HPV خبر نمیکند

• Neshane21  

• عضو از
    1397/10/12

• پست‌ها: 1123

• 4650

اچ پی وی یه زیر شاخه از عفونت های سرویکس هست.

که این عفونت ها انواع مختلفی دارن و اینجا میخوایم به نوع ویروسیش بپردازیم.

البته اینطوری نیست که این بیماری یک بیماری زنانه باشه ... این بیماری بین دو جنس مسری هستش و با تماس جنسی یا پوستی و دهانی منتقل میشه.

دو نوع سرویسیت ویروسی داریم

1)HSVیا ویروس هرپس سیمپلکس
2)HPVیا ویروس پاپیلومای انسانی

(HSV) عامل ایجاد تبخال های آبکی و دردناک هست. این ویروس با تماس جنسی منتقل میشه پس در طی درمان نباید با پارتنر سکس داشته باشه. حتی اورال.

توی عکس زیر قشنگ آبکی بودن تبخال و میتونین ببینین مثل تاول میمونه.

درمان تبخال معمولا با تجویز دارو توسط دکتر زنان برای خانومها و توسط اورولوژیست برای آقایون انجام میگیره که اونم تبخال رو فقط خشک میکنه و پیروس همچنان توی گردش خون میچرخه برا خودش.

و امـا ، پاپیلومای انسانی...

این عکس نازنین زگیلشه...

توی عکس بالا با دوانگشت ، لب های واژن یا به قول خودتون ک* از هم باز شده. و زگیل رو میبینیم.

زگیل یا وارت.wart.

این ویروس تیپ های مختلفی داره که انواع کم خطرش تیپ 6 و 11 هستن... انواع پرخطر مثل تیپ 16 و 18.

....اگر به ضایعه ای مشکوک شدیم که اچ پی وی هست یا نه چیکار کنیم؟...

جواب: تست پاپ اِسمیر.

راه انتقال: بیشترین راه انتقال جنسی است.
دوره کمون: دوماه تا دو سال

یعنی ممکنه امروز از شریک جنسی بگیرید، دوماه تا دوسال بعد نشون بده ممکنه هم چند روز بعد زرتی زگیل دربیارید.

منبع ترجمه و تحقیق:

http://oacapps.med.jhmi.edu/OBGYN-101/Text/Vulva/HPV.htm

و

https://www.researchgate.net/figure/Comparative-classifi-cations-of-HPV-related-microscopic-abnormalities-To-discuss-HPV_fig5_236337745

ـــــــــــ

یه سایت خراب و یه ادمین خواب و / یه لشگر اکانت و گدایان رانت و/
دقیقا کجایی؟

• 20

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1123

• 4650

ساک بی کاندوم!

راه های انتقال:

-از طریق تماس پوست با پوست در ناحیه تناسلی -استخرهای آلوده -سالن اپیلاسیون -تنفس - رابطه اورال پر خطر...

عکسی که میبینید بهش میگن اورال اچ پی وی..

از اثرات ساک پر تف بدون کاندوم.. نچ نچ..

میبینید فرقشو با تبخال؟ این گوشتیه ولی اون حبابه آبکی ِِ

درمان نداره متاسفانه

کامنت بعدیو بخون:)

ـــــــــــ

یه سایت خراب و یه ادمین خواب و / یه لشگر اکانت و گدایان رانت و/ دقیقا کجایی؟

• 3

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

درمــان

درمان؟ متاسفم. این ویروس ها تا لحظات پایانی عمر توی خون باقی میمونن. فقط میشه ظاهر زگیل رو درمان کرد اونم موقتی مثل فریز یا سوختن. کرایو. تازه اگه خوش شانس باشین ویروس جای دیگه زگیل درست نکنه دوباره.

اچ پی وی بسیار خطرناک هستش ، توی آقایون میتونه باعث سرطان پروستات و در خانوما باعث سرطان سرویکس بشه.

ظاهر زگیل ممکنه تکی ، خوشه ای ، دسته ای یا شبیه گل کلم باشه.

در خانمهای مبتلا زایمان طبیعی ممنوعه. چون منتقل میشه به نوزاد.

حالا راه پیشگیری داره اصلا؟؟؟ چه گلی بریزیم سرمون با اینهمه سکس پرخطر!

پیشگیری

دو تا واکسن داره 1)گارداسیل 2)سِرواریکس

بهتره قبل از ابتلا واکسن زده بشه.

نکته تا یکسال پس از واکسیناسیون بارداری ممنوع است

عوارض این واکسن ها نامعلوم هستش و جالبه بدونین ، این واکسن ها فقط تا پنج سال ب ن رو مقاوم نگه میدارن

تزریق های یادآور 0.1.6

یعنی الان زدی یکماه دیگه میزنی شیش ماه دیگه هم میزنی. پس شد سه بار تزریق.

منبع

http://oacapps.med.jhmi.edu/OBGYN-101/Text/Vulva/HPV.htm

من از سایت فارسی زبان و همینطور دست نویس های خودمم میتونم بذارم ولی سعی میکنم ترجمه کنم براتون از مقاله های انگلیسی و منبع انگلیس زبان ذکر میکنم چون احتمال میدم به سایتای داخلی امیدی نداشته باشین و همینطور اینکه به نظر خودمم اونا به روزتر هستند.

توی این منابع کاملتر توضیح داده شده.:)

ـــــــــــ

• 7

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

بد شانسی...

بهتره ببینیم اگه از شانس گندِمون به تیپ های پر خطر مبتلا شدیم چی به سرمون میاد:

1)سرطان سرویکس

همونطور که تو تاپیک پاپ اسمیر یادتون دادم با اسپکولوم که واژنو باز کنی تهش همچی چیزی هست. "دهانه رحم یا سِرویکس" که تو عکس بالا تومور سرطانی باعث شده ظاهرش کاملا متفاوت با حال نرمال به نظر بیاد... بازم عکسای بیشتر از سرویکس درگیر اینجا هست ببینید

2)سرطان گلو

در عکس بالا اونا که دورش خط کشیدم زگیلا هستن.. به دلیل اورال سکس اینجوری شده. جالبه در قسمت کامنت ها کاربرkasra_hot گفته که این ویروس اونقدر کوچیکه که از کاندوم هم ممکنه رد بشه. پس زیاد به ساک مجلسی با کاندوم هم اعتباری نیس.;)

3)سرطان مقعد

همونطور که تو عکس بالا میبینید توده از یک زگیل کوچی تو کانال مقعد یا کون داره بدیل میشه به یه چیز بزرگتر! یعنی نه تنها دیگه کیر نمیره توش بلکه مدفوع هم با خودکشی بیرون میاد. اینم یه عکس از نمای بیرونی سوراخ گرامی..

4)سرطان های نادرتر ... مثل سرطان ولو واژینال ، سرطان کلاهک آلت تناسلی مردانه...

بیا اینم عکس از بلایی که HPV میاره سر اونجاتون.

اینها فقط تظاهرات بالینی سرطان هستش دوستان. فکر کنم لازم نیست که بگم سرطان از سطح سلولی و غیر قابل مشاهده با چشم شروع میشه ، تقسیم میکنن توده میشن و سپس با چشم دیده میشه.

پس لطفا سلامت خودتون رو با سکس پر خطر به هلاکت نندازید

یکی از منابع:

https://www.google.com/amp/popcultureworldnews.com/cancer/symptoms-of-pharyngeal-cancer/amp

ـــــــــــ

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

نکات تکمیلی

بر اساس آمار خطر سرطان های ناشی از HPV در آقایون گی و بایسکچوال نسبت به آقایونی که فقط با خانم ها سکس دارند 17 برابر بیشتره!! به طور مشخص آقایون گی که HPV هم دارند، 17 برابر بیشتر سرطان مقعد میگیرند!

دو نکته ی دیگه:

یک اینکه HPV از طریق تنفس منتقل نمیشه برای اینکه کلا با دستگاه تنفسی کاری نداره.

نکته دوم اینکه در جریان خون هم نیست. یعنی با خون کاری نداره. محل اختفای اون بیشتر زیرِ اولین لایه سلولی سازنده پوست هست و در واقع اونجا باقی میمونه. اینطور نیست که راه بیفته بره تو بدن بچرخه! (خوشبختانه!) هروقت که مقاومت ایمنی بدن کم بشه خودش رو نشون میده، و اگر ایمنی بدن به مدت طولانی مثلا 10 سال کاملا بالا باشه و زندگی سالم باشه احتمال بروز دوباره اش بسیار بسیار کم میشه.

ـــــــــــ

• 1

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 696

• 3415

بیماری ترسناکیه

بیماری ترسناکیه

ـــــــــــ

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

نقل از: شومبولo0oطلا

نقل از: شومبولo0oطلا :(یچیزا نذار که بترسیم از دخترا من خودم دختر گوشتی دوس دارم ،بعد نصفشونم تو ایران خداروشکر تنبلی رحم و تیروئید و کیست و پریود های اینور اونور دارن یذرم بخواد ادم چندشش بشه ازشون دیگه امید به زندگی هیچ

ترس نداره فوقش یکم زگیل میزنه اونجات میری میسوزونی جاش میمونه کسی بت زن نمیده دیگه (biggrin) بعدشم الان دیگه کی زن میگیره به یه ورت

ـــــــــــ

• 3

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

نقل از: Baaran98

نقل از: Baaran98 بیماری ترسناکیه

من یه سری استخرا رو کلا کنسل کردم باهاشون

ـــــــــــ

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

ویروسش ناقلاس

نقل از: Arsalanammmm آقا راست میگه خیلی مراقب باشید رفیق شیش ما که حتی باهم گروپ سکس داشتیم گرفته از وقتی جریانو متوجه شدیم اون در به در دنبال دکتره منم خایه کردم حتی جقم نمیزنم فعلا که ندارم ولی به قول دوستمون شابد نهفته باشه **البته دکتر گفت یه توصیه میکنم ولی ثبات علمی نداره چند نفری امتحان کردن نتیجه گرفتن میگه شاید مسخره به نظر برسه کس خر یه ماده ایی ترشح میکنه که آنتی ویروس و باکریتاله خیلیم قوی هست اگه تونستی تهیه کن بمال رو زگیل خو هنوز ما موفق نشدیم ولی همیشه پیشگیری بهتر از درمانه

راستشو بخوای واکسنش هم فقط تا 5 سال تو بدن میمونه ، یعنی عملا هیچ درمانی براش نیست.

هرچی بمالی رو زگیل، شاید زگیل و بهتر کنه ولی ویروس تو پوستت هست و ممکنه جای دیگه ای دربیاره زگیل و. ;)

ـــــــــــ

• 1

• kasra_hot  

• عضو از 1394/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 133

با سپاس فراوان بابت این تاپیک خوب و مفید.اگر...

با سپاس فراوان بابت این تاپیک خوب و مفید.

اگر موافق باشین من کمی کاملش کنم.

ویروس پاپیلومای انسانی حدود 170 نوع (تیپ) داره که بعضی از اونها پرخطر و بعضی پرخطر هستند. بیشترین شیوع نوع پرخطر در ایران تیپ های 16 و 18 هستند. نوع پرخطر: منجر به سرطان سرویکس (دهانه رحم، رجوع کنید به تاپیک پاپ اسمیر) میشه. احتمال زگیل هست. نوع کم خطر: باعث بروز زگیل تناسلی میشه یا در بعضی تیپ ها علامتی نداره.

آزمایش HPV وجود داره و بعضی آزمایشگاه ها اون رو انجام میدن. این آزمایش فقط برای بانوان هست و برای آقایان هیچ، تکرار میکنم دقیقا هیچ آزمایشی نیست که بدونند به این ویروس مبتلا هستند یا نه. بانوانی که آزمایش میدن، متخصص زنان از ترشحات دهانه رحم نمونه برداری میکنه و میفرسته آزمایشگاه. یک هفته بعد جوابش میاد که چه تیپ هایی از ویروس یافت شده. هزینه آزمایش در حال حاضر حدود 600هزار تومن هست.

آیا تنها ریسک تیپ های پرخطر سرطان دهانه رحم هست؟ خیر. سرطان های مقعد و گلو هم با درصد احتمال پایینتر ممکنه اتفاق بیفتند. 40 درصد سرطانهای گلو در امریکا از ویروس HPV به وجود میان. برای آقایان، هرچند نادر، ولی سرطان آلت تناسلی هم هست! فیلم غریزه اصلی رو یادتونه؟ مایکل داگلاس نقش اول مرد فیلم رو چطور؟ اون در حال حاضر مبتلا به سرطان گلو هست که به دلیل سکس دهانی با یک خانم آلوده به HPV به اینجا رسیده! یک سرچ ساده توی گوگل بکنید، میبینید!

واکسن: عملا در سنین قبل از 25 سالگی یا حتی قبل از 20 سالگی میشه در 3 نوبت واکسن گارداسیل استفاده کرد، چرا فقط در زیر این سن؟ به دلیل اینکه سکس نداشته یا کم بوده!

درمان: ویروس HPV در بدن میمونه و در مانی نداره! ولی خبر خوب اینه که میتونه به صورت غیرفعال باشه و کسی رو آلوده نکنه و منجر به سرطان نشه. چه جوری؟ باید سطح ایمنی بدن رو بالا برد.. پرهیز از سیگار، مشروبات الکلی و رژیم سالم غذایی به اضافه قرص های افزایش ایمنی سلامت. یک قرص هست، immuance مال شرکت ویتابیوتیکس. به مدت 6 ماه اگه بخورینش موثره. راستی در مورد کرونا هم موثره، باعث میشه بدن خیلی راحتتر از پس ویروس ها بر بیاد. یک قرص دیگه هم هست که گیر آوردنش سخته و گرون: AHCC مال شرکت Kinoko که مدل پلاتینوم و گلد داره. از یکسری قارچ های طبیعی درست میشه که سطح ایمنی رو بالا میبرند.

درمان زگیل ها: بله وجود داره، درمان دارویی، لیزر، فریز کردن و ...

پیشگیری: کاندوم جلوی ابتلا رو نمیگیره. تکرار کنم، کاندوم جلوی ابتلا رو نمیگیره به این دلیل که نواحی تناسلی رو نمیپوشونه و ویروس در اون قسمتها هست. یک نکته بدتر، برخلاف HIV ویروس کوچیکی هست و احتمال عبور از کاندوم وجود داره. در نتیجه: لطفا با هر کسی سکس نکنید!

بانوان عزیز: سرطان دهانه رحم متداول ترین عامل مرگ به علت سرطان در بین زنان در دنیا می باشد. باور کنید زگیل ها ساده ترین و قابل درمان ترین قسمت مشکل هستند آقایان عزیز: اگر HPV داشته باشید، به سادگی همسر عزیزتان را آلوده خواهید کرد. ممکن است سرطان گلو بگیرید. اگر بدشانس باشید شاید سرطان آلت تناسلی بگیرید. باور کنید خیلی سخته که ببینین نصفشو باید قطع کنید. عزیزان، با هر کسی سکس نکنید!!

ـــــــــــ

• 8

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

نقل از: kasra_hot

نقل از: kasra_hot با سپاس فراوان بابت این تاپیک خوب و مفید. اگر موافق باشین من کمی کاملش کنم. ویروس پاپیلومای انسانی حدود 170 نوع (تیپ) داره که بعضی از اونها پرخطر و بعضی پرخطر هستند. بیشترین شیوع نوع پرخطر در ایران تیپ های 16 و 18 هستند. نوع پرخطر: منجر به سرطان سرویکس (دهانه رحم، رجوع کنید به تاپیک پاپ اسمیر) میشه. احتمال زگیل هست. نوع کم خطر: باعث بروز زگیل تناسلی میشه یا در بعضی تیپ ها علامتی نداره. آزمایش HPV وجود داره و بعضی آزمایشگاه ها اون رو انجام میدن. این آزمایش فقط برای بانوان هست و **برای آقایان هیچ، تکرار میکنم دقیقا هیچ آزمایشی نیست** که بدونند به این ویروس مبتلا هستند یا نه. بانوانی که آزمایش میدن، متخصص زنان از ترشحات دهانه رحم نمونه برداری میکنه و میفرسته آزمایشگاه. یک هفته بعد جوابش میاد که چه تیپ هایی از ویروس یافت شده. هزینه آزمایش در حال حاضر حدود 600هزار تومن هست. آیا تنها ریسک تیپ های پرخطر سرطان دهانه رحم هست؟ خیر. سرطان های مقعد و گلو هم با درصد احتمال پایینتر ممکنه اتفاق بیفتند. 40 درصد سرطانهای گلو در امریکا از ویروس HPV به وجود میان. فیلم غریزه اصلی رو یادتونه؟ مایکل داگلاس نقش اول مرد فیلم رو چطور؟ اون در حال حاضر مبتلا به سرطان گلو هست که به دلیل سکس دهانی با یک خانم آلوده به HPV به اینجا رسیده! یک سرچ ساده توی گوگل بکنید، میبینید! واکسن: عملا در سنین قبل از 25 سالگی یا حتی قبل از 20 سالگی میشه در 3 نوبت واکسن گارداسیل استفاده کرد، چرا فقط در زیر این سن؟ به دلیل اینکه سکس نداشته یا کم بوده! درمان: ویروس HPV در بدن میمونه و در مانی نداره! ولی خبر خوب اینه که میتونه به صورت غیرفعال باشه و کسی رو آلوده نکنه و منجر به سرطان نشه. چه جوری؟ باید سطح ایمنی بدن رو بالا برد.. پرهیز از سیگار، مشروبات الکلی و رژیم سالم غذایی به اضافه قرص های افزایش ایمنی سلامت. یک قرص هست، immuance مال شرکت ویتابیوتیکس. به مدت 6 ماه اگه بخورینش موثره. راستی در مورد کرونا هم موثره، باعث میشه بدن خیلی راحتتر از پس ویروس ها بر بیاد. یک قرص دیگه هم هست که گیر آوردنش سخته و گرون: AHCC مال شرکت Kinoko که مدل پلاتینوم و گلد داره. از یکسری قارچ های طبیعی درست میشه که سطح ایمنی رو بالا میبرند. درمان زگیل ها: بله وجود داره، درمان دارویی، لیزر، فریز کردن و ... پیشگیری: کاندوم جلوی ابتلا رو نمیگیره. تکرار کنم، **کاندوم جلوی ابتلا رو نمیگیره** به این دلیل که نواحی تناسلی رو نمیپوشونه و ویروس در اون قسمتها هست. یک نکته بدتر، برخلاف HIV ویروس کوچیکی هست و احتمال عبور از کاندوم وجود داره. در نتیجه: لطفا با هر کسی سکس نکنید! بانوان عزیز: سرطان دهانه رحم متداول ترین عامل مرگ به علت سرطان در بین زنان در دنیا می باشد. باور کنید زگیل ها ساده ترین و قابل درمان ترین قسمت مشکل هستند آقایان عزیز: اگر HPV داشته باشید، به سادگی همسر عزیزتان را آلوده خواهید کرد. ممکن است سرطان گلو بگیرید. باور کنید زگیل ها ساده ترین و قابل درمان ترین قسمت مشکل هستند. عزیزان، با هر کسی سکس نکنید!!

(rose)

ایهالناس گوش بدین به این پدرجان

ـــــــــــ

• 2

• kasra_hot  

• عضو از 1394/5/19

• 133

نقل از: Neshane21

نقل از: kasra_hot با سپاس فراوان بابت این تاپیک خوب و مفید. اگر موافق باشین من کمی کاملش کنم. ویروس پاپیلومای انسانی حدود 170 نوع (تیپ) داره که بعضی از اونها پرخطر و بعضی پرخطر هستند. بیشترین شیوع نوع پرخطر در ایران تیپ های 16 و 18 هستند. نوع پرخطر: منجر به سرطان سرویکس (دهانه رحم، رجوع کنید به تاپیک پاپ اسمیر) میشه. احتمال زگیل هست. نوع کم خطر: باعث بروز زگیل تناسلی میشه یا در بعضی تیپ ها علامتی نداره. آزمایش HPV وجود داره و بعضی آزمایشگاه ها اون رو انجام میدن. این آزمایش فقط برای بانوان هست و **برای آقایان هیچ، تکرار میکنم دقیقا هیچ آزمایشی نیست** که بدونند به این ویروس مبتلا هستند یا نه. بانوانی که آزمایش میدن، متخصص زنان از ترشحات دهانه رحم نمونه برداری میکنه و میفرسته آزمایشگاه. یک هفته بعد جوابش میاد که چه تیپ هایی از ویروس یافت شده. هزینه آزمایش در حال حاضر حدود 600هزار تومن هست. آیا تنها ریسک تیپ های پرخطر سرطان دهانه رحم هست؟ خیر. سرطان های مقعد و گلو هم با درصد احتمال پایینتر ممکنه اتفاق بیفتند. 40 درصد سرطانهای گلو در امریکا از ویروس HPV به وجود میان. فیلم غریزه اصلی رو یادتونه؟ مایکل داگلاس نقش اول مرد فیلم رو چطور؟ اون در حال حاضر مبتلا به سرطان گلو هست که به دلیل سکس دهانی با یک خانم آلوده به HPV به اینجا رسیده! یک سرچ ساده توی گوگل بکنید، میبینید! واکسن: عملا در سنین قبل از 25 سالگی یا حتی قبل از 20 سالگی میشه در 3 نوبت واکسن گارداسیل استفاده کرد، چرا فقط در زیر این سن؟ به دلیل اینکه سکس نداشته یا کم بوده! درمان: ویروس HPV در بدن میمونه و در مانی نداره! ولی خبر خوب اینه که میتونه به صورت غیرفعال باشه و کسی رو آلوده نکنه و منجر به سرطان نشه. چه جوری؟ باید سطح ایمنی بدن رو بالا برد.. پرهیز از سیگار، مشروبات الکلی و رژیم سالم غذایی به اضافه قرص های افزایش ایمنی سلامت. یک قرص هست، immuance مال شرکت ویتابیوتیکس. به مدت 6 ماه اگه بخورینش موثره. راستی در مورد کرونا هم موثره، باعث میشه بدن خیلی راحتتر از پس ویروس ها بر بیاد. یک قرص دیگه هم هست که گیر آوردنش سخته و گرون: AHCC مال شرکت Kinoko که مدل پلاتینوم و گلد داره. از یکسری قارچ های طبیعی درست میشه که سطح ایمنی رو بالا میبرند. درمان زگیل ها: بله وجود داره، درمان دارویی، لیزر، فریز کردن و ... پیشگیری: کاندوم جلوی ابتلا رو نمیگیره. تکرار کنم، **کاندوم جلوی ابتلا رو نمیگیره** به این دلیل که نواحی تناسلی رو نمیپوشونه و ویروس در اون قسمتها هست. یک نکته بدتر، برخلاف HIV ویروس کوچیکی هست و احتمال عبور از کاندوم وجود داره. در نتیجه: لطفا با هر کسی سکس نکنید! بانوان عزیز: سرطان دهانه رحم متداول ترین عامل مرگ به علت سرطان در بین زنان در دنیا می باشد. باور کنید زگیل ها ساده ترین و قابل درمان ترین قسمت مشکل هستند آقایان عزیز: اگر HPV داشته باشید، به سادگی همسر عزیزتان را آلوده خواهید کرد. ممکن است سرطان گلو بگیرید. باور کنید زگیل ها ساده ترین و قابل درمان ترین قسمت مشکل هستند. عزیزان، با هر کسی سکس نکنید!!

(rose)

حالا یه جوری میگین انگار که خلایق فکر میکنن شونصد سالمه ! (biggrin) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

(rose)

حالا یه جوری میگین انگار که خلایق فکر میکنن شونصد سالمه ! (biggrin) (rose) (rose)

عکس و مطلب با منبع میتونین بذاین تو تاپیک. منم استفاده میکنم.

البته لطفا استخون داراشو بذارین چون همه ی خواننده ها مثل هم نیستن خیلیها حوصله نمیکنن تا انتها بخونن مطلب طولانی رو.

ـــــــــــ

• 0

چقد ترسناک ...واقعاً چجوری روشون میشه که برن دکتر...

چقد ترسناک ...واقعاً چجوری روشون میشه که برن دکتر (dash)

ـــــــــــ

• 1

چقد ترسناک ...واقعاً چجوری روشون میشه که برن دکتر...

چقد ترسناک ...واقعاً چجوری روشون میشه که برن دکتر (dash)

ـــــــــــ

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

همین الان برو

نقل از: شومبولo0oطلا
نقل از: شومبولo0oطلا :(یچیزا نذار که بترسیم از دخترا من خودم دختر گوشتی دوس دارم ،بعد نصفشونم تو ایران خداروشکر تنبلی رحم و تیروئید و کیست و پریود های اینور اونور دارن یذرم بخواد ادم چندشش بشه ازشون دیگه امید به زندگی هیچ
ترس نداره فوقش یکم زگیل میزنه اونجات میری میسوزونی جاش میمونه کسی بت زن نمیده دیگه (biggrin) بعدشم الان دیگه کی زن میگیره به یه ورت

(dash) برم دنبال فروشگاه کص مصنوعئ (biggrin)

:/

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4650

نقل از: Maybeisisnot

نقل از: Maybeisisnot Up

نظری چیزی (biggrin) up و خودمم میتونم بذارم. البته ببخشیدا

ـــــــــــ

• 0

• kasra_hot  

• عضو از 1394/5/19

• 133

(rose)

عکس و مطلب با منبع میتونین بذاین تو تاپیک. منم استفاده میکنم.

البته لطفا استخون داراشو بذارین چون همه ی خواننده ها مثل هم نیستن خیلیها حوصله نمیکنن تا انتها بخونن مطلب طولانی رو.

البته من هرکاری از دستم بربیاد انجام میدم که تا جایی که میشه بیشتر و بیشتر مردم نسبت به این خطرات آگاه بشن. ولی ظاهرا یک چیزی هست به اسم VIP که من نیستم و فقط اونا این عکس و لینک و اینا میتونن بذارن. هیچ تعصب و حساسیتی هم ندارم که حتما به اسم من باشه، دنبال لایک و مایک هم نیستم.. مهم آگاهی مردمه.. برای همین شما مختارین هرطور که میتونین از این مطالب استفاده کنین. اگر هم بتونم بیشتر براتون مینویسم. (rose)

ـــــــــــ

• 2

• CG-Man  

• عضو از 1395/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 6

چه وضعیت فجیعی :(
اینجا اثبات میشه که جق سالاره...

چه وضعیت فجیعی :( اینجا اثبات میشه که جق سالاره (ok)

ـــــــــــ

• 1

• Afii69  
  • عضو از 1397/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

هرچقدر مطلب میذارم میکه حاوی لینک و نمیاد ???

هرچقدر مطلب میذارم میگه حاوی لینک و نمیاد ???

ـــــــــــ

• 1

• Afii69  
  • عضو از 1397/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

دوستان اطلاعات کاملی دادن اما نکته مهم اینه وقتی...

دوستان اطلاعات کاملی دادن اما نکته مهم اینه وقتی درگیر hsv یا تبخال تناسلی میشین ویروس تو بدن نهفته و در سال چند بار به علت تحریک های محیطی عود میکنه و زگیل تناسلی علائمی شبیه به تبخال داره اما کمی واضح تر ولی اگر کسی درگیر این بیماری هاست و میخاد راه درمان رو بدونه مشاوره رایگان میتونم بدم با سند و مستندات بهبود اینگونه بیماری ها.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «