sissy زنونه پوش (عکس و داستانی و گیف)

1397/02/08

براتون عکس هایی که دوس دارمو میزارم

کپشن باشه ترجمه هم میزارم

یه سیسی اینجوری لباس می پوشه که احساس کنه یه دختر کامله!!!
و دلش می خواد عین یه جنده بده!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-28 07:10:29 +0430 +0430

از این به بعد یا آبت نمیاد… یا سیسی گاسم میشی.

سیسی گاسم = ارگاسم + سیسی

2018-04-28 07:14:16 +0430 +0430

کی اینجا بوده؟

2018-04-28 07:31:41 +0430 +0430

نهایت هدف هر رابطه ای اینه!

دوست دخترت تو رو دخترونه کنه و حالا باهم به یه مرد واقعی خدمت کنید!

2018-04-29 06:30:31 +0430 +0430

الف) خوب اصن چرا این کار بکنید؟

• چون دیگه مرد اول خونه وجود نداره که غر غر کنه
  • به شما خیانت نمی کنه ، سیگار و مشروب اگه شما نخواید نمی کشه
  • بهتون بیشتر توجه می کنه و حساس تر میشه و احترام به شما اولین اولویتش میشه
  • در عوض شما هر چقدر که معشوقه بخواهید می تونید داشته باشید
  • نظافت و مرتب کردن خونه خسته اتون کرده؟ همش میوفته گردن سیسی تون
  • در همه حالی ازتون پیروی می کنه
    سیسی بهتره یا مرد اول خونه

ب
قدم اول از هشتم
یه توضیح مختصر
سیسی کردن (Sissyfication ) پروسه زمان بری هست. انتظار نداشته باشید که بعد از خوندن این مطلب هفته بعد همین موقعه یه شوهر یا دوست پسر سیسی داشته باشید!!
تو هیچ قدمی عجله نمی کنید ، به زور مجبور به کاری نمی کنید یه پروسه فیزیولوژیک باید طی بشه اجازه بدید زمان کافی داشته باشه تا بتونه یه سیسی خوب و حرف گوش کن از آب در بیاد.

قدم دوم !مو های بلند ولی بدون مو
این روزا دیگه طبیعیه از شوهرتون بخواید که قسمتی از بدنش و شیو کنه حتی پا و دست
خیلی از مردا هم این روزا مو هاشون رو بلند می کنن.
بهش بگید بدنش رو بدون مو دوست دارید و تشویقش کنید که مو هاشو هم بلند کنه…
بگید به نظرتون مردا با مو های بلند سکسی تر به نظرتون میرسن.

قدم سوم!جق زدن ممنوع ، سکس کمتر
بهش بگید نظرتون رو راجبه جق زدن بگید که یه عمل خود خواهانه بنظرتون میرسه، بگید که دوس دارید که منتظر باشه واسه سکس باهتون ، خودتون هم بگید جق نمیزنید ، حتی به دروغ

خیلی مهمه که بهش عشق بورزید و احساس کنه که شما عاشقش هستید نه این که می خواید بپیچونیدش. بدون این که باهاش سکس کنید باهاش عشق بازی کنید ، بالخره به این قضیه هم عادت می کنه.

**قدم چهارم!! شورت زنونه، مردانگی اش رو بشکنید **
این مرحله حیاتی و حساس هست. می خواییم کاری کنیم که مردمون شورت زنونه پاش کنه ، مهم نیست چقدر طول می کشه، یه روش پیدا کنید که خیلی مظلومانه و بی طرف دوس دارید اون شرت رو بپوشه ، مثلا بازی یا فقط برای شوخی خنده
جمله های مثل " دوس دارم بدونم شرت من تو پای تو چه شکلی میشه ؟ میشه برام بپوشیییش؟" یا " شرط می بندم تو جنبه پوشیدن شورت های منو نداری"
معمولا جواب میده ، البته شما مردتون رو میشناسید که چه جمله های بیشتر روش تاثیر میزاره.

بعد از این تشویقش کنید که شورت رو بپوشه اگه دوس داره ، بهش بگید هیچ خجالتی وجود نداره چون شورت زنونه ها راحت تر و جنس های لطیف تری دارن،
بگید از مردونگیش چیزی کم نمی شه و شما اینجوری بیشتر هم دوسش دارید.

بعد از این که مطمئن شدید که می پوشه شورت رو ، یا حداقل پس نمیزنه
بگید وقتی با هم سکس دارید بپوشه ، بگید بیشتر داغ تون می کنه وقتی پاش شورت می بینید
اگه دوستون داشته باشه قبول می کنه

بعد از این مرحله بهش بگید که تو خونه همیشه شورت زنونه پاش کنه ، جایزه بهش هفته ای یک بار سکس بیشتر بدید

** قدم پنجم! آرایش و لاک زدن انگوشت ها**

بعد از این که حاضر شد شورت زنونه پاش کنه دیگه این مرحله باید آسون باشه.
مجبورش کنید ناخون های شما رو لاک بزنه و شما رو آرایش کنه، بهش یاد بدید که چجوری به نحو احسنت این کار رو انجام بده ، بزارید مدتی برای شما این کار رو بکنه.
بخواید که برای خودش این کارو انجام بده ، بگید دوس دارید بدونید چقدرر بهش میاد ، بگو بخاطر مننن… لطفاااا

تشویقش کنید که همیشه ناخن هاش لاکی باشه و آرایش داشته باشه ،
هر وقت هر روز داشت آمادست برای مرحله بعدی

قدم شش!! لباس بپوشونیدش

وقتشه که دیگه سوتین ، جوراب بلند ، دامن ، تاپ و حتی کفش پاشنه بلند بپوشه.
از تکنیک های که تو مراحل پیش باهم انجام دادید استفاده کنید ، دیگه مقاومت نخواهد کرد.

فراموش نکنید که باهاش سکس داشته باشید و عشق تون رو بهش ابراز کنید
مطمئن شدید که از پوشیدن این لباس ها احساس راحتی می کنه
وقتی آماده بود وقتشه که قدم بزرگتری ور داریم

** قدم هفت!! قفس**
لازمه که تو مزاکره قانعش کنید.
که زندگی زناشویی تون و سکس هاتو خیلی محتاتانه است و کسی در جریان نیس و با کسی راجبه اش صحبت نمی کنید و دوس دارید که ارگاسم های شدید ببینید ازش تا ارگاسم های ضعیف و شل که آروم آبش بیاد.
براش توضیح بدید که قفس برای سکس مفیده و بسیاری از دوستاتون دوست پسراشون و شوهراشون رو توی قفس نگه می دارن و خیلی طبیعیه و زندگی زناشویی بهتری دارن.

قبل از این که قفلش کنید با هم سر تعداد روزش به توافق برسید مثلا 3 یا 4 روز ، بازش کنید بعد از این روز های باهاش سکس کنید و مجددا قفلش کنید تا 3یا 4 روز ، این فاصله بین سکس را بیشتر کنید آهسته.

بعد این که فاصله به دو هفته رسید ، وقتشه که کونش رو فتح کنید.

قدم نهایی!! بازی با کون

قفلش رو باز کنید ، اون حشریه ، آماده اش کنید برای سکس ، هر چیزی که تو سکس بخواهید رو می پزیره … در هنگام سکس خیلی نا محسوس انگشت کوچیکه رو به سوراخ کونش برسونید و باهاش بازی کنید و اگر اوکی بود حول بده بره توش… اگر پس نزد و انگشت دوم رو بهش نزدیک کنید…همین ببینید چجوری بود رفلکسش…

بعد از سکس مجددا قفلش کنید. بعد سه هفته باز کنید و مجددا همون کار رو انجام بدید این بار با انگشت پرستاتش رو ماساژ بدید ، می تونید هم زمان براش ساک بزنی تا ریلکس باشه…
بعد از این که آبش اومد قفلش کنید و بعدا ازش بپرسید ماساژ پرستات چطور بود براش دوست داشته یا نه ، اگر آره بود دفعه بعد دیلدو موناسب تون رو پیدا کنید و با کلی روان کننده و لیز کننده ، بعد از این که بازش کردید بکنیدش ، خیلی آروم و آبش رو بیارید همزمان که دارید می کنیدش ، قفلش کنید … بازش کنید … آبشو بیارید …قفلش کنید…

وقتی عادت کرد به این روش سکس با شما وقتشه که دیگه دائما تو قفس نگهش دارید.
و تعداد عشق بازی هاتون رو زیاد کنید ، هر روز کونش بزارید…

حالا شما کنترلش رو در دست دارید ، شما می گید کی آبش بیاد ، کی بهتون کون بده ، چی بپوشه و هر کاری که شما بخواهید و انجام بده

** وقتشه براش توضیح بدید که دیگه یک مرد نیست ، فقط یک سیسی هست**

ج) اشتراک گزاشتن سیسی تو خیلی مهمه

بعد از چند هفته یا ماه تمرین دادن سیسی تون دیگه هر کاری براتون میکنه
اگر می خوایید همزمان با یک نفر دیگه سکس داشته باشید باید چند هفته اینو ملکه ذهن اش کنید که "تو هر کاری رو که خانم ت می گه انجام میدی " مجبورش کنید تکرار کنه " من هر کاری که خانم بگه انجام می دم "

د) تربیت سیسی
همیشه باید شرت زنونه پاش باشه،خونه که اصلا حق نداره لباس مردونه بپوشه، مطمئن بشید با کفش پاشنه بلند درست راه میره، یادش بدید اگه لازمه همچنین برای آرایش

هر روز دیلدو ساک بزنه و خودش رو بکنه حتی اگه شما حال شو ندارید بکنیدش
البته دیگه نه از کون بلکه اون دیگه اسمش کسه
و دهنش دیگه دهن نیست یه سوراخیه که ازش استفاده می کنه شما لذت ببرید.

بهش بگید رفتارش و درست کنه ، درست عین یک سیسی
غر زدن نداریم اعتراض کردن نداریم و کاملا فرمان بردار باشه.

ترجیحا دیگه قفل شو باز نکنید به جاش یاد می گیره که وقتی کس میده آبش بیاد.
همیشه مجبورش کنید آب خودش هم بخوره

در نهایت

روش های بینهایتی وجود داره که سیسی رو می تونین تنبیه یا تشویق کنید که در مقالات آتی میزارم براتون

هیچ وقت فراموش نکنید که سیسی تون شوهرتونه دوسش داشته باشید (inlove) :-*

2018-04-29 06:39:02 +0430 +0430

شیو شده.
ناخن ها لاک زده.
سوراخ پرشده و آماده.
دودول بی خواسیت توی شرت قایم شده.

عالیه

2018-04-29 06:41:31 +0430 +0430

یه سیسی خوب** همیشه** کون و پاش و تمیز و صاف نگه می داره

2018-04-29 06:48:59 +0430 +0430

این سر نوشت توه ! دوسش داشته باش

2018-04-29 06:51:09 +0430 +0430

عشقم کونم و تبدیل کن به کسسس

2018-04-29 08:01:08 +0430 +0430

یعنی عااااالی بود بعد از مدت ها یچیز بدرد بخور توی این سایت بود ممنون

2 ❤️

2018-04-29 10:49:34 +0430 +0430

مرسی سیسی های نازنین کامنت میزارید بیشتر تحریک میشم براتون پست بزارم :*

1 ❤️

2018-04-29 11:04:46 +0430 +0430

سیسی جون خیلی سکسیه که به پسرا کون بدی

آفرین سیسی ، حالا دختر هوبی هستی

این که وقتی دارن اون کوس می کنن ناز داره بلا باشی ، یه چیز ضرروریه برات سیسی کونی

تو باید برای کیر التماس کنی!! التماس کن عین یه سگ

خواهش می کنم بدش بهم

2018-04-30 06:19:47 +0430 +0430

اگه یه کونیه افسونگری اگه یه سیسی خوشگلی بزن زنگو

2018-04-30 06:28:45 +0430 +0430

عزیزم تو باید شیرت دوشیده بشه …
باید برت گردونم تو قفست

2018-04-30 06:47:33 +0430 +0430

یه مرد واقعی هیچ وقت سوراخش اینجوری نمی شه

می دونی چرا مال تو اینجوریه؟
چون تو سیسی هستی
تو زاده شدی که به مرد های آلفا به مرد های واقعی خدمت کنی

10 ❤️

2018-04-30 06:55:15 +0430 +0430

بی شک این یکی از راحت ترین پوزیشناست که کص تون رو به رخ بکشید
مخصوصا که اگه هنوز کامل شیو نکردید و تجهزات دخترونه اتو مثل شورت و … ندارید

اگر عکس تر تمیز این سبکی دارید بدید براتون پست کنم

11 ❤️

2018-04-30 06:57:17 +0430 +0430

تو یه مرد واقعی نیستی دیگه…
زندگی تازه ای منتظر تو هست…
یه مرد واقعی بیاد و ازت سو استفاده کنه و کص تو جر بده

زندگی آینده ات اینه

11 ❤️

2018-04-30 07:07:00 +0430 +0430

صاحب خونه ام دیشب اومد برای گرفتن اجاره دو ماه عقب افتاده،
وقتی فهمید ندارم خیلی عصبانی شد
زنگ زد به دوستاش

از 8 شب تا 4 صبح پاهام به هم نرسید و این بلا رو سرم اوردن

10 ❤️

2018-04-30 08:25:38 +0430 +0430

topicet awlie edme bede lotfn va axaye bishtri bzr

1 ❤️

2018-04-30 10:05:58 +0430 +0430
نقل از: Arefbokonn topicet awlie edme bede lotfn va axaye bishtri bzr

با حمایت هاتون حتما ممنونم دوست عزیز

1 ❤️

2018-04-30 11:03:38 +0430 +0430

با یه سر درد و فراموشی بعد مستی پاشدم ، ولی عوضش سوراخم کمتر درد می کرد. یه شیک برای خودم درست کردم و زنگ زدم به دوست برادرم که برای امروز بعد از ظهر آمادم که دوباره مصرف بشم، اون فقط خندید و بهم گفت که کونیه آب خور. خوب سوپرایز نشدم از طرز حرف زدنش و قطعا بهم بر نخورد. پاشدم برم سمت جکوزی پایین هتل خوب که استراحت کردم برگشتم به اتاق که دیدم دم در... سه تا مرد قد بلند عضلانی و گردن کلفت وایستادن، خیلی خوشحال نبودن که منو دیده بودن ، بهشون لبخند زدم گفتم " خدا کنه زیاد معطلتون نکرده باشم ، باید بهتون اعتراف کنم ، من عاشق یه گروپ سکس خوبم و بهتون قول میدم که بدجوری آبتون رو بکشم " کارت و گزاشتم رو در و باز کردم.

یکی شون منو حول داد تو گفت " ای احمق کونی دوزاری ، ما نمی خوایم به تو لذت دادن تو یه گروپ سکس بدیم! اصلا اونچیزی که فکر می کنی نیست، هر کدوم از ما از تو یه جوری سو استفاده می کنیم و به طرق مختلف تحقیرت می کنیم ، حالا بدو کون گندتو جم کن ببر روتخت بدش بالا" همون کاریو کردم که بهم گفته بود و دیدم که هر سه دارن لخت میشن.

رفت پشتم وایستاد و لباسمو کند، کله امو فشار داد پایین و کون امو داد بالا، کونم هنوز درد می کرد ولی خشونت تو حرکاتش خیلی داغ ام کرد ، کونم آب دار و خیس شده بود اونم یه تف انداخت رو کیر کلفتش، لپ های کونمو باز کرد و کیرشو فشار داد تو و شروع کردم به جر خوردن پتو رو داشتم گاز میزدم که جیغ ام نره هوا، همه کیرشو یه هو جا کرد تو کونم !! هر 23 سانت رو.

یکم پاهامو باز کرد و منو محکم پایین نگه داشت یه دستش رو شونه ام بود و اون یکی رو پام یه کاری کرد که فقط تو فیلم سوپرا دیده بودم! پاشو گزاشت روی صورت من ، خیلی زننده بود یه آن احساس پوچی کردم تحقیر شدم که پای کثیف شو گزاشته روی صورت من ...ولی به طرز عجیبی شهوتی تر شدم و احساس کردم از این شدت سو استفاده هر لحظه ممکنه آبم بیاد اون تو این حالت تحقیر آمیز. عطشش بیشتر شد و وزن پاشو بیشتر کرد رو صورتم

اون یکی مرده تشویقش می کرد " آره ، بکنش جنده پتی رو ، داغونش کن " " یه کص براش درست کن و جر وا جرش کن بی لیاغت رو ، نگا چجوری دول بچه سیخ کرده برات" همینجوری که میگایید تشویقش می کردن ، خیلی این کلمات تحقیر آمیز حشریم می کرد، ولی کله ام داغ کرده بود ... یه صدای تو می گفت بسه! تمومش کن ! این خیلی زیاده

خوب اون صدا خیلی ضعیف بود که بخواد جلوی کون تشنه ام برای دادن بگیره ، داشت آب ام میومد... و پاشید بیرون روی تخت روی پام همجا خیس شد... همشون زدن زیر خنده " ببین بد بخت چقدر حال کرده" و شروع کرد محکم تر کردن من ، من حتی فکرشم نمی کردم که از این تند تر هم بشه کرد از این محکم تر هم میشه مگه! کونم دومرتبه شروع کرد به درد گرفتن و پاش خیلی محکم صورتمو له کرده بود... دماغمو دهنو زده بود بیرون رو ملافه و به سختی نفس می کشیدم

اصن جوری نبود که بخوام تکون بخورم ، اصن نمی تونستم. یه جوری میخ ام کرده بود رو تخت و می کرد که داشتم می مردم ، همون موقعه که یه سختی داشتم نفس می کشم دول چه ام به کل بدنم و مغزم دوباره خیانت کرد ... منفجر شد و آبم اومد، همون موقعه احساس کردم داره ناله می کنه و می گه کونی خوب، داغیشو تو کونم حس می کردم که از کونم جاری شد رو تخمام و رو پاهام ، و پاشو از رو سرم بر داشت و یه نفسی کشیدم ، نگاه ام کرد و یه تف انداخت رو صورتم ... گفت " شاید دوباره اومدم جرت دادم" نگاهی به اون یکی کرد و گفت برو نوبته توه

6 ❤️

2018-05-01 11:01:04 +0430 +0430

یه سیسی همیشه آماده اس کس پاره اشو ارائه بده به هر کسی

2018-05-01 11:03:41 +0430 +0430

کسی به لذت تو فکر نمی کنه!

اصن مهم نیست برای کسی!

اصن حق نداری لذت ببری ، وظیفه اته!

این سیسی رو بکنید تو قفس

2018-05-06 10:32:21 +0430 +0430

خیلی زیبا بود ممنونم

0 ❤️

2018-06-19 09:41:15 +0430 +0430
نقل از: kian666

با یه سر درد و فراموشی بعد مستی پاشدم ، ولی عوضش سوراخم کمتر درد می کرد. یه شیک برای خودم درست کردم و زنگ زدم به دوست برادرم که برای امروز بعد از ظهر آمادم که دوباره مصرف بشم، اون فقط خندید و بهم گفت که کونیه آب خور. خوب سوپرایز نشدم از طرز حرف زدنش و قطعا بهم بر نخورد. پاشدم برم سمت جکوزی پایین هتل خوب که استراحت کردم برگشتم به اتاق که دیدم دم در... سه تا مرد قد بلند عضلانی و گردن کلفت وایستادن، خیلی خوشحال نبودن که منو دیده بودن ، بهشون لبخند زدم گفتم " خدا کنه زیاد معطلتون نکرده باشم ، باید بهتون اعتراف کنم ، من عاشق یه گروپ سکس خوبم و بهتون قول میدم که بدجوری آبتون رو بکشم " کارت و گزاشتم رو در و باز کردم.

یکی شون منو حول داد تو گفت " ای احمق کونی دوزاری ، ما نمی خوایم به تو لذت دادن تو یه گروپ سکس بدیم! اصلا اونچیزی که فکر می کنی نیست، هر کدوم از ما از تو یه جوری سو استفاده می کنیم و به طرق مختلف تحقیرت می کنیم ، حالا بدو کون گندتو جم کن ببر روتخت بدش بالا" همون کاریو کردم که بهم گفته بود و دیدم که هر سه دارن لخت میشن.

رفت پشتم وایستاد و لباسمو کند، کله امو فشار داد پایین و کون امو داد بالا، کونم هنوز درد می کرد ولی خشونت تو حرکاتش خیلی داغ ام کرد ، کونم آب دار و خیس شده بود اونم یه تف انداخت رو کیر کلفتش، لپ های کونمو باز کرد و کیرشو فشار داد تو و شروع کردم به جر خوردن پتو رو داشتم گاز میزدم که جیغ ام نره هوا، همه کیرشو یه هو جا کرد تو کونم !! هر 23 سانت رو.

یکم پاهامو باز کرد و منو محکم پایین نگه داشت یه دستش رو شونه ام بود و اون یکی رو پام یه کاری کرد که فقط تو فیلم سوپرا دیده بودم! پاشو گزاشت روی صورت من ، خیلی زننده بود یه آن احساس پوچی کردم تحقیر شدم که پای کثیف شو گزاشته روی صورت من ...ولی به طرز عجیبی شهوتی تر شدم و احساس کردم از این شدت سو استفاده هر لحظه ممکنه آبم بیاد اون تو این حالت تحقیر آمیز. عطشش بیشتر شد و وزن پاشو بیشتر کرد رو صورتم

اون یکی مرده تشویقش می کرد " آره ، بکنش جنده پتی رو ، داغونش کن " " یه کص براش درست کن و جر وا جرش کن بی لیاغت رو ، نگا چجوری دول بچه سیخ کرده برات" همینجوری که میگایید تشویقش می کردن ، خیلی این کلمات تحقیر آمیز حشریم می کرد، ولی کله ام داغ کرده بود ... یه صدای تو می گفت بسه! تمومش کن ! این خیلی زیاده

خوب اون صدا خیلی ضعیف بود که بخواد جلوی کون تشنه ام برای دادن بگیره ، داشت آب ام میومد... و پاشید بیرون روی تخت روی پام همجا خیس شد... همشون زدن زیر خنده " ببین بد بخت چقدر حال کرده" و شروع کرد محکم تر کردن من ، من حتی فکرشم نمی کردم که از این تند تر هم بشه کرد از این محکم تر هم میشه مگه! کونم دومرتبه شروع کرد به درد گرفتن و پاش خیلی محکم صورتمو له کرده بود... دماغمو دهنو زده بود بیرون رو ملافه و به سختی نفس می کشیدم

اصن جوری نبود که بخوام تکون بخورم ، اصن نمی تونستم. یه جوری میخ ام کرده بود رو تخت و می کرد که داشتم می مردم ، همون موقعه که یه سختی داشتم نفس می کشم دول چه ام به کل بدنم و مغزم دوباره خیانت کرد ... منفجر شد و آبم اومد، همون موقعه احساس کردم داره ناله می کنه و می گه کونی خوب، داغیشو تو کونم حس می کردم که از کونم جاری شد رو تخمام و رو پاهام ، و پاشو از رو سرم بر داشت و یه نفسی کشیدم ، نگاه ام کرد و یه تف انداخت رو صورتم ... گفت " شاید دوباره اومدم جرت دادم" نگاهی به اون یکی کرد و گفت برو نوبته توه

عجب داستان خفنی بود

0 ❤️

2018-06-19 09:42:45 +0430 +0430

کلا تاپیکت عالی بود. مرسی

0 ❤️

2018-06-19 15:52:34 +0430 +0430
نقل از: kian666 **الف) خوب اصن چرا این کار بکنید؟** - چون دیگه مرد اول خونه وجود نداره که غر غر کنه - به شما خیانت نمی کنه ، سیگار و مشروب اگه شما نخواید نمی کشه - بهتون بیشتر توجه می کنه و حساس تر میشه و احترام به شما اولین اولویتش میشه - در عوض شما هر چقدر که معشوقه بخواهید می تونید داشته باشید - نظافت و مرتب کردن خونه خسته اتون کرده؟ همش میوفته گردن سیسی تون - در همه حالی ازتون پیروی می کنه سیسی بهتره یا مرد اول خونه

ب
قدم اول از هشتم
یه توضیح مختصر
سیسی کردن (Sissyfication ) پروسه زمان بری هست. انتظار نداشته باشید که بعد از خوندن این مطلب هفته بعد همین موقعه یه شوهر یا دوست پسر سیسی داشته باشید!!
تو هیچ قدمی عجله نمی کنید ، به زور مجبور به کاری نمی کنید یه پروسه فیزیولوژیک باید طی بشه اجازه بدید زمان کافی داشته باشه تا بتونه یه سیسی خوب و حرف گوش کن از آب در بیاد.

قدم دوم !مو های بلند ولی بدون مو
این روزا دیگه طبیعیه از شوهرتون بخواید که قسمتی از بدنش و شیو کنه حتی پا و دست
خیلی از مردا هم این روزا مو هاشون رو بلند می کنن.
بهش بگید بدنش رو بدون مو دوست دارید و تشویقش کنید که مو هاشو هم بلند کنه…
بگید به نظرتون مردا با مو های بلند سکسی تر به نظرتون میرسن.

قدم سوم!جق زدن ممنوع ، سکس کمتر
بهش بگید نظرتون رو راجبه جق زدن بگید که یه عمل خود خواهانه بنظرتون میرسه، بگید که دوس دارید که منتظر باشه واسه سکس باهتون ، خودتون هم بگید جق نمیزنید ، حتی به دروغ

خیلی مهمه که بهش عشق بورزید و احساس کنه که شما عاشقش هستید نه این که می خواید بپیچونیدش. بدون این که باهاش سکس کنید باهاش عشق بازی کنید ، بالخره به این قضیه هم عادت می کنه.

**قدم چهارم!! شورت زنونه، مردانگی اش رو بشکنید **
این مرحله حیاتی و حساس هست. می خواییم کاری کنیم که مردمون شورت زنونه پاش کنه ، مهم نیست چقدر طول می کشه، یه روش پیدا کنید که خیلی مظلومانه و بی طرف دوس دارید اون شرت رو بپوشه ، مثلا بازی یا فقط برای شوخی خنده
جمله های مثل " دوس دارم بدونم شرت من تو پای تو چه شکلی میشه ؟ میشه برام بپوشیییش؟" یا " شرط می بندم تو جنبه پوشیدن شورت های منو نداری"
معمولا جواب میده ، البته شما مردتون رو میشناسید که چه جمله های بیشتر روش تاثیر میزاره.

بعد از این تشویقش کنید که شورت رو بپوشه اگه دوس داره ، بهش بگید هیچ خجالتی وجود نداره چون شورت زنونه ها راحت تر و جنس های لطیف تری دارن،
بگید از مردونگیش چیزی کم نمی شه و شما اینجوری بیشتر هم دوسش دارید.

بعد از این که مطمئن شدید که می پوشه شورت رو ، یا حداقل پس نمیزنه
بگید وقتی با هم سکس دارید بپوشه ، بگید بیشتر داغ تون می کنه وقتی پاش شورت می بینید
اگه دوستون داشته باشه قبول می کنه

بعد از این مرحله بهش بگید که تو خونه همیشه شورت زنونه پاش کنه ، جایزه بهش هفته ای یک بار سکس بیشتر بدید

** قدم پنجم! آرایش و لاک زدن انگوشت ها**

بعد از این که حاضر شد شورت زنونه پاش کنه دیگه این مرحله باید آسون باشه.
مجبورش کنید ناخون های شما رو لاک بزنه و شما رو آرایش کنه، بهش یاد بدید که چجوری به نحو احسنت این کار رو انجام بده ، بزارید مدتی برای شما این کار رو بکنه.
بخواید که برای خودش این کارو انجام بده ، بگید دوس دارید بدونید چقدرر بهش میاد ، بگو بخاطر مننن… لطفاااا

تشویقش کنید که همیشه ناخن هاش لاکی باشه و آرایش داشته باشه ،
هر وقت هر روز داشت آمادست برای مرحله بعدی

قدم شش!! لباس بپوشونیدش

وقتشه که دیگه سوتین ، جوراب بلند ، دامن ، تاپ و حتی کفش پاشنه بلند بپوشه.
از تکنیک های که تو مراحل پیش باهم انجام دادید استفاده کنید ، دیگه مقاومت نخواهد کرد.

فراموش نکنید که باهاش سکس داشته باشید و عشق تون رو بهش ابراز کنید
مطمئن شدید که از پوشیدن این لباس ها احساس راحتی می کنه
وقتی آماده بود وقتشه که قدم بزرگتری ور داریم

** قدم هفت!! قفس**
لازمه که تو مزاکره قانعش کنید.
که زندگی زناشویی تون و سکس هاتو خیلی محتاتانه است و کسی در جریان نیس و با کسی راجبه اش صحبت نمی کنید و دوس دارید که ارگاسم های شدید ببینید ازش تا ارگاسم های ضعیف و شل که آروم آبش بیاد.
براش توضیح بدید که قفس برای سکس مفیده و بسیاری از دوستاتون دوست پسراشون و شوهراشون رو توی قفس نگه می دارن و خیلی طبیعیه و زندگی زناشویی بهتری دارن.

قبل از این که قفلش کنید با هم سر تعداد روزش به توافق برسید مثلا 3 یا 4 روز ، بازش کنید بعد از این روز های باهاش سکس کنید و مجددا قفلش کنید تا 3یا 4 روز ، این فاصله بین سکس را بیشتر کنید آهسته.

بعد این که فاصله به دو هفته رسید ، وقتشه که کونش رو فتح کنید.

قدم نهایی!! بازی با کون

قفلش رو باز کنید ، اون حشریه ، آماده اش کنید برای سکس ، هر چیزی که تو سکس بخواهید رو می پزیره … در هنگام سکس خیلی نا محسوس انگشت کوچیکه رو به سوراخ کونش برسونید و باهاش بازی کنید و اگر اوکی بود حول بده بره توش… اگر پس نزد و انگشت دوم رو بهش نزدیک کنید…همین ببینید چجوری بود رفلکسش…

بعد از سکس مجددا قفلش کنید. بعد سه هفته باز کنید و مجددا همون کار رو انجام بدید این بار با انگشت پرستاتش رو ماساژ بدید ، می تونید هم زمان براش ساک بزنی تا ریلکس باشه…
بعد از این که آبش اومد قفلش کنید و بعدا ازش بپرسید ماساژ پرستات چطور بود براش دوست داشته یا نه ، اگر آره بود دفعه بعد دیلدو موناسب تون رو پیدا کنید و با کلی روان کننده و لیز کننده ، بعد از این که بازش کردید بکنیدش ، خیلی آروم و آبش رو بیارید همزمان که دارید می کنیدش ، قفلش کنید … بازش کنید … آبشو بیارید …قفلش کنید…

وقتی عادت کرد به این روش سکس با شما وقتشه که دیگه دائما تو قفس نگهش دارید.
و تعداد عشق بازی هاتون رو زیاد کنید ، هر روز کونش بزارید…

حالا شما کنترلش رو در دست دارید ، شما می گید کی آبش بیاد ، کی بهتون کون بده ، چی بپوشه و هر کاری که شما بخواهید و انجام بده

** وقتشه براش توضیح بدید که دیگه یک مرد نیست ، فقط یک سیسی هست**

ج) اشتراک گزاشتن سیسی تو خیلی مهمه

بعد از چند هفته یا ماه تمرین دادن سیسی تون دیگه هر کاری براتون میکنه
اگر می خوایید همزمان با یک نفر دیگه سکس داشته باشید باید چند هفته اینو ملکه ذهن اش کنید که "تو هر کاری رو که خانم ت می گه انجام میدی " مجبورش کنید تکرار کنه " من هر کاری که خانم بگه انجام می دم "

د) تربیت سیسی
همیشه باید شرت زنونه پاش باشه،خونه که اصلا حق نداره لباس مردونه بپوشه، مطمئن بشید با کفش پاشنه بلند درست راه میره، یادش بدید اگه لازمه همچنین برای آرایش

هر روز دیلدو ساک بزنه و خودش رو بکنه حتی اگه شما حال شو ندارید بکنیدش
البته دیگه نه از کون بلکه اون دیگه اسمش کسه
و دهنش دیگه دهن نیست یه سوراخیه که ازش استفاده می کنه شما لذت ببرید.

بهش بگید رفتارش و درست کنه ، درست عین یک سیسی
غر زدن نداریم اعتراض کردن نداریم و کاملا فرمان بردار باشه.

ترجیحا دیگه قفل شو باز نکنید به جاش یاد می گیره که وقتی کس میده آبش بیاد.
همیشه مجبورش کنید آب خودش هم بخوره

در نهایت

روش های بینهایتی وجود داره که سیسی رو می تونین تنبیه یا تشویق کنید که در مقالات آتی میزارم براتون

هیچ وقت فراموش نکنید که سیسی تون شوهرتونه دوسش داشته باشید (inlove) :-*

کاش همسر ایندم اینکارو باهام بکنه …

1 ❤️

2018-06-25 14:06:26 +0430 +0430

من جنده همسرم هستم

2018-08-03 17:54:25 +0430 +0430

edame bede awlie in topic

0 ❤️

2018-08-03 20:34:15 +0430 +0430

عالیه تاپیکت
ادامه بده (clap)

0 ❤️

2018-08-30 11:16:00 +0430 +0430

Sissy و دوست دخترش یا sissy. و زنش هست ؟ ارباب از تهرانم

0 ❤️

2018-09-04 12:33:52 +0430 +0430

عالی ، دمت گرم لطفا ادامه بده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «