Cuckold از فانتزی تا واقعیت (آپدیت روزانه)

1397/12/23

Cuckolding یا بیغیرتی یه نوع فانتزی سکسی حساب میشه که خیلی بین مردها رایج نیست، ولی اونایی که چنین تجربه ای داشتن معمولا ازش لذت بردن و یکی از بهترین فانتزی هاشون بوده
بیغیرتی انواع مختلفی داره، ممکنه شما خودتون هم با همسرتون سکس کنید یا اینکه فقط سکس همسرتون با یه مرد دیگه رو تماشا کنید، همینطور ممکنه اصلا رابطه ی جنسی هم برقرار نشه و فقط از دستمالی شدن زنتون توسط دیگران لذت ببرید

3110 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-14 03:27:16 +0330 +0330

در این موضوع شعور و سطح اجتماعی حرف اول رو میزنه. زنت باید باشعور باشه و درک کنه موضوع رو ، نفرسوم هم باید یه ادم پخته و حتی المقدور تحصیلکرده با بینش بالا و ۳۰ سال ببالا باشه که بعدا بی جنبه بازی درنیاره ، خودت هم باید بدونی از این رابطه چی میخایی. من زنم تو مجردیش و الان هم که متاهل هستیم کوص میده. ولی نه پیش خودم. به پسرخالش که از زمان مجردی رفیقش بوده کوص میده و خیلی کم به ماشینهایی که سوارش میکنن. تیپ های انچنانی هم میزنه و من واقعا لذت میبرم. اما هنوز بینمون چیزی علنی نشده.

3 ❤️

2019-03-14 03:32:17 +0330 +0330

موضوع عجیب اینه که خیلی اگهی های نفرسوم تو سایت گذاشته میشه ، اما من واقعا خندم میاد به اینجور ادما. خب اگه مرد کوص کش هم باشه که نمیاد تو این سایت بکن زنش رو انتخاب کنه ، بصورت واقعی هم من ندیدم کوص کش های واقعی سایت کسی رو اینجور انتخاب کنن!! فقط عده محدودی بچه ها مردم رو سرکار میذارن همین و بس.
یه کوص کش واقعی معمولا دوس پسر قبلی زنش ، یا یه مرد غریبه بصورت تصادفی از یه شهر غریبه انتخاب میکنه ، این تو ۹۵ درصد موارد صدق میکنه.
ولی در کل کوص کشی یه لذت بسیار بالا داره ، به جرات میگم لذت اینکه زنت رو بگان از اینکه خودت زنتو بکنی هم بیشتره!!!

1 ❤️

2019-03-14 03:32:57 +0330 +0330

سعید هستم میانسال و متاهل از قزوین. دنبال متاهل باشخصیت و محترم از قزوین هستم که اهل فانتزی بازی متاهلی باشه

1 ❤️

2019-03-14 18:15:40 +0330 +0330
نقل از: hitler33 موضوع عجیب اینه که خیلی اگهی های نفرسوم تو سایت گذاشته میشه ، اما من واقعا خندم میاد به اینجور ادما. خب اگه مرد کوص کش هم باشه که نمیاد تو این سایت بکن زنش رو انتخاب کنه ، بصورت واقعی هم من ندیدم کوص کش های واقعی سایت کسی رو اینجور انتخاب کنن!! فقط عده محدودی بچه ها مردم رو سرکار میذارن همین و بس. یه کوص کش واقعی معمولا دوس پسر قبلی زنش ، یا یه مرد غریبه بصورت تصادفی از یه شهر غریبه انتخاب میکنه ، این تو ۹۵ درصد موارد صدق میکنه. ولی در کل کوص کشی یه لذت بسیار بالا داره ، به جرات میگم لذت اینکه زنت رو بگان از اینکه خودت زنتو بکنی هم بیشتره!!!

اتفاقا من خودم اینجا تا حالا با دوتا زوج رابطه داشتم بسیار هم زوجهای محترم و خوبی بودن
ولی خب سرکاری هم زیاده توشون قبول دارم

1 ❤️

2019-03-14 18:26:51 +0330 +0330

Candaulism در واقع نوع خفیف تری از کاکلد بودنه
تفاوتش با کاکلد اینه که تو این فانتزی هیچ رابطه ی جنسی ای شکل نمیگیره و مرد صرفا با نمایش دادن زنش به مردهای غریبه ارضا میشه
این نمایش دادن هم میتونه انواع مختلفی داشته باشه
مثلا مرد میتونه زنش رو تو مکان های عمومی برهنه کنه و از تماشا شدن زنش توسط غریبه ها لذت ببره و یا حتی تو مکان های عمومی با زنش سکس کنه و اجازه بده دیگران تماشا کنن
یا میتونه عکسهای برهنه ی زنش رو توی اینترنت منتشر کنه یا برای غریبه ها بفرسته و با این کار ارضا بشه
Candaulism برای مردهایی که دلشون میخواد کاکلد باشن ولی هنوز اول راه هستن و یا خجالت میکشن توصیه میشه تا کم کم روشون باز بشه

3 ❤️

2019-05-07 16:50:14 +0430 +0430

من متاهلم اما بیغیرت نیستم خودم. اما بودن با یه زوج دیگه (داشتن سکس سه نفره یا کاکولدی) برام خیلی لذت بخشه. متاسفانه شدنش با توجه به جامعه ما خیلی سخته و پیدا کردن آدمای با جنبه و خوبی که به هم احترام متقابل بذارن و از حریم نزنن بیرون خیلی مشکله. فعلا که از فانتزیش لذت میبرم. امیدوارم یه روز شدنی بشه این فانتزی زیبا.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «