داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

۱۳ نوع بوس

1399/05/07

۱۳ نوع بوسه که باعث می‌شود بیشتر خواهان یکدیگر شوید💋
این نوشتار به بوسه‌ی لب‌به‌لب معنی جدیدی خواهد داد

از: Brooke Sager & Taylor Andrews
در: Jul 7, 2020

هشدار درمورد برداشت صرفا سکسی: «بوسیدن عاطفی ترین چیزی است که می‌توانید با شریک جنسیتان انجام دهید (مثلاً متأسفیم که اینگونه مطرح می‌کنیم ولی دلیل داشت که ‘جولیا رابرتز’ در فیلم “زن زیبا” با وجود این که نقش فاحشه را بازی می‌کرد حاضر نبود مشتری‌هایش را ببوسد) با این وجود معمولاً وقتی رابطه‌ی یک زوج به مرحله‌ی سکس با یکدیگر می‌رسد از آن غفلت می‌کنند.»

اگر بخواهیم صادق باشیم با توجه به این که حس بوسیدن شریک جنسی‌تان چقدر می‌تواند قدرتمند باشد، غفلت از آن بسیار کم‌لطفی‌ست. نه تنها بوسیدن می‌تواند (مانند سکس) تمام اندورفین‌های موجود در مغز را آزاد کند، به نظر نگارنده هیچ ۱۰دقیقه‌ای از سکس نمی‌تواند با مقدار عشقی که در یک بوسه وجود دارد برابری کند.
درضمن بوسه‌هایی که با شریک عاطفی‌تان می‌توانید تجربه کنید انواع گسترده‌ای دارند و در بیشتر موارد هر کدام معنی خاص خود را دارند. مانند طیف‌های متفاوت از یک رنگ، یک بوسه می‌تواند این معنی را بدهد: «هِی، من حاضر هستم تو مانند دیروز کیرت را داخل بدنم فرو کنی.» و معنای دیگرش می‌تواند این باشد که «شما در کنار شریک عاطفی‌تان احساس امنیت، شادی یا در عشق غرق بودن می‌کنید ولی لزومی نمی‌بینید که این بوسه به سکس ختم شود.»

برخی از بوسه‌ها حتماً نباید بین شریکهای عاطفی‌ ردوبدل شوند. (همانگونه که قبلاً گفته شد؛ بوسه‌ها دارای انواع متفاوت هستند) اگر حاضرید کیفیت بوسه‌هایتان را بالا ببرید و دلربایی بیشتری به لبهای غنچه شده (آماده‌ی بوسیدن) خود اضافه کنید، در اینجا لیستی از ۱۳ مدل بوسه که می‌توانید با شریک عاطفی‌تان آن‌ها را امتحان کنید گردآوری شده است (در برخی موارد این بوسه‌ها برای افرادی هستند که در زندگی شما حضور دارند و بسیار به شما نزدیک هستند) اما در پایان روز بوسیدن‌های لب‌به‌لب بهترین راه برای ابراز احساسات هستند.


💋 بوسیدن قسمت بالای سر (Top of the head kiss)
چقدر دوست داشتنی… احتمالاً یادتان می‌آید وقتی هنوز کوچک بودید و روی صندلی می‌نشاندنتان، پدر مادرتان شما را اینگونه می‌بوسیدند. مربی قرارهای عاطفی ‘دامونا هافمن’ (Damona Hoffman)، گوینده‌ی برنامه رادیویی “قرار عاطفی و شریک جنسی” می‌گوید:
«یک بوسه بر قسمت بالای سر برای ایجاد اعتماد و صمیمیت، بوسه‌ای عالی و کامل است. وقتی شما به شریک عاطفیتان احساس تعلق خاطر می‌کنید و حس می‌کنید او از شما مراقبت و حمایت می‌کند، می‌تواند احساسات بین شما را به یکدیگر عمیق‌تر کند و کیفیت رابطه جنسی‌تان را نیز بهتر کند همه ما به لطافت نیاز داریم مخصوصا در این دوران ناامنی.»

💋 بوسه دست سلطنتی (Royal Hand Kiss)
اینکه فردی قسمت روی دست کسی را ببوسد یکی از رسمی‌ترین انواع بوسیدن است. این مراسم رسمی ربطی به ابراز محبت ندارد. بیشتر درمورد عرض ادب و احترام است مانند درودی (سلام) که دو غریبه در اولين ملاقاتشان به یکدیگر می‌فرستند.

💋 بوسه از راه هوا (Air Kiss)
بوسه از راه هوا یک نوع رفتار (برخورد) اجتماعی است که شامل غنچه کردن لبهایتان و خم شدن به سمت یکدیگر است انگار می‌خواهید یکدیگر را ببوسید اما لبهای‌تان هرگز گونه‌ی یکدیگر را لمس نخواهد کرد (اگر بخواهید میتوانید صدای “موآه” یا همان “بوس بوس” یا “ماچ ماچ” خودمان را در بیاورید!)
این می‌تواند هم به معنای سلام باشد هم خداحافظی هم ابراز محبت در یک طول مکالمه. بوسه‌ای است که معمولاً بین دوستان و افراد خانواده در هنگام خداحافظی ردوبدل می‌شود.

💋 بوسه بر گونه (Cheek Kiss)
در اروپا بسیار رایج است یک یا دو بوسه ملایم و کوچک بر روی گونه روش سلام کردن دوستان، افراد خانواده، شرکای جنسی و گاهی اوقات غریبه‌ها به یکدیگر و گفتن این که از دیدنت خوشحالم می‌باشد. اما اگر این بوسه بین یک زوج عاطفی پس از قرار عاطفی‌شان انجام شود، می‌تواند روش مودبانه‌ی گفتن این مطلب باشد که «امشب واقعاً به من خوش گذشت اما بیا در پیشبرد رابطه‌مان عجله نکنیم.»

💋 بوسه بر پیشانی (Forehead Kiss)
آقای ‘ریچموند’ (Richmond) اینگونه توضیح می‌دهد: «بوسه روی پیشانی یک بوسه‌ی معمول و رایج نیست. برای همین خاطره انگیزتر است.» شاید دلیل این که بوسه بر روی پیشانی (#foreheadkisses) تاکنون بیش از ۳۳۸۰۰ بار در اینستاگرام تگ شده همین باشد. نه تنها این نوع بوسه گرم و ناشی از احساس است بلکه عشق را به روشی پاک و جدا از سکس ابراز می‌کند. معمولاً این نوع بوسه فقط برای افرادی است که برای ما بسیار خاص هستند مانند کسی که احساسات بسیار عمیق نسبت به او دارید.

💋 بوسه اسکیمویی (Eskimo Kiss)
بعضی‌ها ممکن است فکر کنند این بیش از حد لوس است اما برخی از زوج‌ها واقعاً دوست دارند بینی‌هایشان را به هم بمالند آنها این را حرکت مخصوص به خود و مختص به رابطه‌شان می‌دانند. در بوسه بین اسکیموها هیچ نوع تماس لب‌به‌لب وجود ندارد.این یک نوع بوسه‌ی عاطفی است بدون اینکه جنبه‌ی سکسی داشته باشد.
آقای ریچموند می‌گوید: «در این نوع بوسه شما باید بسیار به یک فرد نزدیک باشید تا یا به درون چشمانشان خیره شوید یا چشمانتان را ببندید و نفس‌هایشان را روی صورتتان حس کنید.»

💋 بوسه بر یک لب (Single Lip Kiss)
این حرکت وسوسه‌کننده و ویژه شروع عشق‌بازی در عمل بوسیدن لب پایین یک مرد است در حالی که او مشغول بوسیدن لب بالایی شماست (یا برعکس) بوسیدن فقط یکی از لبها یک حرکت شیطنت‌آمیز و مقدماتی در عشقبازی است. یک ذره (نمونه) کوچک از آنچه ممکن است اتفاق بیفتد.

💋 بوسه فرانسوی (French Kiss)
بلی، بوسه با لبهای باز و زبان که تمام حرکت‌های اروتیک در آن وجود دارد .تقریباً هیچ نوع بوسه‌ی دیگری وجود ندارد که یک زوج را بیش از این به هم نزدیک کند. اما این نوع بوسه را فقط در اتاق خواب انجام دهید. اوکی؟ زیرا وقتی در یک مراسم تشییع جنازه یا ختم حضور دارید یا در کافی‌شاپ هستید زیاد مناسبت ندارد زبانتان را در حلق کسی فرو کنید!

💋 بوسه با گاز (Bite Kiss)
بوسیدن و گاز گرفتن از روی شیطنتِ لبها، گونه‌ها، کنار لبها (خط آرواره)، استخوان ترقوه یا گردن می‌توانند بسیار هوس‌انگیز و حشری‌کننده باشد (لطفاً کبود نکنید!) اینکه دندانهایتان را حین گاز گرفتن چقدر فشار بیاورید بستگی به سلیقه‌ی شخصی شما دارد اما حتما به شریک عاطفی‌تان بگوئید چه کارهایی شما را دیوانه‌تر (حشری‌تر) می‌کند. و با وجود این که در اولین باری که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرید این حرکت می‌تواند بسیار حشری‌کننده باشد بهتر است آن را به آهستگی انجام دهید. «در ابتدا به ملایمت گاز بگیرید… از واکنش طرف مقابل خواهید فهمید که خوشش آمده یا خیر، اگر طرف مقابلتان خودش را عقب کشید، بیخیال گاز گرفتن شوید.»

💋 بوسه آفتاب پرست (Lizard Kiss)
فقط زبان! هیچ چیز دیگری در این بوسه دخیل نیست.بوسه آفتاب پرست یک روش غیر معمول برای مقدمه عشق بازی است که بعضی از زوج ها آن را سکسی می دانند… هِی!!! تا امتحانش نکرده اید آن را رد نکنید

💋 بوسه روی گردن (Neck Kiss)
بوسه روی گردن در فیلم‌های فراوانی به تصویر کشیده شده است و در رمانهای عاشقانه نیز می‌توان آن را به مقدار زیاد مشاهده کرد مثلاً نقش اول مذکر در نوشته‌های ‘فابیو اسکوئه’ (Fabio-esque). اما این بوسه‌ها در دنیای واقعی بسیار پر احساس‌تر و عاطفی‌تر از آن هستند که شما تصور می‌کنید. گردن محیطی است که از نظر توانایی‌هایش برای تحریک جنسی معمولاً دست کم گرفته می‌شود زیرا پر از اعصاب بسیار ظریف و حساس است که باعث می‌شود بوسیدن و مکیدن آن مقدمه‌ی یک عشق‌بازی رویایی باشد به ویژه برای بانوان.

💋 بوسیدن بدن (Body Kiss)
به جز گردن کلی جای دیگر روی بدن انسان است که ارزش بوسیدن دارد. مانند سینه، شکم، نیم تنه‌ی بالایی بدن، پاها و حتی کون. تمام اینها بستگی دارد به سلیقه‌ی هرکس و این که تا چه حد و در کجای بدنش قلقلکی باشد. به یاد داشته باشید آنچه برای یک فرد خوش‌آیند است ممکن است برای دیگری نباشد. «اگر به واکنش‌های بدن شریک عاطفی‌تان توجه کنید می‌توانید چیزهایی زیادی را درمورد خواسته‌ها و سلیقه‌اش فرابگیرید.»

💋 بوسیدن نوک سینه (Nipple Kiss)
بوسیدن لیسیدن و مکیدن نوک سینه‌ی شریک عاطفی‌تان یک نوع بوسه‌ی بدنی است که سزاوار یک بخش ویژه برای خود است تا مفصلاً به آن پرداخته شود. برای اینکه صادق باشیم این نوع بوسه احساس فوق‌العاده‌ای را هم برای مردان و هم برای زنان به ارمغان می‌آورد.
آقای ریچموند توصیه می‌کند: «باید تکرار کنیم؛ این که هر کاری در سکس چقدر تحریک‌کننده است برای هر فردی با دیگری متفاوت است و برای همین تمرکز بر روی جزئیات رابطه با شریک عاطفی و گفتگوهای صریح و روشن بین طرفین سکس بی‌نهایت اهمیت دارد. اگر شریک جنسی‌تان در حال آه و ناله کردن از شدت شهوت است و خودش را به شما نزدیکتر می‌کند، این یک چراغ سبز برای ادامه‌ی کارتان است اما اگر بدن طرف مقابلتان لرزید و خود را عقب کشید این به معنای توقف انجام هر کاری است که مشغول به آن هستید.

💋 بوسیدن آلت تناسلی (Genital Kiss)
این یک شیطنت بسیار حشری‌کننده و شهوت‌برانگیز است که در حالی که هنوز شورت به پا دارند از روی شورت لبهایتان را به حالت بوسیدن روی آلت تناسلی کسی فشار دهید. می‌تواند مقدمه‌ی یک عشق‌بازی بی‌نظیر باشد به شرطی که بدانید لبهایتان را دقیقاً به کجا فشار دهید تا در عین مشتاق کردن بیشتر او، برایش بیشترین لذت را هم داشته باشد. سپس در حالی که شریک عاطفی‌تان التماس می‌کند کارتان را ادامه دهید، شورتش را پایین بکشید و زبانتان را با آلت تناسلی‌اش آشنا کنید… و از پرده‌ی پایانی نمایش لذت ببرید. آیا شاهد شراره کشیدن شعله شهوت هستید؟


منبع:
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/a25633331/types-of-kisses/

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-28 13:14:59 +0430 +0430

حیف با این کرونا نمیشه کسی رو ماچ کرد :-(

5 ❤️

2020-07-28 14:15:26 +0430 +0430

خلاصه اینکه بار اولی که یکی رو بوسیدیم، بستنی مالیده بودم رو صورتش. بار آخری هم استرس داشتیم یکی ببینه تو دانشگاه، کلا نچسبید. یبارم که بنده خدا مسواک نزده بود. یبارم من نزده بودم. 😬

کلا از بوسیدن شانس نداریم که. یه جکه بود میگفت آخرین باری که یکی منو بوسید، داییم بود که بعدش پرتم کرد بالا و یادش رفت بگیرتم؛ یجورایی حکایت امثال منه.

4 ❤️

2020-07-28 14:24:21 +0430 +0430

↩ Sepideh.58
ديگه ادم از دوست پسر/دخترش اطلاع داره دبگه…

1 ❤️

2020-07-28 20:24:13 +0430 +0430

ممنون از تاپیک … بوسه زیباترین و بهترین قسمت سکس و عشق بازیه 🌹

1 ❤️

2020-07-29 01:13:55 +0430 +0430

اوف سیزده (از اون ایموجی های آب دهن که حذف شده)

خیلی جالب بود چیزای جدیدی ازش یاد گرفتم مثلا نمیدونستم اینقد پیشونی خوبه:///

جهت امتحان کردن بوسه آفتاب پرست به یه داوطلب ترجیحن 17 ساله نیازمندیم(از اون ایموجی خنده ها ک نیشش تا بناگوشش باز بود و دندوناشو نشون میداد)

1 ❤️

2020-07-29 01:21:48 +0430 +0430

↩ Number_13
جووون

0 ❤️

2020-07-29 01:24:52 +0430 +0430

↩ The.BitchKing
یکی از دوستان تعریف میکرد اومده برا بار اول دوس دخترشو ببوسه وقتی میرن رو کار دختره هُل میکنه نمیدونسته دستشو کجا بذاره گذاشته رو کون پسره و محکممم فشار داده -_____-
خلاصه دیگ پسره از اون موقع اسم بوس میاد شاشش میگیره

یحتمل شانس شوما نیز جزو همین دسته است

3 ❤️

2020-07-29 03:05:59 +0430 +0430

پیشونی خیلی خوبه😍

0 ❤️

2020-07-29 07:12:06 +0430 +0430

همشو امتحان کردم ولی متاسفانه با دوست دختر سابقم ، بعضی از مدلها رو همسرم دوست نداره مثلا فرانسوی رو با دو سه تا از دوست دخترهای قدیمم زیاد داشتم اما بیش از یکدهه است که با همسرم نداشتم و خیلی دوست دارم

0 ❤️

2020-08-01 09:25:18 +0430 +0430

عالی بود بلکه پارتنرمون یاد بگیره

0 ❤️

2020-08-03 02:37:33 +0430 +0430

انتظار داشتم کامل تر باشه ولی خوب بود؛ من یکی که خودم عاشق عشق بازیم!

عاشق ماچ و لیس و بوسه های ریز!

0 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom