داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

15 چیزی که درباره ممه نمیدانید!

1397/03/15

پستان, پستان, پستان یا هر چیز دیگری که مال خودتان را صدا میکنید. ما با رسیدن به سن بلوغ به آن ها میرسیم و بیشتر ما, تا آخر عمر آن ها را داریم.
به مناسبت ماه پیشگیری از سرطان پستان, همین اکتبر, پژوهشگران مراقبت از پستان در بیمارستان سنت جوزف در نیوپورت, گرد هم آمدند و 15 نکته درباره پستان به ما گفتند تا حداقل پستان های خود را کمی بیشتر بشناسیم.

1 – بزرگترین سایز پستان ای که در خیابان های انگلستان مشاهده شده LL و کوچکترین سایز AAA بوده است…

2 – سایز پستان رایج در انگلستان, 36D است. در صورتی که در حدود 10 سال پیش, سایز پستان رایج در انگلستان, 34B بوده است. این نشان میدهد که چگونه سایز پستان مردم انگلستان در طول این سال ها افزایش پیدا کرده است.

3 – در بیشتر خانم ها, یکی از پستان ها از دیگری بزرگتر است. و بنا به دلایلی, معمولا پستان سمت چپ بزرگتر است. سایز پستان ها معمولا در روز 14م تا 16م چرخه ماهانه یک زن, متقارن میشوند.4 – به طور متوسط, 4.5 درصد چربی بدن زنان را پستان ها تشکیل میدهند. یک پستان فنجانی سایز D تقریبا میتواند وزنی معادل 15 تا 23 پوند داشته باشد, یعنی به اندازه وزن یک نوزاد 6 ماهه.

5 – سیگار کشیدن و فعالیت های بدنی میتوانند باعث افتادگی پستان ها بشوند. اما فعالیت های شدید میتواند به رباط ها و عضله هایی که پستان را بالا و فرم دار نگه داشته اند, آسیب بزنند.

6 – خوابیدن روی شکم میتواند به مرور زمان باعث تغییر شکل پستان بشود. بهترین پوزیشن برای خوابیدن که باعث حفظ فرم پستان میشود, خوابیدن به پهلو است.

7 – 2 تا 6 درصد زنان و همینطور 1 تا 3 درصد مردان, نوک پستان بزرگ دارند. اما برخلاف تصور مردم, نوک پستان ها درست در امتداد خطوط شیری که به صورت عمودی هستند ظاهر میشوند – این خطوط شیری مستقیما از وسط قفسه پستان عبور نمیکنند.

8 – 10 تا 20 درصد زنان, نوک پستان معکوس دارند. دو حالت نوک پستان معکوس وجود دارد, “نوک پستان خجالتی” که میتواند در مواقعی تو باشد و گاهی بیرون بیاید و برجسته شود, یا “نوک پستان کاملا معکوس” که همیشه فرورفته است.

9 – نوک پستان ها ممکن است در زمان بارداری تیره تر شوند. هورمون های بارداری به طور موقت باعث تحریک فراورده های ملانین میشوند, یعنی پوست شما ممکن است تیره تر شود مخصوصا در قسمت هایی مثل نوک پستان ها که رنگدانه های بیشتری دارند.

10 – یک پستان میتواند در یک روز چیزی در حدود 450 میلی لیتر شیر تولید کند. یعنی یک جفت پستان تنها کمی کمتر از 1 لیتر شیر در روز تولید میکنند.

11 – انسان ها تنها پستاندارانی هستند که پستان هایشان در طول بلوغ بزرگ میشود و به همان صورت باقی میماند. و دانشمندان نمیدانند چرا. سایر پستانداران تنها زمانی پستان های بزرگ و کاملی پیدا میکنند که بخواهند به فرزندانشان شیر بدهند.

12 – 80 درصد مردان, در اولین ملاقاتشان اول به پستان زنان نگاه میکنند. البته زنان هم نگاه میکنند… اما به طور نا محسوس. تحقیقی در سال 2013 صورت گرفت که نشان میدهد مردانی که به پستان های بزرگتر علاقه دارند, از سطح مالی کمتری برخوردارند در صورتی که میتواند بر عکس همین حرف را برای مردانی زد که به پستان های کوچک علاقه دارند.

13 – داشتن زندگی سالم, خوردن مناسب و ورزش کردن, میتواند تا حد زیادی امکان سرطان پستان را کاهش بدهد. و حتی میتواند امکان پیشروی آن را در مرحله اول کاهش بدهد.

14 – از هر 8 زن, ممکن است در 1 زن, سرطان پستان در هر یک از مراحل زندگی تشخیص داده شود. میتوان عوامل زیادی را مقصر دانست و سرزنش کرد. مهم ترین این عوامل زنان هستند که مادر شدن خود را به تاخیر می اندازند و فرزندان کمی دارند, کبر سن نیز یکی دیگر از عوامل موثر در این زمینه است.

15 – اما خبر خوب اینکه, تعداد کسانی که بر اثر سرطان پستان میمیرند, از سال 1980 تا کنون تقریبا به نصف رسیده است. با این وجود, تعداد افرادی که به سرطان پستان مبتلا میشوند افزایش یافته است. تشخیص به موقع میتواند شرایط را تغییر دهد, پس زنان باید نسبت به معاینات خود ترغیب شوند و به آن بیشتر اهمیت بدهند و در صورتی که هر چیز غیر عادی یا مشکوکی را حس کردند, فورا به پزشک مراجعه کنند.

منبع

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-05 20:22:24 +0430 +0430

منظور از پستان همون ممه خودمونه ؟؟؟؟

1 ❤️

2018-06-06 00:09:34 +0430 +0430

مطلب بسیار عالی و مفید بود

0 ❤️

2020-07-11 08:46:14 +0430 +0430

پستون خخخخ 🌹 اموزنده بود

0 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom