثیر باورهای غلط در مورد سکس در جامعه با افسرگی و اختلال عملکرد جنسی وجود دارد. ولی خبر خوب این است که مطالعات نشان میدهند کسانی که قهوه مینوشند در مقایسه با کسانی که قهوه مصرف نمیکنند انسان های شادتری هستند. با اینکه منابع دیگر کافئین مثل نوشابه یا قهوه های بیش از حد شیرین شده با افزایش خطر ابتلا به افسردگی در ارتباط است ولی مصرف یک فنجان قهوه معمولی و قوی ریسک ابتلا به افسردگی را کاهش میدهد.


6.قهوه شما را هوشیار و متمرکز نگه میدارد

هیچ چیز لذت بخش تر از یک معشوقه ی حواس جمع و فعال نیست ، و قهوه شاید همان چیزی باشد که برای سر حال و هوشیار بودن بعد از یک لب گرفتن طولانی به آن نیاز دارید. تحقیقی که سال 2014 در مجله ی “Journal of Nutrition” به چاپ رسید نشان میدهد که کافئین وضعیت فهم و ادراکی مغز، حافظه کلامی و میزان تمرکز و توجه را بهبود میبخشد. قهوه به نوعی مغزتان را بیدار میکند و به هوشیاری ، سرعت واکنش و استقامت ذهنی شما کمک میکند.
قطعا چیزی که یک نفر را در سکس عالی میکند همیشه به استقامتش یا یک فنجان قهوه صبحگاهی وابسته نیست. دکتر "“مدرون” میگوید :‌ “سکس یک تجربه ی شخصی است. چیزی که در 28 سالگی باعث خوب بودن ما در سکس میشود با چیزی که در 68 سالگی ما را معشوقه خوبی میکند متفاوت است.” کلید کار در سازگاری و وفق پذیری ، ارتباط و معاشرت کردن و اشتیاق شما برای امتحان چیزهای جدید است. مثل نوشیدنی سرد جدید استارباکس!


منبع

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-08-22 23:38:17 +0430 +0430

هر کسی هر روزش رو با قهوه شروع کنه بعد از مدتی پی به معجزه اش میبره

1 ❤️

2021-08-23 00:40:06 +0430 +0430

↩ 0912912912
هر چی نور چراغ زیاد شد نگران فقط فتیلش نباشید نفت رو هم در نظر بگیرید .هر چیزی که باعث برانگیختگی و تمرکز بالا بشه به همون نسبت نبودش هم اثر معکوس خواهد گذاشت .در هر شامپویی که برای ریزش مو هست این کافیین لعنتی قرار داره که شما رو به یه مشتری حریص تبدیل کنه و اگه یه روز خرید رو متوقف کنین متوجه ریزش چند برابری موها خواهید شد.پس دقت کنید درگیر این مسائل و تبلیغات نشین ‌.راه برای نعوظ خوب و قوی و سکس مناسب ابتدا داشتن پارتنر دائم و گذروندن شب و روز در کنارشه.بدن هر کس بطور طبیعی زمان نعوظ و سکس قوی خود را داره .باید زمانش رو بفهمی فقط.دوم ندیدن فیلم های پورن و عدم تحریک آلت بصورت خیالیه که این مکانیزم مغز رو برای دستور در زمان عملکرد واقعی دچار اختلال میکنه .شما در روز حتی اگه چند دقیقه به مغز دستور بدین هورمون جنسی رو براساس تخیل تزریق رگها کنه مغز دچار اختلال میشه زمانیکه با واقعیت جنسی روبرو میشه .پس تخیل به هر شکلش ممنوع.سوم خوردن تخم مرغ با پیاز داغه که معجزه داشتن آبی گرم و غلیظه .چهارم خوردن دوسین که از عطاری میتونین تهیه کنین هر روز صبح و شب .پنجم حجامت بر اساس سن.اگه ۳۰ سالتونه یکماه یکبار و اگه ۵۰ سالتونه ۵۰ روز یکبار.حجامت هم معجزه اییه که تا انجام ندید متوجه تاثیرش نمیشید.ششم مالیدن حنا به آلت به مدت یکربع هفته ای سه بار .بافت آلت و تقویت میکنه برای زود ارضایی .هفتم خوردن روزانه سه عدد خرما هشتم پیاده روی منظم روزی ده دقیقه نهم خواب منظم دهم تحریک امواج الفای مغز با ذکر گفتن .هر ذکری میتونه باشه حتی اذکار هندی که در کتب یوگا هست.یازدهم معاشقه و لب بازی و داشتن سکس دهانی به مدت طولانی در تقویت و تعادل هورمونها و مغز بسیار بسیار کمک میکنه.دوازدهم عدم داشتن رابطه مقعدی سیزدهم استفاده خیلی کم از اسپری های تاخیری که این اسپری ها مکانیزم نعوظ رو در بلند مدت مختل میکنن.چهاردهم …فکر کنم بس باشه

5 ❤️

2021-08-23 02:13:44 +0430 +0430

↩ Nicole7877
فقط این دوسین کاراییش چیه؟

0 ❤️

2021-08-23 09:06:31 +0430 +0430

↩ Nicole7877
نه ، بس نیست ، بازم بگو ، مخصوصا از ذکر و ادعیه و نماز

0 ❤️

2021-08-23 12:30:23 +0430 +0430

با این که یک روز هم بدون قهوه ام نمیتونم زندگی کنم باید اینو بگم که درکل قهوه یک چیز استرس زاست
یعنی اگه already استرس داشته باشی و قهوه بخوری هیجانت خیلی بیشتر میشه
ولی درکل خواص قهوه خیلی بیشتر از ضرر هاش هست برای همون ازش استفاده میکنم☕☕

2 ❤️

2021-08-26 18:10:00 +0430 +0430

قهوه عالیه … روزتون رو با قهوه شروع کنید ‌ انرژی رو بالا می بره

0 ❤️

2021-08-26 21:19:40 +0430 +0430

قهوه عالیه من هرصبح وهر شب قهوه میخورم بهتر از نوشیدنیهای دیگس عالیه

0 ❤️

2021-09-09 18:23:54 +0430 +0430

۷- قهوه خوب کوس میکند

0 ❤️

2021-09-17 05:33:53 +0430 +0430

↩ Nicole7877
حاجی اسئلکم؛ اسطوخدوس و ذکر یا علی موقع جق جواب میده؟

0 ❤️

2021-09-17 07:12:03 +0430 +0430

👌👍

1 ❤️

2021-09-17 14:04:17 +0430 +0430

راستش من قبلا روزی دو سه شات قهوه میخوردم ولی متاسفانه کل روز یه اضطراب و تپش قلب و تنگی نفس عجیبی میگرفتم دندونام هم داشتن رنگ میگرفتن. رو خواب و هوشیاری و افسردگی هم اصلا تاثیری نداشت لامصب فقط رودم رو تحریک میکرد 😂 الان آیس کافی یا لته میخورم و قهوه رو کمتر میریزم به نظرم بهتر شده.

0 ❤️

2021-09-17 22:08:44 +0430 +0430

↩ Nicole7877
این حنا مالیدن چجور تاثیر میزاره اونوخ؟

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «