sim meu amigo

1400/02/23

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-11-30 14:39:40 +0330 +0330

↩ golb
من واقعا متاسفم که مورد بی احترامی و توهین زیاد قرار گرفتین :( اصلا فکرشم نمی کردم شما چنین مشکلی داشته باشین. شاید به خاطر کامیک های تابو بوده، درسته؟

قطعا این حق شما نبوده و ای کاش به دل نگیرین هرچند می دونم تحملش سخته :(

علتش خیلی چیزا می تونه باشه که حتما خود شما بهتر از من بهشون واقف هستین؛ مثلا برای تخلیه ی خشمشون از زندگی و شرایط خودشون!، به دلیل باورهای متعصبانه و محکمشون که باعث میشه هر کسی خلاف اون باور اقدامی هرچند کوچیک انجام بده مورد شدیدترین برخوردهای این متعصبان قرار بگیره متاسفانه، در تیررس بعضی شخصیت های جامعه ستیز که براشون فرقی نداره چه کسی رو مورد توهین و بی احترامی قرار بدن و فضای مجازی و ناشناس بودن براشون بهترین جا هست بودین و علت های دیگه…

متوجهم که تحمل هر کسی حدی داره و هیچ کسی هم نمی تونه به شما بگه که باید نادیده بگیری ولی خب ما چاره ای نداریم جز اینکه فقط چیزهایی که تحت کنترلمون هست رو تغییر بدیم. دیگران رو نمیشه تغییر داد…

ببخشید پر حرفی منو. فقط یه سوال: آیا حرفی که من زدم داغ دل شما رو تازه کرد؟ حرف من ناراحتتون کرد؟ امیدوارم اینطور نبوده باشه ولی اگه بوده واقعا معذرت می خوام 🌸🌸🌸🌸

1 ❤️

2021-11-30 19:05:10 +0330 +0330

↩ negar93
با توضیحات شما کاملا موافقم … فی الواقع با تظاهر کردن میانه خوبی ندارم … اینجا همه چهره ای متفاوت از خود بروز میدهند … برخی پا را از این هم فراتر گذاشته و … مدعی هستند که دلیل آمدنشان به اینجا این است که … خودشان باشند … البته این ادعا تنها دروغی محض میباشد … یک عبارت گَل و گشاد … برای سرپوش گذاشتن بر انحرافات و حقارتهای دنیای واقعی … ولی خوشبختانه چنین ادعائی نکرده ام … حقیر یک مترجم بیسواد خیابونی هستم … پس صراحتا عرض میکنم … بچه های کوچه و خیابان هرگز ناراحت نمیشوند … محاله از چیزی عصبانی بشوند … امکان ندارد کسی بتواند آنها را مایوس نماید … حتی دلخور!؟ … نه! نه! … راستش این واژه فرق داره … آنها دلخور میشوند … خیلی وقتها از رفتار برخی جماعت خاص … دلخور شده ام … بدجوریم دلخور شده ام … حتی فحاشی یکی از آنها را هرگز فراموش نخواهم کرد … چرا که ایشان کاربری ستاره دار بود …

3 ❤️

2021-11-30 22:38:27 +0330 +0330

↩ golb
صفات نیکی دارین :)
البته شکسته نفسی هم می کنین :)

در مورد اینکه افراد تظاهر می کنن که اینجا می تونن خود واقعی شون باشن، من خیلی قبول ندارم که تظاهره چون شاید واقعا اینجا چنین حسی بهشون دست میده با اینکه اطلاعات واقعی شون رو اعلام نمی کنن و ناشناس هستن. درواقع می خوام بگم گاهی وقتا قصد دروغ گفتن و تظاهر کردن ندارن و شاید فقط خودشونو خوب نمیشناسن.

متاسفم که چنین دلخوری ای دارین و نتونستین ببخشین :( اون کاربر ستاره دار هم احتمالا از اون گروهی که ذکر کردم خارج نبوده.

نمی دونم چی بگم که مرهمی باشه بر دلخوری های شما…فقط می تونم خواهش کنم که ببخشید و عبور کنید ازشون🌷

2 ❤️

2021-12-01 00:10:03 +0330 +0330

↩ negar93

شاید فقط خودشونو خوب نمیشناسن

بنده مخالفم …
گابیتا عادت داره عکس بگیره … چند شب پیش یه دور همی مجازی بود … تغییرات پروفایل یک کاربر در طول یکسال را برای ما گذاشت … تغییرات فاحش … یکروز نامطمئن … روزی دیگر همجنسگرا… و در ادامه میشود دگرجنسگرا … لامروت یحتمل پریود هم میشود … لیک بروز نمیدهد … البته این اهمیتی نداره … این اشخاص اعضای حزب باد هستند … خود را به اعضای برتر وصل میکنند … به امید ترقی … ولی با مشاهده کوچکترین تزلزل … همانند برگ خزان از گِرد او دور میشوند … این طبیعت اینان میباشد … دنیای مجازی یا واقعی … برای ایشان توفیری ندارد … اینان آفت های آحاد هستند … همان آفت هائی که بقای پایه های بی عدالتی را تثبیت میکنند … از نظر بنده اینان به خوبی خود را میشناسند … در حقیقت دیگران را خَر حساب میکنند … بهترین پاداش این جماعت در شهوانی … دکمه بلاک میباشد … امیدوارم کارائی گزینه بلاک به فراموشی سپرده نشود …

3 ❤️

2021-12-01 10:24:52 +0330 +0330

↩ golb
بله در این مورد حق با شماست. قبول دارم.

البته به نظر من آفت جامعه ی ما بیشتر حماقت هست تا برخی چاپلوسی ها یا فریب ها. بلانسبت شما البته.

بله کارایی بلاک نباید فراموش بشه :) 👌🌷

0 ❤️

2021-12-01 23:41:30 +0330 +0330

↩ negar93
خانم نگار … حماقت نوع بشر انتها ندارد … به عبارتی … چیزی که حدی نداره خَریّته - خَریّت … اگر عنایت بفرمائید … چاپلوسی و ریاکاری … از ارکان حماقت میباشند … البته قصد حقیر از بیان فوق این نبود … ولی سرکار من باب ملاحظه کاری … تبحر خاصی در منحرف کردن مطلب و به حاشیه راندن آنرا دارید … از آنجائی برای شما احترام زیادی قائل هستم … به همین بسنده میکنم …
حسن ختام …
در باب مرگ مهرداد میناوند … به قدمت عمر آن مرحوم حرف و حدیث گفته شد … ولی یکی از این صحبتها عجیب در ذهنم ماندگار شد …
خانمی گفت : مهرداد میناوند در چاهی افتاد کهبه دست خود آنرا حفر کرده بود … مطمئنم شما معنی این حرف را کاملا متوجه میشوید … لذا … توضیح نمیدهم …

2 ❤️

2021-12-02 01:30:57 +0330 +0330

↩ golb
درسته همینطوره.
من فقط در تکمیل صحبت خودتون گفتم و قصد منحرف کردن بحث رو نداشتم.
از صحبت با شما خوشحال شدم و استفاده کردم :) 🌷

1 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «