5 باور غلط در مورد BDSM

بعد از موفقیت بی مثال فیلم fifty shades of grey که باعث ساخت قسمت دوم وز سوم اون شد، همه ما به این فکر فرو رفتیم که واقعا BDSM تو زندگی واقعی چه شکلیه؟ بخاطر همین موضوع تو این مطلب میخوام 5 تا باور غلط که رو این موضوع سایه انداخته رو روشن کنم.

شماره یک: BDSM شامل فعالیت های سادیسمی و مازوخیسمی هست

این اشتباه است. یک مرز مشخص بین BDSM و سادیسم و مازوخیسم وجود دارد. دومی شامل درد و رنج فیزیکی و روحی در شریک است در حالی که BDSM اینطور نیست. امنیت و ایمنی طرفین در BDSM همیشه مهم است تا جایی که حتی طرفین ممکن است قرارداد امضا کنند یا برای هم کلمه امن (safe word) مشخص کنند تا در مواقعی که از خط قرمز عبور کردند به هم اطلاع دهند.

شماره دو: BDSM تجربه ای بین افراد غریبه است

باز هم غلط است. بیشتر افرادی که در جامعه BDSM قرار دارند در روابط طولانی مدتی هستند که سال ها یکدیگر را می شناسند و رابطه آنها ممکن است سال ها نیز ادامه داشته باشد. همه اونها مثل کریستین گری میلیونرهای بیکاری نیستند که وقت زیادی واسه صرف کردن و تفریح داشته باشند اما بخش بزرگی از این افراد تحصیل کرده و دارای طبقه اجتماعی مناسبی هستند.

شماره سه: BDSM یعنی فقط شلاق و زنجیر

واقعا؟ این هم غلط است. اعضای جامعه BDSM معمولا علاقه دارند که چیزهای مختلف رو با هم ترکیب کنند و صرفا تمرکز جنسی خودشون رو روی شلاق و زنجیر و دستبند متمرکز نیم کنند، اگرچه ممکنه خیلی از اونها ابزارهای سکس خودشون رو از نزدیکترین ابزارفروشی محلشون تهیه کنند ( باور غلط دیگه ای که از فیلم های پورن به وجود اومده اینه که این افراد همه جور ابزار کارگاهی رو تو خونه اشون نگه میدارند )

بیشتر خانم هایی که اون بیرون هستند ترجیح میدن با یه روسری ابریشمی دستاشون بسته بشه یا چشماشون رو ببندند تا اینکه تو قل و زنجیر باشن ولی خب هستند کسانی که دوست دارند بازی رو ببرند توی سطح خشن تر و حتی کمی تحریک با الکتریسیته و یا حتی سوراخ کاری با زیورآلات توی بدنشون داشته باشند.

شماره چهار: تو این بازی یا فقط کنترل‌گر هستی یا کنترل شونده

کاملا اشتباهه. هر از گاهی تغییر در نقش تقریبا یکی از انتخاب های اصلی همه اونهایی هست که فکر میکنند واقعا در دو طرف این طیف قرار نمیگرند. به این معنی که اونها با توجه به حس و حال خودشون و شریکشون میتونند هر نقشی رو ایفا کنند. حتی کسانی که تو زندگی همیشه کنترل گر هستند ممکنه که بخوان تو سکس کنترل بشن یا حتی برعکس.
شاید در نظر افراد بی تجربه اینطور به نظر برسه که همه چیز دست فرد کنترل گر هست ولی در واقع شریک کنترل گر معمولا در حال لذت دادن به فرد زیر دست خودش هست تا جایی که گاهی واژه رئیس پایینی به اون داده میشه.

شماره پنج: BDSM یه پدیده جدید و خیلی نادر هست

واقعا شما همچین فکری می کنید؟ BDSM دهه ها وجود داشته، شاید حتی قبل از سال 1900 ولی معروف شدنش به دهه 1940 بر میگرده که مجله های فتیش رونق گرفتند و بین مردم محبوب شدند. شیوع و محبوبیت استفاده از چرم بین افراد گی پس از جنگ جهانی دوم باعث محبوبیت بیشتر BDSM شد. فیلم یک روش خطرناک هم که در مورد زندگی روانکاو معروف یونگ و فروید هست رو دیدید؟

در سال 2017 یه نظر سنجی توسط سایت OKCUPID انجام شد که نشون داد بین 600 هزار پاسخ دهنده در حدود 50 درصد علاقمند به داشتن روابط بانداژ و BDSM هستند. پس تا جایی که من میدونم BDSM نه تنها نادر نیست، بلکه این روزها خیلی هم رونق داره.

منبع: BDSMCAFE

ـــــــــــ

Don't Regret the Past, Just Learn from It

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ζεύς  

• عضو از 1396/6/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 240

BDSM

بسیار جالب و عالی بود (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Niloofaraneh00  

• عضو از 1395/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 256

• 448

مرسی از اطلاع رسانیت
کاش ادمای بیشتری بتونن توی...

مرسی از اطلاع رسانیت کاش ادمای بیشتری بتونن توی بی دی اس ام به سطح حداقل سواد برسن

ـــــــــــ

• 5

• Cnamd  

• عضو از 1397/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 107

(rose) (ok)

(rose) (ok)

ـــــــــــ

• 1

• good_dick32  
  • عضو از 1390/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 7

اگر

اگر سادیسم یا مازوخیسم نیست پس چه عاملی باعث میشه آدم با این شیوه به ارضا برسه

ـــــــــــ

• 2

• BAAHSASS  

• عضو از 1395/2/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 21

دمت گرم

عالی بود ?????????

ـــــــــــ

• 1

• keepgoing  

• عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 45

موفقیت فیلم فیفتی شیدز؟؟؟
تعریفت از موفقت امتیاز...

موفقیت فیلم فیفتی شیدز؟؟؟ تعریفت از موفقت امتیاز زیر پنج از imdb ؟؟؟ حاجی یه چی بگو بگنجه حداقل

ـــــــــــ

• 1

• akir76  

• عضو از 1396/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 17

مطالب خوب بود اما به عنوان کسی که تجربه bdsm داره...

مطالب خوب بود اما به عنوان کسی که تجربه bdsm داره با خیلی از چیزایی که گفتی مخالفم

ـــــــــــ

• 1

• petiteboy  

• عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 1216

ممنون مفید بود

ممنون مفید بود

ـــــــــــ

• 0

• qom-mzm69  

• عضو از 1398/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 3

از قم پایه هستم

از قم اگه خانمی بود که خواست تجربه کنه در خدمتم mzm69@

ـــــــــــ

• 0

• Hooman.Afjeh  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 1447

• 3090

نقل از: akir76

نقل از: akir76 مطالب خوب بود اما به عنوان کسی که تجربه bdsm داره با خیلی از چیزایی که گفتی مخالفم

یه مقدار نظرت رو دیر دیدم، نمیدونم هنوزم میای اینجا یا نه، اما اگر بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

ـــــــــــ

• 0

• chibegamvalla  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 223

اعلام این مدل تو اینجا به این صورته که طرف زیر هر...

اعلام این مدل تو اینجا به این صورته که طرف زیر هر پستی کامنت میکنه : "یه توله بیاد پیوی بینم"و امثالهم اصلا یارو نمیدونه چیه فقط حقارت هاشو با خشونت بی حد تو سکس میخواد جبران کنه بعد هم میگه من گرایشم بی دی اس ام

ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت

• 2

• chibegamvalla  

• عضو از 1396/8/29

• 223

نقل از: keepgoing

نقل از: keepgoing موفقیت فیلم فیفتی شیدز؟؟؟ تعریفت از موفقت امتیاز زیر پنج از imdb ؟؟؟ حاجی یه چی بگو بگنجه حداقل

موضوع فیلم با میزان موفقیت اش همخونی داره

ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت

• 1

• chibegamvalla  

• عضو از 1396/8/29

• 223

نقل از: good_dick32

نقل از: good_dick32 اگر سادیسم یا مازوخیسم نیست پس چه عاملی باعث میشه آدم با این شیوه به ارضا برسه

تحریک .کشف.شناخت.

ـــــــــــ

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 662

• 3057

فیفتی شیدز اصن فیلم بی دی خوبی نبود

فیفتی شیدز اصن فیلم بی دی خوبی نبود

ـــــــــــ

• 0

• پارت  
  • عضو از 1398/11/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

لارس فون تریه

نقل از: Baaran98 فیفتی شیدز اصن فیلم بی دی خوبی نبود

اگه‌میخوای‌ فیلم روانشناسانه خوب بی‌دی اس ام‌ببینی پیشنهاد میکنم فیلم nymphomaniac رو نگاه کنی

ـــــــــــ

• 1

در خصوص فیلم fifty shades of gray از نظر شخص من و...

در خصوص فیلم fifty shades of gray از نظر شخص من و خیلی از دوستان و مقالات مرتبط با فیلم، بشدت BDSM خراب شده با مورد شماره ۱ و ۴ هم بشدت مختلف هستم شما در مورد شماره ۴ کلا گرایشات BDSM را زیر سوال بردین یا بهتر بگم در اون مقاله زیر سوال رفته

ـــــــــــ

ارباب خشن

• 0

• Hooman.Afjeh  

• عضو از 1398/2/26

• 3090

نقل از: Master.darkness

نقل از: Master.darkness در خصوص فیلم fifty shades of gray از نظر شخص من و خیلی از دوستان و مقالات مرتبط با فیلم، بشدت BDSM خراب شده با مورد شماره ۱ و ۴ هم بشدت مختلف هستم شما در مورد شماره ۴ کلا گرایشات BDSM را زیر سوال بردین یا بهتر بگم در اون مقاله زیر سوال رفته

حق برداشت از جملات متن برای شما آزاده، ولی ایگر به قیدهای به کار گرفته شده بیشتر دقت کنید متوجه میشید!

اینکه شما خودتون رو اربابی خشن میدونید (که امیدوارم اینطور باشه و نه صرفا یه عنوان جذاب!) دلیل بر این نیست که برای همه صادق باشه!

اما در مورد فیلم! خب تو این مقاله هم گفته که همه چیز اون فیلم درست نیست، به علاوه اینکه من اصلا نگفتم فیلم درست میگه بلکه گفتم این فیلم جرقه کنجکاوی در مورد BDSM رو در ذهن مخاطبانش ایجاد کرده!

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Hooman.Afjeh

نقل از: Master.darkness در خصوص فیلم fifty shades of gray از نظر شخص من و خیلی از دوستان و مقالات مرتبط با فیلم، بشدت BDSM خراب شده با مورد شماره ۱ و ۴ هم بشدت مختلف هستم شما در مورد شماره ۴ کلا گرایشات BDSM را زیر سوال بردین یا بهتر بگم در اون مقاله زیر سوال رفته
حق برداشت از جملات متن برای شما آزاده، ولی ایگر به قیدهای به کار گرفته شده بیشتر دقت کنید متوجه میشید! اینکه شما خودتون رو اربابی خشن میدونید (که امیدوارم اینطور باشه و نه صرفا یه عنوان جذاب!) دلیل بر این نیست که برای همه صادق باشه! اما در مورد فیلم! خب تو این مقاله هم گفته که همه چیز اون فیلم درست نیست، به علاوه اینکه من اصلا نگفتم فیلم درست میگه بلکه گفتم این فیلم جرقه کنجکاوی در مورد BDSM رو در ذهن مخاطبانش ایجاد کرده!

در این پست در مورد اسم ایدی من بحث نیست در مورد حس من هم بحث نمیکنیم ... اون فیلم کلا BDSM رو زیر سوال میبره

ـــــــــــ

ارباب خشن

• 0

• Hooman.Afjeh  

• عضو از 1398/2/26

• 3090

حق برداشت از جملات متن برای شما آزاده، ولی ایگر به قیدهای به کار گرفته شده بیشتر دقت کنید متوجه میشید! اینکه شما خودتون رو اربابی خشن میدونید (که امیدوارم اینطور باشه و نه صرفا یه عنوان جذاب!) دلیل بر این نیست که برای همه صادق باشه! اما در مورد فیلم! خب تو این مقاله هم گفته که همه چیز اون فیلم درست نیست، به علاوه اینکه من اصلا نگفتم فیلم درست میگه بلکه گفتم این فیلم جرقه کنجکاوی در مورد BDSM رو در ذهن مخاطبانش ایجاد کرده!

در این پست در مورد اسم ایدی من بحث نیست در مورد حس من هم بحث نمیکنیم ... اون فیلم کلا BDSM رو زیر سوال میبره

و این نظر شماست!

ـــــــــــ

• 0

• sasanalavi  

• عضو از 1396/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 375

• 406

انسان سالم

تحت هر شرطی و توضیحی انسانی که از نظر روانی سالم باشد دست به این کارها نمیزند

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «