(خاله میترا)سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود

1393/12/17
14817_292831970889198_1329297311649930922_n.jpg .سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند. به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی... ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند. پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند. وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند. استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد. این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است. وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست. دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود.
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-08 06:24:49 +0330 +0330

تو جامعه ما که حکومت راحی برای تفریح مردم نگذاشته فکر کنم تفریح لذت بخشی باشه

2015-03-08 06:39:40 +0330 +0330

من مجردم تجربه با زوج بودن رو دارم.جفتشون میگن یک نواختی سکسمون وبی معنی شدن سکس باهم باعث شده اینکارو بکنن

0 ❤️

2015-03-08 06:46:01 +0330 +0330

[quote=hot hami82]درود
خاله میترای عزیز میشه لطف کنید بفرمایید که از چه طریقی این مطلب بدست شما رسیده و اگر امکان دارد لینک این مطلب را هم با سایر کاربران به اشتراک بگذارید .[/quote]
.
.
.
خاله تو فیسبوک دیدم حالا گذشته از لینک و منبع نوشته ای قابل درکه و یه حقیقت

0 ❤️

2015-03-08 06:50:29 +0330 +0330

shoma va hamsaretoonam az in tafrih estefade kardid ya gharare bokonid khale mitra?

1 ❤️

2015-03-08 06:56:21 +0330 +0330

متاسفانه یا خوشبختانه همین اتفاق تو جامعه افتاده البته منظورم از کلمات متاسفانه و یا خوشبختانه دید آدمها نسبت به این موضوع بود خواستم به نظر بقیه احترام بذارم
ولی تنها چیزی که باعث این موضوع شده متاسفانه محدودیت افراد برای برطرف کردن نیازاشونه که کارو به اینجا کشونده آقایون حوزه علمیه و شخص شخیص رهبر کلاهشو بذاره بالاتر بالاخره همتون از بیکاری دارین در میاین و به شغل قدیمتون که شغل شریف کسکشیه برمیگردین انشالله

0 ❤️

2015-03-08 06:57:10 +0330 +0330

خاله راست میگه منم دید این نوشته هارو

0 ❤️

2015-03-08 10:22:15 +0330 +0330

[quote=kamran_bouriaei]متاسفم برای اون دسته از کسائی که میزارن که زنشون جلوی خودشون گائیده بشه … اون زندگی تا کی دووم میاره آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]
این زندگی‌ تا ابد دووم میاره. مردگی شما بسیجی‌‌ها هم تا ابد دووم میاره.

0 ❤️

2015-03-08 15:12:41 +0330 +0330

درود فراوان برخاله ميتراي روشنفكر وآقاي بايد ريد به اسلام بسيار شجاع و ودانشمندو روشنفكر

وتشكر فراوان از همه دوستاني كه در اين راستا قلم ميزنند. كه خوشبختانه فراوان هم هستن وهستيم

آقاي ترمن عزيز -پسر آبي-نه النا -پرويز.پرويز-و…خيلي از دوستان عزيز ديگه كه واقعا فعاليتهاي بسيار خوب ومثبت فراواني دارن براي رسيدن به ايراني آباد وآزاد و…پيشرفته در تمام زمينه ها

0 ❤️

2015-03-08 17:50:03 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]تو جامعه ما که حکومت راحی برایتفریح مردم نگذاشته فکر کنم تفریح لذت بخشی باشه[/quote]
درود به خاله میترای عزیز
خاله میشه بیشتر در مورد این تفریح توضیح بدید؟؟؟
و چرا این واقعیت تلخ رو به چشم تفریح بیان کردید؟

0 ❤️

2015-03-08 18:16:28 +0330 +0330

با سلام ( درود ) خدمت شجاع ترین کاربر مونث سایت ، ( که مذکرش خودمم ) ، بله ، احسنت بر شما ، با انتخاب این موضوع برای تاپیک ، و دیگه اینکه ، اخوندا باید کلاهشون را بزارن بالاتر ، پس بگو هی در شبکه 3 سیما و ساعت 1 تا 3 ظهر ، هر روز ، هی میگن که جوانان ازدواج کنید ! تازه من خودم حدس میزدم که با این وضعیت فشاری که رو مردم است ، کم کم ملت یه کاری میکنن اما به ذهنم این مدلش رو خطور نمیکرد البته من خودم اگه زن بگیرم ، ترجیح میدم که یواشکی کس بکنم ، حالا چرا ، بماند !

1 ❤️

2015-03-08 18:25:23 +0330 +0330

[quote=rex2014]با سلام ( درود ) خدمت شجاع ترین کاربر مونث سایت ، ( که مذکرش خودمم ) ، بله ، احسنت بر شما ، با انتخاب این موضوع برای تاپیک ، و دیگه اینکه ، اخوندا باید کلاهشون را بزارن بالاتر ، پس بگو هی در شبکه 3 سیما و ساعت 1 تا 3 ظهر ، هر روز ، هی میگن که جوانان ازدواج کنید ! تازه من خودم حدس میزدم که با این وضعیت فشاری که رو مردم است ، کم کم ملت یه کاری میکنن اما به ذهنم این مدلش رو خطور نمیکرد البته من خودم اگه زن بگیرم ، ترجیح میدم که یواشکی کس بکنم ، حالا چرا ، بماند ![/quote]
آی جرمنی شلوغ غ
پس میشینی پای تلویزیون به ازدواج فکر میکنی
از ساعت 1 تا 3 به اخوندا ؟
و به موضوع ازدواج نگاه میکنی
قیافه ات دیدنیه اون موقع

0 ❤️

2015-03-08 19:23:48 +0330 +0330

با تمام احترامي که برات قائلم اما…
اصلاً به اين نوع روابط خارج از چارچوب خانواده فکر هم نميکنم
سکس رابطه‌اي مقدس هست که بايد فقط بين 2همسر برقرار بشه. حيوانات هم از اين جور کارها بدور هستن.
البته به اين اعتقاد دارم که زندگي هر کسي به خودش مربوطه ok ولي از همه گير شدن اينجور روابط بيمناکم fool . خدا نياره اون روزيو که به اين عمل قبيح به عنوان تفريح نگاه کنيم.
واقعاً متأسفم بابت اين مطلبي که گذاشتيد sad .

5 ❤️

2015-03-08 20:08:45 +0330 +0330

خاله چه مطالب جالبی !!!
جون من این جور زوج هم پیدا میشه تو ایران ؟ خخخخخخ
من که سالهاست دنبالش میگردم … خخخخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2015-03-08 20:18:59 +0330 +0330

[quote=ترومن]با تمام احترامي که برات قائلم اما…
سکس رابطه‌اي مقدس هست که بايد فقط بين 2همسر برقرار بشه. حيوانات هم از اين جور کارها بدور هستن.
البته به اين اعتقاد دارم که زندگي هر کسي به خودش مربوطه ok ولي از همه گير شدن اينجور روابط بيمناکم fool . خدا نياره اون روزيو که به اين عمل قبيح به عنوان تفريح نگاه کنيم.
واقعاً متأسفم بابت اين مطلبي که گذاشتيد sad .[/quote]
fk nmkrdam k motaqed b in chiza bashiiiii… bahat moafeqam shaDd likeeeeee

0 ❤️

2015-03-08 20:38:40 +0330 +0330

[quote=باران احساس][quote=خاله میترا]تو جامعه ما که حکومت راحی برایتفریح مردم نگذاشته فکر کنم تفریح لذت بخشی باشه[/quote]
درود به خاله میترای عزیز
خاله میشه بیشتر در مورد این تفریح توضیح بدید؟؟؟
و چرا این واقعیت تلخ رو به چشم تفریح بیان کردید؟[/quote]
تلخ ؟کجاش تلخه؟ نکنه تو سر زدن و دعای کمیل خوندن و عر عر کردن‌های مداح تو عاشورا و صیغه و … اینا شیرینه؟

0 ❤️

2015-03-08 20:39:22 +0330 +0330

[quote=black…race]اما بهتره به نظر و تصمیمات دیگرات در مورد نوع زندگی و نوع رابطه و نوع تفریحشون احترام بگذاریم و اجازه بدیم فرهنگ آزادی واقعی بینمون جا بیفته،آزادی به معنای لخت بودن و این چیزا نیست…منظورم این بود به هرکس اجازه بدیم واسه ی زندگیش خودش تصمیم بگیره[/quote]
و این دقیقاً یعنی‌ مرگ اسلام و آخوند.

0 ❤️

2015-03-09 04:14:11 +0330 +0330

[quote=Nona-jigar][quote=ترومن]با تمام احترامي که برات قائلم اما…
fk nmkrdam k motaqed b in chiza bashiiiii… bahat moafeqam shaDd likeeeeee[/quote]
چرا فکر نميکردي؟؟ fool مگه من چمه؟؟؟؟؟ dash1 fool .

0 ❤️

2015-03-09 05:15:13 +0330 +0330

[quote=ترومن]با تمام احترامي که برات قائلم اما…
jnb_0.jpg

0 ❤️

2015-03-09 06:12:38 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام][/quote]
سلام آقاي باید رید به اسلام
من بحثي در اين مورد ندارم. چون پيشتر هم حرف از زندگي خصوصي و سليقه افراد زدم.
بلاخره هر کسي ارزشهايي براي خودش داره، و براشون احترام قائله. بطور مثال من دوست ندارم خصوصيترين حالات زندگيمو با افراد زيادي به اشتراک بزارم. چون بعد از ازدواج، فقط همسرمو شايسته‌اش ميدونم.
جريان يک سري از عکسهارو متوجه نشدم (يعني بيشترشونو) چون مثلاً در عکسي که از خرگوش يا گربه گذاشتيد، گربه وسطي داره گربه ماده رو ميکنه، اونوقت گربه پشت سري، داره همجنس خودشو ميکنه؟؟! shok lol .

0 ❤️

2015-03-09 06:33:45 +0330 +0330

[quote=hot hami82]
دوست عزیز گل گفتی باید حرفهای شما را با آب طلا نوشت . زنده باد ترومن[/quote]
شما محبت دارين
خيلي ممنون از نظر لطفي که به اين حقير دارين give_rose .

0 ❤️

2015-03-09 06:36:01 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام][/quote]
سلام آقاي باید رید به اسلام
من بحثي در اين مورد ندارم. چون پيشتر هم حرف از زندگي خصوصي و سليقه افراد زدم.
بلاخره هر کسي ارزشهايي براي خودش داره، و براشون احترام قائله. بطور مثال من دوست ندارم خصوصيترين حالات زندگيمو با افراد زيادي به اشتراک بزارم. چون بعد از ازدواج، فقط همسرمو شايسته‌اش ميدونم.
جريان يک سري از عکسهارو متوجه نشدم (يعني بيشترشونو) چون مثلاً در عکسي که از خرگوش يا گربه گذاشتيد، گربه وسطي داره گربه ماده رو ميکنه، اونوقت گربه پشت سري، داره همجنس خودشو ميکنه؟؟! shok lol .[/quote]
خوب اگه مثلا همسر شما بخواد چی‌؟ چیکار میکنی‌؟ در ضمن به این پوزیشن میگن mmf

0 ❤️

2015-03-09 06:42:46 +0330 +0330

حرف از فرهنگ زدی فرهنگ به نظر شما در سکس ضربدری خلاصه میشه؟

نوشته خودتون
0 ❤️

2015-03-09 06:42:52 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]
خوب اگه مثلا همسر شما بخواد چی‌؟ چیکار میکنی‌؟ در ضمن به این پوزیشن میگن mmf[/quote]
خب از اونجايي که سليقه افراد متفاوته، تمام سعيمو ميکنم که با کسي ازدواج کنم که به ارزشهاي من پايبند باشه. نه مثلاً با کسي که به سکس MFM علاقه داره ok .
يعني در حيوانات هم همجنسبازي وجود داره؟!!

0 ❤️

2015-03-09 10:20:16 +0330 +0330

مطلب جالبی بوددددددد…
از حق نگذریم به نظر درست میرسید… الان دیگه ایرانی ها تو سکس و روابط مثل اروپایی ها شدن…

0 ❤️

2015-03-09 11:46:12 +0330 +0330

واقعا حق داری خاله جون

0 ❤️

2015-03-09 13:45:14 +0330 +0330

[quote=باران احساس]حرف از فرهنگ زدی فرهنگ به نظر شما در سکس ضربدری خلاصه میشه؟

نوشته خودتون[/quote]
اين چيزا فرهنگ نيست بلکه بي بندوباري به حساب مياد و البته هر کسي مختاره که پايبند به ارزشهاي انساني باشه يا بي بندوبار.
اينجور بي بندوباريها با اسمهاي به ظاهر فريبندۀ روشنفکري، تجدد فرهنگي و … تو کَتِ من يکي که نميره ok .
قرار نيست که چون دينمونو از روي آگاهي گذاشتيم کنار، حالا از اونور بوم بيافتيم که!

0 ❤️

2015-03-09 17:47:57 +0330 +0330

این چیزی که اسمشو میذاری بی‌ بند و باری، مفهوم غلطیه که دین فروشان با شستشوی مغزی خیلیا مثل تو به وجود اوردن وگرنه این یه مساله کاملا طبیعی‌ هستش. به عنوان مثال اگه فردا مراجع تقلید بیان و بگن سکس گروهی مثل نماز واجبه فکر میکنی‌ چند میلیون نفر واسه ثوابش جلسات گروپ سکس راه میندازن؟ اینا همش نتیجه شستشوی مغز و عدم تفکره. انسان با فکر کردن انسان میشه وگرنه گوسفندی بیش نیست. البته توهین به شما نباشه

0 ❤️

2015-03-09 18:23:40 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]این چیزی که اسمشو میذاری بی‌ بند و باری، مفهوم غلطیه که دین فروشان با شستشوی مغزی خیلیا مثل تو به وجود اوردن وگرنه این یه مساله کاملا طبیعی‌ هستش. به عنوان مثال اگه فردا مراجع تقلید بیان و بگن سکس گروهی مثل نماز واجبه فکر میکنی‌ چند میلیون نفر واسه ثوابش جلسات گروپ سکس راه میندازن؟ اینا همش نتیجه شستشوی مغز و عدم تفکره. انسان با فکر کردن انسان میشه وگرنه گوسفندی بیش نیست. البته توهین به شما نباشه[/quote]
نه عزيزجان
همه چي رو به دين نچسبون. براي مثال، کافيه که سنگ‌تراشه‌هاي تخت جمشيد و ديگر آثار باستاني کشورمون رو ببيني که زنان پوشيده هستند. وقتي که نجابت و حجاب زنان در ايران پيشينه اي تاريخي داره، چطور حرف از سکس گروهي در ايران قديم ميزني؟
در فيلمهاي آمريکايي هم، اين چيزي که شما ازش دفاع ميکنيد، عمل دور از شأني هست.
براي مثال، فيلم Hall Pass محصول سال 2011 رو ميتوني ببيني که زن و مردي که به يکديگر فرصت خيانت، البته تحت کنترل رو داده بودن، آخرشم به هم خيانت نکردن.
با ديدن اين فيلم، مشخصه که در ينگه دنيا هم اين ارزشها رعايت ميشن
در پايان، من به فحش خوردن در اين سايت عادت کردم. تو هم راحت باش ? .

0 ❤️

2015-03-09 18:27:51 +0330 +0330

اره این آزادیه این اوپن مایدیه
اره هر کسی تو زندگیش باید برا خودش بدنش و شخصیترین مورد زندگیش یعنی سکس خودش تصمیم بگیره
این تایپیک هم مربوط به یه… با شخصیت و محترمه و هیچ نیت کثیفی پشتش نیست
زنده باد خروس…

0 ❤️

2015-03-09 18:54:08 +0330 +0330

afkaret aliii bod khalee,man khodam asheghe inam k zanam vasam jendegii kone kheilii khobee

0 ❤️

2015-03-09 18:55:26 +0330 +0330

سکس یه نیاز مثل بقیه نیاز ها مثل خوردن نیست
آزادی یعنی هر کی هرچی دوس داره بخوره مثل این تایپیک که چیزهای زیادی توش خورده شده
هر چیزی رو با واژه زیبای آزادی مقایسه نکنیم
همیشه شبا وقت خواب به رفتار روزمون یه نگاه کنیم وامیدوارم با لبخند آرامش و رضایت بخوابیم نه کینه و نفرت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «