** اولین جق! ** نوستالژی!

1397/11/04

امروز تو جاده بودم و تنها. نه که تنها! تو ماشین چند نفر همرام بودن ولی کاری به کارشون نداشتم. از یه مراسم خاکسپاری که تو شهرستان بود بر میگشتم. داشتم با خودم فکر میکردم چقدر این دنیا مزخرفه و آدمی به گوز بنده! همینطور که فرمون ماشین تو دستم بود پدال گاز رو بیشتر فشار دادم . کیلومتر رفت بالاتر. 130…140…160… با خودم گفتم ببین زندگی چقدر مسخره است که اگه همین الان یکی از لاستیکا بترکه و ماشین چپ بشه به احتمال خیلی زیاد هممون درجا به گا میریم! خواستم حالم رو عوض کرده باشم که شروع کردم از خاطرات بچگی تعریف کردن واسه جمع و کلی با هم خندیدیم. همینجوری که داشتم دنبال خاطره ها میگشتم یهو رسیدم به خاطرهء اولین جق زدنم!!! همچین یه لبخند ملیح نشست رو لبام. همون موقع با خودم گفتم تا رسیدم خونه باید یه تاپیک با همین نام تو شهوانی بزنم… حالا هم میتونه در مورد اولین جق باشه، هم باحالترین جق و کلاً سوژهء خنده. فقط یه لطفی کنید و اگر خاطره ای دارید فقط حال به هم زن و بی غیرتی و از این حرفا نباشه! مخلص همتون، به زندگی بخندین که اگه نخندین کونتون پاره اس!!!

11632 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-24 15:59:45 +0330 +0330

سال آخر ابتدایی بودم. جام همیشه آخر کلاس بود. البته بچه درس خون بودم تا حدودی ولی بیشتر با بچه شر بودن حال میکردم. اون موقع از بچه ها یه چیزایی در مورد شامپو و زیر پتو و حموم و صابون و این چیزا شنیده بودم و تنها چیزی که میدونستم این بود که ما مردا یه آپشنی داریم به نام کیر که زنا ندارن! همین!

یه رفیق داشتیم که اسمش ضیاء بود (گاییدمت هر جا که هستی!) ضیاء کُلاً استاد چالش بود مثلا میگفت کیراتون رو در بیارید ببینیم مال کی بزرگتره و از این حرفها. روزها میگذشت و ضیاء در مورد جق و سکس صحبت میکرد و ما هم فقط عرق شرم و واسه اینکه کم نیاریم به عنوان تایید سرمون رو تکون میدادیم که مثلا گرفتم چی میگی داداش! تا اینکه یه روز ضیاء یه عکس پورن آورد تو مدرسه و صدای من و یکی دیگه از بچه های پایه زد و عکس رو نشونمون داد و تازه اون روز فهمیدم کاراییِ کیر دقیقا چیه!

اون روز که اصلا نفهمیدم کلاس رو چجوری تموم کردم و سریع رفتم خونه و داشتم دیوونه میشدم. یعنی ننه بابای ما هم آره؟!! شبش هم قرار بود با بچه های محله بریم خونهء ضیاء اینا که برامون فیلم سوپر بذاره.

بچه های دهه شصت میدونن فیلم نگاه کردن اونم پورن تو اون زمان یعنی چی!! دستگاه ویدیو رو باید میذاشتیم توی پتو یا یه گونی و خیلی نامحسوس میبردیمش تو خونه. فیلم VHS هم که اندازهء یه دیس پلوخوری بود. وسط چلهء تابستون یه کاپشن گشاد میپوشیدیم و فیلمو میذاشتیم تو شکممون و بازم نامحسوس میبردیمش خونه. حالا باید منتظر میموندی که خونه خالی بشه و اصلا یه وضعی..(تعریف نکنم بهتره)

خلاصه اون شب رفتیم خونهء ضیاء اینا و فیلم رو از وسطاش پلی کردن. آقا ما دیدیم دو تا کیر داره میره توی کس و کون یه زن! اصلا هنگیدما! یه چند دقیقه که با بچه محل ها فیلم رو دیدیم در خونه رو زدن و هر کسی با کیر شق شده از یه طرف در میرفت! اون شب رو تا صبح نخوابیدم و انگار یه کهکشان جدید رو کشف کرده باشم و تازه فهمیدم هدف خداوند از خلقت انسانها چی بوده ? از اون شب به بعد شروع کردیم با شومبولمون ور رفتن (البته الان دیگه واسه خودش سالاری شده!) تا اینکه یه روز که رفته بودم خونهء خالم اینا بعد از ظهرش رفتم دوش بگیرم که یکم با سالارمون ور رفتیم(شومبول سابق!) یهو دیدم دنیا داره دور سرم میچرخه و پاهام بی حس شد. فکر کردم دارم میمیرم! احساس کردم روحم داره از کیرم میزنه بیرون....!! (بقیه اش رو بعدا تعریف میکنم)

2019-01-24 16:04:47 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور

سال آخر ابتدایی بودم. جام همیشه آخر کلاس بود. البته بچه درس خون بودم تا حدودی ولی بیشتر با بچه شر بودن حال میکردم. اون موقع از بچه ها یه چیزایی در مورد شامپو و زیر پتو و حموم و صابون و این چیزا شنیده بودم و تنها چیزی که میدونستم این بود که ما مردا یه آپشنی داریم به نام کیر که زنا ندارن! همین!

یه رفیق داشتیم که اسمش ضیاء بود (گاییدمت هر جا که هستی!) ضیاء کُلاً استاد چالش بود مثلا میگفت کیراتون رو در بیارید ببینیم مال کی بزرگتره و از این حرفها. روزها میگذشت و ضیاء در مورد جق و سکس صحبت میکرد و ما هم فقط عرق شرم و واسه اینکه کم نیاریم به عنوان تایید سرمون رو تکون میدادیم که مثلا گرفتم چی میگی داداش! تا اینکه یه روز ضیاء یه عکس پورن آورد تو مدرسه و صدای من و یکی دیگه از بچه های پایه زد و عکس رو نشونمون داد و تازه اون روز فهمیدم کاراییِ کیر دقیقا چیه!

اون روز که اصلا نفهمیدم کلاس رو چجوری تموم کردم و سریع رفتم خونه و داشتم دیوونه میشدم. یعنی ننه بابای ما هم آره؟!! شبش هم قرار بود با بچه های محله بریم خونهء ضیاء اینا که برامون فیلم سوپر بذاره.

بچه های دهه شصت میدونن فیلم نگاه کردن اونم پورن تو اون زمان یعنی چی!! دستگاه ویدیو رو باید میذاشتیم توی پتو یا یه گونی و خیلی نامحسوس میبردیمش تو خونه. فیلم VHS هم که اندازهء یه دیس پلوخوری بود. وسط چلهء تابستون یه کاپشن گشاد میپوشیدیم و فیلمو میذاشتیم تو شکممون و بازم نامحسوس میبردیمش خونه. حالا باید منتظر میموندی که خونه خالی بشه و اصلا یه وضعی..(تعریف نکنم بهتره)

خلاصه اون شب رفتیم خونهء ضیاء اینا و فیلم رو از وسطاش پلی کردن. آقا ما دیدیم دو تا کیر داره میره توی کس و کون یه زن! اصلا هنگیدما! یه چند دقیقه که با بچه محل ها فیلم رو دیدیم در خونه رو زدن و هر کسی با کیر شق شده از یه طرف در میرفت! اون شب رو تا صبح نخوابیدم و انگار یه کهکشان جدید رو کشف کرده باشم و تازه فهمیدم هدف خداوند از خلقت انسانها چی بوده ? از اون شب به بعد شروع کردیم با شومبولمون ور رفتن (البته الان دیگه واسه خودش سالاری شده!) تا اینکه یه روز که رفته بودم خونهء خالم اینا بعد از ظهرش رفتم دوش بگیرم که یکم با سالارمون ور رفتیم(شومبول سابق!) یهو دیدم دنیا داره دور سرم میچرخه و پاهام بی حس شد. فکر کردم دارم میمیرم! احساس کردم روحم داره از کیرم میزنه بیرون....!! (بقیه اش رو بعدا تعریف میکنم)

حاجی قبلا از این تاپیکا زدم. تعریف نمیکنن کس کشا. نه اینکه همشون از دم بکنن… این وسط فقط من و توییم که جقی شدیم.

6 ❤️

2019-01-24 16:06:14 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم

حاجی قبلا از این تاپیکا زدم. تعریف نمیکنن کس کشا. نه اینکه همشون از دم بکنن… این وسط فقط من و توییم که جقی شدیم.

بیشتر دلیه! واسه دل خودم زدم. اصلاً خودت اولین چراغ رو روشن کن. استاد جق!! ?

3 ❤️

2019-01-24 16:07:08 +0330 +0330

یه بار هم با چسب آکواریوم زدم!! همهء پسران جقی میدونن که بعد از مدتی نیاز به تنوع داری که بیشتر حال کنی. من الاغ هم دیدم که چسب آکواریوم لیزه و فکر کردم که گزینهء خوبیه. چسب رو بردم تو حموم و نصفش رو خالی کردم رو کیرم، فکر کنم حدود 400ml چسب ریختم روش. شروع کردیم به زدن که دیدیم ای وای تمام بدنم چسبی شده و کف حموم و شیر آب و دستام رو به گا دادم. هیچی دیگه جق رو فراموش کردم و رفتم زیر دوش که ای کاش نرفته بودم. چسبه شد عین یه لایه پوست جدید رو بدنم که با هیچی هم پاک نمیشد. لیف کشیدم و لیف رو هم به گا دادم! بعد از نیم ساعت پدر نگران پشت در حموم و میگفت چرا نمیای؟ (شک کرده بود که جقی شدم ? ) این طرف درب هم من تو حموم با یه هیکل چسبی و کف حموم هم پر از چسب و خلاصه بعد از حدود یک ساعت بشور و بساب فهمیدم که پاک بشو نیست و اگه خانوادم حموم رو با این وضعیت میدیدن آبروم هم در خطر بود چون حوله هم چسبی میشد و هر چی فکر کردم که بهشون چی بگم چیزی به ذهنم نرسید. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که آب داغ رو باز کنم و برم زیر دوش تا چسبا گرم بشن و جدا بشن. خلاصه تا ته کونم سوخت!سوختا!! شده بودم عین لبو! ولی تونستم چسبا رو پاک کنم. ( نتیجهء اخلاقی: با هر چیزی که به ذهن بیمارتون رسید نزنید!)

2019-01-24 16:21:38 +0330 +0330

اولین بار ک انگشت کردم تو کونم اولین بار ک دوستم دست کشید ب رونم و خیلی خیلی خیلی کیف کردم و همراهش ی جق باحال زدم ک مزش هیچوقت یادم نمیره اولین باری ک دوستم شب منو برد بکنه اما از بس تنگ بودم کیرش نرفت تو کونم و فقط لاپایی کرد و اولین بار ک تا ته ته کرد تو کونم و هممه آبشم خالی کرد تو کونم

0 ❤️

2019-01-24 16:37:55 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور یه بار هم با چسب آکواریوم زدم!! همهء پسران جقی میدونن که بعد از مدتی نیاز به تنوع داری که بیشتر حال کنی. من الاغ هم دیدم که چسب آکواریوم لیزه و فکر کردم که گزینهء خوبیه. چسب رو بردم تو حموم و نصفش رو خالی کردم رو کیرم، فکر کنم حدود 400ml چسب ریختم روش. شروع کردیم به زدن که دیدیم ای وای تمام بدنم چسبی شده و کف حموم و شیر آب و دستام رو به گا دادم. هیچی دیگه جق رو فراموش کردم و رفتم زیر دوش که ای کاش نرفته بودم. چسبه شد عین یه لایه پوست جدید رو بدنم که با هیچی هم پاک نمیشد. لیف کشیدم و لیف رو هم به گا دادم! بعد از نیم ساعت پدر نگران پشت در حموم و میگفت چرا نمیای؟ (شک کرده بود که جقی شدم ? ) این طرف درب هم من تو حموم با یه هیکل چسبی و کف حموم هم پر از چسب و خلاصه بعد از حدود یک ساعت بشور و بساب فهمیدم که پاک بشو نیست و اگه خانوادم حموم رو با این وضعیت میدیدن آبروم هم در خطر بود چون حوله هم چسبی میشد و هر چی فکر کردم که بهشون چی بگم چیزی به ذهنم نرسید. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که آب داغ رو باز کنم و برم زیر دوش تا چسبا گرم بشن و جدا بشن. خلاصه تا ته کونم سوخت!سوختا!! شده بودم عین لبو! ولی تونستم چسبا رو پاک کنم. ( نتیجهء اخلاقی: با هر چیزی که به ذهن بیمارتون رسید نزنید!)

وای این مدلی ندیده بودم 🙄 🙄 🙄

3 ❤️

2019-01-24 17:49:06 +0330 +0330

عرض شود که اول راهنمایی بودم به عبارتی 8 سال پیش. سال قبلش مدرسمو عوض کرده بودم بچه های بی ادب و کس کش اون مدرسه من بچه مثبتو به انحراف کشوندن. خلاصه همون موقعا بود که فهمید کیر چیه و کردن ینی چی. میگفتم سال اول راهنمایی بود منم ذاتا فضول. با اینترنت دایل آپ و با هزار ترس لرز سرچ کردم عکس کس دختر و پسر! (فقط کیر و کونو میشناختم، نمیدونستم کس چیه هنوز) خلاصه با اینترنت دایل آپ مگه میشد عکس باز کرد؟ لذا به همون نوشته ها و توضیحاتی که در مورد سکس تو اینترنت میدیدم اکتفا میکردم و راست. کیر لامصب راست میشد و منم نمیدونستم باس چی کارش کنم… هی حساب میکرم که من اگه 25 سالگیم زن بگیرم باس 13 سال دیگه صبر کنم… ینی به پوچی میرسیدم تو اون لحظات. خلاصه آقا ما هم سعی میکردیم با مالیدن آلت مبارک به هر چیزی کس رو شبیه سازی کنیم. منتها در و دیوار زمین و لحاف کجا؛ کس کجا… یه روز که همزمان با شق درد داشتم تو حموم خودمو میشستم رسیدم به مرحله شستن کیر (اون موقع دودولی بیش نبود) یخده شستمش و تو حال و هوای خودم بودم شستنه از حد معمول طولانی تر شد… یه آن به خودم اومدم دیدم چه حالی میده… تند تر شستمش! آقا تند تر شستن همانا و آمدن آب مبارک همانا. اولش یخده هنگ کردم که این چی بود بیرون زد از کیرم که یهو یادم اومد این همون منیه که تو سایتا نوشته بود. خلاصه از اون موقع اینجانب جقی شدم. توجه دارید که اون موقع هنوز نمیدونستم جق چیه و اسم این کارم جقه. 7، 8 ماه بعد که داشتم به یکی از دوستان کشف شگفت انگیزمو میگفتم خیلی ریلکس گفت خب اینکه همون جقه! اون زمان بود که تمام استعدادهام به گا رفت در اثر ناامیدی. فک میکردم یه چیزی به این دنیا اضافه کردم که زهی خیال باطل. خالی از لطف نیست که بگم هر وقتم جق میزدم میترسیدم ایدز بگیرم. (کسخل بودم دیگه)

2019-01-24 18:03:02 +0330 +0330

ولی یادمه یبار با شامپو کلییر جق زدم! تا مغز استخونم یخ بسته بود! آلتمو حس نمیکردم دیگه! اصن ی وضی…! 🙄

2019-01-24 18:16:34 +0330 +0330
نقل از: Different man ولی یادمه یبار با **شامپو کلییر** جق زدم! تا مغز استخونم یخ بسته بود! آلتمو حس نمیکردم دیگه! اصن ی وضی...! 🙄

حاجی اتفاقا یکی از لذت بخش ترین جقای من با کیلیر نعنایی بود

4 ❤️

2019-01-24 18:26:18 +0330 +0330

هر پسری تو عمرش یه بار جق زده مگه اینکه خلافش ثابت بشه

1 ❤️

2019-01-24 18:34:55 +0330 +0330

از کلاس اول حشری بودم اولین بار همکلاسی مو بردم تو دستشوری مدرسه که گفت بکن من هم سر در نیاوردم همینطوری لاپا میزدم و دومیش مربوط به گزوپ میشد همون کلاس اول من میکردم دوستم میرفت دم در وایمیستاد که کسی نیاد تا اینکه خواهرم سر رسید که هر سه تا مون رو با چوب زد اون روز که گذشت یه دوست بزرگتر از خودم داشتم که بهم گفت بمالی اون جا تو بیشتر بهت حال میده و ماهم تا الان معتاد جق شدیم 14 ساله که معتادم و یه خاطره هم که مادرم مچمو گرفت از بابا کتک خوردیم اینم اولین خاطرات

0 ❤️

2019-01-24 20:36:33 +0330 +0330
نقل از: Different man ولی یادمه یبار با **شامپو کلییر** جق زدم! تا مغز استخونم یخ بسته بود! آلتمو حس نمیکردم دیگه! اصن ی وضی...! 🙄

🙄

اصن اتفاقاتی که بعد از ریختن شامپو رو کیر میوفته قابل وصف و درک نیس. ی حس درد و سرما و بی حسی و لذت و گرما و خلاصه همه چی بت دس میده! (dash)

2 ❤️

2019-01-24 20:47:28 +0330 +0330

من خودم جغو کشف کردم ? یعنی کسی برام نگفت تو کامپیوتر کاکام دنبال اهنگ میگشتم به سوپر برخوردم با کیرم(اون موقع دول بود البته،اخه کلاس چهارم بودم یا پنجم) بازی کردم به حالت عرفانیی رسیدم و در عالم معنا برای چند لحظه سیرو سلوک کردم

4 ❤️

2019-01-24 20:48:49 +0330 +0330

یدورم با خمیر دندون زدم لامصب تا یه هفته با کیر نفس می کشیدم حتما خمیر دندونا امتحان کنین

1 ❤️

2019-01-24 20:56:51 +0330 +0330

جق زیاد زدیم…اولین بارش تابستونی که قرار بود برم سوم ابتدایی ییلاق بودیم(دیفرنت من میدونه)آقا یکی ازرفقامون که ی سال ازم بزرگتره هم پیشم بود آقا نمیدونم بحث چی بود یهو رفت سر همین چیزا مثلا کس وکیر ولختی پختی…میگفت داخل ی فیلمه زنه لخت بودو فلان ماهم که هردو بچه چی حالیمون بود تو خونه ماتنها بودیم آقا این راجع به کون گذاری واین چیزا حرف زدوبعد گفت ی کار که هر وقت انجامش میدم خیلی بهم حال میده‌،آقا ماهم گفتیم خب بگو ما هم ی امتحانی بکنیم،مایع دست شویی رو برداشتیم آی بمال بمال،آبمون که نمی اومد اون زمان ولی ی حس نابی داشت وکل تنمون مور مور میشد…از اون روز تا چند وقت کار منو این رفیقم گروپ جق بود…یادش بخیر چه دید هایی که از کس وکون زنا و دخترای همسایه نزدیم،همه هم فکر میکردن دوتا بچن دیگه چی حالیشونه،ولی خبرنداشتن که یک سگ حشر هایی هستیمکه دومی نداره

2019-01-24 21:13:47 +0330 +0330

واااییی مردم از خنده :D :D :D :D 🙄

0 ❤️

2019-01-24 21:15:36 +0330 +0330

تروخدا بقیه شو بگو :D :D

1 ❤️

2019-01-24 22:07:40 +0330 +0330
نقل از: parsashz_1380 یدورم با خمیر دندون زدم لامصب تا یه هفته با کیر نفس می کشیدم حتما خمیر دندونا امتحان کنین

حاجی با خمیر دندون دیگه خیلی یخ میکنه. من یه بار خواستم بزنم نتونستم تحمل کنم.

1 ❤️

2019-01-24 22:08:16 +0330 +0330
نقل از: Different man

🙄

اصن اتفاقاتی که بعد از ریختن شامپو رو کیر میوفته قابل وصف و درک نیس. ی حس درد و سرما و بی حسی و لذت و گرما و خلاصه همه چی بت دس میده! (dash)

شامپو نعنایی کلیر جقی طولانی و لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

2 ❤️

2019-01-24 22:08:50 +0330 +0330
نقل از: parsashz_1380 یدورم با خمیر دندون زدم لامصب تا یه هفته با کیر نفس می کشیدم حتما خمیر دندونا امتحان کنین

? 🙄

1 ❤️

2019-01-24 22:18:28 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak

? 🙄

میخندی؟ خمیر دندون بما به کزت بفهمی چی میگم.

2 ❤️

2019-01-24 23:34:14 +0330 +0330

ب طرز عجیبی اولین جقمو یادم نمیاد و با هر بار جق زدن حسرتشو می خورم ک چرا یادم نیست.ولی اولین باری ک فیلم سوپر دیدم نمی دونم داشتم چیکار می کردم و داداش کوچیکم پشت کامپیوتر بود و یهو منو صدا زد و گفت ببین چی پیدا کردم.فیلم سوپرای داداش بزرگم بود.حس خاصی نسبت ب فیلما نداشتیم ولی داشتیم حال می کردیم با فیلما ولی خودمونم نمی دونستیم چرا؟الکی هم تنگ بازی در میاوردیم ک بابا این کثافت کاری ها چیه و فلانو اینا.همشم ب بهانهای مختلف می رفتیم سر وقتشون دوباره.بعد از مدتی مثل اینکه بو برده بود ما فیلماشو می بینیم مثلا مخفیشون کرد ولی دریغا ک من دیوث تر از این حرفا بودم.ی بار تو کامپیوتر داشتم کند و کاو می کردم ک دیدم کلنگم خورد ب ی چیز سفت.بازش کردم دیدم 10 تا New Folder باز شد.یکیشونو باز کردم رفتم تو دیدم 10 تا دیگه باز شد.رفتم تو یکیشون دیدم خالیه و فهمیدم اینجا مثل ی هزار تو هست ک حتما برای حفاظت از چیز مهمی بنا شده.خلاصه ک ما دیوث تر از اخوی اکبر بودیم و با ی کیلیک راست و انتحاب گزینه ی پروپرتیز فهمیدیم ک کدوم پوشه خالیه کدوم پر.پس از طی کردن 7_8 تا پوشه زدیم ب ذاقه مهمات و بووومممممممم.45 گیگ فیلم و عکس پورن ک دلتون نخواد عجب فیلمایی بود اونم با چ کیفیتی!!نمی دونم اون زمان سالای 88 89 فیلم با اون کیفیت از کجا گیر آورده بود.خلاصه نمی دونم از توی اون فیلما جقو یاد گرفتم یا غریزه بوده یا اتفاقی کشفش کردم ولی هیچی از اولین بار یادم نیست.

3 ❤️

2019-01-25 00:37:23 +0330 +0330

اولين بار پنجم ابتدائي بود فك كنم رفيقم ي هارد ٥٠٠ سوپر اورده بود ببينيم هرچي ميديديم تمومي نداش ازش گرفتم بقيشو ببينم تنهايي همين ك از خونه رف منم شرو كردم ب زدن تا يكسال نميدونستم بش ميگن جق فك ميكردم فقط من ميدونم چيه تا اينك رفيقم ي شب گف جق اينجوريه واين داستانا منم فهميدم چيه ب افتخار فهميدن اين مسئله خطير و مهم دوباره رفتم خونه زدم 🙄

1 ❤️

2019-01-25 01:15:00 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور یه بار هم با چسب آکواریوم زدم!! همهء پسران جقی میدونن که بعد از مدتی نیاز به تنوع داری که بیشتر حال کنی. من الاغ هم دیدم که چسب آکواریوم لیزه و فکر کردم که گزینهء خوبیه. چسب رو بردم تو حموم و نصفش رو خالی کردم رو کیرم، فکر کنم حدود 400ml چسب ریختم روش. شروع کردیم به زدن که دیدیم ای وای تمام بدنم چسبی شده و کف حموم و شیر آب و دستام رو به گا دادم. هیچی دیگه جق رو فراموش کردم و رفتم زیر دوش که ای کاش نرفته بودم. چسبه شد عین یه لایه پوست جدید رو بدنم که با هیچی هم پاک نمیشد. لیف کشیدم و لیف رو هم به گا دادم! بعد از نیم ساعت پدر نگران پشت در حموم و میگفت چرا نمیای؟ (شک کرده بود که جقی شدم ? ) این طرف درب هم من تو حموم با یه هیکل چسبی و کف حموم هم پر از چسب و خلاصه بعد از حدود یک ساعت بشور و بساب فهمیدم که پاک بشو نیست و اگه خانوادم حموم رو با این وضعیت میدیدن آبروم هم در خطر بود چون حوله هم چسبی میشد و هر چی فکر کردم که بهشون چی بگم چیزی به ذهنم نرسید. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که آب داغ رو باز کنم و برم زیر دوش تا چسبا گرم بشن و جدا بشن. خلاصه تا ته کونم سوخت!سوختا!! شده بودم عین لبو! ولی تونستم چسبا رو پاک کنم. ( نتیجهء اخلاقی: با هر چیزی که به ذهن بیمارتون رسید نزنید!)

دمت گرم واقعاً ?

مرزهای تنوع در خودارضایی رو به تنهایی جابه جا کردی (wanking) 🙄 🙄

2 ❤️

2019-01-25 01:34:11 +0330 +0330

عرض شود که از سال 82 تا 93 که ازدواج کردم جق زدم،همه جورشم امتحان کردم از خمیر دنده گرفته تا گوجه و طالبی.(آخ آخ گوجه چقد خوب بود).و اما اولین بار:از اونجایی که از بچگی عاشق بازی های کامپیوتری بودم تو سن 10،11هر روز تو گیم نت بودم،یه روز رفتم تو گیم نت همه دستگاه ها پر بود،سر صاحب گیم نت هم حسابی شلوغ بود،منم منتظر بودم یه دستگاه خالی شه،یه نفر از پشت دستگاه بلند شد رفت حساب کنه،منم بلافاصله نشستم پشت دستگاه،مانیتور رو روشن دیدم یه برنامه بازه،بزرگش کردم یه عکس پورن بود.من که تو مدرسه فقط تعریفشو میشندیم برا اولین بار داشتم عکس پورن میدیدم،آقا چشمتون روز بد نبینه،یهو یه ضربه محکم خورد تو سرم،صاحب گیم نت بود با اردنگی پرتم کرد بیرون منم رفتم خونه.روز بعد تو مدرسه با افتخار داشتم تعریف میکردم چی دیدم(فک میکردم نفر اولم)،نگو دوستان تو خونه نت داشتن و هر روز عکس دانلود میکردن و گروپ جق میزدن و به من نمیگفتن،خلاصه به منم یاد دادن،و برای اولین بار جق زدم.از اون زمان به بعد هر روز خونه دوستم مکان ما بود و بساط گروپ جق ما به راه بود.

4 ❤️

2019-01-25 06:52:00 +0330 +0330

آقا الان یه خاطره جالب یادم اومد. اولین بار که چیز قابل تعریفی نبود. اما اینی که میخوام بگم جالب بود و بخاطر پیامد دردناکش فقط یکبار اتفاق افتاد.

فقط بهم نخندین. یا اگر هم خندیدین کم بخندین!

خیلی با خودم کلنجار رفتم تا اینو تعریف کنم. اونم فقط به این خاطر که نگین طرف اومد به خاطره ما خندید و از خودش هیچی نگفت. حالا خاطره…

من همیشه فانتزی اینو داشتم که لحظه ارضا شدن، دستم آزاد باشه و داخل شورتم ارضا بشم! خودمم نمیدونم چرا (dash)

خلاصه شب موقع خوابیدن طبق نقشه دستمو صابونی کردم و بدو بدو رفتم زیر پتو…

جق رو زدم و موقع ارضا شورتمو کشیدم بالا و دمر شدم بروی شکم.

اعتراف میکنم یکی از به یاد موندنی ترین ارضاهای زندگیمو تجربه کردم و بعدش هم تو همون وضعیت خوابیدم تا صبح…

صبح که پاشدم، آقا چشمتون روز بد نبینه. رفتم توالت دیدم شورتم چسبیده به دم و دستگاه ? (dash)

از اون طرف هم در طی این چند ساعت مواد صابون به خورد سعید کوچیکه رفته و شده عین یه سوسیس که از تو روغن داغ درش آوردن!

تا یک هفته موقع دستشویی کردن هم اون گریه میکرد هم خودم ? (dash)

6 ❤️

2019-01-25 07:10:39 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak

? 🙄

میخندی؟ خمیر دندون بما به کزت بفهمی چی میگم.

شامپو بدن اسپورتم یه همچین حسی داره :|

2 ❤️

2019-01-25 12:05:55 +0330 +0330

بنده با چیز های مختلف مثل مینرال آیس، تاید ، انواع صابون و … جق زدم ?

اولین جق هم که تعریفی نداره ولی تو ۱۰ سالگی بود

یه دوستی دارم که شدیدا جقیه و با هم همیشه سر کلاس فکر می کنیم چجوری یه سوراخی درست کنیم تا خودمونو توش خالی کنیم و پایه ساخت ابزار تفریح ما همیشه نایلون فریزره(پول دستکش لاتکس و کاندومو نداریم ?)

به بار این نایلونو گذاشتم لای پتو و دو دور کمربند دورش بستم و با ذکر بسم الله کارو شروع کردم ?

اقا چشمتون روز بد نبینه بعد از خالی شدن در نایلون، اومدم درش بیارم دیدم فاااککک نایلون پاره شده و پتو پر اب کمر ?

خدارو شکر کسی خونه نبود پتو رو شستم و گذاشتم رو شوفاژ و خشک شد ولی کلا بو زنا میداد ?

اینگونه بود که دیگر از ۲ تا نایلون فریزر استفاده می کنم

2019-01-25 12:27:52 +0330 +0330

اون موقع تازه فهمیده بودم به قول معروف لک لکا مارو نمیدونن یکی از فامیلای دورم منو با جق اشنا کرد (dash) (dash) بیناموس گفت باید به اونجات صابون بمالی یکم تکون بدی میاد 🙄 🙄 اقا منم فرداش رفتم حموم این صابون نخلارو مالیدم به کیرم یکم کیرمو اینور اونو کردم گفتم چه چیز چرتی هیچ اتفاقی نیوفتاد نمیدونستم باید هی تکونش بدم بعد ک کیرمو شستم رفتم بشاشم کیرم سوخت خیلی بعد ? پدرم در اومد

0 ❤️

2019-01-25 12:45:37 +0330 +0330
نقل از: parsashz_1380

من خودم جغو کشف کردم ? یعنی کسی برام نگفت تو کامپیوتر کاکام دنبال اهنگ میگشتم به سوپر برخوردم با کیرم(اون موقع دول بود البته،اخه کلاس چهارم بودم یا پنجم) بازی کردم به حالت عرفانیی رسیدم و در عالم معنا برای چند لحظه سیرو سلوک کردم

جووووووووووووووووووووووون
لعنتی کم سن هم که هستی
آی دی تلگرامتو بده ببینم

0 ❤️

2019-01-25 13:15:08 +0330 +0330
نقل از: mmb923
نقل از: parsashz_1380

جووووووووووووووووووووووون
لعنتی کم سن هم که هستی
آی دی تلگرامتو بده ببینم

ملت رد دادن دیگه… کلن کسخل شدن.

6 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «