نخستین کسی که در اسلام دست به کودک همسری زد

1399/10/14

راستی میدانید نخستین کسی که دست به جنایتی به نام “کودک همسری” زد چه کسی بود؟
دومین نفر چی؟
نخستین نفر حضرت پیامبر بود که عایشه 5ساله را نامزد کرده و در 9سالگی عایشه با او ازدواج کرده و چنان دخولی به او نمود که این دختر مادام العمر از داشتن فرزند محروم ماند.

دومین شخص علی پسرعمران، معروف به علی بن ابی طالب، پسرعموی همین حضرت پیامبربود که با حضرت فاطمه در زمانی که او بچه 9 ساله ای بود، ازدواج کرده و درعرض 9سال پنج بار او را حامله کرد تا جائیکه حضرت فاطمه درهیجده سالگی درگذشته و به اجدادش پیوست

1790 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-04 00:10:43 +0330 +0330

ازدواج عایشه و حفصه بخشی از قرار دادی بود که ابوبکر و عمر با پیامبر بستن یعنی اونوقت که دستش خالی بود پول و شمشیرزن در اختیارش گذاشتن در ازاش پیامبر با دختر ابوبکر و دختر عمر که دو سال ازعایشه کوچکتر بود ازدواج کرد نتیجه این ازدواج هم این بود که وقتی پیامبر فوت کرد اول ابوبکر به خلافت یا پادشاهی رسید بعد عمر !! وقتی چیزی نداشت سرمایه گذاری کردن وقتی مرد به سلطنت رسیدن یعنی در واقع ازدواج سیاسی بوده نه ازدواج برای تولید مثل! دقت کنی اگر پیغمبر هدفش بچه بازی بود میتونست بره بچه یتیم بیاره ولی میره دخترای دوتا از قدرتمند ترین و با نفوذترین آدمهای جامعه رو اونم همزمان میگیره! چرا؟ چون برای لشکر کشی به سرباز و پول نیاز داره! شما بهش میگید بودجه! کسی هم مفتی چیزی به کسی نمیده! نمونه دیگه این ازدواج ها ازدواج دختر چهارساله هنری پنجم پادشاه انگلستان با پادشاه 42 ساله اسپانیا است!! با این ازدواج سیاسی که عروس داماد هرگز هم همدیگه رو ندیدن انگلیس از تهدید آرمادا ناوگان اسپانیا خلاص شد و تونست نیروهاشو در کمال امنیت در ساحل فرانسه پیاده کنه و بخش هایی ازش رو فتح و به متصرفاتش در خاک فرانسه اضافه کنه! از طرفی وقتی ارتش فرانسه برای جنگ با هنری به غرب کشور میان دژهای شرقی نیمه خالی میمونن و پادشاه اسپانیا با یه حمله موفق میشه دو شهر بزرگ و پرجمعیت فرانسه رو به خاکش اضافه کنه!! یه اتحاد نظامی و عهدنامه دریایی در قالب یک ازدواج سیاسی! اگر تحقیق کنید کلی ازدواج سیاسی در تاریخ هست که عروس یا داماد در کودکی برای طرف مقابل در نظر گرفته شدن و بعضی اوقات حتی همدیگه رو ندیدن!

7 ❤️

2021-01-04 01:23:31 +0330 +0330

↩ shahx-1
صاحب تاپیک ساکت شد با این جواب 😂😂

2 ❤️

2021-01-04 01:53:22 +0330 +0330

باران
بله کسی ادعای پبامبری و بزرگی داره ولی چشمش به دختر خردسال هست

1 ❤️

2021-01-04 02:05:23 +0330 +0330

↩ shahx-1
بله تمام این چیزها رو گفتی در جریان هستم با این تفاوت که‌محمد ادم زیرکی بود به هیچ کس تا اخرین روز زندگیش نگفت که تو بعد من همه کاره مسلمانها هستی از ابوبکر دختر گرفت و به عثمان دختر داد به علی میرسید میگفت تو هم خون و فامیل منی میخواست همه رو تو اب نمک بخوابونه وگرنه در اون زمان تو همه کشورها پادشاه یا شخص اول مملکت بعد خودش یکی رو انتخاب میکرد و محمد هم از این اگاهی داشت. محمد میخواست همه رو داشته باشه اما به هر حال این حرف شما یا من بازم باعث نمیشه که بگیم به هر دلیلی یه ادم ۵۳ ساله میتونه با یه دختر ۷ ساله ازدواج کنه زندگی یک انسان چرا باید بازیچه قدرت و سیاست بشه وقتی کسی که ادعای پیامبری و روحانیت داره ؟؟ کسی که ادعا داره از طرف خدا ماموریت داره و خدا به اون قدرت داده چرا باید بخاطر هر مسئله ای که هست چشمش دنبال دختر ۷ ساله باشه ؟؟ در ضمن میگم از این مسئله چشم پوشی میکنیم باشه محمد به یه دلیل خوبی با دختر ۷ ساله ازدواج کرده پس تکلیف بقیه دخترهای خردسال تو دین اسلام چی میشه اونها چه گناهی کردن که چون پیامبرشون به خاطر یه دلیل خوب و حیاتی تصمیم به ازدواج با دختر ۷ ساله گرفته این حرکت تبدیل به یه سنت شده و این همه دختر کم سن مجبور به ازدواج شدن و میشن ؟؟؟ در مورد پادشاه اسپانیا هم این اقا ادعای پبامبری و روحانبت و پاکی نداشته و اورنده یه دین جدید که ادعای ازادی و برابری داره نبوده اونم یه ادم پفیوزی بوده . بله در تاریخ کلی ازدواج سیاسی اتفاق افتاده ولی بازم مبگم این بابا میگفت من پیامبرم.

5 ❤️

2021-01-04 02:09:10 +0330 +0330

↩ Yoooouonesh
نگران ساکت بودن من نباش مگه قراره من ۲۴ ساعت اینجا انلاین باشم ؟؟ یه تاپیک گذاشتم کسی چیزی گفتم و حرفی داشت مثل شاه ایکس گرامی هر وقت انلاین شدم میام جواب میدم تاپیکی رو هم اگر کسی میزنه حتما میتونه از گفته های خودش دفاع کنه با توضیح بده. تو از طرف خودت اگر چیزی بارت هست حرف بزن

2 ❤️

2021-01-04 02:13:41 +0330 +0330

↩ akir204
نخیر نداشته ایشه در ۹ سالگی که به عقد محمد در میاد ولی در ۱۵ سالگی به خونه او میره که همین الانش تو روستاها پسرا ۱۷ ۱۸ سالگی ازدواج میکنن زناشونم ۱۵ ساله هستن مامانبزرگای خودمون هم ۱۵ ساله ازدواج کردند.

0 ❤️

2021-01-04 02:15:32 +0330 +0330

↩ akir204
بله من توضیح دادم براشون . طرف ادعای پیامبری داره برای لشکرکشی حتما باید این وسط کص دختر ۷ ساله بزاره؟؟ اصلا یه چیز دیگه ما از بحث این تاپیک بیایم بیرون و کلی نگاه کنیم چه چیزی چه عاملی میتونه تجاوز به یه دختر ۷ ساله رو توجیه کنه ؟؟ الان یکی بره به دختر ۷ ساله تجاوز کنه هر دلیلی هم‌پشتش باشه کدوم انسان ازاد و با فرهنگ و با تمدنی زیر بار این دلایل میره ؟ این اقا با این کارش اومده بنیان و سنت این روش رو پایه گذاری کرده که الانم دارن انجام میدن . الان یکی میاد میگه بقیه جاها هم هست من کاری با اونها ندارم این اقا ادعا داشت که‌پیامبره .

1 ❤️

2021-01-04 02:21:07 +0330 +0330

↩ Dani_80
چشم شما درست میگی ولی براساس یه سند تاریخی بگو تا همه با مدرک راضی بشن و یاد بگیرن.به گفته مونتگمری وات، عایشه تنها همسر باکره محمد بوده‌است و هنگام ازدواجش با محمد (در ۶۲۳/۱ م) ۹ سال سن داشت. به گفتهٔ عصما افسردین بیشتر منابع نوشته‌اند که عایشه هنگام عروسی ۹ یا ۱۰ سال داشت. بر اساس تاریخ‌نگاری ابن خلکان، عایشه هنگام عقد ۹ سال سن و هنگام عروسی ۱۲ سال سن داشت. این گزارش توسط هشام بن عروه بوده که ابن سعد آن را ثبت کرده‌است. داستان‌هایی وجود دارد که عایشه بعد آغاز زندگی با محمد با دوستانِ دخترش و عروسکانش بازی می‌کرد.

1 ❤️

2021-01-04 02:22:05 +0330 +0330

↩ حشرزاد
کجا این یه سنت شده

الان همه بچه ها از ۱۴ ۱۵ سالگی حس شهوت دارن و خودارضایی میکنن ولی خب تو زمان الان و شهرنشینی نمیشه ۱۵ سالگی ازدواج کنن نهایتا ۱۷ ۱۸ سالگی ازدواج نمیکنن اونکه یه دختر ۷ ساله ازدواج میکنه الان خودتم میدونی ازدواج نیست و فروشه که باباهه معتاده دخترشو میفروشه چه ربطی داره کجای دین گفته کودک همسری که میگی پیامبر اشتباه کرده و کودک همسری رو با اسم دین به سنت تبدیل کرده.

بعدشم اگر یک بار فقط معنی ایه های قران رو خونده باشی میفهمی که کتاب اسمانی هست و از طرف خداست و در اینکه خدا وجود داره شکی نیست همون خدا هم گفته ۱۴ معصوم که حضرت محمد هم عضو ۱۴ معصوم هست که اون ۱۴ معصوم بیگناه هستن و در زندگی گناهی ندارن.

اینکه علان یکسری شیخ با اسم دین دزدی میکنن درسته ولی قدیم اون لباس حرمت داشت و اینجوری نبود ولی بازم دلیل نمیشه به خاطر یکسری پوفیوز که الان سوءاستفاده میکنن بیای در مورد افرادی که خدا فرستاده کص بگی بعدشم پشت سر آدمای بزرگ حرف زیاده از حضرت آدم تا مریم مقدس گرفته تا محمد(ص) و …

0 ❤️

2021-01-04 02:28:56 +0330 +0330

↩ حشرزاد
محمد تا ۱۵ سالگی اون دختر رو به خونش نبرده حداقل ۲ تا سرچ بیشتر میکردی ۴ تا سایت درست حسابی میخوندی

اینم که بیمار جنسی وجود داره ربط به پیمبر نداره مثل این میمونه بگی کسی که چاقو رو اختراع کرده مجرمه چون بعزیا با اون ادم میکشن

یک فقط در سن ۹ سالگی اسم گذاشتن و در ۱۵ سالگی که به بلوغ کامل رسید به قول معروف رفت خونه بخت

دو تو دربازبان کص مردم نیستی

سه اون موقع چند زنی اوکی بوده

چهار برای اتحاد بوده

پنج عایشه وقتی به ۱۵ سالگی رسید خودش پیامبر رو انتخواب کرد

شیش برو تو گوگل درست سرچ کن ۴ تا کتاب تاریخ شیعه بخون بعد گالیله شو

1 ❤️

2021-01-04 02:37:52 +0330 +0330

↩ Dani_80
تو که ادعای سواد داشتی و دست به سرچت خوبه اسم دو تا کتاب و دو تا تاریخ نویس اسلامی رو میاوردی و کلی گویی نمیکردی از این حرفها همه بلدن با مدرک درست حرف بزن و دوتا اثر و نوشته از راویان صدر اسلام بیار نه راوی جمهوری اسلامی 😂

2 ❤️

2021-01-04 02:43:54 +0330 +0330

↩ Hrs524
یه مشت اراجیف کپی پیست که چیزی نیست جز اینکه اصل مطلب رو بپبچونن خودتم اینها رو نخوندی چون اگر خونده بودی حداقل ویرایشش میکردی و شمارهایی که سایت اصلی زده بود رو پاک میکردی . من چند روز پیش یه تاپیک زدم با عنوان چرا طرفداران حکومت و اسلام اوبنه ای هستن . الانم که باز پروفایل شما رو دیدم که دنبال کونکونک بازی هستید . خوشحال میشم تو اون تاپبکم که تو پروفایلم هست شرکت کنید و نظر بدید

1 ❤️

2021-01-04 02:48:13 +0330 +0330

↩ Dani_80

خداییش خندم میگیره اینها رو میبینم دنبال شوگر و نفر سوم هستی مدافع اسلام ناب محمدی هم هستی . یکی از عادتهای مسلمانهای واقعی مثل شما اینه که همیشه ته حرفاتون میگید این اسلام که میبینی اسلام واقعی نیست 😂 البته من شرایط همه رو درک میکنم اینجا خیلی وقته هستم سایبری هآ هم همیشه اینجا بودن

3 ❤️

2021-01-04 02:50:51 +0330 +0330

↩ zahak_mardoosh
درسته . اینها یه مشت سایبری هستن فکر میکنی چون ابنجا سایت سکسی هست سایبری ها و عرزشی ها اینجا نیستن ؟؟ اتفاقا هستن و زیادم هستن . همین هایی که مدافع اسلام هستن الان برو پروفایلشونو نگاه کن همه زدن جویای گی دنبال مشتری برای سوراخ کونشون هستن . یه تاپیکی هم‌چند روز پیش در مورد ابنکه چرا طرفداران حکومت و اسلام اوبنه ای هستن زدم دوست داشتی نگاه کن

3 ❤️

2021-01-04 02:53:15 +0330 +0330

↩ akir204
همه متوجه میشن و میدونن داستان چیه من هزار بار گفتم بازم میگم همه اینها یه مشت سایبری هستن . عرزشی ها اینجا همیشه فعالیت دارن هم دنبال مشتری برای سوراخشون هستن هم اگر فرصتی شد مدافع اسلام و عنقلابن .

1 ❤️

2021-01-04 02:53:40 +0330 +0330

↩ akir204
😂 😂 دقیقااا

0 ❤️

2021-01-04 03:20:51 +0330 +0330

↩ HoseinS3
اقا حسین خوش تیپ و تحصیل کرده و فهمیده این سایت بخش های مختلفی داره هزار بارم گفتم و گفتن ولی همیشه عادت شده ما ایرانی جماعت سریع بپریم وسط یه جمعی و فکر کنیم که حرف جدیدی داریم میزنیم . شما قطعا یا تازه واردی یا نمیدونی چی بچیه پس خواهشن قبلش یکم تو سایت بچرخ تا دستت بیاد . ادمین سایت اومده چند تا بخش مختلف گذاشته مثل دین و سیاست و هنر و … میگن خان میبیخشه خانعلی نمیبخشه همینجاست . بهرحال شما اگر اذیت میشی همه تاپیک ها عنوان دارن اگر چیزی عنوان سیاسی و مذهبی داره شما وارد نشو برو دنبال تاپیکها مفعول و ضرب و هر چیزی که دوست داری باش .

0 ❤️

2021-01-04 13:05:47 +0330 +0330

↩ حشرزاد
در مورد جانشینی باور نمیکنم شما در مورد عید قدیر خم چیزی نشنیده باشید! " هر کسی که من مولا و سرور اویم علی مولا و سرور اوست!" به علاوه وقتی پادشاهی فرزند مذکر نداره دخترش معمولا جانشینش میشه و دامادش به سلطنت میرسه . پیامبر از خدیجه سه پسر و از یکی دیگه از زناش که اسمش یادم نیست فرزند پسری به نام ابراهیم داشته که همگی قبل از بعثت فوت کردن. به عنوان پادشاه جانشینش مشخص بوده نزدیک ترین فامیلش که دامادش هم بوده ولی نکته مهمتری هم وجود داره.
در قرآن آیه ای است که خدا به پیامبر گفته به مردم بگو “انا بشرو مثلکم یوحی” مم یه ادم مثل شمام فقط بهم وحی میشه!! یعنی اینکه وقتی در برابر لشکر دشمن قرار بگیرم نمیتونم بشکن بزنم پودر بشن!! اون زمان عربستان سیستم حکومت های قبیله ای یا ملوک الطوایفی داشته که هر قبیله ای تعدادی مرد جنگی داشتن برای غلبه بر همشون و ایجاد حکومت مرکزی و یک کشور واحد نیاز به نیروی نظامی بزرگی بوده شما میگید ارتش! به فرض این سربازان برای رضای خدا بجنگن! بازهم روزی سه وعده غذا میخوان اینو هم در نظر بگیرید که مثلا برای فتح مکه باید پیاده و یا با اسب و شتر میرفتن که چند هفته طول میکشید در این مدت سربازها هر روز غذا میخواستن میزان غذای مصرفی یک لشکر رو در چند هفته محاسبه کنید! بهش میگن تدارکات! برای خرید این همه غذا باید پول کلانی مصرف میشد ! بهش میگن بودجه! حقایق بنیادین زندگی در اون زمان هم مثل الان وجود داشته فقط اسماش عوض شده پیامبر برای تشکیل حکومت واحد نیاز به متحدان قدرتمندی داشت که با ثروت نفوذ و البته مردان جنگی تحت فرمانشون یک اتحاد بزرگ تشکیل بدن و یک نیروی نظامی رو برای مثلا فتح مکه در اختیارش بزارن! اون زمان دفاتر حقوقی در عرعرستان نبود که برن پیش وکیل قرارداد ببندن معمولا معاهده های تاریخی از طریق ازدواج رسمیت پیدا میکرد ازدواج هایی که خیلیهاش اصلا واقعی نبود! به همین دلیل از اصطلاح ازدواج سیاسی براش استفاده میشه! حتی امروز هم بازاریهای کون گنده دختر پسراشون رو به هم میدن و به قول بازاریها پی میره رو دنبه! (پول رو پول) نتیجه این ازدواج شراکت پدرها در خرید بار از کشور های خارجی یا کارای دیگه است. پیامبر دست خالی نمیتونست جایی رو فتح کنه اگر با اون ازدواج ها عمر عثمان و ابوبکر رو پشت خودش جمع نمیکرد اسلام با خودش میمرد! و هرگز به جایی حکومت نمیکرد! در مورد برادری و برابری گفتید این یکی به وضوح چرند محض و از مزخرفات آخونداست و مثل لباسی زیبا بعدها به تن اسلام پوشانده شده شما نمیتونی برده غلام و کنیز داشته باشی بعد دم از برابری بزنی!! شما نمیتونی به جایی حمله کنی پیرهاشو بکشی دختراشو بدون ازدواج ملک خودت بدونی و هرشب تجاوز کنی پسراشم ببری بازار بفروشی بعد بگی انسانها با هم برابرند!! اینو با کلیشه “اون موقع رسمو رسوم اینجوری بود” هم نمیشه توجیه کرد چون بت پرستی هم رسم بود ولی ورش انداختن! میتونستن برده داری رو هم خلاف دین اعلام کنن و جمع میشد! حساب کن شما به خونه کسی میرفتی شب یکی از کنیزهاشو به شما میبخشید تا صبح به دختر بدبخت تجاوز میکردی صبح هم موقع رفتن دوباره کنیز رو به خودش میبخشیدی!! اون بهش تجاوز میکرد حلال هم بود!! تازه اگر سر اون دختر بدبخت رو هم میبرید چون مایملکش بود منع قانونی نداشت! بنده به اسلام هیچ اعتقادی ندارم ولی واقعیت اینه که پیامبر میخواست حکومت اسلامی راه بندازه و براش باید قبایل رو مطیع خودش میکرد برای اینکار هم ارتش لازم داشت!! اون کس کش پدری که میره داهات دختر نه ساله از پدر فقیر روستایی دختر میخره عقدش میکنه یه پدوفیل حرومزاده است که واسه توجیه کثافتکاریهاش میاد ازدواج های سیاسی پیامبر به منظور تشکیل ارتش و دولت رو بهانه کاراش میکنه! مثل وقتی رفته بودم اردوگاه معتادین اونجا یه معتاد بیست ساله داشت گریه میکرد یه پیرمرد معتاد بهش دلداری میداد غصه نخور موسی بن جعفر هم حبس کشید!!

2 ❤️

2021-01-04 13:27:39 +0330 +0330

↩ shahx-1
با عدز معذرت به نظر شخصی من شما از کل مطلب تاپیک منحرف شدی حرف من اینه که هر کسی صدها جلد کتاب بنویسه و دلیل بیاره که ازدواج با کودک خردسال که طبق روایات اسلامی وقتی پیامبر رفت خوایتگاریش بچه عروسک بازی میکرد هیچ توجیه انسانی نداره . تمام این چیزهایی که در مورد دلایل ازدواج میگید در جریان هستم میدونم که ازدواج سیاسی و یا اقتصادی بوده اما بازم دلیل نمیشه که یه بچه با یه پیرمرد مسن ازدواج کنه . حالا میگیم این هیچی علی ابن ابی طالب چی ؟؟ اونم رفت دختر خردسال گرفت یعنی این زنجیره شد الان تو کشورهای اسلامی امار ازدواج کودکان خردسال بیشتر از همه جا هست مثلا یمن و افغانستان بیشتر از بقیه جاهاست . در مورد غدیر خم هم شنیدم این داستان و شاخه و بال دادنش کار شیعه ها هست و همون چیزی که تو کامنت بالا بهت گفتم و دوباره میگم محمد خیلی زرنگ بود و همه رو تو اب نمک میخوابوند به ابوبکر و عثمان و عمر هم میرسید همین کارها رو میکرد . محمد اینقدر حرفش سند بود که اگر واقعا تو ماجرای غدیر علی جانشینش بود هیچ کس بعدش رو حرف اون حرفی نمیزد . یعنی اون جماعتی که دنبال ابوبکر و عثمان رفتن اینقدر ابله بودن که نمیدونستن پیامبرشون چی گفته ؟؟ به هر حال بازم برمیگردم به موضوع تاپیک که هم علی و هم محمد به دختر خردسال هم رحم نکردن حالا به هر دلیلی مثل اینکه الان من برم دختر خردسال بگیرم بعد بگم بخاطر مسائل اقتصادی و حمایت مالی فلان خانواده مجبور شدم که دختر خردسال بگیرم . این یک بیماری هست تجاوز توجیه نداره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «