Sexy Fact

• Seyed Ali A  

• عضو از
    1394/10/7

• پست‌ها: 930

• 340

سلام دوستان خوبم:)
وقتتون به خیر
در این تاپیک قصد دارم چند مورد از مطالب سکسی عجیب براتون پست کنم.
امیدوارم لذت ببرید.

منبع:
گروه زوج برتر

آخرین آپدیت: 98/05/26

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥
♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 930

• 340

چپ دست ها :)

امروز ۱۳ اوت روز جهانی چپ دست هاست.

چپ دست ها از نظر جنسی فعال ترند، تحقیقات نشان می دهد افرادی که شریک جنسی چپ دست دارند تا ۷۰٪ رضایت بیشتری از زندگی جنسیشان دارند.

از طرفی احتمال اینکه یک فرد چپ دست بیجنسگرا، همجنسگرا یا دوجنسگرا باشد چهار برابر بیشتر از راست دستان است.

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥ ♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 3

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

دلفین :|

دلفین های نر با مارماهی ها همزیستی ویژه ای دارند،

مارماهی هایی که همراه دلفین شنا می کنند در ازای در امان ماندن از حمله سایر ماهی های غول‌پیکر بدن دلفین ها را تمیز کرده و آلت دلفین را می مکند.

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥ ♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 4

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

تابستان گرمتر حشر بیشتر :)

تابستان میل جنسی بیدارتر است؛

بر اساس آمار فروش كاندوم به نظر می‌رسد میل جنسی در تابستان بیش از زمستان فعال است.

در واقع نور شدید تابستان برخی ساختارهای دخیل در هورمون‌های جنسی مانند هیپوتالاموس و هیپوفیز را فعال می‌كند و سبب می‌شود میزان انرژی و تمایل جنسی افزایش یابد.

گرما نیز در این میان بی‌تاثیر نیست

گرما سبب سبكی بیضه‌ها شده و از نظر بصری میل جنسی را در مرد بالا می‌برد.

مساله دیگر كه سبب افزایش میل جنسی در تابستان می‌شود وجود فرومون‌های موجود در عرق است. شاید این تركیبات به نظر خیلی مهم‌ نرسند و بر میل جنسی تاثیر مستقیم نگذارند ولی تاثیر مستقیمی بر احساسات و جذب دو جنس مخالف به هم دارند.

نكته دیگر اینكه میزان ترشح تستوسترون در مردان در این فصل بالا می‌رود و باعث تلاش بیشتر و گرایش بالاتر به سمت كار، ورزش و البته رابطه جنسی می‌شود.

ـــــــــــ

• 6

• Atena2335  
  • عضو از 1398/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 19

جالب بود

جالب بود

ـــــــــــ

• 1

•••

تا به همینجا که تاپیک جالبی شده. ممنون از زحمتت و به امید دیدن پست های بعدی (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

ممنون

نقل از: Atena2335 جالب بود

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

خدمت شما عرض شود که:

نقل از: Faithful_Friends تا به همینجا که تاپیک جالبی شده. ممنون از زحمتت و به امید دیدن پست های بعدی (rose)

ممنون از نگاهتون (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

دلم سوخت :‌D

جالبه بدونید واژن لاک پشت های ماده به حدی خشک و زبر است که آلت لاک پشت های نر گاها حین سکس زخمی می شود و از این رو آن ها علاقه زیادی به خودارضایی و به خصوص سکس با دمپایی ها و کفش های انسان نشان می دهد.

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

عشق تک پر (inlove)

جالبه بدونید قوها تنها یک بار ازدواج می کنند و درصورتی که جفت آن ها بمیرد یا از آنها جدا شود بعد از مدتی کوتاه سیستم جنسی بدنشان به کلی از کار افتاده و تا آخر عمر تنها زندگی می کنند!

ـــــــــــ

• 3

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 202

• 351

متنای جالبی بودن

متنای جالبی بودن

ـــــــــــ

• 2

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

عرض شود که:

نقل از: Baaran98 متنای جالبی بودن

ممنون از حضورتون (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

در زمان پریود مثل ملکه ها با خانومت رفتار کن :-*

در زمان قاعدگی نوازش نواحی اطراف واژن مثل پایین شکم می تواند تا حد زیادی باعث آرامش زن و تسکین درد های دوران قاعدگی همسرتان شود.

اگر همسرتان با این موضوع مشکلی ندارد و معذب نیست سعی کنید با نوازش این ناحیه او را تحریک کنید، تحریک جنسی بهترین مسکن دردهای قاعدگیست.

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

خیلی عجیب بود برام!!! پس داستان مدرسه سکس چیه؟

حدود یک سوم از بزرگسالان ژاپنی باکره هستند و تا به حال سکس نداشته اند.

ژاپنی ها رکورد دار کمترین میزان سکس در سال و کوچکترین آلت های تناسلی در دنیا هستند!

در ژاپن همه ساله فستیوال ها و نمایشگاه های سکسی زیادی به منظور بیدار سازی غریزه جنسی مردم برگزار می شود اما طبق نظر سنجی ها بیشتر ژاپنی ها این مراسم ها را خنده دار میدانند نه تحریک کننده!

ـــــــــــ

• 1

• mmg69  

• عضو از 1396/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 11

عالی بودن لطفا ادامه بده (ok)

عالی بودن لطفا ادامه بده (ok)

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

عرض شود که:

نقل از: mmg69 عالی بودن لطفا ادامه بده (ok)

ممنون از نظرتون...(rose)

حتما :)

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

تنها حیواناتی که اورال سکس می کنند

در میان حیوانات تنها موجوداتی که در سکس با جفت خود به طور متداول از رابطه اورال استفاده می کنند گرگ ها، خرس ها و خفاش ها هستند!

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

البته بگم افراد خوش چهره و ژن سالم و... (شرایط خاصی داره)

در کشور چین آزمایشگاه هایی وجود دارند که در ازای خرید منی به افراد ۵۰۰۰ یوآن پرداخت می کنند یعنی هر مرد می تواند با یکبار خودارضایی و اهدای مایع منی اش در حدود ۱۰ میلیون تومان دریافت کند.

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

زوج های عزیز به این نکته توجه کنید که سکس دردناک نداشته باشین

مصرف آنتی هیستامین ها به شدت بر روی عملکرد جنسی زنان تاثیر منفی می گذارد

مصرف آنتی هیستامین باعث خشکی واژن شده که در نتیجه دخول را برای زنان دردناک می کند و هنگام دخول احتمال زخمی شدن دیواره های داخلی واژن را بالا می برد.

از مصرف این نوع داروها نزدیک به زمان سکس جدا اجتناب کنید.

ـــــــــــ

• 1

• Dorsa.80  

• عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 41

تاپیک جالبیه!منم که چپ دستم ادامه بده

(biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• 340

خدمت شما عرض شود که:

نقل از: Dorsa.80

(biggrin)

ممنون از نظرتون... (rose)

ای وای (biggrin) نکنه جدی جدی اون ۳ درصد از مردم دنیا که چپ دستن تو شهوانی هستن؟!!! (rolling)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگه تو یه جمع زیاد و مختلط از شما بخوان جلوی همه برقصید اینکارو میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «