::.. نقدی بر لوگوی سایت ..::

• Rebin.  

• عضو از
    1398/3/25

• پست‌ها: 423

• 1192

باسلام خدمت تمام اساتید گرامی و حضار در تاپیک.
میخوام تو این تاپیک نگاهی گذرا و فان به لوگوی سایت بندازم
و
نظر منتقدانه و ایده های خلاقانه(!!!) شما رو در موردش بدونم ...
خب این خود لوگو به صورت کامل :/

بخش اول :

قسمت اول لوگو که به دول اعظم مربوط میشه که برا نشون دادن (ه) تخماشو نور باران نمودههه
مدل دول خم سر بالاس
شایعاتی هم مبنی بر این که دول ادمینه به گوش رسیده
اوناییم که به کیرای تو امضا گیر دادن اول باس رو ادمین غررر میزدن (هرچند خودمم مخالف کیر تو امضام)

بخش دوم :

شامل قمبل خانوم big ass برا بکنه تو پره
میتونیم خایه های مبارک رو هم ممه بانو فرض کنیم

بخش سوم :

بیشتر شبیه پری دریاییه
ولی ممه هاش منو کشته

《دوستان منتظر نظرات  جالبز و زیباتون هستم》
♡لایک یادتون نره♡

بووووسسسس (rose) (rose)

..................................................

P.S : به خانومایی که تو تاپیک نظر بدن به قید قرعه سوتین میلیونی میدم (biggrin)

P.S 2: ولی به همه آقایونی که از تاپیک بازدید کردن آهنگ

Smells like teen spirit از Nirvana
(رایحه مثل روح نوجوانی)
رو با عشق تقدیم میکنم (rose)
حتما گوش بدین عالیه عاللییی (cool)

ـــــــــــ

• 19

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• no-roots  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 1000

• 1466

عجب

خعلی جالب بود حال کردم باهاش

آخری بیشتر شبیه آنال سکس نشسته اس (biggrin)

ـــــــــــ

• 4

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 423

• 1192

خخخخ

نقل از: no-roots خعلی جالب بود حال کردم باهاش آخری بیشتر شبیه آنال سکس نشسته اس (biggrin)

اره ولی بکنه شیمیله چون ممه داره

ـــــــــــ

• 3

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

تایسون

نقل از: We_Are_All_Victims

ما شاگردتیم استاددد .... نظر متفاوتی داری بگو (rose)

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 839

• 1250

کاش ....

کاش تحلیلی عمیق تر هم کلا به محتوای سایت و هدف اون داشتی . اینکه با چه هدفی ما رو به کجا خواهد برد . مردمی که غیرت رو از دست بدن هرگز آزاد نخواهند شد و ما رو به غیرت میشناختن ( مــــــــــی شناختن ) و هدف اینجا از ترویج سکسهای ضربدری و گذاشتن زن در اختیار دوستی دیگر !! و بی ناموسی و همجنسگرایی برای چیه ؟ به نظرت غیرت ما رو هدف نگرفتن ؟ تا همیشه قلاده به دستشون باشیم ؟؟

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 8

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

نقل از: uzer

نقل از: uzer کاش تحلیلی عمیق تر هم کلا به محتوای سایت و هدف اون داشتی . اینکه با چه هدفی مکا رو به کجا خواهد برد . مردمی که غیرت رو از دست بدن هرگز آزاد نخواهند شد و ما رو به غیرت میشناختن ( مــــــــــی شناختن ) و هدف اینجا از ترویج سکسهای ضربدری و گذاشتن زن در اختیار دوستی دیگر !! و بی ناموشی و همجنسگرایی برای چیه ؟ به نظرت غیرت ما رو هدف نگرفتن ؟

داداش راستش قبلا ( تا همين چند ماه پیش) به خون اینا تشنه بودم .... از اسفند سال گذشته یه بلاهایی سرم اومده که کلا از زندگی سیر شدم .. من اصلا فکرشم نمیکردم روزی کارم به این سایتا برسه ولی دیگه زدم تو فاز بیخیالی ... الانم اگه کاریو که شما میگی میکردم دیگه خودتون میدونید چه بازخوردی داشت .. وگرنه حرفای شما کاملا صحیحه (rose)

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 839

• 1250

کاملا قابل درک

نقل از: Rebin.
نقل از: uzer کاش تحلیلی عمیق تر هم کلا به محتوای سایت و هدف اون داشتی . اینکه با چه هدفی مکا رو به کجا خواهد برد . مردمی که غیرت رو از دست بدن هرگز آزاد نخواهند شد و ما رو به غیرت میشناختن ( مــــــــــی شناختن ) و هدف اینجا از ترویج سکسهای ضربدری و گذاشتن زن در اختیار دوستی دیگر !! و بی ناموشی و همجنسگرایی برای چیه ؟ به نظرت غیرت ما رو هدف نگرفتن ؟
داداش راستش قبلا ( تا همين چند ماه پیش) به خون اینا تشنه بودم .... از اسفند سال گذشته یه بلاهایی سرم اومده که کلا از زندگی سیر شدم .. من اصلا فکرشم نمیکردم روزی کارم به این سایتا برسه ولی دیگه زدم تو فاز بیخیالی ... الانم اگه کاریو که شما میگی میکردم دیگه خودتون میدونید چه بازخوردی داشت .. وگرنه حرفای شما کاملا صحیحه (rose)

کاملا حرفت قابل درکه . چون خودم حرکتی شروع کردم که انتظار حمایت داشتم حمایت که نشدن همین ، اولین مانع رو خود سایت و اخطارهاش !!!! برام ایجاد کرد . شاید اگر یه نگاه به پروفایلم و تایپیکهام کنی یادت بیاد درباره چی حرف میزنم. پس حرفت کاملا قابل درکه.

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 1

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

کاملا حرفت قابل درکه . چون خودم حرکتی شروع کردم که انتظار حمایت داشتم حمایت که نشدن همین ، اولین مانع رو خود سایت و اخطارهاش !!!! برام ایجاد کرد . شاید اگر یه نگاه به پروفایلم و تایپیکهام کنی یادت بیاد درباره چی حرف میزنم. پس حرفت کاملا قابل درکه.

همه میدونن قضیه چیه .... ولی روبرو شدن با حقیقت واقعا سخته ... مطمئنا ما همه آدمای ظعیفی هستیم ... درود (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

جایزه جایزه

up

ـــــــــــ

• 1

شبح سیاه

تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم (dash) ولی شوما کی اومدی از من مجوز استفاده از ممه رو گرفتی که یادم نمیاد؟ :|

ـــــــــــ

پشت این سکوت من یه دنیا فریادِ از خستگی

• 4

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

چرا اومدم

نقل از: شبح سیاه- تا حالا از این زایه نگاه نکرده بودم (dash) ولی شوما کی اومدی از من مجوز استفاده از ممه رو گرفتی که یادم نمیاد؟ :|

حضرت شبح چرا یه روز اومدم کمیسیون خودتون نبودین شبح صورتی گفت ناخوش احوالین دیگه شبح خاکستری جانشینتون مجوزو صادر کرد ... ولی ناموسا این چه وضشه بعد چهار ماه دستم رسید (cool)

ـــــــــــ

• 4

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 960

• 706

تاپیک جالبی بود.
منم تا حالا اینجوری دقت نکرده...

تاپیک جالبی بود. منم تا حالا اینجوری دقت نکرده بودم به لوگوی سایت با اینکه سالهاست میام سایت

ـــــــــــ

فقط زوج‌های باحال و پایه برای آشنایی و رابطه آزاد و صمیمی ولی بدون فانتزی,ما زوجیم از مشهد

• 2

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 294

• 416

مرسی اقا تا حالا دقت نکرده بودم .کیف کردم از این...

مرسی اقا تا حالا دقت نکرده بودم .کیف کردم از این لگو

ـــــــــــ

• 1

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

ممنون

نقل از: Coolcouple1396 تاپیک جالبی بود. منم تا حالا اینجوری دقت نکرده بودم به لوگوی سایت با اینکه سالهاست میام سایت

راستش اوایل که با اکانت قبلیم اومده بودم میخواستم بزارم این تاپیکو که وقت نشده بود. ممنون (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

فدا مدا

نقل از: ziba1981 مرسی اقا تا حالا دقت نکرده بودم .کیف کردم از این لگو

خواهش میکنم .... بوس (rose)

ـــــــــــ

• 1

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 294

• 416

کاش تحلیلی عمیق تر هم کلا به محتوای سایت و هدف اون داشتی . اینکه با چه هدفی ما رو به کجا خواهد برد . مردمی که غیرت رو از دست بدن هرگز آزاد نخواهند شد و ما رو به غیرت میشناختن ( مــــــــــی شناختن ) و هدف اینجا از ترویج سکسهای ضربدری و گذاشتن زن در اختیار دوستی دیگر !! و بی ناموسی و همجنسگرایی برای چیه ؟ به نظرت غیرت ما رو هدف نگرفتن ؟ تا همیشه قلاده به دستشون باشیم ؟؟

اتفاقا از قید یه سری خرافات ازاد شدن اخر ازادیه .غیرت هم یه تصور اشتباه هست من خودم اگه کسی بخواد به خانمم یا خانوادم اسیب بزنه از جونم مایه میذارم ولی خب به اون سطح فکری رسیدم که خانمم و خانواده ام هم حق تنوع و لذت سکسی و ازادی سکسی رو دارن .ندیدن این حق معنیش غیرت نیس

ـــــــــــ

• 1

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 1073

• 4165

وااای من تاحالا بهش دقت نکرده بودم :D

اون قسمت...

وااای من تاحالا بهش دقت نکرده بودم :D

اون قسمت سومو متوجه نشدم

ـــــــــــ

All I need's a whisper, in a world that only shouts

• 3

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

Amigo

نقل از: ._.Moonlight._. وااای من تاحالا بهش دقت نکرده بودم :D اون قسمت سومو متوجه نشدم

مثه یه زنه ک خوابیده و زانو هاشو جم کرده با باسن خوش فرمش ... اون قلب برعکسم ممه هاشه (rose)

ـــــــــــ

• 3

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 1073

• 4165

نقل از: ._.Moonlight._. وااای من تاحالا بهش دقت نکرده بودم :D اون قسمت سومو متوجه نشدم

مثه یه زنه ک خوابیده و زانو هاشو جم کرده با باسن خوش فرمش ... اون قلب برعکسم ممه هاشه (rose)

بله بله :D

p.s: اون آهنگو کمتر کسی حاظر میشه تا آخر گوش بده (biggrin)

ـــــــــــ

All I need's a whisper, in a world that only shouts

• 1

• Rebin.  

• عضو از 1398/3/25

• 1192

عه چرا

نقل از: ._.Moonlight._.

بله بله :D

p.s: اون آهنگو کمتر کسی حاظر میشه تا آخر گوش بده (biggrin)

جزوه Top10 تو بهترین آهنگای تمام دوران دیوونم میکنه .. قشنگ یاد دبیرستان میفتم

ـــــــــــ

• 2

• joker13b81  

• عضو از 1398/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 106

• 128

باحال بود تا حالا از این منظر نگاه نکرده بودم به...

باحال بود تا حالا از این منظر نگاه نکرده بودم به لوگو

ـــــــــــ

هنوز هم فکر میکنم برمیگرده. .. ...احمقم نه؟

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما، تا چه میزان اجازه دارید در گرایشات یا عقاید مذهبی همسرتان (یا همسر آینده) دخالت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «