داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

نکاتی درباره نقش VIP

1390/08/16

VIP نقشی است که به عنوان تشویق و قدردانی به کاربران برجسته سایت داده می شود تا با سهولت بیشتری بتوانند فعالیت کنند. کاربران VIP از فیلتر اسپم و کاپچا (نوشتن حاصل جمع برای پست) معاف هستند و هر زمان می توانند نظرسنجی ایجاد کنند. امکان گرفتن این نقش به روی همه کاربران گرامی گشوده است و می توانند با پیام خصوصی آن را از ادمین سایت درخواست کنند.

برای یادآوری شرایط VIP شدن را در قوانین سایت مرور کنیم:

هر کاربر برای VIP شدن باید همه شرایط زیر را داشته باشید:

۱. حداقل یک ماه عضویت
۲. حداقل ۱۰۰ پست
۳. رعایت کامل قوانین کاربری
۴. ایجاد پست های خوب و مفید (به تشخیص ادمین سایت)

بعضی کاربران با ما تماس می گیرند و خواهان نقش VIP می شوند. برای توضیح و رفع سوءتفاهم های احتمالی باید اینجا توضیحاتی عرض کنم: خیلی از متقاضیان کاربران ۳ شرط اول را دارند اما به نظر ما شرط ۴ را ندارند.

منظور از «پست های خوب و مفید» چیست؟

پست های خوب و مفید از نظر شهوانی پست هایی هستند که ماندگار باشند، بتوانند مورد توجه و استفاده بسیاری از بازدیدکنندگان واقع شوند و در نتیجه به غنای محتوای سکسی سایت شهوانی کمک می کنند. به عبارت دیگر، موقع بررسی درخواست شما کمیت پست هایتان مطرح نیست بلکه کیفیت شان مطرح است. گاهی شهوانی خود به کاربران برجسته و محترمی که پست های ارزنده تولید می کنند نقش VIP می دهد بدون اینکه درخواستی مطرح کرده باشند یا پست هایشان خیلی بیش از ۱۰۰ تا بوده باشد.

اگر متقاضی VIP شدن هستید خوب است از خود بپرسید که من چه پست های سکسی ماندگاری تولید کرده ام که یک سال بعد هم می تواند مورد توجه بازدیدکننده اتفاقی که مرا نمی شناسد قرار بگیرد؟ اگر موارد روشنی پیدا نکردید پس انتظار نداشته باشید که درخواست VIP شدن شما مورد موافقت قرار گیرد.

لطفا توجه داشته باشید که در خیلی از موارد اینکه درخواست شما رد شود به این معنا نیست که شما کاربر نامناسبی هستید یا هیچ وقت در آینده نمی توانید VIP شوید. فقط به این معناست که از نظر شهوانی موقع طرح درخواست تان هنوز معیار های لازم برای نقش VIP را کسب نکرده اید.

نکته دیگر درباره حفظ نقش VIP است. این نقش با این فرض به شما داده می شود که قوانین سایت را به دقت رعایت خواهید کرد و شهوانی می تواند به حسن رفتار شما اعتماد کامل داشته باشد. طبیعی است که اگر از قوانین تخطی کردید به این معناست که از اعتماد سایت سوءاستفاده کرده اید و به این ترتیب شایستگی VIP بودن تان را خود به خود از دست داده اید. در این صورت ممکن است بدون هشدار قبلی این نقش از شما گرفته شود. وقتی نقش VIP خود را از دست دادید بازیافت آن بسیار دشوار خواهد بود چون به اعتمادی که به شما شده پایبند نبوده اید.

با سپاس از توجه شما

54423 👀
18 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom