WALKING DEAD

1401/01/17

دوستان همونطور که میدونید واکینگ دد یک فرنچایز بزرگ هست که شامل کمیک بوک فیلم و سریال و سایت و کتاب صوتی میشه که در این میان سریال واکینگ دد یا مردگان متحرک از معروفیت خاصی برخورداره در این پست میخوام به دنیای این سریال یه نگاهی بکنم.

خب سریال اول مردگان متحرک یا THE WALKING DEAD که از سال ۲۰۱۰ پخش میشه و واقعا سریال خوبی بود ولی خب خیلی طولانی شد و من خودم از فصل ۵ به بعد دیگه اون اشتیاق واسه دیدنشو نداشتم
فصل آخر این سریال در حال پخش هستش

ترس از مردگان متحرک یا FEAR THE WALKING DEAD اولین سریال اسپین آف از مجموعه بود که خیلی خوشم اومد ازش و چهره های آشنایی از سریال اصلی هم توش هستن . داستان جالبی هم داره و واقعا سریال خوبیه

مردگان متحرک : فراسوی جهان یا THE WALKING DEAD : world beyond دومین اسپین آف از این مجموعه هست و حقیقتش سریال زیاد جذابی نیس ۲ فصل ازش اومده و فصل سوم در دست ساخته

داستان های مردگان متحرک یا tales of WALKING DEAD اسپین آف سوم از‌ این‌ مجموعه هست که از ۶ قسمت جداگانه تشکیل شده که هر کدام از قسمت ها مارا با داستان شخصیت های سریال اصلی همراه میکنه . این اسپین آف تابستان امسال پخش خواهد شد

سه گانه ی ریک گرایمز یا Rik Grimes trilogy سه فیلم دنباله دار هستند که دقیقا بعد از ناپدیدی ریک گرایمز از داستان سریال اصلی ادامه پیدا میکنن و مارو با داستان ریک بعد از انفجار پل همراه میکنند. این ۳ فیلم فقط به روی پرده سینماها خواهند رفت

جزیره ی مردگان یا isle of dead اسپین آف بعدی از این مجموعه هست که داستان مگی و نیگان که دشمن هم در مجموعه هستند رو دنبال میکنه و خواهیم دید چه بر سر رابطه ی این دو‌ میاد . این اسپین آف سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد

اسپین آف کارول و دریل آخرین سریال اسپین آف از این مجموعه هستش که هنوز اسمی هم واسش انتخاب نشده ولی در تا پایان این سال فیلمبرداریش شروع میشه و داستان این دو شخصیت رو دنبال میکنه
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
همه ی اخبار موجود در این تاپیک موثق بوده و توسط خوده بنده گرد آوری شده و از منبع خبری AMC گرفته شده است

2060 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-04-06 21:06:13 +0430 +0430

نامردا یعنی یه لایک هم نداشت این تاپیک؟😐😂 کامنت نخواستیم

2 ❤️

2022-04-09 01:32:33 +0430 +0430

↩ MrDeep
😍❤️فدات

0 ❤️

2022-07-14 10:50:17 +0430 +0430

از تایپیکت خیلی خوشم اومد کلی حال کردم من عاشق این سریال هستم ،باهات موافقم که از یجایی به بعد دیگه خیلی کشش دادن باید زودتر ار اینا تمومش میکردن. ده سال باهاش زندگی کردیم ❤

0 ❤️

2022-07-25 11:36:07 +0430 +0430

عاشق این سریالم من ❤

0 ❤️

2022-09-13 13:02:59 +0430 +0430

فصل اخرشم که دو‌ بخش کردن. باید فصل 5 و 6 تمومش میکردن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «