... The First and The Last

هیچوقت حوصله مقدمه چینی نداشتم.
حدس زدن اینکه ادم بی حوصلع و عصبیی هستم هم از روی ایدیم زیاد کار سختی نیست. :]
همیشه اولین چیزی ک ب ذهنم میومدو مینوشتم و خودش ی مقدمع حساب میشد:/(از عجایب ادبیات)
خیلی وقت نیست ک توی این سایت عضوم و خیلی دیگ هم اینجا نیستم. برا همین تصمیم گرفتم اولین و اخرین تاپیکمو بزنم:]
حالا شما با توجه به سنم و دهه شصتی یا هفتادی بودنت میتونی بگی میری پی درس و مشقت و کلی هم از این تیکه باحالی ک میندازی کیف کنی و خلاصه روزت ساختع شع:]
کاری ندارم:]
بعید هم میدونم بیشتر از دو نفر این تاپیکو بخونن:]
ولی خب ب نظرم چیزایی اینجا بود ک ارزش ی بار تاپیک زدنو داش
(ب قول یکی از دوستان ب جون خریدن خطر اعتیادشو:] )
اول اینکه به عنوان ی دختر مظلوم و ساده ی ۱۷ ساله(ارواح عمم)فهمیدم ک غیرت و حیا ب کلی از این سرزمین رخت بسته:]
و به خودم قول دادم ک هر وقت شتر ازدواج دم در دروازه ی خونم خوابید حتما از شوهر ایندم بپرسم ک قصد قسمت کردن منو با بقیه دارع یا ن ک اگ جوابش مثبت بود ب سرنوشت شما دچار نشم(حالا شاید شما خیلیم خوشت بیاد از این قضیع ک اون هم گرایش مربوط ب خودتع و بنده دخالت نمیکنم. مراسم خواستگاری خودمو عرض کردم:] )
بعد متوجه شدم ی عده به سبک مصری های باستان علاقع ب برده بودن دارن!اینم باز گرایش خودشع و ب منو امثال من ربطییی ندارع ولی اخع خواهرم، برادرم، پدرم ، مادرم ، وجودیت و ماهیت تو ارزشش خیلییی از این چیزا بالاترع:]
حیفع اون ازادی و غرورت نیس ک برا چند دقیقع لذت میزاریش زیر پا؟:]
منم ک میدونم تو با حرفای من توبه نمیکنی:](صلوات:] )ولی حداقلش خیالم راحتع یکی اینارو بت گف
ی عده هم متضاد یا بهتر بگم؛مکمل این گروهن ک اصطلاحن اربابن.راستش ب نظرم فرق چندانی با برده ها ندارن.
فقط نحوه برخوردشون با اتفاقاتی ک براشون افتاده متفاوت بوده چون خوندم کع این گرایشات ب دوران کودکی اشخاص برمیگرده(متاسفانع)
ی عدع هم لطفا از فرستادن پیام هایی ک با محتویاتشون ب شعور ادم توهین میکنن دست بردارند:/
ما میفهمیم شما داری سر بحثو باز میکنی و در اخر دنبال چیی:)
پس بیخیال شو و جیغتو بزن:/(یواش بزن! الان ک اینو تایپ میکنم بی شک همسایه ها خوابن:/)
و در اخر گروه سلام خوبی ها://
دکتران مملکت://
استادان مخ زنی://
یبار برا همیشع:
خوبم مرسی:/شما خوبی؟ ب خونواده سلام برسون:/سلامت باشید://خداحافظ://
(تشویق حضار)
(الکی مثلا اینجا تِدِ :]
با تشکر از اینکع اینهمع کلمع رو خوندید:]
خدا نگه دار^-^♡

ـــــــــــ

:/

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• amir_akbri  

• عضو از 1398/5/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 16

wow!
فقط wow!
(^~^)

wow! فقط wow! (^~^)

ـــــــــــ

(drooling) (biggrin)

• 1

• hehehekhkhkh  
  • عضو از 1398/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

عامو پاک کن سر جدت الان چار تا کصکشه بی غیرت بخاطر...

عامو پاک کن سر جدت الان چار تا کصکشه بی غیرت بخاطر حرفای تو سر وجد میان جوگیر میشن دیه عکس کص کون زنشون و خار مادرشونو نمیزارن مام سرمون بی کلا میمونه دلمون به یه جیق زدنی خوشه اینو هم با ای حرفات ازمون میگیری :]]

ـــــــــــ

• 1

نقل از: amir_akbri

نقل از: amir_akbri wow! فقط wow! (^~^)

(rose) tnx-

ـــــــــــ

• 0

نقل از: hehehekhkhkh

نقل از: hehehekhkhkh عامو پاک کن سر جدت الان چار تا کصکشه بی غیرت بخاطر حرفای تو سر وجد میان جوگیر میشن دیه عکس کص کون زنشون و خار مادرشونو نمیزارن مام سرمون بی کلا میمونه دلمون به یه جیق زدنی خوشه اینو هم با ای حرفات ازمون میگیری :]]

اگ حرفام انقد تاثیر داشت تو روزنامه چاپ میشد ن اینجا. بعدشم ک ب نظرم جیغ زدن با افرادی ک برا اینکار پول میگیرن و برا ی لقمه نون حلال کار میکنن و فیلم و عکساشون تو نت پره :]،خیلی منطقی ترع تا جیغ زدن با ناموس مردم;)

اشتباه_نزن_داداچ :]

ـــــــــــ

• 0

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 243

MayBe

aHvaLe akSariate iN site (erection) (wanking)

ـــــــــــ

HaLf deViL HaLf AngeL (cool)

• 2

• saeed-mrz1  
  • عضو از 1398/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 32

آفرین به درک و شعور بانو

اگه واقعا ۱۷ سالته نه اصلا ۲۷ سالته بازم میشه بگم آفرین،چون دلم به این متولدین ۷۵ به بعد اصلا قرص نیست که چنین درکی از زندگی داشته باشن،البته دوتا چیز تو این افراد کاملا نابود شده اولی غیرت دومی مرام و رفاقت،و تنها چیزایی که پررنگ تر شده خودخواهی و پول پرستی

ـــــــــــ

• 1

• ArianIlkhani  

• عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

Mansha tamame in etefagha
In bi gheyratia
In...

Mansha tamame in etefagha In bi gheyratia In harze bazia Hamash bar migarde be mahdoodiat haE ke baramoon az bachegi gozashtan Age az hamoon dabestan dokhtaro pesar ba ham dige sare ye nimkat mishestan yad migereftan hamdigaro be onvane abzare bartaraf konandeye niazhashoon nabinan Balke yad begiran ke baham doosti konan na faghat estefadeye abzari konan

ـــــــــــ

• 1

نقل از: saeed-mrz1

نقل از: saeed-mrz1 اگه واقعا ۱۷ سالته نه اصلا ۲۷ سالته بازم میشه بگم آفرین،چون دلم به این متولدین ۷۵ به بعد اصلا قرص نیست که چنین درکی از زندگی داشته باشن،البته دوتا چیز تو این افراد کاملا نابود شده اولی غیرت دومی مرام و رفاقت،و تنها چیزایی که پررنگ تر شده خودخواهی و پول پرستی

با حرفایتان بسی ذوق مرگ گشتم:] با تشکر از شما:](rose)

ولی خب ب نظرم همرو نمیشع با ی چوب زد چون از اول افرینش انسان این موجود عجیب کارهایی کرده ک خود شیطان شخصا تو کفو صابون مونده:]]

ـــــــــــ

• 1

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• 243

naZaRe khodMe doseSH daRm

hame cHiz barmigarde b sathe farhang v shour v shakhsiat v tarbiyate khanvadegi ;) (angel)

ـــــــــــ

• 3

نقل از: ArianIlkhani

نقل از: ArianIlkhani Mansha tamame in etefagha In bi gheyratia In harze bazia Hamash bar migarde be mahdoodiat haE ke baramoon az bachegi gozashtan Age az hamoon dabestan dokhtaro pesar ba ham dige sare ye nimkat mishestan yad migereftan hamdigaro be onvane abzare bartaraf konandeye niazhashoon nabinan Balke yad begiran ke baham doosti konan na faghat estefadeye abzari konan

حرف شما درسته اگ جامعه ما انقد بی خود و بی جهت سر این مسائل حساس نبود و اینجوری برخورد نمیکرد خیلی از مشکلاتو نداشتیم.ولی این دغدغه ها فقط دغدغه ایران نیست.کسی ک تو بچگی تحقیر شده هر جای جهان ک باشه اون عقده رو با خودش داره و ب ی نحوی بروز میده.اون فردی ک از اجتماع طرد شدع و امیدی ب اینده نداره سراغ اعتیاد میرع و فردی که ب هر دلیلی نیازهاش تو خونواده تامین نشع سعی میکنع این کمبودو ب هر نحوی با هرکسی پر کنع:] ولی درستع.نمیشع تاثیر این رو هم نادیده گرفت(rose)

ـــــــــــ

• 1

• saeed-mrz1  
  • عضو از 1398/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 32

کاملا درست میفرمودین اوووستاد

شوخی بود... نه ولی همیشه ما در مورد اکثریت نظر میدیم و اقلیت تو این موارد میشن افراد خاص و صدالبته برتر،مثل کسایی که موافق حرفهاتون هستند

ـــــــــــ

• 1

نقل از: saeed-mrz1

نقل از: saeed-mrz1 شوخی بود... نه ولی همیشه ما در مورد اکثریت نظر میدیم و اقلیت تو این موارد میشن افراد خاص و صدالبته برتر،مثل کسایی که موافق حرفهاتون هستند

نظر لطف شماس;) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• 243

YeaH SuRe

آدم همیشه تو محدودیت ها ستاره میشه (ok)

ـــــــــــ

• 2

نقل از: Sexybreasts

نقل از: Sexybreasts آدم همیشه تو محدودیت ها ستاره میشه (ok)

ربطش ب تاپیک زیاد قابل درک نبود ولی صحیح میفرمایید:] (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• 243

text music shaye

تو خیابونا بودم با بی پولا بودم با خوبا بودم با اونا که خودشونو با کارت میخارونن تو جوبا بودم با اونا بودم اما من از اونا نبودم نگاه جوونا عمودن فردا چی میشه رو اَ کجا بدونم یه نسل یه نسل نمیتونن درس نمیدین که درس نمیخونم حاجی نگا همه دیوونن حاجی همه درگیر شرمندگیشونن حاجی اینا بچه هامونن حاجی حاجی بگین دسن بجنبونن جونشون مثل دست گل اومد امروز دارن مردش و تو قبر میخوابونن حاجی حال یه ایران بد هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد از ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش باز حال ما خوب میشد بگه باز محکوم محکوم میشد ما خیلیامون این نیسیم گاهی منِ و تو منو تو مجبور میشد khodm dafeye aVaL k iN musico gosh krdm vaQn moteasr shodm baraye hamvatanaye nazaninm (cry)

ـــــــــــ

• 3

نقل از: Sexybreasts

نقل از: Sexybreasts تو خیابونا بودم با بی پولا بودم با خوبا بودم با اونا که خودشونو با کارت میخارونن تو جوبا بودم با اونا بودم اما من از اونا نبودم نگاه جوونا عمودن فردا چی میشه رو اَ کجا بدونم یه نسل یه نسل نمیتونن درس نمیدین که درس نمیخونم حاجی نگا همه دیوونن حاجی همه درگیر شرمندگیشونن حاجی اینا بچه هامونن حاجی حاجی بگین دسن بجنبونن جونشون مثل دست گل اومد امروز دارن مردش و تو قبر میخوابونن حاجی حال یه ایران بد هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد از ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش باز حال ما خوب میشد بگه باز محکوم محکوم میشد ما خیلیامون این نیسیم گاهی منِ و تو منو تو مجبور میشد khodm dafeye aVaL k iN musico gosh krdm vaQn moteasr shodm baraye hamvatanaye nazaninm (cry)

شایع عشقع:]

ـــــــــــ

• 3

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• 243

toZih midm hny

نقل از: shut_the_fuck_off
نقل از: Sexybreasts آدم همیشه تو محدودیت ها ستاره میشه (ok)
ربطش ب تاپیک زیاد قابل درک نبود ولی صحیح میفرمایید:] (rose)

toye iran b dalile tarbiate qaLt v ashna nakrdn kodk ba y seri masaele amozshi moshkLat ziadi aZ hamoon dorane tofoliat pish miad k joda az janbye sexy baraye shakhs az nazare rohi v ravani moshklat ziadio b vojod miare k momkne ta salhaye ziadi fard ntone b halt normal zndgish bargarde v ba on moshklat dasto panje narm kone v teye in salha az nzr kar tahsil ravabt khanvadgi dostane ntone jaygahe khob v normal v moshkhsio baraye khodsh pyda kone. v dochare 2gangie shakhsiat bshe nmidone kie nmidone hadfsh az zndgie chie arezoohasho chie mitoNe farde mofidi baraye jameash bashe ya na koLn maQzsh off mishe

ـــــــــــ

• 2

نقل از: Rebin.

نقل از: Rebin. از بالا منبر بیا پایین برو بخواب عزیزم. ساعت پنجه. ولی دروووود بر تو باد برا درک و شعور خوبی ک داری ^____^ (rose) (rose) (rose)

تازه میخواستم ی فرقه تشکل بدم:]]ذوقمو کور کردی

Ok querido:]

ـــــــــــ

• 2

• Sexybreasts  

• عضو از 1398/6/5

• 243

edameye 3taRe

vaLi baZm ba hamye iN tafasiR man mikham y sohbte klisheio k khodtoonm barha shnidid v didido bgm khyli az afrad bodn k ba vojod khanvadye foqolade motalashi b bhtrin jaygah dst yaftn pdr v madr etiad dashtn az bache b onvane non avare khone estfade mikrdn vaLi hamoon kocholoye movafq ham kar mikrd ham drs mikhond va akhrsh ba vojod chnin khanvadei b balatarin v bhtrin darajate eLmi rsid pasS natije migirm har chizi az shakhsiat v tarze fkr afrad nashat migire man shoma x y tarze fkr v shakhsiate motfavt darim vaLi agr kaSi bkhad saLm bashe v adme normaLi basHe fQt khodsh bayd talash koNe chon har shakhsi masoLe zndgie khodshe hala mitoNe bhtrino bara khodsh raqm bZne mitoNe ham ta maRze jonon khodsho to kesafto lajanzar qarq koNe adm hamishe to mahdodiata 3taRe misHe (rose)

ـــــــــــ

• 4

• چچررطلا  
  • عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 223

• 100

سلام

بانو اکثر کسای که اینجان مجردن و خیلی از مذدوجا فیکن. نگران نباش

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به مشکلات شهر تهران، نظرتان درباره تغییر پایتخت ایران چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «