داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

30 دلیل برای اینکه آن شخص مناسب رابطه با شما نبود

1398/04/07

نوشته:‌ سوزان والش

دنیا پر از آدمهایی است که شما می توانید با آنها خوشبخت باشید.
ولی شما فقط به یک نفر نیاز دارید.
وقتی یک رابطه به پایان خود میرسد این می تواند خیلی نا امید کننده باشد و تاثیر بازدارنده ای روی روحیه فرد داشته باشد. مخصوصا وقتی که شما فرد ترک شده باشید . اما این هم مهم است که بدانید که اون برای شما شخص مناسبی نبوده است. و اینکه مناسب نبودن او برای شما دلیل به نتیجه نرسیدن رابطه تان بوده است. یقین داشته باشید آن بیرون شخصی وجود دارد که برای شما مناسب است. به گذشته نگاه کنید و با خودتان صادق باشید. آیا زمانهایی بوده است که شما به شک افتاده باشید که یک چیزی غلط است؟؟ تقریبا همیشه پاسخ این سوال بله است!!

اینجا سی دلیل برای اینکه چرا او برای شما مناسب نیست وجود دارد. که البته فقط یک دلیل برای شما کافیست. ما زندگی می کنیم و اگر خوش شانس باشیم در طول زندگی یاد میگیریم(تجربه به دست می آوریم).
1- شما هرگز صد در صد از احساس او نسبت به خودتان مطمئن نبوده اید!!
2- او هر لحظه به یک حال بود و شما هرگز نتوانستید بفهمید که او چه می خواهد.
3- آن خانم هرگز نتوانست به درستی رفتار کند و شما همواره مجبور بودید که کارهایش را برای خانواده و دوستانتان توجیه کنید
4- حس درونی (حس ششم) شما مداوما به شما هشدار می داد که مشکلی وجود دارد.
5- شما بعضی اوقات فکر می کردید اگر او… (اینطور بود) این رابطه کامل میشد.
6- آن خانم به آسانی اعتماد نمی کرد . ذات حسود و شکاکی داشت.
7- همه چیز همیشه به او و احساساتش مربوط میشد و اولویت در هر چیزی همیشه با او بود. شما فقط نقش یکی از بازیگران شخصیت های فرعی فیلم زندگی او را بازی می کردید.
8- شما هرگز نمی توانستید آن خانم را به عنوان یک مادر تصور کنید (حس مادری نداشت)
9- او همیشه در مورد رابطه تا با دیگران حرف میزد اگر شکایتی وجود داشت به آنها می گفت و شما همیشه آخرین نفری بودید که از همه چیز مطلع می شدید.
10- آن مرد همیشه مشکوک بود و همه چیز را از شما پنهان میکرد.
11- آن مرد از خودش هم خوشش نمی آمد.
12- به هیچ وجه نمی شد روی آن خانم حساب کرد.
13- آن مرد برای ساختن آینده اش تلاشی نمی کرد او هیچ هدفی در زندگی اش نداشت.
14- آن خانم هرگز برای آشنا شدن با دوستان شما هیچ گونه تلاشی نکرد
15- آن مرد باهوش و یا کنجکاو نبود.
16- آن زن هیچ گونه نظم و یا انضباط فردی نداشت. او هرگز فرق چیز هایی را که دلش می خواست را با چیزهایی که واقعا نیاز داشت را نفهمید.
17- آن مرد همیشه می گفت من فقط… سالم است (یعنی جوانتر از آن هستم که درگیر زنو بچه شوم) این یک پرچم قرمز و خطر جدی است حالا او هر چند سالش که می خواهد باشد.
18- مرد دیگری قلب او را شکسته بود و او نمی توانست این را فراموش کند.(تلافی اش را سر شما در می آورد!)
19- او دوست داشت که مداوما ریسک کند او بدن فکر و یا مقدمه قبلی تصمیم می گرفت و یا کاری را انجام میداد.
20- آن زن همیشه کاری میکرد که مردهای دیگر به او توجه کنند.
21- آن مرد مداوما به شما دروغ میگفت
22- دوستان نزدیک آن زن یک مشت هرزه ی بد اخلاق پاچه گیر بودند.
23- آن مرد زیاد مشروب می خورد.
24- آن زن زیادی کار می کرد و تمام وقتش را به شغلش اختصاص می داد.
25- چیز هایی که برای شما خنده دار بود برای او بیمزه بود و چیزهایی که او به آنها می خندید به هیچ وجه برای شما خنده دار نبود
26- او مسئولیت پذیر نبود و وقتی چیزی درست پیش نمی رفت او دیگران را سرزنش میکرد.
27- اولویت اصلی آن زن پیشرفت های شغلی اش بود و شما جزو اولویت هایش نبودید.
28- آن مرد مداوما شما را در برابر دیگران تحقیر و خجالت زده می کرد.
29- شما از سکس با او رضایت نداشتید
30- طرف مقابل شما را به صورت جدی نمی خواست.
چیزی که باعث شد من راجع به این مسئله فکر کنم یکی از ترانه های برد پایزلی بود که همیشه آن را دوست داشتم. متن ترانه اینطور است : در محور زمان همه چیز تغییر خواهد کرد و شما شگفت زده خواهید شد…

منبع

2537 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-28 22:34:38 +0430 +0430

عزیزم هیچ کسی بی ایراد نیست حتا من و شما
به جای ایراد گرفتن بهتره نکات مثبت رو دید و ادمها رو درک کرد

1 ❤️

2019-06-28 23:28:57 +0430 +0430

دوست عزیزم اگر اینهمه ناهنجاری در رفتار جنسی و رفتارهای جنسی نا متعارف در دنیامون میبینم باور کنین ریشه در نبود عشق داره

نبود یک رابطهء سالم بین دختر و پسر و نبود آموزش در زمینه رابطه با جنس مخالف باعث شده که من و شما و دیگران نصفه شب توی این سایت باشیم و دست به هر چیزی بزنیم تا لحظه ای لذتی شبیه به چیزی که در ذهن داشتیم و تحقق پیدا نکرده رو تجربه کنیم.

این واقعیته که در هر سنی نیاز جنسی وجود داره و اگر خاستگاه تکاملش رو قبل از دوران بلوغ ببینم نه تنها چندان اشتباه نکردیم بلکه میتونیم از خیلی مسایل اجتماعی پیش گیری کنیم.

عمده مشکلات در نبود مسالی جنسی شکل میگیره و باور کنید بیماری های زیادی از سرخوردی در روابط نشات میگیره.

مطالبی که شما عنوان کردین جالب بود و من رو یاد کتاب باربارا دی آنجلیس انداخت.

امیدوارم روزی بشه که اولین تجربهء جنسی و عاطفی یک جوان 14 ساله با کف دستی اتفاق نیفته

اون روز میشه گفت تا حدودی این قطار روی ریلش قرار گرفته

البته واضحه که در حضور دین استثمار گر که مثل هشت پا روی زندگی اقتصار روابط اجتماعی تحصیل کار عقاید مردم و هزاران فاکتور دیگه چمبره زده همچین رویایی رو باید به گور برد.

0 ❤️

2019-06-29 11:25:08 +0430 +0430
نقل از: DON_BEEN دوست عزیزم اگر اینهمه ناهنجاری در رفتار جنسی و رفتارهای جنسی نا متعارف در دنیامون میبینم باور کنین ریشه در نبود عشق داره

نبود یک رابطهء سالم بین دختر و پسر و نبود آموزش در زمینه رابطه با جنس مخالف باعث شده که من و شما و دیگران نصفه شب توی این سایت باشیم و دست به هر چیزی بزنیم تا لحظه ای لذتی شبیه به چیزی که در ذهن داشتیم و تحقق پیدا نکرده رو تجربه کنیم.

این واقعیته که در هر سنی نیاز جنسی وجود داره و اگر خاستگاه تکاملش رو قبل از دوران بلوغ ببینم نه تنها چندان اشتباه نکردیم بلکه میتونیم از خیلی مسایل اجتماعی پیش گیری کنیم.

عمده مشکلات در نبود مسالی جنسی شکل میگیره و باور کنید بیماری های زیادی از سرخوردی در روابط نشات میگیره.

امیدوارم روزی بشه که اولین تجربهء جنسی و عاطفی یک جوان 14 ساله با کف دستی اتفاق نیفته

البته واضحه که در حضور دین استثمار گر که مثل هشت پا روی زندگی اقتصار روابط اجتماعی تحصیل کار عقاید مردم و هزاران فاکتور دیگه چمبره زده همچین رویایی رو باید به گور برد.

تموم فرمایش یه طرف، این کیری که تو امضا اختتامیه‌ی سخنرانی شد یه طرف!

2 ❤️

2019-07-01 13:25:17 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: DON_BEEN دوست عزیزم اگر اینهمه ناهنجاری در رفتار جنسی و رفتارهای جنسی نا متعارف در دنیامون میبینم باور کنین ریشه در نبود عشق داره

تموم فرمایش یه طرف، این کیری که تو امضا اختتامیه‌ی سخنرانی شد یه طرف!

میخواستم بنویسما دیدم اسکلت جان زحمتشو کشیده. :)))) مشکل اینجاست که توی این مملکت همه بلدن حرفای قشنگ و روش عن فکرانه بزنن ولی حتی خودشونم به حرفایی که میزنن عمل نمیکنن.

4 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom