3 دیکتاتور در یک نگاه!

1398/09/21

برداشت اول: هایله سلاسی دیکتاتور و پادشاه سابق اتیوپی

“بدانید که من از نسل داوود و سلیمان هستم. خداوند زمام امور کشور را به دست من سپرده است.آنانکه وضعیت موجود را زیر سوال میبرند کافرانی هستند که میخواهند ایمان شما را سست کنند. دوستان این را نباید فراموش کرد که برای حفظ تواضع ملی و نظم عمومی بد نیست که ملت اندکی لاغر و استخوانی شوند. آیا قحطی به این امر کمک نمیکند؟ مذهب ما مقرر میدارد که نیمی از سال را روزه بگیریم و احکام شریعت میگوید هرکه روزه‌اش را شکست مرتکب گناه کبیره شده و بوی گند دوزخ خواهد گرفت…
اما ملتی که شکمشان سیر باشد عصیانگر میشوند و طغیان میکنند. آیا با وجود همه اینها قحطی برای ملت مفید نیست؟دولت‌های اروپایی جار و جنجال راه انداخته‌اند که در اینجا مردم گرسنه‌اند. بله با افتخار میگوییم که ملت ما خودشان اینرا انتخاب کرده‌اند و پذیرفته‌اند که اینگونه از گناه دور باشند”

او خودش را برگزیده خداوند میدانست. مسیحی بود و اعتقاد داشت که از نسل پیامبرانی چون داوود و سلیمان است. او را “مسیح موعود، خدای زنده، امپراتور دوران ، شیر آفریقا ، قادر متعال، رهبرعظیم‌الشأن و پرچمدار وحدت آفریقا” میخواندند!

برداشت دوم: معمر قذافی رهبر سابق لیبی

«من بزرگ حکمای عرب و شاه شاهان قاره آفریقا و امیرمومنان مسلمانان جهان هستم. مقام من اجازه نمی‌دهد در سطح شما باشم».

«من بالاتر از هر پستی هستم که بقیه در دست می‌گیرند. من برای این کشور جنگیدم و انقلاب کردم و نسل به نسل این کشور از این انقلاب بهره خواهند برد. لیبی در آینده آفریقا، آمریکای جنوبی، آسیا و همه جهان را رهبری می‌کند. پدر بزرگ من عبدالسلام بومنیار است که اولین شهید در یکی از جنگ‌ها بود. جسد پدرم همین جاست که برای لیبی شهید شده است.»

«آیا کسی از کارمندان، کشاورزان، مغازه‌داران، کارگران و بقیه اقشار جامعه را دیدید که در تظاهرات شرکت کنند؟ تنها جوانانی که سرشان کلاه گذاشته و آنها را معتاد کرده علیه من شعار سر دادند. »

«اروپا بایستی به دین اسلام بپیوندد. اسلام جوان‌ترین دین است و اگر ما بخواهیم فقط یک دین داشته باشیم، آن دین باید دین محمد باشد.»

برداشت سوم: رهبران کره شمالی

یکی از گردشگرانی که اخیرا به کره شمالی سفر کرده از اتفاقات عجیب در این کشور می گوید؛ مثلا اینکه هر شهروند هنگام مشاهده مجسمه رهبران کره شمالی باید بالاجبار به آن تعظیم کند. این گردشگر حتی یک خبر داغ تر را نیز بازتاب داده است: اینکه “کیم ایل سونگ” فقط با سر زدن به یک مزرعه برنج باعث شده تا رشد محصول 300% افزایش پیدا کند!

وی می گوید: «واقعا نمی دانید که آن ایده چقدر مسخره است. شما باید به هر مجسمه ای از رهبر کره شمالی دیدید احترام بگذارید. رئیس جمهوری ابدی، رهبر عزیز و مارشال بزرگ القابی است که برای رهبر کره شمالی به کار گرفته می شود… اگر از تعظیم به مجسمه کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل ممانعت خودداری کنید، مجددا از شما خواسته می شود تا تعظیم کنید؛ اگر باز هم ممانعت به عمل آورید، مجبور خواهید شد که تا آخر سفر در اتاقتان در هتل بمانید… سپس از شما به اجبار خواسته می شود تا یک نامه عذرخواهی به مقامات بنویسید و دلیل کارتان را توضیح دهید.»

در تصاویر و فیلم ها دیده می شود که همیشه کسانی در اطراف رهبر کره شمالی گفته هایش را خیلی با شور و حرارت در دفترچه ای مینویسند!

به نظرتون این حرفها و رفتارها آشنا نمیاد؟ ;)

4015 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-12-12 03:35:00 +0330 +0330

موارد مشابهی به نظرتون نمیاد؟

7 ❤️

2019-12-12 04:57:53 +0330 +0330
نقل از: -iliya- بازم با یه تاپیک محححححشر دیگه ترکوندی. دمت گرم ارش جون. اینبارم ب طرز ناباورانه ای باهات موافقم 😁

منم به طرز کاملا ناباورانه ای با ناباورانه موافق بودنت موافقم! 😁

1 ❤️

2019-12-12 05:10:19 +0330 +0330
نقل از: -iliya-
نقل از: axm432
نقل از: -iliya- بازم با یه تاپیک محححححشر دیگه ترکوندی. دمت گرم ارش جون. اینبارم ب طرز ناباورانه ای باهات موافقم 😁

تو عزیز دل مایی ارش جون. ما هرچقدم تو بعضی موارد عقیده هامون فرق کنه، ولی ب شخصه خاک پای ادمی هستم هستم که فکر و مطالعه داره. و تو ازون ادمایی هستی ک برام خیلی ارزشمندی و ارادت خاصی نسبت بت دارم.

با وجود اینکه گاهی ب خونت نشنه میشم. ولی اگه ببینمت میبوسمت خخخخخ

ممنون داداش.

فقط بگو چه وقتهایی به خونم تشنه ای که من این طرفها پیدام نشه! 😁

1 ❤️

2019-12-12 05:50:22 +0330 +0330

تو عزیز دل مایی ارش جون. ما هرچقدم تو بعضی موارد عقیده هامون فرق کنه، ولی ب شخصه خاک پای ادمی هستم هستم که فکر و مطالعه داره. و تو ازون ادمایی هستی ک برام خیلی ارزشمندی و ارادت خاصی نسبت بت دارم.

ممنون داداش.

اون وقتایی که مسواک نمیزنی و شروع میکنی ب حرف زدن 🤮

ناقلا باز خوردیا؟ پنجشنبه ها ناپرهیزی میکنی!

0 ❤️

2019-12-12 05:53:26 +0330 +0330

ممنون داداش.

جون دوتایی امشب برنامع دارم. داداشم از دانشگا اومده با رفیقش میخایم بریم بترکونیم. شب باید منو ببینی ارش کرکر خنده میشم. امشب یه تاپیک بزن لینکشو بفرش خصوصی فقط از نوشته هام کتاب چاپ کن. خخخخخ

والا الانم میشه یه کتابچه ای نوشت! 😁

0 ❤️

2019-12-12 06:20:56 +0330 +0330

ممنون داداش.

جون دوتایی امشب برنامع دارم. داداشم از دانشگا اومده با رفیقش میخایم بریم بترکونیم. شب باید منو ببینی ارش کرکر خنده میشم. امشب یه تاپیک بزن لینکشو بفرش خصوصی فقط از نوشته هام کتاب چاپ کن. خخخخخ

والا الانم میشه یه کتابچه ای نوشت! 😁

داداشم کی هندونه فروش شدی و ما نمیدونستیم؟ هندونه ها یکم سنگینی میکنه سالار...

موفق باشی ارش جون. روزگارت شاد و دلت ب کام. عجب چیزی گفتم خخخخخ

فلن عزیزدل

خوش باشی رفیق.

0 ❤️

2019-12-12 06:22:37 +0330 +0330
نقل از: شنل_قرمزی کلا تقدس چیز خوبی نیست.هرکس و هرچیز که میخواد باشه.

دقیقا! فقط خواستم به دوستان یادآوری کنم که این مهمل بافیها و مجیز گوییها با ما شروع نشدن و عمرشون هم معمولا طولانی نیست…

2 ❤️

2019-12-12 07:55:02 +0330 +0330
نقل از: Weed-m@n ولی مطالبت جالبن بجا شهوانی جاهای دیگ فعالیت کنی بازتاب و باز خورد بهترب نسبت ب اینجا داره

اکثرا از خودم مینویسم. والا اینجا هم فعالیت میکنم "اونجاها" هم فعالیت میکنم! ;)

0 ❤️

2019-12-12 08:20:18 +0330 +0330
نقل از: uncle_nigga باید اسم بابای من رو هم اون تو میذاشتی!

جدی میگی؟ یعنی وضع انقدر خرابه؟ 😁

0 ❤️

2019-12-12 09:15:31 +0330 +0330
نقل از: Ballasa داداش من دلم فقط واسه ای بنده خدا ممد قذافی میسوزه . برو شرایط اقتصادی و اجتماعی لیبی زمان قذافی رو بخون ؛ از زمان شاه ما هم بهتر بوده ..

شکی نیست…من توی یه تاپیک دیگه “چاقو در مقعد” توضیح دادم اینو. درآمد سرانه نفتی هر لیبیایی 5 برابر درآمد سرانه نفتی هر ایرانی “قبل از” تحریم بود! وضعشون خیلی خوب بود. اما از طرفی این مردک دیوانه شده بود! یعنی توی این جور کشورها طرف بعد چند وقت احساس “پروردگار متعال بودن” بهش دست میده و …همین وضعی میشه که میبینی!

1 ❤️

2019-12-12 09:53:08 +0330 +0330
نقل از: مشتاقشما رهبر ما از همه اونا سر تره

حرف و نظر خودش رو فراتر از اسلام و قران و حتی خدا میدونه

بله! حتی دیده شده که گفتن "خدا نماینده مقام معظم رهبری در آسمان هست!" 😁

0 ❤️

2019-12-12 11:52:13 +0330 +0330
نقل از: Anjelina_zero49 قشنگ اصل جنسی ، ایولا . خدایی خوشم اومد از خودت و کارات . رهبر دیکتاتور مارو باعث تاسفه خدایی که این موجود هنوز زنده ست . میگن با جنتی باطری به باطری کرده تا هزار سال نمیره . خخخ

باطری به باطری با جنتی رو دیگه نشنیده بودم! 😁

1 ❤️

2019-12-12 11:53:52 +0330 +0330
نقل از: حیرتزده قذافی از بهشت تلفن کرد گفت: بابا من فقط میخواستم اروپائی ها رو مسلمان کنم، تا ببین با چه املت خری من دست بگریبانم! من رو با علی شله مقایسه نکن، اون میخواد رهبر کل خرها بشه! در ضمن یادت رفت چقدر خواننده برای مردم لیبی از کشورهای دیگه اوردم تا هرکی از جنس قهر کرد گره خواننده بشه؟

در ضمن اخطار میدم که اون ظریف شون بود که شد وزیر خارجه ببین خونشان چی دیگه!

سلام رییس. زحمت یه وزارتخونه رو هم دادیم به شما! یه سر بزن به تاپیک “شهوانی کابینه تاسیس میکند!”

0 ❤️

2019-12-12 12:43:59 +0330 +0330
نقل از: asal173
نقل از: شنل_قرمزی کلا تقدس چیز خوبی نیست.هرکس و هرچیز که میخواد باشه.

تقدس که بد نیست اما تعصب بی مورد بده. بهتره قبل از اینکه چیزی را مقدس کنیم قبلش بدون تعصب درموردش تجسس و تفکر کنیم.
رهبری که با شکم سیر دم از گرسنگی بزنه او منافق نه رهبر. در مورد رهبران بیشتر تجسس کنید و ببینید کدام یکی با مردمشون همراه تر و همدل تر بودن.

صحبت اینه که نمیشه یک مقام مسئول مملکتی تقدس داشته باشه! چون وقتی قدسی شد دیگه نمیشه ازش انتقاد کرد و این با ذات یک مقام پاسخگو در برابر مردم منافات داره…

0 ❤️

2019-12-12 13:01:35 +0330 +0330
نقل از: داریوشم نه دیگه داداش،اومدی و نسازیاااا،لیستتو باید برعکس آپ میکردی تا حق تقدم رعایت بشه!

خواستم مثل این فیلما حس تعلیق داشته باشه! هنرپیشه اصلی دیرتر وارد صحنه بشه! 😁

0 ❤️

2019-12-12 14:30:16 +0330 +0330
نقل از: شواليه-ايران
نقل از: داریوشم
نقل از: داریوشم نه دیگه داداش،اومدی و نسازیاااا،لیستتو باید برعکس آپ میکردی تا حق تقدم رعایت بشه!

آهان،خب در اینصورت خوب اومدی،منم هستم،منتها چون خطرناکه دورادور 😁

كفر نگووووو! امامممم خامنه اي با امام زمان هم صحبته! يار موعوده! با همون دست ناقصش مدافع حقوق مسلمينه! كير تو كونش!

داداش اینجا خانواده نشسته! 😁

1 ❤️

2019-12-12 15:01:57 +0330 +0330
نقل از: داریوشم

آهان،خب در اینصورت خوب اومدی،منم هستم،منتها چون خطرناکه دورادور 😁

كفر نگووووو! امامممم خامنه اي با امام زمان هم صحبته! يار موعوده! با همون دست ناقصش مدافع حقوق مسلمينه! كير تو كونش!

داداش اینجا خانواده نشسته! 😁

ي تاپيك تو ذهنه كه از اين خيلي داغون تره چالش كشيدن احد بودن و يا حتي موجوديت خداي ايناست

بله میدانم! از اون حرفهای فلسفی هم خواهیم زد.

یه سوپر مدل ناز گذاشتم پاشو برو ببین میپسندی؟

0 ❤️

2019-12-12 15:45:37 +0330 +0330
نقل از: jackwin خسته نباشی و دستت طلا بابت این اطلاعاتت

ینی علی یه دس کاری نبوده ک زمین گذاشته باشه
هرچی ویژگی بقیه دیکتاتورا داشتنو جمع کرده و همه رو الگوی خودش کرده
البته شاید این الگوی بقیه بوده

همیشه تا دورو ورش یه عده کاغذ به دست وایسادن
همه جهانم که میخواد مسلمون کنه و همه باید گوش به حرفش باشن
هرکییم ک بر علیهش شعار بده فریب خورده و نادانه
خودشم ک از نسل علی و اولاد علی میدونه

اقتصاد مقاومتی رو هم از رو دست هایله برداشته

همه مردمم که میخواد زوری بفرسته بهشت

نائب امام زمانم که خودشو میدونه مث هایله که نائب خدا بود

از انواع و اقسام القابم که برای خودش استفاده میکنه و همه رو هم دعوت میکنه به مجیز گویی

مردمم انتخاب کردن اینجوری باشه

انگار هر سه تارو جمع کردن کردن تو کون خامنه ای

شایدم هرسه تارو از کون خامنه ای بیرون اوردن

ممنون از لطفتون!

راستش همینطوره طرف مجموعه گرفتاریهای بقیه رو داره و یه چیزیم روش!

همون سیستم عناوین کذایی

همون سیستم …ایه مالی اطرافیان و مجیز گوییهای عجیب و غریب

همون اهداف بلندپروازانه احمقانه و غیر منطقی

میخوایم زمینه رو برای ظهور حضرت هم آماده کنیم!

خلاصه مال ما دیگه ته تهشه!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «