کون دادن،تجربه ای لذتبخش و خاطره انگیز

برای یه کونی که کونش تشنه کیره ، هیچی لذتبخش تر و خاطره انگیز تر از این نیست که زیر کیر خوشگل و قوی و مهربون یه بکن خوب بخوابه و کونش حسابی سیرِ کیر بشه.خود من احساسم بعد از کون دادن مثل وقتیه که آدم تشنه باشه و یه آب خنک و گوارا بخوره. البته بشرطی که بکن من درست و حسابی کونمو بکنه بخصوص اگه آب کیرشو کامل تو کونم بریزه . کونی های عزیز احساس شما موقع کون دادن چیه؟

ـــــــــــ

* بکن های گرامی لطفا پروفایلمو بخونید.اما قبلش دکمه❤️ را اون پایین بزنید br></br*

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

یک کون دادن لذتبخش و خاطره انگیز

سوال : چیکار کنیم تا از کون دادنمون لذت کافی ببریم و خاطره خوشی از کون دادن داشته باشیم؟

ـــــــــــ

* بکن های گرامی لطفا پروفایلمو بخونید.اما قبلش دکمه❤️ را اون پایین بزنید br></br*

• 2

• jack..sparrow  

• عضو از 1398/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 49

.

گوارای وجودت

ـــــــــــ

وودی الن. سكس فشار را كم مي‌كند. عشق باعث فشار مي‌شود.

• 0

لمس و لب زدن و بوسیدن کیر

یکی از کارهای لذتبخش موقع کون دادن لمس کیر و لب زدن و بوسیدن کیره. خیلی حال میده وقتی که برجستگی کیر داخل شورت تنگ نمایانه ،کیرو لمس کنی و بهش لب بزنی و ببوسیش. آخ خ خ ....قربون کیر برم

ـــــــــــ

• 5

• Mafoolyazd  
  • عضو از 1397/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 108

• 212

بهترین لذت دنیاس کون دادن مخصوصا اگه پارتنر...

بهترین لذت دنیاس کون دادن مخصوصا اگه پارتنر سوراختو بلیسه وای وای ووای امشب برای دومین بار تو این هفته قراره بدم بهترین هفته عمرم میشه

ـــــــــــ

• 4

• shahrozshakiba  
  • عضو از 1397/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 30

سلام

لحظه ای که کیر وارد سوراخ مبشه بهترین لذتهbr>

ـــــــــــ

• 9

• bokon.tabriz.m  

• عضو از 1398/1/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 28

من فاعلم

همیشه با سی سیهام با شخصیت برخورد میکنم مثل خانوم بهشون نگاه میکنم اصلا حس این و ندارم مذکر باشن تو سکس براشون اسم دختر میزارم و لباس زنونه براشون میخرم .واسه همین دلیل و اینکه تو سکس حرفه ای هستم همیشه ازم راضی هستن

ـــــــــــ

• 1

• kirkoloft393  
  • عضو از 1398/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 4

فاعلم مشهد با مکان

در خدمتم تل alireza39alireza

ـــــــــــ

• 1

ساک زدن لذتبخش

من موقع ساک زدن ،خودم شورت بکنمو میکشم پایین و ازش میخوام که کیرشو بذاره دهنم و با احساس بگه بخور ، گاهی برخی از بکن هام برای بازی و شوخی کیرشونو چند بار این طرف و اون طرف میکنند و دور دهنم میچرخونند تا اشتیاق منو برای خوردن کیر محک بزنند و من دهنمو دنبال کیرشون حرکت میدم و تو یه فرصت مناسب میکنم تو دهنم.....

ـــــــــــ

• 2

• k.mona  
  • عضو از 1398/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 13

اوووووف چه کون گرد و تپلی
حیف که منم طالب دادنم...

اوووووف چه کون گرد و تپلی حیف که منم طالب دادنم وگرنه خودم میکردمش

ـــــــــــ

• 2

روش صحیح ساک زدن(1)

ساک زدن فوت و فن هایی داره که اگه رعایت بشه میتونه خیلی لذت بخش و خاطره انگیز باشه ضمن اینکه آمادگی لازم برای مراحل بعدی کون دادنو فراهم میکنه. اول اینکه کیر باید تمیز و شیو شده باشه. بهترین زمان شروع ساک زدن که خودم تجربه کردم وقتیه که کیر درحال بلند شدنه و هنوز کامل سفت نشده در این حالت، کیر لذیذ تر از حالت خوابیده و یا حالت کاملا بلند شدشه. وقتی کیر داخل دهن قرار گرفت و شروع به خوردن اون کردیم ،کیر خودبخود بلند و سفت میشه و در این حالت نکته‌ای که باید رعایت کنیم اینه مواظب باشیم دندونمون به کیر کشیده نشه و باعث آزار طرف نشه

ـــــــــــ

• 4

نحوه صحیح ساک زدن(1)

ساک زدن فوت و فن هایی داره که اگه رعایت بشه میتونه خیلی لذت بخش و خاطره انگیز باشه ضمن اینکه آمادگی لازم برای مراحل بعدی کون دادنو فراهم میکنه. اول اینکه کیر باید تمیز و شیو شده باشه. بهترین زمان شروع ساک زدن که خودم تجربه کردم وقتیه که کیر درحال بلند شدنه و هنوز کامل سفت نشده در این حالت، کیر لذیذ تر از حالت خوابیده و یا حالت کاملا بلند شدشه. وقتی کیر داخل دهن قرار گرفت و شروع به خوردن اون کردیم ،کیر خودبخود بلند و سفت میشه و در این حالت نکته‌ای که باید رعایت کنیم اینه مواظب باشیم دندونمون به کیر کشیده نشه و باعث آزار طرف نشه

ـــــــــــ

• 1

• nimasexy123  
  • عضو از 1396/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 140

• 46

بهترین لحظش وقتیه که بعد درمالی زیاد بدون درد...

بهترین لحظش وقتیه که بعد درمالی زیاد بدون درد سرکیر وارد کون میشه... وای آدم آتیش میگیرهههه

ـــــــــــ

• 3

• Sa2552515eed  

• عضو از 1396/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 14

جوووووون

همتونو بکنم جوووووون سوراختونو با اب شهوتم خیس کنم اروم ببرم توش اخر سرم خالی کنم توش تا خنک شین

ـــــــــــ

:
r>

• 1

روش صحیح ساک زدن(2)

برای اینکه موقع ساک زدن دندون به کیر کشیده نشه باید از زبان استفاده بیشتری کرد وقتی کیر داخل دهنه زبان را باید به سر کیر و بدنه کیر بمالیم و یه جورایی دور کیر حلقه کنیم و خلاصه کاری کنیم که دندانها با کیر تماسی پیدا نکنه .

ـــــــــــ

• 2

• sajadian  
  • عضو از 1397/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 30

خوشبحال کسی که میکنه شمارو

نقل از: کییرمیخوام من موقع ساک زدن ،خودم شورت بکنمو میکشم پایین و ازش میخوام که خودش کیرشو بذاره دهنم و با احساس بگه بخور ، گاهی برخی از بکن هام برای بازی و شوخی کیرشونو چند بار این طرف و اون طرف میکنند و دور دهنم میچرخونند تا اشتیاق منو برای خوردن کیر محک بزنند و من دهنمو دنبال کیرشون حرکت میدم و تو یه فرصت مناسب میکنم تو دهنم.....

خوشبحال کننده شما

ـــــــــــ

• 0

روش صحیح ساک زدن(3)

یکی از کارهای جالب و لذتبخش موقع ساک زدن لیسیدن کیر از قسمت پایین کیر تا سر کیر و سپس کردن کیر داخل دهنه. اگه این کار چند بار تکرار بشه هر دو طرف لذت فوق العاده ای میبرن . در حین این کار میشه چند بار هم به کیر لب زد و همه جای اونو بوسید . خلاصه کسی که عاشق کیره و یه کیر خوب تو دستشه همه جوره با کیر حال میکنه و بهش حال میده

ـــــــــــ

• 1

فاعلم از تهران ۲۶ سالمه

مفعولا و زوجا میتوتن پیام بون خودم فاعلم برا مفعولا مکان دارم تهرانم ۲۶ سالمه Pablo_eskobar72@

ـــــــــــ

• 0

کون میدم

مفعول واقعی و حضوری هستم

ـــــــــــ

مفعول مطلق واقعی tel: @vampirearash007

• 0

• Payam1363payam  

• عضو از 1396/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 171

• 109

کون من و دیوار

ـــــــــــ

فقط سوراخ و ساک

• 4

• amininka  
  • عضو از 1398/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 30

نقل از: bokon.tabriz.m

نقل از: bokon.tabriz.m همیشه با سی سیهام با شخصیت برخورد میکنم مثل خانوم بهشون نگاه میکنم اصلا حس این و ندارم مذکر باشن تو سکس براشون اسم دختر میزارم و لباس زنونه براشون میخرم .واسه همین دلیل و اینکه تو سکس حرفه ای هستم همیشه ازم راضی هستن

خیلی خوشم اومد از رفتارت (drooling) خدایا یه دونه از اینا میخوام (drooling)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «