*((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))*

1394/05/25

((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))

اواسطه اردیبهشت بود که خودسوزیه دانشجوی دختر شیرازی اتفاق افتاد
برا اونایی که ماجرارو نمیدونن بگم که این دختره متولده 74 که دانشجوئه حسابداریه دانشگاه شیراز بود بعد از پخش شدنه فیلمه خصوصیش توسطه دوست پسرش که به طوره مخفیانه وبدونه اطلاعه دختر درحینه انجامه رابطه با گوشیه جاسازی شده درگوشه ی اتاق گرفته شده ودر کمتر از یک هفته به طوره گسترده پخش میشه.

این دختر با رفتن به پارکینگ خصوصی که در مجاورت این دانشگاه بوده دست به خودسوزی زده و خودشو به آتیش کشیده که به متاسفانه با وجود تلاش های تیم پزشکی، به علته سوختگی ۱۰۰ درصدی،موجبه مرگه فوریش شده.

در واکنش به این خودکشیه غمناک که باعثه خشمه عمومی شده ومنجر به حمله کتک و دستگیریه پسر میشه.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

وحالا موضوعه تاپیک
اگه شما جای اون دختر بودین خودکشیه به این فجیعی میکردین؟اگه آره دلیلش اگه نه پس چیکار میکردین؟یا اصلا نظرتون راجبه عمله دختره چیه؟
فک نمیکنید اینم یه جور تجاوزه؟
به نظرتون عامله اصلیه این اتفاق کیه؟
دختره که با شخصه غیره قابله اعتمادی رابطه برقرار کرده/پسره که با فیلمبرداری و پخشو کلیپ باعثه ابروزیه دختره شده/یا…
درآخر ازهمتون مخصوصا آقایون میخوام بپرسم به نظرتون هدفه پسره از پخشه این فیلم چی بوده؟اصلا به عواقبه کارشم فکر کرده؟چه چیزی بالاتر از اعتماده دختر بوده که پسره میخواسته؟

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

*به هیچ عنوان پسته اسپم نزارید به محضه مشاهده به ادمین اطلاع داده میشه.
**لطفا با احترام صحبت کنید وتا اونجایی که میتونید از فحاشی دوری کنید.
***از همه ی دوستای گلم که منو حمایت میکنن و همکاریه گرمشون شامله حالمه تشکره ویژه دارم ومنتظره نظراتتونم.

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-16 05:27:19 +0430 +0430

خیلی صحنه ی دلخراشی بود پسره رو باید از تخماش آویزونش کرد diablo چون از دختره فیلم گرفته تا ازش باج گیری کنه یا هر وقت دلش خواست خبرش کنه باهاش سکس کنه و درجواب اونی که گفت دختره جنده هست آیا کسی که جنده باشه رو باید آبروش رو برد؟کاشکی خود سوزی نمیکرد چون هم درد ناکه هم احتمال این که ازش زنده بیای بیرون و تا آخر ناقص بشی زیاده امیدوارم امثال این پسره شیاد برن تو جهنم

2 ❤️

2015-08-16 05:41:42 +0430 +0430

ممنونم حنا، برای موضوعی که انتخاب کردی.

قبل از اینکه به موضوع این تاپیک برسم، این رو بگم که برای خود من تا اینجا جالب بوده که دیدم توی این سایت، اگر کسی عکسی از چهره‌ی یک زن ایرانی بذاره، واکنشها شدیده و همه ناراحت میشند از اینکه با «آبروی» دختری بازی شده. بنظر من این خودش نشون از یک تغییر نگاه داره. شاید چند سال پیش همین مردها برمیگشتند و میگفتند خب به جهنم! یارو خودش میخواریده دیگه… اصلن آدم خراب همون بهتر که رسوا شه! ولی بنظر میاد حالا دیگه این نگاه کمرنگ تر شده. دلیلش هم شاید از ی طرف داستانهایی مشابه داستان این دختر بود که اولین سالهای دهه‌ی هشتاد بیشتر اتفاق افتاد و ی طورایی همه رو توی ترس و شُک فرو برد؛ هم از طرف دیگه تغییر نسبی نگاه نسبت به روابط دختر و پسر و زنها به طور کلی.

دوم هم برسیم به موضوع. مسبب همچین اتفاقاتی ساختارهای کلان جامعه است! مردسالاری ذر کلی ترین معناش اول؛ مثلا دقت کنید به این نگاه که اگر گناهی اتفاق بیفته، این ناپاکدامنی زنه که باعثشه، خب همچین چیزی باعث میشه ناخودآگاه یک زن همیشه احساس گناه داشته باشه، همچین خودکشی وحشتناکی، به قصد شستن گناهی که در دید جامعه مرتکب شده اتفاق می افته (خوبه جای دیگه بیشتر در موردش صحبت کنیم). بعد از اون سایر ساختارهایی که تحت تأثیر این قضیه هستند: آموزش و پرورشی که انقدر فلجه و راه و رسم زندگی کردن رو به ما یاد نمیده؛ پسری که جز خواسته‌های خودش هیچ چیز رو نمی شناسه و هیچ مانع اخلاقی ای برای رسیدن به خواسته‌اش حس نمی‌کنه. رسانه ها که نقششون رو در ارتقای تصوری که از روابط وجود داره و تصوری که در مردها نسبت به زنها وجود داره، ایفا نمیکنند؛ سریالهای مزخرفی مثل «میوه‌ی ممنوعه» یا «او یک فرشته بود» رو می‌سازند مثلا! خب این دختر و پسر هم توی همین جامعه و تحت تأثیر همین ساختارها رشد کردند. مشخصه که دختر دیگه نمیتونسته سرشو بالا بگیره، چرا؟ چون با دوست پسرش سکس کرده اول، دوست پسرش انقد عوضی از آب در اومده، دوم. پسر هم که این دختر رو فقط ی وسیله دیده انگار، اول وسیله‌ای برای ارضای شهوتش بعد هم وسیله‌ای برای تفریح و سرگرمی…

بعد هم این سوال که اگر جای این دختر بودم، خودکشی میکردم یا نه؛ بدون شک خودکشی میکردم. به فجیع ترین و رقت انگیز ترین شکل هم این کار رو می‌کردم. می‌دونم که روحیه‌ی جنگندگیم توی همچین موقعیتی به سادگی از کار می افتاد. دوست پسرم که دیوث از آب در اومده، پدر و مادرم هم که سرشکسته شدند؛ توی اون وضعیت فقط با ی مرگ فجیع میتونم گناه خودم رو بشورم و حداقل از کینه‌ی پدر و مادرم و درد خودم کم کنم، هر چند از اندوهشون نه…

در آخر باز هم از نکته سنجی تو تشکر میکنم حنا جون. مطمئنم تاپیک پرباری میشه. :-*

3 ❤️

2015-08-16 06:27:05 +0430 +0430

[quote=4.50]دختره انچنان بیگناه هم نبوده جندگی یه گناه دیگه[/quote]

یعنی شما میگی حقش بوده این بی ابرویی حقش بوده سوختنه تک تکه سلولاشو حس کنه ؟؟
چون فقط از سره نیازه جنسی که حقه هر آدمه بالغو معمولیه با یه نامرد همخواب شده گناه کاره؟

اصلا تعریفت از جندگی چیه؟

4 ❤️

2015-08-16 06:58:01 +0430 +0430

[quote=TeenAgeGayBoy16]خیلی صحنه ی دلخراشی بود پسره رو باید از تخماش آویزونش کرد diablo چون از دختره فیلم گرفته تا ازش باج گیری کنه یا هر وقت دلش خواست خبرش کنه باهاش سکس کنه و درجواب اونی که گفت دختره جنده هست آیا کسی که جنده باشه رو باید آبروش رو برد؟کاشکی خود سوزی نمیکرد چون هم درد ناکه هم احتمال این که ازش زنده بیای بیرون و تا آخر ناقص بشی زیاده امیدوارم امثال این پسره شیاد برن تو جهنم[/quote]

بله باج گیری یکی از اهدافش میتونه باشه
اگه خواهره خودتم بود میگفتی نباید خودکشی میکرد؟
اگه خودکشی نمیکرد چیکار میکرد؟

5 ❤️

2015-08-16 07:05:33 +0430 +0430

[quote=متاهل دوستدار زنان متاهل]من خودم با خیلی از خانم ها چه ایرانی و چه غیر ایرانی رابطه جنسی داشتم با اینکه همیشه فرصت فیلم یا عکس برداری را داشتم اما یک دفعه هم به ذهنم نرسید که بخوام از کسی فیلم بگیرم پول طرف رو دادم و تمام . این بی فرهنگی و بیشعوری ما ایرانی ها رو میرسونه از بس که بی جنبه هستم سعی مکنیم که عکس بگیریم وبه دیگران نشون بدیم که ما هم میتونیم با هزار خواهش و کلک دختر بدبخت رو به جای خلوت میکشونیم بعد که کس طرف رو حسابی کردیم عکس میگیریم و به همه هم نشون میدیم و میگیم که طرف جنده هستش . فاحشه ذهن بیمار اینجور ادم هاست که برای همه اسم میذارن و همه رو بدنام میکنن .[/quote]

اوهوم پس یه جور خودنمایی و خودشاخ پنداری بوده هدفش
ولی اخه به چه قیمتی؟یعنی اینقد مهمه؟

3 ❤️

2015-08-16 07:09:33 +0430 +0430

چنین افرادی کوس دادن خواهرو مادرخودشونو به چشم دیدن…همه ما اینجا دنبال سکسیم …ولی رذالت و پست فطرتی یچیز دیگه ست .که اون پسر بود .همین روزام حکم اعدامش میاد تا درس عبرتی بشه واسه هرچی آدم نامردو بچه کونی…ببخشیدا

2 ❤️

2015-08-16 07:12:09 +0430 +0430

[quote=koloft.karaji]دختر خودش باید طرفشو بشناسه

الان دخترا بیشتر به پسرای زبون باز پا میدن که اکثرا لاشی ترین نوع پسرا هم هستن[/quote]

درسته موافقم چون این جور پسرا زبانه متقاعد کننده ی قوی دارن تا به خواسته هاشون برسن

4 ❤️

2015-08-16 07:18:19 +0430 +0430

با سلام.اول از همه بگم که دختر بیچاره گناهش فقط اعتماد بوده و غریزه جنسی، دوستان کم لطفی نکنید و بدو بیراه نگیم به دخنر بیچاره مردم، پسره نامردی کردی اما قصدشم این نبوده که بلایی سر دختره بیاره اما ندونسته حماقت کرده و یه انگیزش از این کار اینه که معمولا پسرا دوست دارن با گرفتن عکس و فیلم از صحنه و مخاطب سکسشون در واقع یه نقطه ی عطفی برای بازگشت به اون زمان خوش برا خودشون ایجاد کنن که بعضا مثل این مورد دست خوشه مشکل به صورت عمدی یا سهوی میشن و متاسفانه فاجعه های انسانی از این دست رو ما شاهد میشیم که جای بسیار تاسف داره.باشد که دیگر از این موارد پیش نیاید…/

2 ❤️

2015-08-16 07:20:15 +0430 +0430

[quote=khanom hana][quote=TeenAgeGayBoy16]خیلی صحنه ی دلخراشی بود پسره رو باید از تخماش آویزونش کرد diablo چون از دختره فیلم گرفته تا ازش باج گیری کنه یا هر وقت دلش خواست خبرش کنه باهاش سکس کنه و درجواب اونی که گفت دختره جنده هست آیا کسی که جنده باشه رو باید آبروش رو برد؟کاشکی خود سوزی نمیکرد چون هم درد ناکه هم احتمال این که ازش زنده بیای بیرون و تا آخر ناقص بشی زیاده امیدوارم امثال این پسره شیاد برن تو جهنم[/quote]

اگه خودکشی نمیکرد چیکار میکرد؟[/quote]
به احتمال زیاد این دختره عمدا خود سوزی کرده تا ملت بعدا حساب این پسره رو برسن چون احساسات ملت رو میدونسته و خود سوزی هم خیلی مرگ سختیه ولی خیلی پر سر و صداست خود کشی های آسون تری هم وجود داره مثل خوردن سیانور یا قرص برنج که خودکشی های خیلی آسون و بی دردسری هستن ولی همون طور که گفتم هدف دختره یه نوع انتقام بوده که توسط مردم انجام بشه.
حالا جواب سوالت مشکل مردم اینه که از همه چیز میترسن باید خجالت هارو کنار بزارن و با شیادایی مثل این بدجور برخورد کنن تا جرات نکنن همچین کارایی نکنن مثلا شکایت یا فرستادن چند تا مذدور یا گفتن حقیقت به پدر و مادر اگه ملت از چیزی نترسن و باج ندن مشکلی پیش نمیاد و دیگه کسی جرات نمیکنه باج گیری کنه.و تازه من خواهر ندارم ?

1 ❤️

2015-08-16 07:24:01 +0430 +0430

[quote=سورا]ممنونم حنا، برای موضوعی که انتخاب کردی.

قبل از اینکه به موضوع این تاپیک برسم، این رو بگم که برای خود من تا اینجا جالب بوده که دیدم توی این سایت، اگر کسی عکسی از چهره‌ی یک زن ایرانی بذاره، واکنشها شدیده و همه ناراحت میشند از اینکه با «آبروی» دختری بازی شده. بنظر من این خودش نشون از یک تغییر نگاه داره. شاید چند سال پیش همین مردها برمیگشتند و میگفتند خب به جهنم! یارو خودش میخواریده دیگه… اصلن آدم خراب همون بهتر که رسوا شه! ولی بنظر میاد حالا دیگه این نگاه کمرنگ تر شده. دلیلش هم شاید از ی طرف داستانهایی مشابه داستان این دختر بود که اولین سالهای دهه‌ی هشتاد بیشتر اتفاق افتاد و ی طورایی همه رو توی ترس و شُک فرو برد؛ هم از طرف دیگه تغییر نسبی نگاه نسبت به روابط دختر و پسر و زنها به طور کلی.

دوم هم برسیم به موضوع. مسبب همچین اتفاقاتی ساختارهای کلان جامعه است! مردسالاری ذر کلی ترین معناش اول؛ مثلا دقت کنید به این نگاه که اگر گناهی اتفاق بیفته، این ناپاکدامنی زنه که باعثشه، خب همچین چیزی باعث میشه ناخودآگاه یک زن همیشه احساس گناه داشته باشه، همچین خودکشی وحشتناکی، به قصد شستن گناهی که در دید جامعه مرتکب شده اتفاق می افته (خوبه جای دیگه بیشتر در موردش صحبت کنیم). بعد از اون سایر ساختارهایی که تحت تأثیر این قضیه هستند: آموزش و پرورشی که انقدر فلجه و راه و رسم زندگی کردن رو به ما یاد نمیده؛ پسری که جز خواسته‌های خودش هیچ چیز رو نمی شناسه و هیچ مانع اخلاقی ای برای رسیدن به خواسته‌اش حس نمی‌کنه. رسانه ها که نقششون رو در ارتقای تصوری که از روابط وجود داره و تصوری که در مردها نسبت به زنها وجود داره، ایفا نمیکنند؛ سریالهای مزخرفی مثل «میوه‌ی ممنوعه» یا «او یک فرشته بود» رو می‌سازند مثلا! خب این دختر و پسر هم توی همین جامعه و تحت تأثیر همین ساختارها رشد کردند. مشخصه که دختر دیگه نمیتونسته سرشو بالا بگیره، چرا؟ چون با دوست پسرش سکس کرده اول، دوست پسرش انقد عوضی از آب در اومده، دوم. پسر هم که این دختر رو فقط ی وسیله دیده انگار، اول وسیله‌ای برای ارضای شهوتش بعد هم وسیله‌ای برای تفریح و سرگرمی…

بعد هم این سوال که اگر جای این دختر بودم، خودکشی میکردم یا نه؛ بدون شک خودکشی میکردم. به فجیع ترین و رقت انگیز ترین شکل هم این کار رو می‌کردم. می‌دونم که روحیه‌ی جنگندگیم توی همچین موقعیتی به سادگی از کار می افتاد. دوست پسرم که دیوث از آب در اومده، پدر و مادرم هم که سرشکسته شدند؛ توی اون وضعیت فقط با ی مرگ فجیع میتونم گناه خودم رو بشورم و حداقل از کینه‌ی پدر و مادرم و درد خودم کم کنم، هر چند از اندوهشون نه…

در آخر باز هم از نکته سنجی تو تشکر میکنم حنا جون. مطمئنم تاپیک پرباری میشه. :-*[/quote]

مرسی عزیزه دلم سوراجون بابته پسته کاملت give_rose
باهات موافقم عزیزم حرفات درست جامعه مقصره اما ذهنه بیماره اون پسرچی؟تو بهترین جامعه هام ممکنه این اتفاق بیفته اونوقت بازم عاملو جامعه میبینی؟
اما بهم بگو به نظرت هدفه پسره از این کار چی بوده؟
و اینکه این عملو یه جور تجاوز نمیبینی؟

2 ❤️

2015-08-16 07:29:59 +0430 +0430

[quote=afshin73hastam]متاسفانه دختر هم بی تقصیر نبوده اون پسر بی شک ادم مریضی بوده و گناه دختر اعتماد به یه اشغال بوده کاش بغیه درس بگیرن[/quote]

اولا خودت پسری میدونی زبونه چربه بعضی پسرا غیره قابله انکاره
دومامنظورت از درس بگیرن چیه؟ دیگه به کسی اعتماد نکنن؟سکس نکنن؟خودکشی نکنن؟

3 ❤️

2015-08-16 07:36:35 +0430 +0430

[quote=22amir22]چنین افرادی کوس دادن خواهرو مادرخودشونو به چشم دیدن…همه ما اینجا دنبال سکسیم …ولی رذالت و پست فطرتی یچیز دیگه ست .که اون پسر بود .همین روزام حکم اعدامش میاد تا درس عبرتی بشه واسه هرچی آدم نامردو بچه کونی…ببخشیدا[/quote]

به نظرت هدفه پسره چی میتونسته باشه جدا از رذالت و پستی؟
با اعدامه پسره ابروی ریخته شده بر میگرده؟

2 ❤️

2015-08-16 07:38:18 +0430 +0430

خودتون به سیستم عدالت این رژیم پی ببرید که دختر بدبخت بجای مراجعه با پلیس باید بیاید و خودش و به این طرز فجیع بسوزاند.

و احمقتر اطرافیانش که این دختر از خجالت اونها اینطور خودش و سوزانده

0 ❤️

2015-08-16 07:40:01 +0430 +0430

ادم گی مفعول باشه اما با ابروی کسی بازی نکنه

0 ❤️

2015-08-16 07:41:10 +0430 +0430

یه روز نشد که تو این کشور اخبار جرم و جنایت نشنویم کشور نیس که طویله اس beee

1 ❤️

2015-08-16 07:42:19 +0430 +0430

ولی خانوم حنا من هرچی بیشتر به عکسا نگاه میکنم زیاد با قضیه جور در نمیاد به قیافه دختره میخوره که زیر 16 باشه و همین طور عکس پسره که داره باهاش سکس میکنه با اون عکسی که دستشو بستن انداختنش گوشه حیاط زیاد جور در نمیاد فرم بدن پسره تو 3 تا عکس اول با اون عکسایی که داره توش کتک میخوره جور در نمیاد

0 ❤️

2015-08-16 07:44:18 +0430 +0430

[quote=bardia199]man mondam to hamchin etefaghati dokhtare bayad khodesho ghorbani kone?
chera be jaye inke pesararo atish bezane khodesho atish zad?
bayad azash entegham migereft[/quote]

خودتو بزار جایه دختره دیگه چی براش مونده بود؟این ننگ تا اخره عمر رو پیشونیش میموند اما باخودسوزیش هم انتقام گرفت با تحریکه خشمه عمومی هم سعی کرد این نامردیو پاک کنه ولی بازم قربانیه ناکامه این ماجراست
پسررو به آتیش میکشیدو تاآخره عمرتو زندان و اخرش اعدام میشد؟

2 ❤️

2015-08-16 07:44:36 +0430 +0430

الان این تاپیکو زدی از صنف جنده ها (دختره) دفاع کنی یا از صنف کسکشا(پسره) انتقاد کنی ؟

0 ❤️

2015-08-16 07:47:35 +0430 +0430

[quote=darkson]با سلام.اول از همه بگم که دختر بیچاره گناهش فقط اعتماد بوده و غریزه جنسی، دوستان کم لطفی نکنید و بدو بیراه نگیم به دخنر بیچاره مردم، پسره نامردی کردی اما قصدشم این نبوده که بلایی سر دختره بیاره اما ندونسته حماقت کرده و یه انگیزش از این کار اینه که معمولا پسرا دوست دارن با گرفتن عکس و فیلم از صحنه و مخاطب سکسشون در واقع یه نقطه ی عطفی برای بازگشت به اون زمان خوش برا خودشون ایجاد کنن که بعضا مثل این مورد دست خوشه مشکل به صورت عمدی یا سهوی میشن و متاسفانه فاجعه های انسانی از این دست رو ما شاهد میشیم که جای بسیار تاسف داره.باشد که دیگر از این موارد پیش نیاید…/[/quote]

هومم حرفات درست ولی تکلیفه اعتماده دختره چی میشه؟تکلیفه ابروش چی؟

2 ❤️

2015-08-16 07:48:21 +0430 +0430

سلام.
خانوم حنادوست عزیزهمه رومتاثرکردی بااین تایپیکت.اماچندنکته…
اسم تایپیکتو درست انتخاب نکردی{رذالت مرد ایرانی جان یک دختر بیگناه راگرفت}مردایرانی رذل نیست پست وبقول شما پدرسوخته نیست.مرد ایرانی همیشه تو تمام تاریخ به زن احترام گذاشته روبازوش خالکوبیه دریای محبت مادروکوبیده حتی اگه تعصب افراطی هم داشته بازم دوسش داشته که نسبت به خواهر یا زنش غیرت افراطی داشته که اگه غیر این بود براش مهم نبود.اما اینکه اون پسرچرا فیلم گرفته واون دخترچرا خودشوکشته بنظرمن برمیگرده به نوع طرزتفکر مردو زن .میگن یه انسان واسه خودکشی باید هزار دلیل داشته باشه وبرای زنده موندن فقط کافیه یک دلیل داشته باشه…
طفلک اون دخترمعصوم حتی یک دلیل هم دیگه نداشته…
درضمن اگه یادتون باشه چن وقت پیش یه کاربری که الان یادم نیست کی بود دو تا کلیپ کوتاه گذاشته بود که دوتا دختر با یک مرد میانسال سکس میکردن ودختره گوشی موبایلو یواشکی گذاشت وفیلم گرفت از سکسشون.میبینی تو جماعت زنا هم ادم بد پیدا میشه .لطفا اگه کسی او کلیپ رو داره بزاره تا بقیه هم ببینند.اما در کل تایپیکت میتونه تلنگری باشه به وجدان اینطور ادمای احمق تا با ابروی کسی بازی نکنند… ممنونم fool

0 ❤️

2015-08-16 07:57:16 +0430 +0430

[quote=TeenAgeGayBoy16][quote=khanom hana][quote=TeenAgeGayBoy16]خیلی صحنه ی دلخراشی بود پسره رو باید از تخماش آویزونش کرد diablo چون از دختره فیلم گرفته تا ازش باج گیری کنه یا هر وقت دلش خواست خبرش کنه باهاش سکس کنه و درجواب اونی که گفت دختره جنده هست آیا کسی که جنده باشه رو باید آبروش رو برد؟کاشکی خود سوزی نمیکرد چون هم درد ناکه هم احتمال این که ازش زنده بیای بیرون و تا آخر ناقص بشی زیاده امیدوارم امثال این پسره شیاد برن تو جهنم[/quote]

اگه خودکشی نمیکرد چیکار میکرد؟[/quote]
به احتمال زیاد این دختره عمدا خود سوزی کرده تا ملت بعدا حساب این پسره رو برسن چون احساسات ملت رو میدونسته و خود سوزی هم خیلی مرگ سختیه ولی خیلی پر سر و صداست خود کشی های آسون تری هم وجود داره مثل خوردن سیانور یا قرص برنج که خودکشی های خیلی آسون و بی دردسری هستن ولی همون طور که گفتم هدف دختره یه نوع انتقام بوده که توسط مردم انجام بشه.
حالا جواب سوالت مشکل مردم اینه که از همه چیز میترسن باید خجالت هارو کنار بزارن و با شیادایی مثل این بدجور برخورد کنن تا جرات نکنن همچین کارایی نکنن مثلا شکایت یا فرستادن چند تا مذدور یا گفتن حقیقت به پدر و مادر اگه ملت از چیزی نترسن و باج ندن مشکلی پیش نمیاد و دیگه کسی جرات نمیکنه باج گیری کنه.و تازه من خواهر ندارم ?[/quote]

منم فک میکنم عمدا خودسوزیو انتخاب کرده که هم نوعی اعتراض داشته باشه به این نامردی هم بتونه انتقامشو با تحریکه خشمه عمومی بگیره

2 ❤️

2015-08-16 07:58:01 +0430 +0430

تاپیک نو مبارک حنا جان.
راستش من اون موقع که این اتفاق افتاد خیلی پیگیریش بودم…حقیقتا خودمو جای اون دختر گذاشتم بدون شک اگه من بودم خودکشی میکردم اما شاید راه خودسوزی انتخاب نمیکردم گرچه هدف اون دختر از انتخاب شیوه خودکشیش این بود که این مسیله بزرگ شه…خودکشی میکردم چون توو همین تاپیک شاهد بازتاب نظرات آدمای احمقی هستیم که دخترو متهم به فحشا میکنن…دیده جامعه اینه که دختر تا قبل ازدواج نباید سکس کنه و اینا که بیشتر این قواعد ناشی از عقاید نهفته در دین هست.سکس هم یک نیازه وتوو هر رابطی لازم ولی آقایون میتونن این نیازو رفع کنن در هر سنی خانوما نه…اینم تجاوز به حریم خصوصی افراد هست…اگه این اتفاق توو هر کشوری که جهان سومی نیست میوفتاد به نظرتون بازتاب چطور بود!؟؟عامله اصلیه این اتفاق تعصبات بیجا و اعتقادات دینی مسخره س ماست…وقتی دختره به خواسته های پسره تن نداده با عکس تهدید کرده و دختره ام که انتظار نداشته عشقش روزی این جفارو در حقشون بکنه قبول نمیکنه و اونم عکس و پخش میکنه…تا وقتی که مرد هرزه هست زن هرزه ام وجود داره.

0 ❤️

2015-08-16 08:00:19 +0430 +0430

[quote=خالص سربه راه]خودتون به سیستم عدالت این رژیم پی ببرید که دختر بدبخت بجای مراجعه با پلیس باید بیاید و خودش و به این طرز فجیع بسوزاند.

و احمقتر اطرافیانش که این دختر از خجالت اونها اینطور خودش و سوزانده[/quote]

کاملا باهات موافقم
هیچ راهی براش غیره خودسوزی نمونده بوده از یه طرف خانوادش از یه طرف ابروش از یه طرف انتقامه این نامردی
همه اینارو باقربانی کردنه خودش و به آتیش کشیدنه خودش سعی درحلش داشته sorry2

2 ❤️

2015-08-16 08:02:29 +0430 +0430

[quote=GH7]یه روز نشد که تو این کشور اخبار جرم و جنایت نشنویم کشور نیس که طویله اس beee[/quote]

قربانیه پستی شد و سوخت تو آتیشه نامردی ولی بازم کشور درخوابهdash1

2 ❤️

2015-08-16 08:04:06 +0430 +0430

[quote=4.50][quote=khanom hana][quote=4.50]دختره انچنان بیگناه هم نبوده جندگی یه گناه دیگه[/quote]

چون فقط از سره نیازه جنسی که حقه هر آدمه بالغو معمولیه با یه نامرد همخواب شده گناه کاره؟

اصلا تعریفت از جندگی چیه؟[/quote]
تعریف من اینکه بعد نیست یکم فقط یکم جلو شهوت گرفته بشه تا از این مشکلا به وجود نیاد[/quote]

یه سوال شخصی اگه متاهل هستین که قبل ازدواج چند بار سکس داشتین!؟ اگه مجردین که تا الان چند بار سکس داشتین!؟؟ fool

0 ❤️

2015-08-16 08:06:19 +0430 +0430

[quote=TeenAgeGayBoy16]ولی خانوم حنا من هرچی بیشتر به عکسا نگاه میکنم زیاد با قضیه جور در نمیاد به قیافه دختره میخوره که زیر 16 باشه و همین طور عکس پسره که داره باهاش سکس میکنه با اون عکسی که دستشو بستن انداختنش گوشه حیاط زیاد جور در نمیاد فرم بدن پسره تو 3 تا عکس اول با اون عکسایی که داره توش کتک میخوره جور در نمیاد[/quote]

اون عکسای اخری رو من از فیلمش اسکرین گرفتم چون اپلود کردنه فیلم بلد نبودم
اینم لینکه خبر
http://wiki.tiktak.info/589/2015/05/17/ماجرا�...

2 ❤️

2015-08-16 08:09:53 +0430 +0430

[quote=H’ellman]الان این تاپیکو زدی از صنف جنده ها (دختره) دفاع کنی یا از صنف کسکشا(پسره) انتقاد کنی ؟[/quote]

یعنی واقعا فک میکنی دختره جندست و مقصره؟
پس تکلیفه اعتمادش چی؟تکلیفه ابروی ریخته شدش؟تکلیفه تک تک سلولای آتیش گرفتش چی؟
واقعا برآوردنه نیازه جنسیو جندگی میبینی؟؟

2 ❤️

2015-08-16 08:14:20 +0430 +0430

[quote=4.50][quote=دخــــتر بــסِ][quote=4.50][quote=khanom hana][quote=4.50]دختره انچنان بیگناه هم نبوده جندگی یه گناه دیگه[/quote]

تعریف من اینکه بعد نیست یکم فقط یکم جلو شهوت گرفته بشه تا از این مشکلا به وجود نیاد[/quote]

یه سوال شخصی اگه متاهل هستین که قبل ازدواج چند بار سکس داشتین!؟ اگه مجردین که تا الان چند بار سکس داشتین!؟؟ fool[/quote]
17 سالمه متاسفانه یا خوشبختانه تا حالا دستم به دختر نخورده ولی به خاطر ورزشم مجبورم حتی خودارضایی هم نکنم به این دلیل الان دیگه دارم منفجر میشم[/quote]

متاسفانه سنتون هم کم هست…ببین پسرم نیاز خانوم ها توو سکس هفت برابره آقایون هست…امیدوارم متوجه منظورم بشی…تعصبات ناشی از دین باعث شده این نیاز به طوره مداوم سرکوب بشه…شماهم تا چند سال آینده حتما سکس و تجربه میکنی…سکس با هرکی لزوما به معنی ازدواج با اون فرد نیس نمونش زنان روسپی که فقط برای رفع نیاز هستند…حالا با این تفاسیر پس جالبه بدونی تعداد مردان هرزه خیلی بیشتر از زناس…به نظرت چرا از هر پنج مرد سه تاشون دنبال روابط خارج از عرف هستند!
آمار مردان هرزه خیلی بیشتره ولی به خاطر باورهای غلط کسی اونارو مقصر نمیدونه…توو این قضیه دو نفرشون حالشون و کردن ولی پسره نامردی کرده…آیا درسته به خاطر یه نیاز به اون دختر بگیم" جنده"؟؟

0 ❤️

2015-08-16 08:23:23 +0430 +0430

[quote=4.50][quote=دخــــتر بــסِ][quote=4.50][quote=دخــــتر بــסِ][quote=4.50][quote=khanom hana][quote=4.50]دختره انچنان بیگناه هم نبوده جندگی یه گناه دیگه[/quote]

یه سوال شخصی اگه متاهل هستین که قبل ازدواج چند بار سکس داشتین!؟ اگه مجردین که تا الان چند بار سکس داشتین!؟؟ fool[/quote]
17 سالمه متاسفانه یا خوشبختانه تا حالا دستم به دختر نخورده ولی به خاطر ورزشم مجبورم حتی خودارضایی هم نکنم به این دلیل الان دیگه دارم منفجر میشم[/quote]

متاسفانه سنتون هم کم هست…ببین پسرم نیاز خانوم ها توو سکس هفت برابره آقایون هست…امیدوارم متوجه منظورم بشی…تعصبات ناشی از دین باعث شده این نیاز به طوره مداوم سرکوب بشه…شماهم تا چند سال آینده حتما سکس و تجربه میکنی…سکس با هرکی لزوما به معنی ازدواج با اون فرد نیس نمونش زنان روسپی که فقط برای رفع نیاز هستند…حالا با این تفاسیر پس جالبه بدونی تعداد مردان هرزه خیلی بیشتر از زناس…به نظرت چرا از هر پنج مرد سه تاشون دنبال روابط خارج از عرف هستند!
آمار مردان هرزه خیلی بیشتره ولی به خاطر باورهای غلط کسی اونارو مقصر نمیدونه…توو این قضیه دو نفرشون حالشون و کردن ولی پسره نامردی کرده…آیا درسته به خاطر یه نیاز به اون دختر بگیم" جنده"؟؟[/quote]
اها بازم ببخشید توهین کردم[/quote]

توهین چیه!!!سوال و درياب اخوی dash1

0 ❤️

2015-08-16 08:31:57 +0430 +0430

سلام به همه خونواده شهوانی،یه آدم وقتی با این وضع دست از زندگی میکشه که واقعا چاره ای نداره و هیچ راه برگشتی واسه خودش نمیزاره، یه دختر وقتی تو این سن با این خوک همخوابي داشته یعنی اون خوک و دوست داشته و بهش اعتماد کرده پس لفظ جنده واسش بی انصافیه.واقعا هرچی فکر کردم نتونستم بفهمم اگه جای دختره بودم چیکار میکردم،ولی اينو ميدونم این پسر و نباید اعدام کرد،باید حبس ابد بشه تا روزی هزار بار بميره و زنده بشه.یکی از بدترین رذالت های اخلاقی خیانت به اعتماده

0 ❤️

2015-08-16 08:43:04 +0430 +0430

[quote=khanom hana][quote=سورا]ممنونم حنا، برای موضوعی که انتخاب کردی.

در آخر باز هم از نکته سنجی تو تشکر میکنم حنا جون. مطمئنم تاپیک پرباری میشه. :-*[/quote]

مرسی عزیزه دلم سوراجون بابته پسته کاملت give_rose
باهات موافقم عزیزم حرفات درست جامعه مقصره اما ذهنه بیماره اون پسرچی؟تو بهترین جامعه هام ممکنه این اتفاق بیفته اونوقت بازم عاملو جامعه میبینی؟
اما بهم بگو به نظرت هدفه پسره از این کار چی بوده؟
و اینکه این عملو یه جور تجاوز نمیبینی؟[/quote]

ذهن بیمار پسر، محصول فضای بیماری یک جامعه‌ی به شدت بیماره! اگر قبل از رخ دادن فاجعه با این پسر روبه رو میشدیم، یعنی قبل از اینکه فیلم دوست دخترشو پخش کنه، خب میگفتم باید این پسر رو مثلا آموزش داد، یا چه میدونم، ی راهی که مختص اون پسر باشه جلوی روش میذاشتم اما وقتی بخواییم نگاه کلی به این ماجرا بندازیم و ماجراهای مشابهی که میتونه پیش بیاد، باید بجای اون ذهن بیمار، برگردیم به جامعه‌ای که درش همچین اذهان بیماری رشد پیدا میکنند.

هدف که معمولا همین اخاذیه مجدده اما گاهی هم میدونی، بین مردا «زمین زدن» یک دختر گاهی افتخار آمیزه! شاید برای این هم این کار رو کرده، چون چهره‌ی خودش پیداست. شاید هم اصلا فیلم از طریق دیگه‌ای لؤ رفته راستش! اینم ی احتماله…

کار هر کسی که بوده، تجاوز که نه، اما نوعی آزار جنسی قطعا هست.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «