20 گیف خاص (1 SQUIRTING)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

نقل از: peraboy

نقل از: peraboy از همه بهتر اولی بود به نظرم

همشون خوبن (cool) (ok) (ok)

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Nm30

نقل از: Nm30 تجربه اینجور سکس عالیه واقعا معلومه زنا دارن لذت میبرن

SQUIRTING یعنی همین (ok) (cool) (cool)

ـــــــــــ

• 0

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 256

• 449

واقعا جالبه
خودتون همچین تجربه ای داشتید؟
پارتنر...

واقعا جالبه خودتون همچین تجربه ای داشتید؟ پارتنر هاتون منظورمه

ـــــــــــ

• 2

نقل از: Niloofaraneh00 واقعا جالبه خودتون همچین تجربه ای داشتید؟ پارتنر هاتون منظورمه

;)

ـــــــــــ

• 0

• peserironi  

• عضو از 1398/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 119

• 94

وای خدا میشاشن, اگه یکی این کار رو بکنه فرار میکنم...

وای خدا میشاشن, اگه یکی این کار رو بکنه فرار میکنم دیگه عمرا طرفش نرم. البته نظر شخصیه منظور صاحب پست نیست. لطفا صاحب پست کامنت منو حمل بر حمله نبینه. سلایق متفاوته و صد البته که محترم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Niloofaraneh00

نقل از: Niloofaraneh00 واقعا جالبه خودتون همچین تجربه ای داشتید؟ پارتنر هاتون منظورمه

من یه پارتنر اینجوری داشتم همه ی دختر ها اینجوری ارضا نمیشن یک سری هستن ک اینجوری ارضا میشن و واقعا لذت زیادیه سکس کردن باهاشون البته خیلی ها خوششون نمیاد.

ـــــــــــ

• 1

• Mojtaba9978  
  • عضو از 1398/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 8

عالی
عاشق آب پاشی زنهام

عالی عاشق آب پاشی زنهام

ـــــــــــ

• 0

• MABehnam  

• عضو از 1398/10/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 5

یه بی غ پیام بده

یه بی غ پیام بده

ـــــــــــ

• 0

• MABehnam  

• عضو از 1398/10/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 5

یه بی غ پیام بده

یه بی غ پیام بده

ـــــــــــ

• 0

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• 449

نقل از: peserironi

نقل از: peserironi وای خدا میشاشن, اگه یکی این کار رو بکنه فرار میکنم دیگه عمرا طرفش نرم. البته نظر شخصیه منظور صاحب پست نیست. لطفا صاحب پست کامنت منو حمل بر حمله نبینه. سلایق متفاوته و صد البته که محترم

خیلی حالبه که شما حتی در مورد اناتومی بدن زن و انزال در خانم ها اطلاعی ندارید و فکر میکنید این ادراره ولی ادعا میکنید که میتونید خوب سکس کنید کسی که حتی اینو نمیدونه چطور میتونه همچین ادعایی داشته باشه؟

ـــــــــــ

• 1

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• 449

نقل از: Master.of.shadows1

من یه پارتنر اینجوری داشتم همه ی دختر ها اینجوری ارضا نمیشن یک سری هستن ک اینجوری ارضا میشن و واقعا لذت زیادیه سکس کردن باهاشون البته خیلی ها خوششون نمیاد.

میدونم که همه دخترا اینجور نیستن فقط تاحالا واقعا از زبون یه خانوم نشنیدم همچین چیزیو تجربه کرده باشه بیشتر شبیه یا افسانه اس :D

ـــــــــــ

• 0

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• 449

میدونم که همه دخترا اینجور نیستن فقط تاحالا واقعا از زبون یه خانوم نشنیدم همچین چیزیو تجربه کرده باشه بیشتر شبیه یا افسانه اس :D

ـــــــــــ

• 0

امکانش هست ولی به تحمل دختر و آلت بزرگ بستگی داره (ok) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• peserironi  

• عضو از 1398/7/5

• 94

نقل از: peserironi وای خدا میشاشن, اگه یکی این کار رو بکنه فرار میکنم دیگه عمرا طرفش نرم. البته نظر شخصیه منظور صاحب پست نیست. لطفا صاحب پست کامنت منو حمل بر حمله نبینه. سلایق متفاوته و صد البته که محترم
خیلی حالبه که شما حتی در مورد اناتومی بدن زن و انزال در خانم ها اطلاعی ندارید و فکر میکنید این ادراره ولی ادعا میکنید که میتونید خوب سکس کنید کسی که حتی اینو نمیدونه چطور میتونه همچین ادعایی داشته باشه؟

والا من یه پدر هستم و بچه دارم. البته خدای سکس نیستم ولی یه رابطه چند ساله با دوست دخترم داشتم که حاصلش یه بچه است. ولی تا حالا اینو نه دیدم نه شنیدم که زن اینطوری آبش فواره بزنه. دروغ چرا؟ اگه چیزی میدونید که من نمیدونم سپاس که اطلاعات تونو با یکی مثل من هم تقسیم کنید تا من هم یاد بگیرم.

ـــــــــــ

• 0

• peserironi  

• عضو از 1398/7/5

• 94

والا من یه پدر هستم و بچه دارم. البته خدای سکس نیستم ولی یه رابطه چند ساله با دوست دخترم داشتم که حاصلش یه بچه است. ولی تا حالا اینو نه دیدم نه شنیدم که زن اینطوری آبش فواره بزنه. دروغ چرا؟ اگه چیزی میدونید که من نمیدونم سپاس که اطلاعات تونو با یکی مثل من هم تقسیم کنید تا من هم یاد بگیرم.

ـــــــــــ

• 0

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• 449

حدود ۴۰٪ از زنان می توانند حین ارگاسم انزال داشته باشند ولی بسیاری از آنان هیچگاه متوجه این موضوع نمی شوند، مقدار مایع خارج شده از مجاری ادراری در انزال زن می تواند از یک قاشق تا یک فنجان پر باشد که البته هیچ ارتباطی به مایع ادرار ندارد.

رسیدن به انزال برای زنان بسیاری لذت بخش تر از تجربه ارگاسم است و برای تجربه انزال در سکس باید نقطه G به طور مستقیم با آلت یا دست مرد تحریک شود.

ارگا_سم

مایع انزال در خانمها از چه چیز تشکیل شده است؟

اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم .

این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند.

نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.

مایع_انزال_خانمها

بیشتر خانم ها در حدود۱ تا۲ فنجان از آن را تخلیه می کننداین موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده ارتباط دارد

انزال خانمها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.

نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند

ـــــــــــ

• 1

خیلی ها از دختر ها مخصوصا تو ایران از این انزال خجالت میکشن چون درک درستی ازش وجود نداره وای برای یه دختر یکی از بزرگترین لذت هاس این نوع ارضا شدن خیلی خیلی کم هستن دختر هایی ک به این سبک ارضا شدن اشراف دارم و ازش خجالت نمیکشن ولی همون عده کم هم نمیان بگن ک آره من این مدلی ارضا میشم.

ـــــــــــ

• 0

• Arash76.66  

• عضو از 1398/8/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 10

اینا رو میزاری یه فکری به حال کیر شق شده ما هم بکن...

اینا رو میزاری یه فکری به حال کیر شق شده ما هم بکن مرسی اه

ـــــــــــ

• 0

• mah4321  

• عضو از 1398/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 23

اون یکیا بهتر بودن

اون یکیا بهتر بودن

ـــــــــــ

• 1

• peserironi  

• عضو از 1398/7/5

• 94

حدود ۴۰٪ از زنان می توانند حین ارگاسم انزال داشته باشند ولی بسیاری از آنان هیچگاه متوجه این موضوع نمی شوند، مقدار مایع خارج شده از مجاری ادراری در انزال زن می تواند از یک قاشق تا یک فنجان پر باشد که البته هیچ ارتباطی به مایع ادرار ندارد.

رسیدن به انزال برای زنان بسیاری لذت بخش تر از تجربه ارگاسم است و برای تجربه انزال در سکس باید نقطه G به طور مستقیم با آلت یا دست مرد تحریک شود.

ارگا_سم

مایع انزال در خانمها از چه چیز تشکیل شده است؟

اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم .

این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند.

نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.

مایع_انزال_خانمها

بیشتر خانم ها در حدود۱ تا۲ فنجان از آن را تخلیه می کننداین موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده ارتباط دارد

انزال خانمها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.

نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند

سپاس از زحمت اطلاعات عالی. والا هم اینکه سکس تو جامعه عقب افتاده ما تابو است و هم اینکه خود ما هم دیگه عجیب غریب شدیم. یعنی واقعا تو این مسائل عقبیم. دست تون درد نکنه از بابت اطلاعات علمی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدام مورد زیر در مورد ویروس کرونا صحیح است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «