5کاربر برتر سایت!

1398/01/30

سلام بر شهوانیون عزیز.
خب،همونطور که قول داده بودم تو این تاپیک 5 کاربر برتر سایت مشخص میشه.
نتیجه ارا به شکل زیر میباشد:
در رتبه اول روناک با 33 رای قرار گرفته.
رتبه دوم با 30 رای برای اسکلت حشریه.
رتبه سوم برای سروش و صبا خانوم هستش با 25 رای.
در رتبه چهارم،عزیزان:شاه ایکس،حسین،سارا و شادی با 24 رای قرار گرفتن.
رتبه پنجم هم مشترکا برای فرهاد و مربا هستش با 23 رای.
ممنون از همه عزیزانی که در این نظرسنجی شرکت کردند.
شاید الان همتون بپرسین این نظرسنجی برای چی برگذار شد.اول میخواستم این چند نفر رو به عنوان پلیس شهوانی پیشنهاد بدم به ادمین که شاه ایکس زودتر از من نظرشو بیان کرد.
باشد که رستگار شوند.

1389 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-18 21:16:36 +0430 +0430

کاری با رای گیری و انتخاب کاربر برتر ندارم دوست عزیز چون اینطور رده بندی ها اصلا فاقد ارزش هست به نظرم ولی از همه مهمتر این که ضمن احترام به شما و تصمیمتون باید بگویم تصمیم و هدف بسیار اشتباه و مسخره ای هست! شاید از بین کاربران همین 5 رتبه اصلا باشند که سایه همدیگر رو با تیر میزنند!انتخاب پلیس شهوانی اون هم از بین کاربران نمیتونه تصمیم مناسبی برای همه باشه چون این مسعولیت رو بدیم به کاربران مطرح سایت به احتمال خیلی زیاد اونها با مساعل شخصی که بین خودشون با کاربران دیگه هست کار دست هممون میدن!:)

پس با اجازتون زاررررررررررررررررررررت

2019-04-18 21:22:37 +0430 +0430

مثلا همین خانوم لیدی روناک که نفر برتر اول انتخاب شده کم مساعل حاشیه ای ندارن تا جایی که میدونم و شاهد بودم حالا فرض بکنید ایشون بشن پلیس شهوانی و دارای مسعولیتهایی مثل پاکسازی و تذکر و حذف پست ( همان خرده کاری هایی که ادمین انجام میده و همگی موافقیم کاربرانی معتمد باشند که ما نخوایم مداوم بخاطر مساعل پیش پا افتاده مثل حذف پستهای دارای توهین همش مزاحم ادمین در خصوصی بشیم ) ممکنه هم ایشان بخاطر مساعلی مثل خصومت شخصی نتونن درست داوری و قضاوت کنند و هم این که کاربرانی که با ایشون خصومت شخصی دارن رغبت نداشته باشند برای قضایای اینطوری اصلا بهش پیام بدن

باز هم با اجازتون زارررررررررررررررررررررت

3 ❤️

2019-04-18 21:27:07 +0430 +0430

آخه آدم…عجبا
آخه وجدانا خودت میفهمی چی میگی؟یه نظر سنجی گذاشتی چارنفر آدم که صمیمی هستن تو سایت اومدن همدیگرو لایک کردن بعد این میشه ملاک کاربر برتر؟اونم واسه پلیس شهوانی بودن؟!!!

عزیز من اولا که سایت پلیس نمیخواد اگر میخواست ادمین تو این چن سال میزاشت دوما کسی که بخواد مسعول نظم سایت باشه از بین امین های ادمین انتخاب میشه با توجه به سابقه و شناخت ادمین نه از رو این خاله زنک بازیای دوستانه

2 ❤️

2019-04-18 21:27:46 +0430 +0430

ممنون بابت نظرت.

با اجازه:زززرزززاااااااااااااررررررررتتتتتتت

0 ❤️

2019-04-18 21:29:37 +0430 +0430
نقل از: Dark88 آخه آدم....عجبا آخه وجدانا خودت میفهمی چی میگی؟یه نظر سنجی گذاشتی چارنفر آدم که صمیمی هستن تو سایت اومدن همدیگرو لایک کردن بعد این میشه ملاک کاربر برتر؟اونم واسه پلیس شهوانی بودن؟!!!!!!

عزیز من اولا که سایت پلیس نمیخواد اگر میخواست ادمین تو این چن سال میزاشت دوما کسی که بخواد مسعول نظم سایت باشه از بین امین های ادمین انتخاب میشه با توجه به سابقه و شناخت ادمین نه از رو این خاله زنک بازیای دوستانه

منم دوست دارم.

0 ❤️

2019-04-18 21:31:26 +0430 +0430

ناراحتم نشو فکرم نکنی من یه موقع دشمنی چیزی دارم باهات یا عقده دارم والا حقیقته دیگه یکم آدم بخودش بیاد بد نیس واقع بین باش همیشه اینجا فقط یه سایته واسه اوقات فراقت

0 ❤️

2019-04-18 21:32:21 +0430 +0430

دوستان اگه دقت کنید من نوشتم پیشنهاد.این پیشنهاد میتونه عملی بشه یا نشه،پس زود جوش نیارین.

1 ❤️

2019-04-18 21:32:30 +0430 +0430

من فک میکردم میخواین بهمون جایزه بدین:d

،مرسی درهرصورت
3 ❤️

2019-04-18 21:32:37 +0430 +0430

مگه طرف دیوانه هست بخواد مسئولیت توی این سایت بگیره! یک درصد فکر کنید اگه سایت هک بشه و آی پی مشخص بشه!
ادمین که اونور دنیاست تخمشم نیست شما که اینجایی باید جای همه حبس بکشی

2 ❤️

2019-04-18 21:37:33 +0430 +0430
نقل از: iCLASSi مگه طرف دیوانه هست بخواد مسئولیت توی این سایت بگیره! یک درصد فکر کنید اگه سایت هک بشه و آی پی مشخص بشه! ادمین که اونور دنیاست تخمشم نیست شما که اینجایی باید جای همه حبس بکشی

نه آخه بحث مسعولیت نیس الان ادمین این کاربرارو بخواد ناظم یا پلیس یا هرچیزی بکنه باید قید سایتو بزنه اینجا میشه محل تسویه حساب خصوصی

1 ❤️

2019-04-18 21:45:55 +0430 +0430

بهتون قول میدم یک روزی این تاپیکهای (ترین ) ها واسه ترینهای عزیز دردسر میشه
حذف کنید این تاپیکها رو فقط برید عاقبت سعیــد ملــک پـور مدیر سایت آ و یــــزون رو بخونید تا از این انتخاب شدن ها لذت نبرید.

0 ❤️

2019-04-18 21:46:34 +0430 +0430

گوزوی خوشبخ زیادم بیراه نمیگه. پیشناهاد پلیس شهوانی از بین کاربران خوب سایت جهت رسیدگی به پستای اسپم (در برهه‌ی زمانی که خود ادمین آنلاین نیس) رو چن وخ پیشا خصوصی واسه ادمین مطرح کرده بودم و پاسخش جوری قانع کننده بود که پشمام ریخ:

«یه بازیکن خوب نمی تواند همزمان داور خوبی هم باشد!»

8 ❤️

2019-04-18 21:48:32 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری گوزوی خوشبخ بیراه نمیگه. پیشناهاد پلیس شهوانی از بین کاربران خوب ستین جهت رسیدگی به پستای اسپم (در برهه‌ی زمانی که خود ادمین آنلاین نیس) رو چن وخ پیشا خصوصی واسه ادمین مطرح کرده بودم و پاسخش جوری قانع کننده بود که خودم پشمام ریخ:

####«یه بازیکن خوب نمی تواند همزمان داور خوبی هم باشد!»

احسنت ادمین یعنی این
فکر همه جارو میکنه

1 ❤️

2019-04-18 22:01:46 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

گوزوی خوشبخ زیادم بیراه نمیگه. پیشناهاد پلیس شهوانی از بین کاربران خوب سایت جهت رسیدگی به پستای اسپم (در برهه‌ی زمانی که خود ادمین آنلاین نیس) رو چن وخ پیشا خصوصی واسه ادمین مطرح کرده بودم و پاسخش جوری قانع کننده بود که پشمام ریخ:

اره خب کاملا درسته مثلا یکی مثل خودت توی تاپیکهات انتقاد ساده ازت میکنن زودی عصبی میشی فحاشی میکنی بعد میخوای برای ما نقش پلیس هم بازی کنی؟؟؟ زاررررررررررررررررررت

1 ❤️

2019-04-18 22:03:46 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت
نقل از: اسکلت حشری

اره خب کاملا درسته مثلا یکی مثل خودت توی تاپیکهات انتقاد ساده ازت میکنن زودی عصبی میشی فحاشی میکنی بعد میخوای برای ما نقش پلیس هم بازی کنی؟؟؟ زاررررررررررررررررررت

کص نگو مرتیکه من همیشه انتقادپذیر بودم.
(مث همین الان!)
1 ❤️

2019-04-19 07:43:45 +0430 +0430

یاد زمانی که پلیس مدرسه بودم افتادم،تابلو میگرفتم دستم رو خط عابر ماشینارو الکی نگه میداشتم.

0 ❤️

2019-04-19 07:47:24 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر من مخالف چنین نظری هستم. با کمال احترام باید بگویم پرطرفدار بودن به معنای شایسته بودن نیست. پلیس هم اگر میخواهد انتخاب شود باید مدیر و مقتدر باشد و هر گاه لازم شد روی روابط دوستانه اش هم بتواند پا بگذارد. حال خود به این لیست نگاه کنید و ببینید چند نفر شایستگی این مسئولیت را دارند

با اینکه کسخلی ولی بعضی وقتا نظرای خوبی میدی

0 ❤️

2019-04-19 08:08:14 +0430 +0430

۱،نود درصد مواقع انلاین باشه ۲،با کسی رودرواسی و تعارف نداشته باشه ۳،تو سایت بند رفیق بازی مجازی نباشه ۴،تعصب دینی مذهبی اعتقادی نداشته باشه ۵،بی اعصاب نباشه ۶سابقه درگیری و مشاجره و جر و بحث مجازی با کسی نداشته باشه ۷،عضو گروه یا باند مجازی خاصی نباشه ۸،کارنامه اخلاقی خوبی داشته باشه(سابقه توهین،فوش،تحقیر کردن،و...)نداشته باشه.و خعلی از موارد دیگه.

با توجه به موارد بالا فکر کنم فعلا کسی شایسته قضاوت رو در سایت نداره.

حتی مودب ترین و با شخصیت ترین کاربرا امثال همین اقای استیو جابز و ایول،جمشید سون. و و و و و.....بیشتر ویژگی های بالا رو ندارن.

2 ❤️

2019-04-19 08:09:16 +0430 +0430
نقل از: erny19qwerty
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار یاد زمانی که پلیس مدرسه بودم افتادم،تابلو میگرفتم دستم رو خط عابر ماشینارو الکی نگه میداشتم.

چرا؟
:)

مریض بودم،کرم داشتم.

1 ❤️

2019-04-19 09:08:37 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

۱،نود درصد مواقع انلاین باشه ۲،با کسی رودرواسی و تعارف نداشته باشه ۳،تو سایت بند رفیق بازی مجازی نباشه ۴،تعصب دینی مذهبی اعتقادی نداشته باشه ۵،بی اعصاب نباشه ۶سابقه درگیری و مشاجره و جر و بحث مجازی با کسی نداشته باشه ۷،عضو گروه یا باند مجازی خاصی نباشه ۸،کارنامه اخلاقی خوبی داشته باشه(سابقه توهین،فوش،تحقیر کردن،و...)نداشته باشه.و خعلی از موارد دیگه.

با توجه به موارد بالا فکر کنم فعلا کسی شایسته قضاوت رو در سایت نداره.

حتی مودب ترین و با شخصیت ترین کاربرا امثال همین اقای استیو جابز و ایول،جمشید سون. و و و و و.....بیشتر ویژگی های بالا رو ندارن.

تناقض در نظرت وجود دارد. زیرا کسی که تعارف ندارد طبیعتا برخی ها از حرف هایش خوششان نخواهد آمد و به درگیری با او خواهند پرداخت. در ضمن مودب بودن با رو در وایسی داشتن متفاوت است. شرط اصلی پلیس شدن مدیریت ، اقتدار و عدالت است که من به جز خودم و دو کاربر دیگر در هیچکسی چنین ویژگی هایی نمیبینم. تعارف که نداریم. هشتگ من عیسا هستم

عیسی جان دادا کمتر کص بگو،حالا تو مفهوم کلی حرفای منو ول کردی،نشستی ویراستاری کردی نوشته های منو کلاس ادبیات دوره متوسطه گذاشتی، ?

وارد جزئیات و حاشیه نشو اصل مطلب رو بگیر.

تو اگه پلیس بشی من اولین نفر دیلت اکانت میزنم ?

1 ❤️

2019-04-24 09:46:13 +0430 +0430

مثلا همین خانوم لیدی روناک که نفر برتر اول انتخاب شده کم مساعل حاشیه ای ندارن تا جایی که میدونم و شاهد بودم حالا فرض بکنید ایشون بشن پلیس شهوانی و دارای مسعولیتهایی مثل پاکسازی و تذکر و حذف پست ( همان خرده کاری هایی که ادمین انجام میده و همگی موافقیم کاربرانی معتمد باشند که ما نخوایم مداوم بخاطر مساعل پیش پا افتاده مثل حذف پستهای دارای توهین همش مزاحم ادمین در خصوصی بشیم ) ممکنه هم ایشان بخاطر مساعلی مثل خصومت شخصی نتونن درست داوری و قضاوت کنند و هم این که کاربرانی که با ایشون خصومت شخصی دارن رغبت نداشته باشند برای قضایای اینطوری اصلا بهش پیام بدن

حالا کی خواست بشه پلیس شهوانی حوصله داریا تو هم :/

1 ❤️

2019-04-24 09:51:36 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak

کی هست که نخواد اختیارات ویژه نسبت به باقی کاربران داشته باشه؟ شکسته نفسی میفرمایید بانو

زاررررررررررررررررررررت

1 ❤️

2019-04-24 10:00:31 +0430 +0430

شرمنده از جونم سیر نشدم ?
زاااااااررت

1 ❤️

2019-04-24 10:02:53 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر
نقل از: Lady_Ronaak

کی هست که نخواد اختیارات ویژه نسبت به باقی کاربران داشته باشه؟ شکسته نفسی میفرمایید بانو

زاررررررررررررررررررررت

خودتم گزینه ی بدی نیستیا. فقط زیاد میگوزی

هیچ کی به مهربونی من در سایت پیدا نمیکنی من اگر میشدم شهوانی زارررررررررررررت… یعنی شهوانی بهشت میشد

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «