داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

6 فانتزی جنسی رایج و معناشون

1396/01/20فانتزی های جنسی همواره همراهتون هستن، ذهنتون رو به بازی میگیرن، ناخوداگاهتون رو غرق در خود می کنند، بسان فیلم هایی کوتاه و بلند از جلوی چشمانتون میگذرن و شهوت رو به غلیان می اندازن. این فانتزی های هستند که شما رو از هر آن بندی چون شغل، خانواده، تحصیل، مذهب و یا حکومت می رهانند و حتی گاهی همین فانتزی ها به تنها بال پرواز شما بدل می شوند.
اما نقطه ی پایان فانتزی و شروع واقعیت کجاست؟ فیلسوف انگلیسی، جان ریچر، میگه: “فانتزی، بر دو-سوم هستی حکمرانی میکنه؛ یعنی گذشته و آینده. در حالیکه واقعیت تنها محدود به زمان حال میشود.”
فانتزی که همانند نمایشی اصیل در ذهن انسانه، بخش اعظمی از ضمیر خودآگاه انسان را شامل میشه.
خاطره بسان پرده ای که ذهن را در بر گرفته، خود نوعی فانتزی با نگاهی به گذشته است. امید، توقع، ترس و بلند پروازی هم نوعی فانتزی با نگاهی به آینده هستند. بطور کلی، تمایلات جنسی ما لبالب از فانتزی های مربوط به گذشته و آینده است (خواه فانتزی هایی نزدیک به واقعیت و خواه فانتزی های دیوانه وار که محاله عملی شن و حتی در غیر اینصورت هم خودمون اشتیاقی به عملی شدنشون نداریم) که ما رو می شورانند و دنباله ای بر مجمع الاضداد دنیای پیرامونمان میشن.
یک فانتزی جنسی علیرغم اینکه میتونه داستانی پیچیده و طولانی یا یک جرقه ی سریع و ناگهانی ذهنی و یا حتی چیزی بین این دو باشه، تمایلات جنسی ما رو به طغیان وامیداره. شاید حتی بشه گفت که فانتزی محبوب هر کسی، جی-اسپات مغز اون شخصه!
کارشناسان معتقدند که فانتزی های جنسی مهم، قدرتمند و گیرا هستن. ولی با این وجود رایی قطعی در مورد شدت و مقدارش صادر نمیکنن؛ چراکه در ازای هر تحقیقاتی که یک فانتزی مشترک بین مردان و یا زنان را به بررسی نشسته اند و به نتیجه ی خاصی رسیدن، تحقیقاتی با همون کیفیت و شرایط وجود داره که ماحصلش کاملا در تضاد با اونچه است که از تحقیقات قبلی بدست اومده. بطوریکه حتی اگه زیادی پیگیر باشین، ممکنه به تحقیقاتی جهت اثبات نظریه ای درباره ی فانتزی های جنسی بربخورین و کمی بعد به تحقیقاتی دست پیدا کنید که خلاف این مدعا رو ثابت میکنه! البته ممکنه که علتش وجود جنبه های مختلف سنجش فانتزی ها با استفاده از سوالات باشه. ضمن اینکه دادن پاسخی غلط به سوال ها چندان هم دور از انتظار نیست. مخصوصا که این سوالات در مورد عمیق ترین، تیره و تار ترین، خجالت آورترین و شخصی ترین فانتزی های هر شخصی باشه. بنابرین من هم قصد ندارم که به هر نوع تحقیقاتی جهت به کرسی نشوندن ادعاهام متوسل بشم و به جاش از مشاهدات و تجربیات شخصی و حرفه ای خودم که در صحتشون شکی ندارم یاری میگیرم.
حالا اجازه بدین که قبل شروع به بررسی منشا فانتزی های شما و نظرم در مورد بازگو کردنشون برای باقی افراد، به چند نمونه از رایج ترین انواع فانتزی ها در بین اشخاص بپردازیم.

5176 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-04-09 16:24:57 +0430 +0430

**1.معشوقی بی نقص
**
محبوب ترین فانتزی بین زنا و مردا شامل تصویری از یک پاتنر جذاب، شهوانی و پر انرژی هستش که مطیع اوامر اونها باشه و سلطه ای مطلقه بهش داشته باشن. معشوق بی نقص شما هم میتونه هر کسی اعم از اطرافیانتون، کسی که در حال حاضر باهاش هستید، کسی که تو کلاس و یا سرکار دیدین ولی تا به امروز یک کلمه هم باهاش حرف نزدین، یک سلبریتی و یا شخصی مشهور و یا حتی غریبه ای باشه که دقیقه ای چند تو موقعیتی مثل سوار شدن به آسانسور کنار هم بودین. شخصی که در هر کدوم از حالات مختلف دیدین میتونه همونی باشه که دنبالشین. منتهی به شرط اینکه بتونین با هم باشین؛ چراکه ممکنه حتی این فانتزی شما مربوط به یکجور تابو مثل ارتباط با محارم، اقوام دوستان، دوستان خانوادگی و یا کسی باشه که محاله خونوادتون بپذیرنش. مخلص کلام اینکه میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا وجود دارن که میتونن همونی باشن که دنبالشین ولی طبق قانونی نانوشته، دستیابی به اون شخص یا حداقل فانتزی هایی که تمایل به عملی کردنش در کنار اون دارین، بسیار سخت و مشقت باره.
به یقین میتونم بگم که حتی زنان کاملا سنتی که عشق و عاشقی رو به سکس ترجیح میدن هم در مورد معشوقی بی نقص خیال پردازی میکنن. هرچند شاید یک سناریوی واقعی از بوسه هم فراتر نره ولی فانتزی هاشون میتونه دربرگیرنده ی سکسی کامل در انواع پوزیشن ها و عمیق ترین ارگاسم ها باشه! این مسئله قابل تعمیم به کارهایی مثل سکس دهانی و یا مقعدی که خیلیا میلی به انجامش ندارند هم هست. علاوه بر این اعمال اصلی سکس، انواع مختلف دیگه ای هم وجود دارند که ممکنه در موردشون خیال پردازی کنید. مخصوصا اگه اینا همون چیزایی باشن که از انجامش منع شده باشین؛ چراکه معشوق بی نقص فانتزی هاتون، با آغوش باز پذیرای هر اون چیزیه که به مخیلتون خطور میکنه.
یکی از انواع محبوب معشوق بی نقص همونیه که من با عنوان"یک شب رویایی: سکس با یک غریبه" ازش یاد میکنم. البته این دقیقا همون چیزی نیست که بتونم برای زندگی واقعی بهتون پیشنهاد کنم. البته مگر اینکه حاضر باشین سرتاپاتون رو لاتکس (لباس لاستیکی) بگیرین و تبدیل به شوالیه ای قرن بیست و یکمی بشین! ولی خب خیال پردازی درباره ی سکس با یک غریبه ی حشری و جذاب میتونه بی نهایت تحریک کننده و محبوب خیلی از زنا و مردا باشه. البته یکی از دلایلی که این قبیل اشخاص میتونن همون معشوق بی نقص شما باشن، به این خاطره که هیچ شناختی ازشون ندارین تا بتونین خلاف این مدعا رو ثابت کنید!
خیال پردازی درباره پارتنر فعلی زندگیتون که شاید کاملا بی نقص هم نباشه، میتونه یکی از روش های به تماشا نشستن نمایشی شهوانی در اعماق پنهانی ذهن هر کدومتون باشه. ولی به دلیل تفاوت موجود بین فانتزی و واقعیت، ممکنه که در مورد تجربه ی انواع مختلفی از سکس در کنار پارتنرتون مثل حشری و وحشی تر بودنش، دیده شدن سکستون توسط دیگران، تماشای سکس پارتنرتون با یه غریبه و یا حتی سکسی سه یا چند نفره خیال پردازی کنید. البته همین مثال ها ما رو با خود به یکی دیگه از انواع محبوب فانتزی ها میبرن…

0 ❤️

2017-04-09 16:26:02 +0430 +0430

**2. دو یا چند معشوق بی نقص!
**

لذت و هیجانی دوبرابر رو تجربه کنید؛ چراکه دو نفر بهتر از یک نفره! سکس سه نفره یکی دیگه از انواع رایج فانتزی های جنسیه. البته اغلب افراد اون رو نوعی فانتزی مردونه میدونن که الحق هم یکی از آرزوهای همیشگی هر مردیه؛ چراکه تصور سکس با دو زن در آن واحد، تداعی گر حس یک حرمسراست و کیه که از حرمسرا بدش بیاد؟ البته بعنوان یک خانوم اعتراف میکنم که همچین رابطه ای برای ما هم قابل قبول تر شده و از خیال پردازی سکس با دو مرد و یا یک زن و مرد لذت میبریم.
به یقین میشه گفت که ترجیح اکثر آقایون سکس با دو زن در آن واحده که البته بدشونم نمیاد که یکی از این دونفر همسر و یا دوست دخترشون باشه؛ چراکه در این نوع از سکس، علاوه بر تماشای زنده ی یک لز فوق العاده و کشف رازهای اون، اعتماد به نفس شدیدی هم بهشون دست میده. البته منظور من از لزبین ها، فمینیست های مرد ستیز نیست. بلکه مرادم اون دسته ایه که کشته مرده ی کیرتونن!
روز به روز بر تعداد مردایی که فانتزی هایی از نوع سکس سه نفره با حضور یک زن و مرد دیگه دارن هم افزوده میشه. البته سطح تصور این افراد هم از تنها یک رابطه با توجه 100 درصد به تک زن موجود فراتر رفته و کم نیستند آقایونی که بدشون نمیاد که در حضور یک زن با هم دیگه حال کنن و یک پورن گی زنده رو به نمایش بذارن. البته این بین افرادی هم هستند که دوست دارن سکس پاتنرشون با یه مرد دیگه رو ببینن و به اصطلاح فانتزی بی غیرتی (cuckold) دارن. البته شاید بد نباشه شما هم نیم نگاهی به این مسئله داشته باشین؛ چراکه میتونم بهتون اطمینان بدم علیرغم احساس خطر و حسادتی که بهتون دست میده، لذت وافری خواهید برد و آبتون با فشار بیشتری فوران خواهد کرد.
سکس سه نفره میتونه به بخشی مهیج از زندگیتون تبدیل بشه. مخصوصا که اگه یکی از اون نفرات عشق واقعیتون باشه. به همین دلیل هم کم نیستند افرادی که سعی بر تحقق بخشیدن به این فانتزی و خیال دارن. البته لازم به ذکره که ماحصل پیاده کردن این نوع از رابطه در زندگی واقعیتون متغیره و میتونه نتیجه ای از جنس تجربه ای فوق العاده که به زندگی مشترکتون جنب و جوش و حرارت میبخشه داشته باشه و یا اینکه مثل یک خوره به جون زندگیتون بیفته و اون رو از هم بپاشونه. ضمنا به یاد داشته باشید حسی که از خیال پردازی در مورد یک فانتزی به شما، پارتنرتون و یا نفر سوم دست میده، متفاوت با اونچیزی خواهد بود که در واقعیت اتفاق میفته.
سکس سه نفره میتونه یک عیش تمام عیار باشه و یکی از بهترین راه های جلوگیری از سوق پیدا کردن تک همسری به دو یا چند همسری، داشتن همین رابطه با هر تعداد پارتنریه که دلتون میخواد. پس خوش باشید.

0 ❤️

2017-04-09 16:28:16 +0430 +0430

**3.فانتزی دوجنسگرایی
**

بعضی از افراد حین خیال بافی در مورد سکس سه نفره، به رابطه ای صمیمی تر هم فکر میکنن. حتی بعضیا حضور نفر سوم رو تنها به عنوان یک راهنما یا حاکم و برای دادن دستورهایی جهت انجام اون دو فرد همجنس دوست دارند و لاغیر. شایدم این بین افرادی پیدا شن که یک دگرباش یا شیمیل رو به بقیه ترجیح بدن.

البته فانتزیهای فوق الذکر نمیتونه بر همجنسگرا بودنتون دلالت کنه؛ چراکه برای افرادی با چنین امیالی، اصطلاح دوجنسگرا (biosexual) مناسب تره و معتقدم که اکثر آدمای روی کره ی زمین، حداقل برای یک بار هم که شده بهش فکر کردن. پس خیالتون راحت باشه و مطمئن باشید که تمایلی از جنسِ تنوع جهت داشتن رابطه با همجنستون نمیتونه دلیل بر همجنسگرا بودنتون باشه. البته سکس با یک همجنس برای افرادی که پیرو عرف هستند سخت تره؛ چراکه برقراری این نوع از رابطه رو نوعی تابو و هنجار شکنی اجتماعی به حساب میارن.

البته شاید براتون جالب باشه که بدونین این نوع از روابط برای خانم ها ،علیرغم اونچه که در فیلم های سکسی به تصویر کشیده میشه، بیشتر تابو به شمار میاد مگر اینکه مسئله دربرگیرنده ی نوعی احساس از نوع عشق و یا اقلا علاقه ی هرچند کم قلبی، مثل اونچه که در فیلم ها و رمان های عاشقانه شاهدش هستیم، باشه. هرچند که به نظر میرسه زنان و دختران امروزی نسبت به این مسئله در مقایسه با اقایون حساسیت کمتری نشون میدن که البته دلایل اجتماعی ، فرهنگی و فیزیکی خاص خودش رو هم داره؛ چراکه اکثر زن ها بر این مسئله واقفن که مردا از حضور دو زن در رابطه لذت بیشتری میبرن درحالیکه هنوز هم حتی تصور سکس با دو مرد برای اکثرشون پذیرفتنی نیست و خلاف این مسئله به ندرت اتفاق میفته. البته لازم به ذکره که جامعه ی امروز ما بیشتر از اونکه همجنسگرا ستیز باشه، گِی ستیزه! چراکه دخول در بین مردای همجنسگرا بیشتر از زن های همجنسگرا اتفاق میفته و بالطبع سلامتیشون بیشتر در معرض خطره. در جهت اثبات این مدعا هم باید بگم که یک زن موقع فکر کردن به سکس با یک همجنسش بیشتر به چیزهایی مثل سینه، کپل، مو، لب ها، کلیتوریس، پوست صاف و نرم، چشمان اغواگر و امثالهم فکر میکنه. درحالیکه مردا موقع فکر کردن به همجنسشون تنها به یک چیز فکر میکنن؛ کیر! و معمولا هم ترجیح میدن که حتی الامکان بزرگتر باشه! بنابرین معتقدم که اصطلاح “حسادت کیری” فروید کاملا اشتباهه؛ چراکه این حس بیشتر در بین مردا وجود داره تا زن ها. مگر اینکه فروید خواسته باشه بر خواسته ی قلبی خودش سرپوش بذاره! حتی شاید مردای همجنسگرا ستیز هم در اعماق قلبشون تمایلی هرچند کم به همجنس خودشون داشته باشن. ولی خب سوالی پیش میاد اینه که پس چرا مرد دگرجنسگرایی مثل این شخص از همجنسگرایی ترس داره؟ تنها به این دلیل که همجنسگرایی از دید اون اینگونه معنا میشه: “یه مرد قوی هیکل کیر کلفت حکم فاعل رو داره و با تمام توان توی کون و دهنش تلنبه میزنه و اون هم لذت میبره یا که اقلا از تصور همچین چیزی دلخوشه.” (باز هم تاکید میکنم که چنین میلی در یک فرد دگرجنسگرا همچنان همجنسگرایی تلقی نمیشه.) بنا به تحقیقات “مسترز” (Masters) و “جانسون” (Johnson)، میل ارتباط با همجنس در دگرجنسگرایان از کنجکاوی و نیاز به تنوع اون ها نشات میگیره و اکثر اون ها هم علاقه ای به عملی کردن این فانتزی در دنیای واقعیشون ندارن و از انجام اون تنها درتصوراتشون لذت میبرن. “نورمن میلر” (Norman Mailer) پا رو از این هم فراتر گذاشته و در جایی مدعی شده: “تنها دگرجنسگرایی که میلی به همجنسگرایی نداره، یک شخص مرده است!” البته بهتره که در جهت تکمیل قولش عبارات “هرچند اندک و یا حداقل گاهی اوقات” رو هم اضافه کنیم.
جامعه ی ما دوست داره هراونچه که در دنیاست رو به دو دسته ی سیاه یا سفید، خوب یا بد، مرد یا زن و دگرجنسگرا و همجنسگرا تقسیم بندی کنه. درحالیکه تصورات جنسی انسان ها بیشتر متمایل به دو جنسگرایی و یا حتی همه جنس گرایی است! زمانیکه “اندا سنت وینسنت میلی” (Edna St. Vincent Millay) به علت سر درد مزمن خود به دکتر مراجعه کرد با جوابی غیر منتظره مواجه شد.

  • سردرد شما به دلیل کشش ناخوداگاه به همجنستونه.

  • منظورتون اینه که من در اصل یک همجنسگرا هستم؟! البته راستش واقعا هم هستم ولی در کنارش به غیرهمجنس خودم هم علاقه دارم. اما این چه ربطی به سردردم داره؟

  • متیو واسار (Vatthew Vassar)، شاعر امریکایی برنده ی جایزه ی جهانی پولیتزر، میگه که شمع من از دو طرف میسوزه و این همون ربطش به سردرد شماست.

نه مردها مریخی هستند و نه زن ها ونوسی! همه ی ما زاده ی سیاره ی زیبا، وحشی و سکسیِ زمین هستیم و وجه اشتراکمون بسا بیشتر از وجه تمایزمونه. دکتر آلفرد کینسی (Dr. Alfred Kinsey) من جمله ی اولین کسانی بود که ابراز کرد همه ی انسان ها دو جنسگرا با میلی مطلق به همجنسگرایی در یک طرف و با میلی مطلق به دگرجنسگرایی در طرف دیگر هستند و تنها بعضی از ما گرایش بیشتری به یک سمت دارن. بنابرین همه ما دوجنسگرا هستیم و تنها تفاوتمون در شدتشه. البته این بدان معنا نیست که همه ی ما هردو جنس رو به یک اندازه دوست داریم؛ بلکه منظورم این بود که اکثر ما در زمان و مکان مناسب و در حضور شخصی خاص (معشوق بی نقص) به همجنس خودمون کشش پیدا میکنیم و فانتزی های ذهنیمون هم گواهی بر این مدعاست.

0 ❤️

2017-04-09 16:29:50 +0430 +0430

**4.قدرت و عجز
**
قدرت و عجز یا تسلط و سلطه پذیری که از فانتزی های خیلی از زنان و مردانه ریشه در تاریخ بشریت داره و حتی به مدت ها قبل از پدید اومدن انسان کنونی و به زمان اجداد شامپانزه و بابونمون برمیگرده. این فانتزی های میتونن ترسناک، عجیب، رمانتیک و خطرناک باشن. فانتزی های شامل سادومازوخیسم (سادیسم+مازوخیسم) یا همون کسب لذت جنسی از طریق آزار رساندن به خود یا دیگری (S/M)، بانداژ یا بستن دست و پا با طناب و تنبیه (B/D)، تصور آدم ربایی و تجاوز، اسپنک کردن، شلاق زدن، غلغلک دادن، شکنجه کردن، فتیش و امثالهم از این دست هستند. در فانتزی های D/S (مخفف sadomasochism و discipline = سادومازوخیسم و تنبیه) بد بودن یک قاعده است و شیطنت و انجام کارهای زننده هیچ اشکالی نداره؛ چراکه این به خودی خود قادره هر کسی رو تحریک کنه و به همین دلیل درک علاقه ی انسان ها به تسلط بر یکدیگه کار سختی نیست؛ هر قدرتی حمله ای رو به دنبال داره. مخصوصا که این یک حمله ی سکسی در فانتزی های هرکسی باشه؛ چراکه قادرید بی هیچ عواقبی، هر بلایی سر طرف مقابل بیارید و چی بهتر از این؟

معمولا اکثر کسایی که ورزش و کسب قدرت فیزیکی رو در برنامه های روزمره ی خودشون قرار میدن، وارد سیاست میشن و یا به ارتش یا پلیس می پیوندند. باقی این قبیل افراد هم قدرت خود رو در خیال پردازی های سکسی خودشون به کار می گیرن. البته لازم به ذکره که میل به سلطه گری بیشتر در فانتزی های مردانه رخ می نمایاند که بخش اعظمشون رو هم جوونایی تشکیل میدن که به دلیل ضعف بدنی، قادر به آزاد کردن انرژی نشات گرفته از ترشح تسترون نیستن. درحالیکه خانم ها علاقه ی بیشتری به سلطه پذیری نشون میدن ولی این بین زنایی هم وجود دارن که از فانتزی های مثل شلاق زدن، کیر داشتن و یا استفاده از هر وسیله ای مثل دیلدو که بتونه نقش اون رو ایفا کنه لذت میبرن.
خب با این تفاصیل و میل هر فرد به تسلط به دیگری، چطور میشه کسی رو پیدا کرد که راضی به سلطه پذیری یا به قولی بردگی باشه؟ در جواب و به عنوان یک سکس تراپیست باید بگم که اکثر مراجعین من فارغ از زن و مرد، افرادی هستند که میل به سلطه پذیری دارند تا تسلط! البته این تنها یک روی سکه است؛ چراکه جلسات خصوصی سکس تراپی گرونه و بنابرین تنها کسانی به امثال من مراجعه میکنن که از اشتیاق شدیدشون به سلطه پذیری به تنگ اومدن. البته نباید از یاد برد که طبیعت بر پایه ی تعادل شکل گرفته و به همین دلیل هم به تعداد کسانی که میل به سلطه پذیری و یا به اصطلاح بردگی دارن، افرادی وجود دارند که بر اون ها مسلط بشن و بتونن نیاز های جنسی و روانی اونها رو تامین کنن. البته تا زمانی که جامعه از ما انتظار همرنگ شدن و دنباله روی داره، تمایلاتی از این دست (علی الخصوص اونچه که به سلطه پذیری مربوط میشه) به صورت یک فانتزی باقی میمونن.

دلیل منطقی دیگه ای هم برای این میل به سلطه پذیری وجود داره: گناه؛ چراکه یک سلطه پذیری اجباری مثل تجاوز، امکان رخ دادن هرنوع عمل جنسی بی اونکه کوچکترین تقصیری متوجه شما باشه رو میده. البته همچین مسئله ای بیشتر در فانتزی ها اتفاق میفته وگرنه هیچکس دوست نداره که در دنیای واقعی مورد تجاوز قرار بگیره. ولی با این وجود فانتزی مورد تجاوز قرار گرفتن، همچنان محبوبه. مخصوصا که معمولا متجاوزین، افرادی فوق العاده جذاب و سکسی تصور میشن که در اصل نشات گرفته از میل درونی افراد به همون معشوق کاملیه که شک ندارند از سکس با اون در دنیای واقعی هم لذت کافی میبرند. منتهی با اضافه کردن فانتزی تجاوز به خیال پردازی هاشون، لذت سلطه پذیری و بی گناهی هم با این میل عجین میشه که در نتیجه ی اون لذتی دوچنان خواهند برد. البته این ذهن خلاق شماست که متجاوز و کیفیت تجاوز رو تعیین میکنه و در نتیجه ی اون به هیچ عنوان احساس نا امنی نمی کنید و به همین دلیلم هست که فانتزی تجاوز در بین دختران و پسران به اطلاح بچه مثبت، رواج بیشتری داره. ضمنا سوای اینکه هرکدوم از کارهای مربوط به این امر اعم از تجاوز، بستن دست و پا، بردگی، غلغلک، اسپنک، شلاق و یا در کل سلطه پذیری، اونچه که اتفاق میفته در اصل خواسته ی قلبی شماست، در عین اینکه هیچگونه اتهامی متوجه شما نخواهد بود؛ چراکه یک فوت فتیش “مجبور” به پرستش پاها و یک مازوخیست، “مجبور” به تحمل درد گیره ها در نوک سینه ها و لب هاست. البته فانتزی سلطه پذیری میتونه دربرگیرنده ی سناریوهای مختلفی اعم از ارباب/برده، الهه/بنده، متجاوز/قربانی، رئیس/مرئوس، معلم/دانش آموز، والدین/فرزند، دکتر/بیمار، زندانبان/ زندانی و خیلی های دیگه باشه.

تمایل به سلطه پذیری در هردو جنس زن و مرد به یک اندازه وجود داره ولی با این حال چنین مسئله ای به طور محض، عرفا بیشتر مختص خانماست درحالیکه آقایون ترجیح میدن که سلطه پذیری رو با یک نوع تحقیر عجین کنند اونهم بدین صورت که لباس هایی عصر حجری و برده وار بپوشن و یا اینکه زن پوش شده و در عین به تن داشتن لباس هایی جنده وار، به اسمی زنونه خونده بشن. البته از یاد نبرید که بعضی از افراد فانتزی های ترنسی دارن که متفاوت با سلطه پذیریه؛ چراکه اونها معتقدن در جسمی اشتباهی متولد شدن و به همین دلیل هم فانتزی هاشون مربوط به تبدیل شدن به جنس مخالف بوسیله ی جراحی و تغییر سبک زندگیشونه. ولی خب این مسئله در مورد آقایون تا حدودی نادره و علاقه به زنونه پوشی اکثرشون نشات گرفته از میل به سلطه پذیریه.
بدین ترتیب با برخی از فانتزی های مربوط به سلطه پذیری آشنا شدید که البته همه ی اونچه که وجود داره نبود و من میتونم تا آخر عمر براتون از انواع مختلف فانتزی های سلطه پذیری حرف بزنم بی اونکه جمله ای تکراری گفته باشم. پس این بخش رو با سخنی از بزرگان تائو به پایان میرسونم:
“تسلیم شدن عین قدرت است.”

0 ❤️

2017-04-09 16:30:38 +0430 +0430

**5.دید زدن و دیده شدن
**
یکی دیگه از انواع رایج فانتزی های جنسی، میل به دید زدن و دیده شدنه. البته این میل تنها به تصویر خلاصه نمیشه و گوش دادن رو هم دربرمیگیره که میتونه به صورت فال گوش وایستادن برای شنیدن حرفای سکسی دو نفر و یا ابراز رازهای سکسی خودتون به دیگران باشه. با این وجود فانتزی دید زدن و دیده شدن بیشتر حول محور اونچه که از معنای اصطلاحش دریافته میشه میچرخه و به نگاه هایی شهوانی به تن و بدن دیگران و یا بالعکسش ارتباط داره.

کل صنعت پورن بر پایه ی همین میل اکثر افراد به مشاهده و فضولی کردن در روابط جنسی دیگران و کسب لذت از اون بنا شده. هرچند این یک روی سکه است و روی دیگه اش مربوط به خود پورن استار هایی با میل به دیده شدن میشه. البته این یک حرفه است و ورود به اون هم کار ساده ای نیست ولی اقلا تصور و خیال پردازی در مورد بدن نمایی و دیده شدن در مقابل چشمان هزاران نفر و اونهم در ممنوعه ترین مکان ها کاریه که برای هرکسی ممکنه و هیچ زحمتی هم نداره. مرلین مونرو هم در این رابطه از میلش به لخت شدن و بدن نمایی در کلیسا و در مقابل چشمان هزاران نفری که اندام برهنه اش رو پرستش خواهند کرد سخن به میان آورده است.

با وجود خیل عظیمی از فیلم های پورن، سایت های سکسی و یا حتی کاربرانی که محتواهایی از این دست رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک میذارن، فانتزی دید زدن و دیده شدن از انحصار ذهن خارج شده و راه واقعیت رو در پیش گرفته و امروزه در برزخی میان این دو واقع شده است. مخصوصا که دیگه به اشتراک گذاشتن پورن های شخصی در دنیای مجازی به امری متداول بدل شده و میلیون ها فایل چندرسانه ای مربوط به اون به طور روزانه انتشار یافته و بازنشر میشه. در جوامع امروزی هم، دید زدن بیشتر امری مردونه و دیده شدن و عرضه ی خود امری زنونه تلقی میشه و همین مهم ترین دلیل وجود این همه استریپ کلاب با نمایش هایی توسط زنان برهنه برای مردان حشری و یا هزاران نشریه ی سکسی با تصاویری عریان از زنانی ماهرو برای به وجد آوردن مرد هاست.

ممکنه که هرکدوم از شما در صورت تمایل برای به اشتراک گذاشتن پورن های شخصیتون در فضای مجازی، این کار رو انجام بدین. ولی امروزه زنانی وجود دارند که ترجیح میدن این کار رو در قبال دریافت مبالغی خاص انجام بدن و به نوعی علاوه بر لذتی که از طریق ارضای تمایل به دیده شدن کسب میکنند، پولی رو هم به دست آورده باشند. این مسئله تنها به فضای مجازی محدود نمیشه و دارای انواع مختلفی مثل استریپ تیز، فتیش، میسترس و خیلی چیزهای دیگه میشه. البته این بدان معنی نیست که همه ی افرادی که به انجام این قبیل کارها مشغولند از انجامش لذت میبرند؛ چراکه این مسئله بیشتر از هرچیزی به روحیات هر شخص بستگی داره و بنابرین تعمیم دادنش به تمامی این قبیل افراد درست نیست. ولی در هر صورت تمامی مردانی که به اونچه در نمایش های سکسی رخ میده علاقه مندند، یا توان مالی کافی برای پرداخت هزینه برای اونچه رو که به دنبالشن دارن و یا اینکه اون توان رو ندارند ولی مجبور به صرف اون هزینه هستند تا بتونن به اونچه که نیاز دارند دست پیدا کنن.

ممکنه بعضی ها بگن که سناریوی پرداخت مبلغی برای تماشای بدن نمائیه یک زن یکی از روابط معمول و کاملا عادی بین زن و مرده. ولی خب به نظرتون این مسئله چقدر میتونه صحت داشته باشه؟! در طبیعت، عرض اندام و بدن نمایی بیشتر مربوط به جنس نر اون گونه میشه و بعنوان مثال یک خروس برای جذب مرغ ها از سینه ی فراخ و دم زیبای خودش بهره میگیره. درحالیکه که بدن نمایی مردان در دنیای امروزی جایی نداره و اکثر مردانی که به این کار علاقه مند هستند، اون رو بیشتر به شکل یک فانتزی می بینند تا اونچه که واقعا شدنی باشه. مخصوصا اون عده ای که کیرهای بزرگی به سبک پورن های هارد دارن و از به نمایش گذاشتن اون لذت میبرن. البته امروزه با فراگیر شدن اینترنت، همچین مسئله ای مطرح شده و جای خودش رو به عنوان یک فتیش به اسم CFNM (Closed Female, Naked Male=زنان پوشیده و مردان برهنه) به خوبی باز کرده است.

0 ❤️

2017-04-09 16:31:48 +0430 +0430

**6.حیوانات و فرشتگان
**

ممکنه که در ذات شهوانی وحشی شما میل به سکس با حیوونا هم وجود داشته باشه. ولی جایی برای نگرانی وجود نداره؛ چراکه خیال پردازی در این باره بدان معنا نیست که میل به سکس کردن با حیوانات در زندگی واقعیتون دارید! بلکه تنها از خیال بافی در این مورد لذت میبرید و بس. اسب ها و سگ ها رایج ترین حیوانات در فانتزی های مردا جهت گاییده شدن خودشون یا یک زن توسط اونهاست. منتهی خانم ها بیشتر علاقه دارن که خودشون رو حیوونی از خانواده ی گربه سانان مثل شیر، ببر یا چیتا فرض کنن و این همون دلیل متاثر بودن مد و فشن خانم ها از گربه هاست.

بخش دیگه ای از فانتزی های جنسی بر بعد روحانی اون تکیه داره. مثلا ممکنه بعضیا دوست داشته باشن تصور کنن که جبرئیل اون ها رو با خودش به پرواز درمیاره! البته دونستنش خالی از لطف نیست که رویای پرواز سمبلی از ارگاسمه و بعید نیست که حتی شما هم رویایی الهی از این دست مثل سکسی سه یا چند نفره با حضور خدایان و الهه ها رو متصور بشید؛ چراکه فانتزی های هر شخصی متاثر از باور روحانی اون شخصه که میتونه برگرفته شده از کتبی مثل انجیل، قران، تورات و یا کلا هر آن تعالیم مذهبی ای باشه که سکس رو به حد هنر و نعمتی بهشتی ارتقا میده و اون رو یکی شدن دو روح میدونه. البته افراد مذهبی علاقه ای به پیوند تصوراتشون از نعمت های سکسی بهشتی به فانتزی ندارن ولی خب چیزی که در اصل اتفاق میفته همینه و بس. خیال پردازی در مورد سکس با فضایی ها یا ابر قهرمان های خیالی هم جزو این دسته از فانتزی ها به شمار میان. منتهی با این تفاوت که ممکنه بشه بخش حیوانی رو هم به اون اضافه کرد.

0 ❤️

2017-04-09 16:33:33 +0430 +0430

**منشا فانتزی ها چیه؟
**

فانتزی های شما از دوران نوزادی شروع میشن و هرقدر که بزرگتر میشین، شدت بیشتری میگیرن. خیلی از فانتزی هاتونم نشات گرفته از تصاویر تحریک کننده ای هستن که از مدت ها پیش در ذهنتون نقش بستن. تصاویری ساده و به ظاهر بی اهمیتی چون لباس خواب های مادرتون، درِ کونی خوردن از پدرتون، لخت دیدن اتفاقی خواهرتون در حمام و یا حتی کشنی گرفتن با برادرتون. و دقیقا به همین دلیل هم هست که خیال پردازی در مورد محارم، یکی از رایج ترین فانتزی ها در بین تمامی افراد اعم از زن و مرده. ولی خب داشتن این فانتزی ها دلیل بر این نیست که زمانی همچین کاری رو انجام داده باشین یا اینکه قراره در آینده انجامش بدین. البته مرتکبان روابط با محارم در دنیای واقعی هم تحت تاثیر همین خاطرات و تصاویری که از سال ها پیش در ذهنشون نقش بسته دست به انجام چنین کاری می زنند. ولی با این وجود اکثر کسانی که در مورد سکس با محارم خیال پردازی میکنن، اقدامی در جهت عملی کردنش در زندگی واقعی انجام نمیدن و این میل رو در حد یک فانتزی محدود میکنن.

شاید بد نباشه که در راستای بحثون اشاره ای هم به روابط ادیپوس گونه بکنیم. زیگموند فروید شاید در مورد حسادت ذکری اشتباه کرده باشه ولی بی شک نظرش در مورد وجود فانتزی تابوی محارم (مثل داستان ادیپ و الکترا که مادر و پسر بودن) در ذهن تک تک ما بی ربط نیست. البته لازم به ذکره که خانواده تنها منشا فانتزی های موجود در اذهان ما نیست و ممکنه که هر کسی فانتزی هایی متاثر از معاشرت با دوستان، همسایه ها، مدرسه و دانشگاه، افسانه ها، فیلم ها، شوهای تلویزیونی، موزیک ها و مهمتر از همه پورن های اینترنتی داشته باشه. این تصاویر ذهنی فوق العاده قدرتمند هستن؛ چراکه دقیقا زمانی بر شما چیره شدن که در دوران اوج تاثیر پذیری قرار داشتین و به همین دلیل هم تونستن که جای پای خودشون رو توی ذهنتون محکم کنن و با گذشت هر روزی، سرخاب سفیداب کرده تر از روز قبل از خاطرتون گذشته و شما رو گیج، هیجان زده و خوشحال کنن و یا در عین آرامش و اطمینان خاطری که میبخشن، عذاب آور باشن.

علاوه بر این ها، فانتزی های جنسی شما میتونن متاثر از جنبه های مختلفی از ایام گذشته که کاملا بی ارتباط با مسائل جنسی هستن هم باشن؛ چراکه ذهن ما انسان ها به طور خودکار تمایل به دیدن جلوه های مثبتی از هر وضعیت وخیمیه که شامل فانتزی های جنسی هم میشه. بعنوان مثال حتی زمانی که شدیدا بیمار شدیم و چندین روز متوالی در بیمارستان بستری هستیم هم ممکنه که باز به فانتزی هایی مثل رابطه با پرستارا یا ملاقاتیامون فکر کنیم. یا ممکنه در صورتیکه در دوران کودکی مورد سوء استفاده ی جنسی قرار گرفته باشین، در دوران بلوغ و بزرگسالی به سلطه پذیری و یا فانتزی هایی از این دست تمایل پیدا کرده و حتی در جهت عملی کردنش در زندگی واقعیتون گام هایی بردارین. بنابرین فانتزی های فعلی شما کلید های گمشده ی درب های بسته ی خاطرات فراموش شده یا نشده ی گذشتتون هستن و میتونن نقش مفیدی در جهت حل مشکلات فعلیتون ایفا کنن.

فانتزی های مفید و به درد بخور

فانتزی های جنسی، کلیدهای گمشده ی درب های بسته ی خاطرات شخصی فراموش شده یا نشدتون هستن و میتونن نقش مفیدی در جهت حل مشکلات فعلیتون که متاثر از حوادث گذشته هستن ایفا کنن. اما از سویی هم میتونن افراد رو ترغیب به ارتکاب اعمالی منفی در جهت عملی کردن فانتزی هاشون کنن. هرچند که ترغیب به معنای اجبار نیست و هرکسی صاحب اختیاره. همراهی خیال پردازی های جنسی با ارگاسم هم میتونه در عین کمک به فراموش کردن استر سو حوادث ناگوار سابق، خاطراتی زیبا و فوق العاده رو براتون ساخته و یا زنده کنه که با گذشت هر سال ازعمرتون بیشتر به این مسئله پی خواهید برد. البته این بدان معنا نیست که مجبور به عملی کردن هراونچه از ذهنتون میگذره هستید. بلکه میتونید اونها رو در حد یک فانتزی و خاطرات پنهانی سکسی در سینتون محفوظ نگه دارین.
اما فانتزی ها تنها مربوط به گذشته نیستن. بلکه میتونن شما رو برای آینده هم آماده کنن؛ چراکه ممکنه با مرور تئاتر وار هراونچه براتون جذابیت داره، به اعمال جنسی جدیدی دست پیدا کنید که تا به حال تجربشون نکرده باشین و شاید دونستن اینکه در دانشگاه هایی مثل ییل (Yale) از فانتزی ها در جهت دستیابی به تظریات جدید بهره گرفته میشه و حتی این مسئله به امری رایج در بین ورزشکاران هم بدل شده و تقریبا همه ی اون ها قبل از شروع مسابقه، در مورد برنده شدن و کسب مقام خیال پردازی میکنن و بنابرین شاید بد نباشه که شما هم قبل از مخ زنی یا رفتن به سر قرار، در مورد تحریک شدن توسط معشوق بی نقصتون یا تحریک کردنش خیال پردازی کنید. علاوه بر این ها میتونین از متد افرادی چون کلوپاترا استفاده کنین که از ترکیب فانتزی و استراتژی جهت دستیابی به پاتنر مورد علاقشون بهره می جستند که دقیقا همون چیزیه که ماتادور در هفته ی سکس سال 2008 در دانشگاه ییل ابراز کرد:

“اگر بتونید تصورش کنید، پس می تونید بهش دست پیدا کنید.”
ار طرفی فانتزی های جنسی پنهانی میتونن شما رو در موقعیت های نه چندان مناسبی هم قرار بدن؛ چراکه ممکنه در عین تحریک کننده بودن، امنیت شما رو به خطر بندازن. فانتزی سلطه پذیری از اون دسته فانتزی هائیه که در صورت تمایل برای عملی کردنش ممکنه به مشکلات عدیده ای بربخورید و درنتیجه لازمه که خیلی احتیاط کنید. البته باز هم تاکید میکنم که فانتزی ها قادر نیستند کنترل شما رو در دست بگیرند و در نهایت این خود شما هستید که انتخاب میکنید و بنابرین خیال پردازی در مورد یک چیز احمقانه و یا ناخوشایند دلیل بر انجامش نیست؛ چراکه هرچند شما نمیتونید افکارتون رو کنترل کنید ولی قطعا تصمیماتتون در دنیای واقعی کاملا منوط به خواست خودتونه و لاغیر. پس سعی نداشته باشید که نقش پلیس افکار رو بازی کرده و خودتون رو تفتیش عقاید کنید. بلکه تنها باید روی اتخاذ تصمیمات درست تمرکز داشته باشید. علاوه بر اون فانتزی های سکسی پنهانی و محبوب شما به سان اسبی پیشکشی هستن که شمردن دندوناش کار درستی به شمار نمیاد.

2 ❤️

2017-04-09 16:34:23 +0430 +0430

**به اشتراک گذاشتن فانتزی های جنسی
**

طبیعتا بد نیست که دوستانی با فانتزی های مشابه خودتون داشته باشید ولی هیچکدومتون حق ندارید که دیگری رو کنترل کرده و عقایدتون رو بهش تحمیل کنید. در مقابل میتونین از همدیگه برای به اشتراک گذاشتن اون دسته از فانتزی هایی بهره ببرید که فاش شدنش نزد دیگران باعث به خطر افتادن موقعیت شخصی و اجتماعیتون و یا حتی رنجش خاطر هرکسی که بهش علاقه دارید میشه. همه ی ما با بازی کردن بزرگ شدیم ولی همین بازی ها رفته رفته جدی تر شدن تا اینکه دیگه عملا وقتی برای پرداختن به اونها نموند. دقیقا همیتجاست که فانتزی ها با زمینی بازی از جنس ذهنتون به یاری شما می شتابند. پس در کمال امنیت و آرامش ازش لذت ببرید ولی همیشه همه چیز اونقدری هم که به نظر میرسه ساده نیست.

به اشتراک گذاشتن برخی از فانتزی های جنسی با پاتنرتون میتونه روحی تازه به رابطتون بدمه. ولی انجام اینکار قبل اینکه اصلا سکسی باهم دیگه داشته باشین، کار عاقلانه ای به نظر نمیرسه. ولی درصورتی که درگیر رابطه ای طولانی مدت بوده و آَشنایی کافی با جسم و روح همدیگه داشته باشین، میتونین با فراغ خاطر به بسیاری از فانتزی هایی مثل پوزیشن های مختلف سکس بپردازین. ولی در این حالت هم لازمه که جانب احتیاط رو نگه دارید؛ چون ممکنه برخی از همین فانتزی های سری شما سبب رنجش خاطر معشوقتون بشه. چراکه همه ی افراد علایق یکسانی ندارند و ممکنه فانتزی یک نفر، کابوس دیگری باشه!
پس با این تفاصیل بالاخره فانتزی هامون رو به اشتراک بذاریم یا نه؟! راستش این مسئله بیش از هرچیز به پارتنر و نوع فانتزی هاتون بستگی داره. پس لازمه که با احتیاط قدم بردارید و هیچگاه به گدار به آب نزنید. بدین منظور هم میتونید کارتون رو با تعریف کردن یک خاطره یا کار جالبی که با هم انجام دادین شروع کنید. به دنبالش کارتون رو با اضافه کردن کمی چاشنی به خاطراتتون جهت تبدیل کردنشون به یک فانتزی موقع سکس ادامه بدین تا در نهایت به اونچه که به دنبالشین دست پیدا کنید. البته در همین راستا میتونید از مجلات و محتواهای سکسی هم جهت دست یابی به خواستتون بهره ببرید. فقط همواره به یاد داشته باشید که آهسته و با احتیاط قدم بردارید تا احیانا به مشکلی جدی برنخورید. هرچند که اساسا این کار یک ریسک بزرگ به شمار میره ولی هیچ چیز توی زندگی به زحمت به دست نمیاد. فقط این رو در نظر بگیرید که در صورت به ااشتراک گذاشتن تمامی فانتزی ها با پاتنرتون، به شناخت عمیق تری از یکدیگر دست پیدا میکنید که اثرات مثبتش در زندگی شخصیتون نمایان خواهد شد.

پایان

3 ❤️

2017-04-09 18:04:20 +0430 +0430

ممنون بابت مقالتون.

1 ❤️

2017-11-21 13:30:42 +0330 +0330

تایپیک جالبی بود

0 ❤️

2020-03-25 20:45:30 +0430 +0430

ممنون خسته نباشی بابت تایپیک

0 ❤️

2020-03-25 21:06:10 +0430 +0430

اطلاعات مفیدی بود

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom