3 راز برای به ارگاسم رساندن زنانبه ارگاسم رسیدن، برای بسیاری از زنان ممکن است مشکل باشد؛ اما با در نظر گرفتن زمان مناسب، حساس سازی درست و شناخت چگونگی تحریک نقاط حساس آن ها می تواند به کاری ساده تبدیل شود.


به ارگاسم رساندن زنان ارتباط زیادی با اندازه آلت تناسلی مردانه و یا توانایی های پورنوگرافیک مرد ندارد. کلید به ارگاسم رساندن زنان، صرف زمان بیشتر در معاشقه و پیش نوازی و یادگیری درباره دو نقطه حساس آن ها در هنگام تحریک می باشد. همچنین آگاهی از پوزیشن هایی که شانس بیشتری را برای ارگاسم در زنان فراهم می کنند، می تواند کمک کننده باشد. (نکته : پوزیشن Missionary : مرد در بالا و زن در پایین در حالت دراز کشیده روی کمر جزو این پوزیشن ها نیست!)


متن زیر را بخوانید تا سه راز مهم درباره ارگاسم در زنان را بدانید.


1- زمان بیشتری را صرف معاشقه و پیش نوازی کنید.
مردان ممکن است با یک نگاه عاشقانه جذاب از طرف زن و یا دیدن زن در سوتین مورد علاقه خود، تحریک شده و آماده سکس باشند؛ اما زنان ممکن است به تحریکات فیزیکی و احساسی بیشتری برای تحریک شدن و آمادگی برای ارگاسم احتیاج داشته باشند و این، دلیل اهمیت و ضرورت پیش نوازی است.


نکته کلیدی در پیش نوازی تاکید بر "بازی کردن" است. این کار نباید با عجله انجام شده و یا به عنوان یک وظیفه اجباری و زوری در نظر گرفته شود. در حقیقت پیش نوازی ممکن است ساعت ها قبل از شروع سکس آغاز شود و هر دقیقه از آن، می تواند زن را برای ارگاسم آماده کند. حالا چند به چند نکته که می تواند هر جفتتان را برای سکس آماده کند توجه کنید:
 • زن را از نظر ذهنی تحریک کنید: برای زنان، تحریک ذهنی به اندازه تحریک جسمی اهمیت دارد. یک نوشته سکسی عاشقانه، یک تماس همراه با لاس زدن در سرکار و یا دیگر شکل های تفریحی و جالب، می تواند وی را وادار به فکر کردن درباره رابطه جنسی پیش رو کند. شمع، گل های تازه و موسیقی مناسب هم می توانند یک اتمسفر و فضای عاشقانه و احساسی ایجاد کنند. برای بسیاری از زنان، نزدیکی و صمیمیت احساسی می تواند منجر به تجربه جنسی بهتر و ارگاسم های بیشتر شود.
 • از لمس نقاط حساس بهره ببرید: نوازش ملایم زن، می تواند حتی قبل از آغاز عشقبازی کشش جنسی را در او ایجاد کند. او را در آغوش بگیرید، دستانش را در دستان خود نگه دارید و یا ران های او را لمس کنید. اگر در هنگام بوسیدن یک زن، اجازه دهید تا دست های شما با نقاط حساس بدن وی بازی کنند، احتمال رسیدن به ارگاسم در وی بیشتر می شود. (نکته : بله! سینه ها یک نقطه حساس و تحریک پذیر در زنان هستند اما فقط آن ها نیستند! نوازش کردن پشت و یا ران های او و یا نوازش مو های زن با انگشتان خود را نیز امتحان کنید.)
 • بوسیدن را فراموش نکنید: بوسیدن یک جزء ضروری از پیش نوازی است. کشف نقاط جدید در آن ها برای بوسیدن که موجب تحریک زن می شوند، جالب و پاداش دهنده است. برای شروع می توانید از بوسیدن پشت گردن و یا شانه های او استفاده کنید.
  حرف های خوب زمزمه کنید: از حرف زدن با زن در طول پیش نوازی غفلت نکنید. زنان بیشتر کلامی هستند و شنیدن این که آن ها چقدر احساس خوبی به شما می دهند، می تواند موجب لذت بردن بیشتر آنان شود.
2- نقاط حساس و تحریک پذیر زن را بشناسید.
دو نقطه از بدن هستند که برای ارگاسم زن حیاتی می باشند. در زیر نحوه تحریک آن ها برای رسیدن زن به ارگاسم را می خوانید:
 • کلیتوریس (چوچوله) : این عضو کوچک محل تراکم تعداد زیادی از پایانه های عصبی است و می تواند در اطراف بالای Vulva (فرج) یافت شود. کلیتوریس به وسیله یک تیکه پوست کوچک به نام Clitoris Hood (کلاهک کلیتوریس) پوشانده شده است تا از تحریک همیشگی آن پیشگیری شود؛ به همین دلیل ممکن است با لیسیدن و یا لمس کردن کلیتوریس به آن دسترسی پیدا کنید. هنگامی که زن تحریک شود، کلاهک به عقب رفته و کلیتوریس شق می شود.
 • نقطه G : این منطقه ارگاسمیک در داخل واژن قرار گرفته است. این بخش، مجموعه ای از انتهاهای عصبی است که دو اینچ بالاتر از استخوان پوبیس و روی دیوار بالایی داخلی واژن قرار گرفته است. برای یافتن نقطه G، انگشت خود را هنگامی که کف دست شما رو به بالا است داخل واژن فرو کنید و سپس انگشت خود را به سمت بالا حلقه کنید. توجه کنید که بعضی از زنان عاشق تحریک کلیتوریس خود به صورت مستقیم هستند در حالی که بعضی از آن ها، فشار کم تر بر این نقطه حساس را ترجیح می دهند. تکنیک های مختلف را امتحان کرده و از خانم خود بپرسید که کدام را بیشتر می پسندد.
3- پوزیشن های مورد علاقه زنان را امتحان کنید
با توجه به چیز هایی که تا به اینجا یاد گرفتید؛ می دانید که بهترین پوزیشن ها برای به ارگاسم رساندن زنان، آن هایی هستند که کلیتوریس یا نقطه G و یا هر دو را تحریک کنند. این پوزیشن ها عبارتند از :
 • زن در بالا : این پوزیشن بهترین تحریک را در نقطه G که به وسیله زاویه آلت تناسلی مردانه ایجاد می شود، فراهم می کند. همچنین در این پوزیشن، زن می تواند بدن خود را جوری حرکت دهد تا موجب تحریک کلیتوریس نیز شود.
 • پوزیشن Rear Entry (داگی استایل!) : این پوزیشن چندان برای تحریک کلیتوریس مناسب نیست اما دخول عالی به همراه تحریک نقطه G را فراهم می کند.
 • نشسته : نشستن زن بر روی پاهای شما هم دخول عمیق و هم تحریک کلیتوریس را فراهم می آورد. این پوزیشن همچنین صمیمیت زیادی را فراهم می آورد.
آیا پوزیشن Missionary در این لیست نیست؟ هنگامی که مرد در بالای زن باشد، نحریک کردن کلیتوریس دشوار است مگر در حالتی که ران های مرد به زن کوبیده شود و برخورد کند. همچنین در این پوزیشن، زاویه دخول برای تحریک نقطه G نیز مناسب نمی باشد.


هنوز در به ارگاسم رسیدن زنان مشکل دارید؟ از گرفتن فیدبک از شریک جنسی خود نترسید. از او بپرسید که آیا از کاری که شما انجام می دهید لذت می برد یا خیر. زنان ممکن است خواهان مشاوره با یک سکس تراپیست و یا انجام چک آپ پزشکی برای بررسی وجود بیماری که روی رسیدن آن ها به ارگاسم تاثیر می گذارد، باشند. دستیابی به ارگاسم در زنان ممکن است نیازمند آزمون و خطا باشد؛ اما فراموش نکنید که در حین سعی و تلاش برای این کار، لذت ببرید. زندگی زناشویی شما از شما متشکر خواهد بود!


ترجمه شده از وبسایت Everydayhealth توسط والتر.وایت


ـــــــــــ

!REMEMBER MY NAME


 • 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

عکس ها


حالت انگشت برای تحریک نقطه Gپوزیشن Missionaryپوزیشن Rear Entry
ـــــــــــ

!REMEMBER MY NAME • 0 • 80Maryam80  

 • عضو از 1398/10/21

 • پست‌‌‌ها: ‌ 28

 • 51

عالی وکامل توضیح داده شده گذاشتن عکس هم فوق العاده...


عالی وکامل توضیح داده شده گذاشتن عکس هم فوق العاده بود امیدوارم آقایون این مطالب رو بخونن ومتوجه اشتباهاتشون توی سکس بشن

ـــــــــــ

br> • 1 • Mohammad2254  
 • عضو از 1394/5/11

 • پست‌‌‌ها: ‌ 42

 • 10

salam


midonestm vali mrc vaght gozashti


ـــــــــــ

محمد 24 از خوزستان، عاشق عشق بازی با شریک جنسیم، برای این اینجام چیز های متفاوت رو تجربه کنم، یه خانم ترجیها سن بالا و یا ارزوم که یه دوجنسست تو تلگرام بهم پی ام بده. Mohamad95mk • 0 • Gilemard53  

 • عضو از 1398/9/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 62

 • 33

عالی بود


مقاله ی خوب و مفیدی بود دمت گرم


ـــــــــــ

این زندگی تنها فرصت ماست که ازش هم لذت ببریم و هم چیزایی یاد بگیریم و یاد بدیم • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «