bdsm شناسی!!!

• niaz__xxo  

• عضو از
    1399/3/12

• پست‌ها: 140

• 270

با سلام خدمت همه جقیان و دهندگان و کنندگان محترم و عزیز و زحمت کس ... ببخشید کش !
من نشسته بودم در تفکر که چی بگم که خیلی کس باشه ... یادم اومد که الان چندین قرن میگذره که همه غیور مردان و زنان عرصه ی بی دی اس ام دیگه ته اطلاعات همه از سه تا فیلم دو ساعته ی فیفتی شیدزه !!
میخواین براتون بحرفم ... بگیرید چقدر حالیتونه ... یا با همون فیفتی ارضا میشین ؟؟ (biggrin)

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

آفرین چه عالی خوشم اومد
خوبه یکی داره فکر میکنه...

آفرین چه عالی خوشم اومد خوبه یکی داره فکر میکنه عالیه خوشحالم از پستت

ـــــــــــ

• 1

• Loshita  

• عضو از 1399/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 769

• 2506

درود...

بي دي اس ام عشقه...(inlove)

ـــــــــــ

عذاب میکشم ولی عذاب من گناه نیست. وقتی شکنجه گرتویی شکنجه اشتباه نیست.

• 4

نقل از: Loshita

نقل از: Loshita بي دي اس ام عشقه...(inlove)

آره هست ولی وقتی عاشق و معشوق با هم باش عشق یک طرفه بدرد نمیخوره

ـــــــــــ

• 0

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 140

• 270

درس اول !!

خب ... با اینکه اصلا استقبال نشد ولی من شروع میکنم (پررو هم خودتونید !!) (biggrin)

اولین اصل که باید حالیمون باشه اینه که وقتی یکی دام شد یکی هم ساب، قرار نیست اینا عاشق همدیگه بشن و بعدش به خوبی و خوشی باهم زندگی کنن و هر از گاهی دلشون برای روزای جوونی کجایی که یادت بخیر تنگ بشه و پاشن دوباره عملیات انجام بدن!

پس توهم این که قراره یه کریستین گیرتون بیاد که زرتی بین این همه آدم عاشقتون بشه و بچه و این رمانتیک بازیا رو از کلتون بیرون کنید! اصطلاحا کشکن و پنیرا!!

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 8

نقل از: niaz__xxo

نقل از: niaz__xxo خب ... با اینکه اصلا استقبال نشد ولی من شروع میکنم (پررو هم خودتونید !!) (biggrin) اولین اصل که باید حالیمون باشه اینه که وقتی یکی دام شد یکی هم ساب، قرار نیست اینا عاشق همدیگه بشن و بعدش به خوبی و خوشی باهم زندگی کنن و هر از گاهی دلشون برای روزای جوونی کجایی که یادت بخیر تنگ بشه و پاشن دوباره عملیات انجام بدن! پس توهم این که قراره یه کریستین گیرتون بیاد که زرتی بین این همه آدم عاشقتون بشه و بچه و این رمانتیک بازیا رو از کلتون بیرون کنید! اصطلاحا کشکن و پنیرا!!

مهم اینه کی استقبال میکنه تعداد مهم نیست کیفیت مهمه

ـــــــــــ

• 1

ادامه بده:|

:|

ـــــــــــ

شیرازی ، بدنساز فیتنس .

تل : sorosh7117@

• 1

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

درس دوم !!

خب رسیدیم به درس دوم!!

توی درس دوم ما یاد میگیریم که برخلاف چیزی که تو کلمون هست دام، سابش رو نخریده که!! بی دی اس ام کاملا دو طرفست ! یاد بگیریم که هر چیزی حتی کوچکترین چیزها مثل اسمی که به دام یا ساب نسبت میگیره باید مورد توافق و رضایت دو طرف باشه. باید به اندازه ای که به دام احترام گذاشته میشه برای ساب هم همینطور باشه ... یاد بگیریم درسته ساب فرمانبردار دام محسوب میشه ولی همه ی اعمالی که قراره روش انجام بشن باید با رضایتش باشه! یه مثال خیلی جالب : اگه از هرکس (چه دام چه ساب) بپرسی سیستم رنگ بندی چیه اکثرا نمیدونن!! درحالیکه این به نظر من یکی از مهم ترین حقوق دو طرف و قوانین این نوع رابطست!! چون دام باید مرتبا از وضعیت سابش خبر داشته باشه. این نیست که مثل فیفتی بعد از رابطه کریستین آنا رو ول میکرد و میرفت !! خیلی فراتر از این حرفاست ... توی این نوع رابطه ساب تقریبا حسی داره که هیچ گونه اعمالش از خودش نیست و توجه خیلی خیلی زیادی میخواد! اگر قبول میکنید که دام یک نفر باشید پس حتما باید وقت کافی، اطلاعات کافی و البته شعور کافی رو داشته باشید.

برای کسایی که نمیدونن سیستم رنگ بندی این جوریه که اگر دام حس کنه کاری که داره انجام میده شاید برای ساب سنگین باشه ازش میپرسه که در چه مرحله ای هست و ساب باید با سه رنگ سبز برای وقتی مشکلی نداره، زرد برای وقتایی که میتونه تحمل کنه ولی داره به آستانه نزدیک میشه و قرمز برای وقتی که دیگه نمیتونه تحمل کنه، وضعیتش رو اعلام کنه. و یه مورد دیگه اینکه این سیستم با سیف ورد فرق میکنه، سیف ورد برای توقف کامل رابطست ولی رنگ بندی فقط برای فعالیت خاصیه که دام میخواد انجام بده

و یه مورد دیگه عقده های فحشتون رو لطفا نیارید توی بی دی اس ام ! همون اولی که یکی رو دیدید بر نگردید بگید سلام توله !! این فقط و فقط شعور و فرهنگ و البته اطلاعت کم شما رو میرسونه. بی دی اس ام به معنای بی تربیتی نیست! اینو بفهمید ممنون میشم.

مرسی از اونایی که حمایت میکنن !! (biggrin) (cool)

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 12

• group_player3  
  • عضو از 1397/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 29

مقایسه فیفتی شیدز و بی دی اس ام مثل مقایسه جق و...

مقایسه فیفتی شیدز و بی دی اس ام مثل مقایسه جق و سکسه!!

ـــــــــــ

• 2

• group_player3  
  • عضو از 1397/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 29

مقایسه فیفتی شیدز و بی دی اس ام مثل مقایسه جق و...

مقایسه فیفتی شیدز و بی دی اس ام مثل مقایسه جق و سکسه!!

ـــــــــــ

• 0

• Slave.krj1  
  • عضو از 1398/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 13

چه خوب که کسی و دیدم‌بلاخره که تعریف درستی از bdsm...

چه خوب که کسی و دیدم‌بلاخره که تعریف درستی از bdsm داره.من چند ساله که ندیدم اینجا

ـــــــــــ

• 1

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

جرررر

نقل از: group_player3 مقایسه فیفتی شیدز و بی دی اس ام مثل مقایسه جق و سکسه!!

وای خدااااا !! عالی بود !!! درود خداوندگار آمن هوتب (یا هر کوفتی که بود!!)بر تو (biggrin)

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 2

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

درس سوم !!!

آغاز میکنیم درس سو bdsm شناسی رو !!

از فرهنگ bdsm میخوام بکشم بیرون یکم قضیه رو تخصصی تر کنم !

ببینید شاید شما فکر کنید بی دی اس ام فقط کتک زدن و کتک و خوردنه و خلاص ... ولی دلیل نمیشه که همه ی افکار شما درست باشن که !! بعله ... کاملا دارین تو توهم زندگی میکنین.

هم ساب هم دام انواع مختلفی دارن. ساب ها شامل : اسلیو ، کیتن یا پاپی ، بیبی ، پرنسس و ... میشن که هر کدوم زمین تا آسمون باهمدیگه فرق دارن !! دام ها شامل : مستر یا میسترس ، مامی یا ددی و.... میشن و اوناهم بسیار متفاوت تشریف دارن!

نتیجه گیری : 1) هر سابی تا حد مرگ کتک خور نیست! 2) هر دامی تا حد مرگ کتک زن نیست! 3) بی شعور نباشیم !! 4) فیفتی در هیچ کدوم از این دسته ها قرار نمیگیرد !! (کلا یه فیلم ساختن همه قوانین طبیعتو بردن زیر سوال !!)

اگه میخواین توی درسای بعدی هر کدوم از ساب ها رو توضیح بدم چه جورین و چی کارا میکنن !!

و من ا... توفیق ! (angel)

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 5

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

درس چهارم !!

از اونجایی که درخواست داشتیم برای توضیح دسته ها از الان در حدی که خودم حالیمه ، در مورد هر مدل حالیتون میکنم!! در ضمن اینم بگم که من از منابع مختلف چیزای مختلفو کنار هم جمع کردم و دارم به شماها میگم هرجا برین بگردین درست و حسابی توضیح نداده.

خب دسته ی اول که اکثرا کل بی دی اس ام رو بر پایه ی اون گذاشتن (به اشتباه!) اسلیو ها هستن : اسلیو ها عزیزانی هستن همه جوره (به جز محدودیت هاشون) در خدمت ارباب ، مستر یا میسترسشون هستن. این دسته زیاد دنبال عواطف و احساسات نیستن و رابطه ای که برقرار میکنن تماما بر پایه ی زیر سلطه ی خفن کسی بودن هست. البته اینکه دنبال عواطف نیستن دلیل نمیشه که هرکاری خواستن باهاشون بکنن و ولشون کنن به امان خدا!! اون ها هم بالاخره مسئولیتی گردن دام دارن و به توجه خاصی نیاز دارن.

همونطور که گفتم اکثرا با این ها آشنا هستین (تکرار میکنم توی فیفتی آنا جزو هیچ دسته ای قرار نمیگرفت!! اشتباه نکنید فکر کنید اسلیو بود....نه! اسلیو بودن خیلی سخت تر از این حرفاست!)

استفاده از کلماتی مثل توله و سگ و این حرفا برای این دسته غلطه مگر اینکه از علایقشون نقش بازی کردن (اسم دقیقش یادم نمیاد) باشه و اونجا مثلا نقش حیوون خونگی رو بازی کنن. خلاصه که حرف گوش کن ترین ها اینان.

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 5

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

درس پنجم !!

توی درس 4ام اسلیو هارو توضیح دادم .

توی این درس میرسیم به کیتن ها یا پاپی ها! به شخصه فکر میکنم اینا کول ترین دستن! این گوگولیا دقیقا کیتن و پاپی هستن که از لحاظ جنسی هم به صاحبشون خدمت میکنن! همونطور که یه کیتن یا پاپی توی ظرف مخصوصش غذا میخوره و لیس میزنه اوناهم همونطورن . بات پلاگ هاییی که دم حیوون ها هست مخصوص ایناست (البته بسته به علاقه ی دام برای دسته های دیگه هم میتونه استفاده بشه! ) و همینطور قلاده ها و دستبندهای پشمی و کیوت! کلا این دسته کیوت ترینه! اینجا دیگه ما مستر و میسترس و ارباب و این حرفا نداریم، عوضش مامی و ددی داریم (طبق تحقیقات من توی بیبی و پرنسس هم همینه ! فکر کنم البته چیزی دیگه براش پیدا نکردم) اینم بگم که این همه نرمی و اینا دلیل نمیشه تنبیه نشن و این حرفا! رابطه ی جنسی سر جاشه ولی خب توی حالت عادی اینا اینجورین! این دسته به مراتب بیشتر از اسلیو ها نیاز به مراقبت دارن. چون به هر حال پت محسوب میشن دیگه !

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 6

• Mahdii79  
  • عضو از 1399/4/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 1

.

تا اینجا که معرکه بود منتظر بقیش هستم

ـــــــــــ

• 1

• ferydaghoon02  

• عضو از 1391/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 91

من از پارسال براش تاپیک زدم، تقریبا به تخم بزرگان...

من از پارسال براش تاپیک زدم، تقریبا به تخم بزرگان بود

ـــــــــــ

روزگار غریبی ست نازنین.

• 3

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

مرسی

نقل از: Mahdii79 تا اینجا که معرکه بود منتظر بقیش هستم

مچکرم ... مچکرم !! :-*

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 2

• niaz__xxo  

• عضو از 1399/3/12

• 270

اصلاحات جامعه !!

نقل از: ferydaghoon02 من از پارسال براش تاپیک زدم، تقریبا به تخم بزرگان بود

به هر حال ماها وظیفه داریم هرچی میدونیم در خدمت مردم این مرز و بوم قرار بدیم !! حمایتم خدا میرسونه دیگه !!

ـــــــــــ

احمق نباشیم !!

• 2

• ferydaghoon02  

• عضو از 1391/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 91

نقل از: ferydaghoon02 من از پارسال براش تاپیک زدم، تقریبا به تخم بزرگان بود
به هر حال ماها وظیفه داریم هرچی میدونیم در خدمت مردم این مرز و بوم قرار بدیم !! حمایتم خدا میرسونه دیگه !!

خیلیم عالی، دم شما گرم

ـــــــــــ

روزگار غریبی ست نازنین.

• 2

• great_master  

• عضو از 1390/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 83

خوبه که هنوزم افرادی هستن چند خط مطلب قابل خوندن...

خوبه که هنوزم افرادی هستن چند خط مطلب قابل خوندن تایپ کنند جهت ارتقای سطح اگاهی دیگران اما توام یه روز خسته میشی و انرژیت تموم میشه میگی چرا برای بقیه وقت بزارم؟ امیدوارم اون روز زود از راه نرسه!

ـــــــــــ

مستر بودن یعنی داشتن حس سلطه، یک حس پنهان فراتر از زمان و مکان!

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «