***** نیازمندیم *****

کس لیسم، پایه ام، مفعولم، فاعلم، فعلم، ساپورت میکنم، اسکورت میکنم، کلآ میکنم، کننده ام، شهرو چراغون میکنم، آینه بندون میکنم، تاج روی زلفتو ستاره بارون میکنم، عطر و گلابدون میارم، آینه و شمعدون میارم، با حلقه های گل یاس تو رو به خونم میارم، مکان دارم، اسپمرم، بی فرهنگم، بی شعورم، کونی ام، کونکشم، میام تو تاپیکا کس میگم، فحش میدم، حرف بی ربط میزنم، فیکم، سکس چت میکنم، جنده ام، کسکشم، دیوثم، کیری ام، کلاهبرداری هم میکنم. دنبال ماده سگم، گی نیستم، هیچی نیستم، خودمم نمیدونم چه گهی هستم، نفر سومم، نفر چهارمم، آخرین نفر کیه؟! ساکرم، فاکرم، چاکرم، به خانومی آراسته برا مسافرت و گردش وتفریح و جهانگردی نیازمندیم، بی غیرتم، دنبال خانومی هستم برا مادر فرزندی که منو به فرزندخوندش قبول کنه، ماساژورم، دنبال سکس با محارمم، زوجم، دوست دخترم، دوست پسرم، بسیجی ام، سپاهی ام، جقی ام، اربابم، برده ام، درمونده ام، وامونده ام، نیازمندم، شومبول به سرم، پدوفیلم، زنپوشم، ادمینم، پول لازمم، کم سنم، 17 سالمه، کیرمم فتوشاپ میکنم و بالستیک میسازم برا دژمن...

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nikpendaram  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 15

خوب میشی

خوب میشی

ـــــــــــ

• 2

• 17hamed  

• عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 5

کیر تو مغزت:/

کیر تو مغزت:/

ـــــــــــ

تا امید هست چرا آرزو :)

گی نیستم من باب تلطیف عرض کردم

• 3

• yoyoboyboy  
  • عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 6

کسخول

کسخول

ـــــــــــ

• 1

همتون کسخولید دیگه. یه مشت کسخول جمع شدید دور هم...

همتون کسخولید دیگه. یه مشت کسخول جمع شدید دور هم به غیر از یه عده انگشت شمار... مگه شماها این جماعت نیستید که به گوزتونم برمیخوره؟!

ـــــــــــ

• 0

• yoyoboyboy  
  • عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 6

نقل از: نیازمندی_شهوانی

نقل از: نیازمندی_شهوانی همتون کسخولید دیگه. یه مشت کسخول جمع شدید دور هم به غیر از یه عده انگشت شمار... مگه شماها این جماعت نیستید که به گوزتونم برمیخوره؟!

خخخخخخخخخخخ

ـــــــــــ

• 1

• nikpendaram  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 15

شرح حال کامل شهوانی بود خوب بود مرسی

شرح حال کامل شهوانی بود خوب بود مرسی

ـــــــــــ

• 2

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 3177

• 3641

رب الشرحلی صدری و یسرلی امری وحلل عقدتا من لسانی...

رب الشرحلی صدری و یسرلی امری وحلل عقدتا من لسانی یفقهو قولی!

عارضم خدمت این برادر بزرگوارمون که: البته شما بطرز بسیار خوبی 90% فعالیت های سایت وزین شهوانی رو در این تاپیک خلاصه کردین!

مسلما لازمه فکری براش بشه! وگرنه به فاک عظما میره! من دارم یه پیشنهادهایی به جناب ادمین میدم برای این اصلاحات. شما هم اگه ایده هایی در مورد تغییر اوضاع دارین, مطرح کنین تا "شاید" وضعیت رو به پیشرفت بره!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

• mmmbaa  
  • عضو از 1392/4/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

(biggrin) دهنت سرویس , نصفش منو خندوند بقیش رفتم...

(biggrin) دهنت سرویس , نصفش منو خندوند بقیش رفتم تو فکر و افسوس خوردم ...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «