11 حقیقت درمورد تجاوز جنسی

• Hermes1  

• عضو از
    1391/11/18

• پست‌ها: 101

• 528

در این متن با یازده حقیقت در مورد تجاوزهای جنسی آشنا میشیم:
1- یک نفر از هر پنج زن دانشجو یعنی معادل 20% بانوان مورد تجاوز جنسی قرار میگیرن، و این در حالی هست که فقط 4% از مردان دانشجو مورد تجاوز جنسی قرار میگیرن.

2- بیشتر قربانی هایی که در زمان تجاوز دانشجو بودن، توسط کسایی که اونارو میشناختن مورد تجاوز قرار گرفتن.

3- 42% از زنان دانشجو که مورد تجاوز جنسی قرار گرفتن در این مورد با کسی حرفی نزدن.

4- طبق برآورد های انجام شده، تخمین زده میشه که فقط 5% از آزارهای جنسی در محیط های دانشگاهی گزارش داده میشن، به این ترتیب میشه گفت که تجاوز جنسی، جرمی هستش که کمترگزارش میشه.

5- بطور متوسط 32000 بارداری در هر سال بر اثر تجاوزات جنسی، اتفاق میافته.

6- 4 نفر از هر 5 نفری که مورد آزار جنسی قرار میگیرن از آسیب های روحی و جسمی شدید رنج میبرن.

7- 40% از بازمانده های تجاوز جنسی به ناقلان بیماریهای قابل انتقال جنسی تبدیل میشن و این بیماری ها رو گسترش میدن، که این پدیده از نتایج تجاوزات جنسی بشمار میاد.

8- اغلب مجرمان دانشگاهی، متجاوزان سریالی هستن.

9- بیشتر از یک سوم دخترانی که در زیر سن قانونی، مورد تجاوز جنسی قرار گرفتن، در بزرگسالی نیز مورد تجاوز واقع شدن.

10- 42% زنانی که مورد تجاوز جنسی قرار میگیرن براشون دور از انتظار نیست که دوباره مورد تجاوز واقع بشن.

11- بازمانده های تجاوز جنسی، 13 برابر افرادی که مورد آزار جنسی قرار نگرفتن، قصد خود کشی داشتن.

منبع

ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

میگم اینایی که بهشون تجاوز میشه باید چیکار...

میگم اینایی که بهشون تجاوز میشه باید چیکار کنن؟خیلی پسرا هستن که ازت فیلم می گیرن و دستت به هیچ جایی بند نیس

ـــــــــــ

..........

• 1

نقل از: xlxxlx

نقل از: مهرسانام میگم اینایی که بهشون تجاوز میشه باید چیکار کنن؟خیلی پسرا هستن که ازت فیلم می گیرن و دستت به هیچ جایی بند نیس
برو کلانتری اطلاع بده جوری چوب تو کون پسرا میکنن که خار مادرشون گاییده شه

من یه بار شونزده سالم که بود این اتفاق برام افتاد تا یه سال انقدر گریه زاری کردم که ولم کرد ولی هنوزم وقتی فیلمایه سکسی می بینم میگم خدایا نکنه فیلمه منم باشه.ادم از کلانتری هم میترسه شاید به خونوادت بگن به هر حال الان که سنم بیشتر شده تخم نمیکنم با هر کسی رفیق شم :(

ـــــــــــ

..........

• 4

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 265

• 400

چ وحشتناکه آمارش

چ وحشتناکه آمارش

ـــــــــــ

• 1

دیگه میترسم برم دانشگاه :|

دیگه میترسم برم دانشگاه :|

ـــــــــــ

• 2

• kondost..1  
  • عضو از 1394/12/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 6

کاملا محرمانه هست

نقل از: مهرسانام
نقل از: مهرسانام میگم اینایی که بهشون تجاوز میشه باید چیکار کنن؟خیلی پسرا هستن که ازت فیلم می گیرن و دستت به هیچ جایی بند نیس
برو کلانتری اطلاع بده جوری چوب تو کون پسرا میکنن که خار مادرشون گاییده شه

من یه بار شونزده سالم که بود این اتفاق برام افتاد تا یه سال انقدر گریه زاری کردم که ولم کرد ولی هنوزم وقتی فیلمایه سکسی می بینم میگم خدایا نکنه فیلمه منم باشه.ادم از کلانتری هم میترسه شاید به خونوادت بگن به هر حال الان که سنم بیشتر شده تخم نمیکنم با هر کسی رفیق شم :(

اگه به سن قانونی رسیده باشی خودت میتونی شکایت کنی و درخواست بدی که هیچکسی حتی خانواده هم متوجه نشن. الان که ابلاغیه ها هم به موبایلت فرستاده میشه و درب منزل چیزی پست نمیشه

ـــــــــــ

• 1

• Adolf_hittler  
  • عضو از 1397/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 115

بی‌خود نبود ک اون مرحوم مغفور می‌گفت دانشگاه باید...

بی‌خود نبود ک اون مرحوم مغفور می‌گفت دانشگاه باید دانشگاه باشد.

ـــــــــــ

از قول من به پارچه های پاره بگین رؤیای دیدن خیاط دروغه

• 3

• hatam.taee  

• عضو از 1398/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 9

13 دلیل برای اینکه

سریال13 دلیل برای اینکه را ببینید

ـــــــــــ

• 0

• Kechalbash  
  • عضو از 1397/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 22

تجاوز لذت بخشه کجاش بده؟ یعنی قد گی ها و ... ارزش...

تجاوز لذت بخشه کجاش بده؟ یعنی قد گی ها و ... ارزش نداریم؟

ـــــــــــ

• 0

• Amir2trf  

• عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 26

جل الخالق

جل الخالق

ـــــــــــ

((((عکسام تو تاپیکم هست))))

• 0

نقل از: Kechalbash

نقل از: Kechalbash تجاوز لذت بخشه کجاش بده؟ یعنی قد گی ها و ... ارزش نداریم؟

میفمی چی میگی؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Kechalbash

بگو بيام بهت ي حال بدم والا

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 1

• Ammoo94  

• عضو از 1398/6/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

نذار فیلم بگیرن خو

ـــــــــــ

• 0

• آیت.ال....  
  • عضو از 1397/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 362

• 542

اتفاقا یه مدرک خیلی خوبی میشه از کسی فیلم بگیرن.فیلم میگرن که بگن اگه شکایت کنی فیلمتو پخش میکنیم.اونی که تجاوز کرده بپا نذاشته جلو خونتون که ببینه میری شکایت کنی یا نه.تو بگو فیلمو پخش نکن منم شکایت نمیکنم ولی حتما برو شکایت کن اگه طرفو بگیرن و فیلم هم تو گوشیش باشه خیلی سریع به فاک میره و حتی کار به آزمایش پزشکی قانونی هم نمیرسه و 100درصد طرف حکمش اعدامه.در صورتی اعدام نمیکنن که مثلا دختر و پسر با هم دوستن دختره هم با پای خودش و بدون اجبار بدون قصد سکس کردن رفته باشه خونه پسره و اونجا بهش بزور هم تجاوز بشه اعدام نمیکنن پسرو چون میگن این با میل خودش رفته مکان.نهایت حکمش چندسال زندان،شلاق و تبعیده

ـــــــــــ

• 0

• parsabc  

• عضو از 1398/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 353

• 80

:)

چند مورد اینطوری میشناسم، اولی بعد تجاوز شکایت کرد و ریختن تو خونه متجاوز گشتن و فیلم را پیدا کردن در کنارش فیلم های دیگه هم بود و فهمیدن که متجاوز سریالی هست. اعدامش کردن رفت.
دومی دوست شده بود و با پای خودش رفته بود مکان، این هم ریختن ‌‌‌‌‌‌فیلم را گرفتن ولی حکم سنگینی برا متجاوز نبریدن.

ـــــــــــ

• 0

• Kechalbash  
  • عضو از 1397/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 22

نقل از: شواليه-ايران

نقل از: شواليه-ايران
بگو بيام بهت ي حال بدم والا

بکنیم حاجی

ـــــــــــ

• 0

• pesarebad6886  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 4

نقل از: تحت-تعقیب80

نقل از: تحت-تعقیب80 دیگه میترسم برم دانشگاه :|

وسط دانشگاه که تجاوز نمی کنن ! اگه خونه استادا نرن دخترا بخاطر نمره اتفاقی نمیافته ...

ـــــــــــ

• 1

• milfblacker  
  • عضو از 1398/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

آمارش مال ایرانه ؟یا جای دیگه؟

آمارش مال ایرانه ؟یا جای دیگه؟

ـــــــــــ

• 0

• nightwatcher  

• عضو از 1391/11/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 120

تلخیِ جنسی

امیدوارم هیچوقت مثل من و خیلی های دیگه این "تلخیِ جنسی" رو تجربش نکنین. باور کنین اصلا شبیه فانتزی هاتون یا فیلم های پورنی که با این موضوع ساخته میشن نیست. سراسر ترس استرس و پر از حس حقارته.باور کنین اصلا به هیچ وجه و برعکس چیزی که توی فیلمای پورن نشون میدن هیچ لذتی نداره.

اما یه سوال ذهنمو درگیر کرده و اون اینه که توی مورد ۳ گفتین ۴۲٪ با کسی حرفی نزدن. خب اگه حرفی نزدن از کجا میدونین که بهشون تجاوز شده؟ :|

ـــــــــــ

سیسی احساسی (rose)

• 1

• ramein.  

• عضو از 1397/11/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 6

من یک ماجرا داشتم نمیدونم طبق تعریف شما تجاوز بود...

من یک ماجرا داشتم نمیدونم طبق تعریف شما تجاوز بود یا نه .13 سالم بود دختر عموم برای طرح اش اومده بود شهرمون طبقه بالای خونه ما هم شد خونش همیشه هم من شبا پیشش بودم یک بعد از ظهر هم اروم تو اتاق خواب رو تخت برا بازی لختم کرد خودشم شلوار اش رو در اورد من رو خوابوند دودولم رو با دست گرفتو نشست رو دودولم جوری که فهمیدم دودولم رفت تو کونش چون رفت تو یک لوله داغ بعد هم خودشو مالوند من از یک سال قبلش جلق رو میدونستم چیه ولی اینکه بره تو یک جایی نه بعد از اون هم ده بار بیشتر این ماجرا تکرار شد هیچ حس بدی هم بهش ندارم

ـــــــــــ

• 2

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1090

• 2652

جسارتا

نقل از: ramein. من یک ماجرا داشتم نمیدونم طبق تعریف شما تجاوز بود یا نه .13 سالم بود دختر عموم برای طرح اش اومده بود شهرمون طبقه بالای خونه ما هم شد خونش همیشه هم من شبا پیشش بودم یک بعد از ظهر هم اروم تو اتاق خواب رو تخت برا بازی لختم کرد خودشم شلوار اش رو در اورد من رو خوابوند دودولم رو با دست گرفتو نشست رو دودولم جوری که فهمیدم دودولم رفت تو کونش چون رفت تو یک لوله داغ بعد هم خودشو مالوند من از یک سال قبلش جلق رو میدونستم چیه ولی اینکه بره تو یک جایی نه بعد از اون هم ده بار بیشتر این ماجرا تکرار شد هیچ حس بدی هم بهش ندارم

عنوان شرایط شما سواستفاده جنسی و کودک ازاریست.. تعریف تجاوز اینجا صدق نمیکند

ـــــــــــ

همه از خاکیم و بر فاک میرویم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با این مورد که به نویسنده‌ها(تو قسمت نظرات داستان‌ها)فحش داده میشه موافقید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «