20 ساله ها کلفتن یا کلفتها 20 ساله ان؟!

• No_Problem  

• عضو از
    1397/10/3

• پست‌ها: 413

• 368

نمیدونم چرا من اینجا هر چی 20 ساله میبینم سایزش کمتر از 21 سانت نیست؟؟!!! مگه اول کیر پسرا دودول نیست بعد که بزرگ میشن میشه کیر ؟ یا نکنه برعکسه اول کیره بعد که بزرگ میشن میشه دودول!!! پس فاز این هیفده هیجده ساله ها چیه که میان کیر میذارن اندازه دسته بیل؟؟؟ داداش بیست ساله من، کیر بابای منم اندازه اون عکسی که گذاشتی نمیشه ..... بعد همه هم از دم فاعلن!!! فازت چیه جان خواهرت؟؟!! اگه توی هیجده ساله فاعل باشی پس ما باید چی چی باشیم؟ (hypnotized) (biggrin) چه دنیایی شده به قرعان !! دخترای خوب گول اینارو نخورید اینا هنوز کیرشون جای رشد داره بپایین قلابی نندازن بهتون (biggrin) اینارو تا تو دهنتون میذارین آب میشه سریع مثه آبنباته (biggrin) (biggrin) ............سواله من اینه که خداییش شما دخترا با یه 20 ساله مکان میرید؟؟ مسخره تون نمیکنن بعدا؟؟!!

ـــــــــــ

یکی باشه روزی دو ساعت دوستمون داشته باشه کافیه ... کل روز زیاده

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• No_Problem  

• عضو از 1397/10/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 413

• 368

...

نقل از: esfman031 جانا سخن از زبان ما میگویی والا ما که نتونستیم به این جماعت تهی مغز بفهمونیم این موضوع رو یعنی 99/9 درصد تمام این سرخوردگی های جنسی واسه همینه طرف به ارگاسم نمیرسه یا بهتر بگیم نمیتونن به ارگاسم برسوننش واسه همین دچار هزار جور نا امیدی میشه تو مسایل جنسی همشم مال همینه که فقط میگن هم سن میخوایم اخه هم سن که کاری ازش بر نمیاد

والا....گل گفتی کم سنها باید با یه بزرگتر سکس کنن که حداقل یه چیزی به معلوماتشون اضافه بشه (biggrin) حالا سانت بزنی 12 سانت از توش در نمیاداااااااا

ـــــــــــ

• 1

• sh0262  

• عضو از 1397/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 173

• 263

هست
دیدم که میگم

هست دیدم که میگم

ـــــــــــ

• 1

• ga6te_er6ad  
  • عضو از 1397/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 13

دودول یا کیر، مسعله این است.

حاجی رشد کیر هرچی هست توی دوره بلوغ اتفاق میافته. بعد تز پایان سن بلوغ که واس پسرا ۱۸ سالگیه دیگه هرچی رشد کنه طولش اضافه نمیشه، و فقط تا ۴۰ سالگی ممکنه کمی کلفت تر بشه، بعد از ۴۰ سالگی کم کم باریک و کوچیک میشه. ولی خوب سایزای بالای ۱۶ سانت خیلی کم ان، تو نژاد ایرانیا اکثر سایز بین ۱۳ تا ۱۶ دارن.

ـــــــــــ

• 1

• No_Problem  

• عضو از 1397/10/3

• 368

.

نقل از: ga6te_er6ad حاجی رشد کیر هرچی هست توی دوره بلوغ اتفاق میافته. بعد تز پایان سن بلوغ که واس پسرا ۱۸ سالگیه دیگه هرچی رشد کنه طولش اضافه نمیشه، و فقط تا ۴۰ سالگی ممکنه کمی کلفت تر بشه، بعد از ۴۰ سالگی کم کم باریک و کوچیک میشه. ولی خوب سایزای بالای ۱۶ سانت خیلی کم ان، تو نژاد ایرانیا اکثر سایز بین ۱۳ تا ۱۶ دارن.

پس چرا مال من بعد بلوغ هی داره به طولش اضافه میشه سال به سال (biggrin) سایز ربطی به بلوغ نداره بعد بلوغ هم رشد و ماهیچه سازی داره انجام میشه فقط سرعتش کمتر میشه

ـــــــــــ

• 1

• No_Problem  

• عضو از 1397/10/3

• 368

.

نقل از: sh0262 هست دیدم که میگم

چیرو دیدی شیطون؟ وقتی دیدی دقیقا چیکار کردی باهاش؟ بازم میخوای ببینی؟ (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Student_Teen  

• عضو از 1398/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 18

بیا تو بستر من

ـــــــــــ

• 1

• Student_Teen  

• عضو از 1398/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 18

نقل از: sh0262

نقل از: sh0262 هست دیدم که میگم

بیا تف بزنم لای پات

ـــــــــــ

• 0

• karay06  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

من ۲۰ سالمه تا حالا رابطه نداشتم یه حتی دوست دختر...

من ۲۰ سالمه تا حالا رابطه نداشتم یه حتی دوست دختر نداشتم گناهم چیه نمیگم ۲۱ سانته ولی ۱۸ هست

ـــــــــــ

• 1

• kir_17  

• عضو از 1391/10/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 51

سلام

(rose) (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• No_Problem  

• عضو از 1397/10/3

• 368

.

نقل از: karay06 من ۲۰ سالمه تا حالا رابطه نداشتم یه حتی دوست دختر نداشتم گناهم چیه نمیگم ۲۱ سانته ولی ۱۸ هست

تو گناهی نداری ایشالا به خاطر صداقتت هم که شده دخترا بیان بخورن واست (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• karay06  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

نقل از: No_Problem

نقل از: No_Problem
نقل از: karay06 من ۲۰ سالمه تا حالا رابطه نداشتم یه حتی دوست دختر نداشتم گناهم چیه نمیگم ۲۱ سانته ولی ۱۸ هست
تو گناهی نداری ایشالا به خاطر صداقتت هم که شده دخترا بیان بخورن واست (biggrin)

داداش من شاس ندارم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «