5 ترفند برای بهبود عملکرد جنسی

1400/09/27

5 ترفند برای بهبود سریع عملکرد جنسی

مسائل مختلفی هستند که میتوانند شما را نسبت به عملکرد جنسی تان مضطرب کنند ولی هیچ وقت به خودتان اجازه ناامید شدن ندهید ، این پنج ترفند ساده میتوانند سریعا عملکرد جنسی شما را تقویت کنند!

1.حواستان به غذایی که قبل از سکس میخورید باشد

حتما غذایی که قبل از سکس میخورید را به دقت تحت نظر داشته باشید چون میتواند به طور جدی به عملکرد جنسی تان آسیب بزند. وقتی شکم تان پر باشد علاوه بر سنگینی و اذیت شدن موقع سکس تمام خون بدن برای هضم غذا به سمت معده حرکت میکند ، این مسئله می تواند توانایی شما برای رسیدن به ارگاسم را کاهش دهد و اینکار را برایتان سخت تر کند. ولی اگر قواعد بازی را بلد باشید میتوانید از غذایی که میخورید به نفع خودتان استفاده کنید. بهترین غذاها برای عملکرد جنسی آنهایی هستند که هضم آسانی دارند و به آرامی بار انرژی شان را آزاد میکنند(مثل کربوهیدرات های مفید مثل میوه و غلات سبوس دار ). شماهایی که طرفدار ورزش هستید حتما مطلع اید که بلغور جو دوسر و میوه بهترین مواد غذایی برای بهبود عملکرد بدن هستند. از طرف دیگر برای هضم مواد غذایی ای که پروتئین و چربی زیادی دارند انرژی زیادی مصرف میشود برای همین باید تعادل را رعایت کنید و حواستان به غذایی که میخورید باشد. زمان بندی هم مسئله ی مهمی است ، با اینکه تا نیم ساعت قبل از سکس خوردن مواد غذایی سبک مشکلی ندارد ولی وعده های غذایی سنگین حداقل باید یک ساعت قبل از سکس خورده شوند. اگر هوس غذا سنگین و پر و پیمون کردید آن را حداقل دو ساعت قبل از اینکه سکس داشته باشید میل کنید.

2.بدن تان را آماده کنید

اگر روز کسل کننده و بی انرژی ای داشتید احتمالا بدن تان هم برای سکس آمادگی نخواهد داشت.بسته به سن ، پارتنر و شدت سکس ، رابطه جنسی میتواند از نظر فیزیکی خیلی چالش بر انگیز باشد. خوب فکر کنید ، آیا بدون گرم کردن حاضرید یک ماراتن 15 کیلومتری را شروع کنید؟(نکته کمکی: نه!) این قضیه برای سکس هم صدق میکند ، به خصوص اگر قرار است سکس طولانی و شدیدی داشته باشید.دفعه بعد قبل از سکس کمی ورزش سبک انجام دهید تا ببینید تغییری را حس میکنید یا نه. نوع فعالیت بدنی که انجام میدهید به علایق خودتان بستگی دارد و میتواند یک پیاده روی تند ، دویدن ملایم ، شنا کردن ، یوگا یا رقص (برای اطلاعات بیشتر توصیه های انجمن قلب آمریکا را مطالعه کنید) باشد. فعالیت بدنی ای که انجام میدهید باید گردش خون تان را بهبود ببخشد و مفاصل تان را گرم کند ، نه اینکه شما را خسته کند و از پا بیندازد.

3.ذهن تان را خالی کنید

اگر به هر دلیلی مضطرب هستید و روز سخت و پر استرسی داشتید شاید تمرکز کردن روی سکس برایتان سخت تر باشد.مجبور کردن خودتان برای آرام شدن و تمرکز هیچ وقت جواب نمی دهد ، به جای اینکار بهتر است با یک تکنیک ساده ذهن تان را از افکار اضافه پاک کنید. در حالت نشسته چشم هایتان را ببندید و خودتان را ریلکس کنید و از شکم نفس بکشید. اول برای چند دقیقه روی مسیر حرکت اکسیژن و هوا در بدن تان تمرکز کنید ، وقتی با ریتم تنفس تان آشنا شدید سعی کنید مدت زمان دم و بازدم تان را یکی کنید. برای حداقل ده بار این چرخه تنفسی را به آرامی انجام دهید و به جای اینکه سعی کنید افکارتان را به زور از ذهن تان بیرون کنید فقط متوجه حضور آنها شوید و دوباره روی نفس کشیدن تان تمرکز کنید. بعد از اینکه چرخه تنفس تان را تمام کردید چشم هایتان را باز کنید و وضعیت فیزیکی و روانی تان را بررسی کنید و اگر لازم بود دوباره این تکنیک تنفسی را تکرار کنید.

4.خودارضایی استراتژیک!

به تاخیر انداختن ارگاسم برای مردان ، به خصوص جوانان معمولا سخت تر از رسیدن به آن است. یک خودارضایی زمان بندی شده ی استراتژیک قبل از سکس میتواند خیلی به حل این مشکل کمک کند. مردان خیلی جوان و کسایی که میل جنسی زیادی دارند میتوانند قبل از رفتن سر قرار یک خودارضایی سریع داشته باشند ولی اکثر مردان به زمان بیشتری بین خودارضایی و خود سکس نیاز دارند تا موقع سکس توانایی رسیدن و حفظ نعوظ و تمرکز جنسی لازم را داشته باشند. خودارضایی کردن 10 ساعت قبل از سکس استراتژی منطقی ای به نظر میرسد. مثلا خودارضایی کردن صبح روزی که بعد از ظهرش با کسی قرار دارید میتواند ایده خوبی باشد. ولی اگر رسیدن به نعوظ برایتان سخت است بهتر است خودارضایی را یک یا دو روز قبل از سکس انجام دهید تا برای تجدید قوا جنسی تان زمان کافی داشته باشید.

5.با کمک اجینگ (Edging) خودتان را برای سکس آماده کنید

اگر رسیدن به ارگاسم برای شما مشکل است می توانید با چند بار انجام اجینگ (edging) خودتان را گرم کنید و انرژی جنسی تان را افزایش دهید. هدف از اینکار پر کردن مخزن انرژی جنسی تان است تا برای رسیدن به ارگاسم آمادگی داشته باشد. به جای یک edging طولانی بهتر است چندین edging کوتاه را چند ساعت قبل از قرارتان انجام دهید. برای اینکار خودتان را به ارگاسم نزدیک کنید ولی درست قبل از اینکه کنترل تان را از دست دهید و به ارگاسم برسید دست از کار بکشید. اگر میل به ارگاسم تان خیلی شدید شد و حس کردید توانایی کنترلش را ندارید پشت سر هم یک دوش سرد و گرم بگیرید. خود دوش گرفتن هم ایده ی بدی برای آمادگی قبل از سکس نیست چون ترکیب دوش سرد و گرم به بهبود گردش خون بدن و افزایش کلی سطح انرژی تان کمک میکند.منبع

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-12-18 05:11:12 +0330 +0330

عالی بود اصلا بهش توجه نکرده بودم 👌 😎

1 ❤️

2021-12-18 11:02:37 +0330 +0330

مفید بود، سپاس 🌹

1 ❤️

2021-12-19 00:00:51 +0330 +0330

اجینگ (Edging) چیه؟ میشه توضیح بدی

0 ❤️

2021-12-19 22:14:02 +0330 +0330

↩ hojabr
خودتون به مرز ارگاسم میرسونید ولی درست قبل انزال دست از تحریک کردن میکشید

2 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «