10 اثر مهم تماشای پورن بر زندگی جنسی شما

• wrath77  

• عضو از 1395/3/7
  • پست‌ها: 12
  • 3

سلام دوستان . همه میدونیم اکثر بچه های این سایت به طور مکرر فیلم و عکس پورن تماشا میکنن . قصد دارم تو این تاپیک (که ترجمه قسمتی از به مقاله انگلیسیه) به اثرات بد این عمل بر زندگی جنسی افراد اشاره کنم بلکه حداقل از عواقب کارمون مطلع باشیم . 10 تا از مهم ترین اثرات پورن روی مغز و ازدواج و در نهایت زندگی جنسی عبارتند از :
1- پورن باعث میشه شما نتونین "فقط" به وسیله پارتنرتون تحریک بشین
2- پورن میل جنسی شما به پارتنرتون رو کم میکنه
3- شما رو از نظر جنسی (تحریک طرف مقابل) تنبل میکنه
4- عشق ورزی رو به پدیده ای بی معنی و دور از سکس تبدیل میکنه
5- باعث میشه سکس عادی مسخره و کسل کننده به نظر بیاد
6- شما به سختی میتونین با ملایمت سکس کنین
7- باعث زودانزالی میشه و در نهایت شما رو به سمت استفاده از اسپری تاخیری و غیره سوق میده
8- مفهوم جذابیت رو در ذهن شما عوض میکنه (در واقع در نظر شما این خود شریک جنسیتون نیست که جذابه بلکه قسمت های خاصی از بدن اونه)
9- باعث میشه خودارضایی رو به سکس ترجیح بدین (چون نیازی نیست برای ارضای پارتنرتون تلاش کنین)
10- پورن باعث خودخواهی (عدم توجه به نیاز پارتنر) میشه
کسانی که میگن پورن باعث میشه مردم فشار روانیشون تخلیه بشه و سرحال بشن مطمئنا شوخی میکنن . فرایند های شیمیایی مغز بسیار پیچیده س و اگه بطور نادرست و مصنوعی انجام بشه خیلی سخته (ولی ممکنه ) که فرد دوباره زندگی جنسی سالمی رو تجربه کنه
ممنون از وقتی که گذاشتین و امیدوارم با کم کردن و در نهایت کنار گذاشتن تماشای پورن به خودتون ثابت کنین بنده تمایلات جنسی نیستین و وقتی که برای خوندن این مطلب صرف کردین "هدر نرفته"
به امید اینکه همه زندگی جنسی سالم تری داشته باشن

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Rustine  

• عضو از: 1395/1/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 77
  • 10

.....

این 10 مورد تنها گوشه ای از آسیب های تماشای پورن هست! حتی باعث میشه نسبت به محارم هم تمایل پیدا کنی. هر کیم که پورن تماشا میکنه مطمعنا میدونه که اعتیاد آوره و در آخر برای برطرف کردن نیاز های مغز لازم وضروری میشه (biggrin)
حجم زیادی از اینترنت رو هم به خودش اختصاص میده!

ـــــــــــ

• 0

• wrath77  

• عضو از: 1395/3/7
  • پست‌‌‌ها: ‌ 12
  • 3

نقل از: freedom2017

نقل از: freedom2017 کاملا اشتباه است شما یه تحقیق در باره علت ساخت پورن بکن بهتر فیلم ایرانی مو سرخه رو هم ببینی که متوجه بشی سخت در اشتباه هستی

راستش من متوجه منظور شما نشدم و اینکه اینقدر قاطعانه نتیجه تحقیقات وسیع و طولانی مدت محققا رو زیر سوال بردی . . پورن یه کالاست مثل نوشابه یا پفک . افزایش جمعیت و بالا رفتن سن ازدواج یکی از دلایل ساخت پورنه چون به هر حال مردم باید نیازشون برطرف شه (هر چند از راه غلط) ولی خب باید دید نفع این کار بیشتره یا ضررش که اینو ما باید تشخیص بدیم . فکر میکنم دلایلی که بهشون اشاره کردم به اندازه کافی قانع کننده باشه برای ندیدن پورن . تازه این ها فقط بخشی از اثرات مخرب این کار اون هم فقط روی رابطه با طرف مقابله و از تاثیرات اون روی روح و روان و غیره صرف نظر کردم

ـــــــــــ

• 1

• hosna_khanoom  

• عضو از: 1395/2/5
  • پست‌‌‌ها: ‌ 566
  • 411

topice jalebi bood (ok)

topice jalebi bood (ok)

ـــــــــــ

A real vampirist

• 2

• wrath77  

• عضو از: 1395/3/7
  • 3

به دوستان متاهل که پورن نگاه میکنن و احیانا...

به دوستان متاهل که پورن نگاه میکنن و احیانا خودارضایی میکنن توصیه میکنم فیلم don jon رو ببینن . هر چند فیلم جالبی نیست ولی به نظرم دلیل اصرار بر تماشای پورن و خودارضایی حتی با وجود شریک جنسی رو توضیح میده

ـــــــــــ

• 0

• Footfetish71  

• عضو از: 1395/1/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 125
  • 77

اینا رو که خودمون تجربه کردیم

کار ما که از این حرفا گذشته...بگو چطور ممکنه دوباره زندگی جنسی سالمی تجربه کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• behzadyg  

• عضو از: 1394/10/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 1

با سلام.ممنون از توضیحات.به شخصه تعدادی از این...

با سلام.ممنون از توضیحات.به شخصه تعدادی از این عوارض رو در خودم احساس میکنم. به نظر من پورن ضررهاش بیشتره تا فوایدش. تماشای پورن در ایران بیشتر به دلیل محدودیت های شدید در روابط زن و مرد و بالا رفتن سن ازدواج هستش.

ـــــــــــ

• 1

• ariyan.freedom  

• عضو از: 1394/4/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 83
  • 24

کاملا درسته .
و حتی از لحاظ روانشناختی باءث کاهش...

کاملا درسته . و حتی از لحاظ روانشناختی باءث کاهش اعتماد بنفس در ارضا کردن پارنر میشه

ـــــــــــ

Fuck Life and other lies

• 0

• Arbadguy  
  • عضو از: 1395/10/2
  • 4

مرسیییییییییییی (clap)
واقعا نمیدونم چجوری تشکر...

مرسیییییییییییی (clap) واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم

اگه در مورد این چیزا اطلاعات داری میشه خصوصی پی ام‌ بدی؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• mahan68  
  • عضو از: 1391/9/26
  • پست‌‌‌ها: ‌ 34
  • 15

اگه پورن نبود نصف ایرانی ها فرق کس و کون رو...

اگه پورن نبود نصف ایرانی ها فرق کس و کون رو نمیدونستند. ههه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از کدام یک از سایت های سکسی ایرانی بیشتر رضایت دارید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «