آدمخواری در راه ولایت عبادت است!!!

1396/12/05

407 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-24 10:56:30 +0330 +0330

سلام . ممنون از آگاهی دادنتون .اما من الان اینو جستجو کردم دیدم سایت فارس نیوز نیست آدرس سایتش به جای Fars نوشته Farce بعد نبویان تو رسا نیوز هم اومده جوابشو داده که من این قضیه آدم خواری رو نگفتم.. دوستان هم یه جستجو بکنن ببینن الکیه یا دارن ماست مالی میکنن ممنون

0 ❤️

2018-02-24 11:04:24 +0330 +0330

ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﻤﺎ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻣﻴﺰﻧﻴﻦ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﻧﻜﻨﻴﻦ ﺍﻳﻦ ﮔﻮﺳﺎﻟﻪ ﻫﺎ ﺍﺩﻡ ﻣﻴﺸﻦ

0 ❤️

2018-02-24 11:20:44 +0330 +0330
نقل از: shadow69 ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﻤﺎ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻣﻴﺰﻧﻴﻦ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﻧﻜﻨﻴﻦ ﺍﻳﻦ ﮔﻮﺳﺎﻟﻪ ﻫﺎ ﺍﺩﻡ ﻣﻴﺸﻦ

دوست عزیزم از کجا میدونی انقلاب بشه باز پیروان همینها از هرج و مرج به وجود اومده استفاده نکنن بریزن بیرون مردم رو تیکه تیکه کنن بخورن؟؟؟ چه تضمینی میتونی بکنی که اتفاقهای بدتر از این نیفته؟؟؟ کشت و کشتار و خون و خونریزی ؟؟؟ هزاران نفر کشته بشن

درضمن لطفا حرف من رو تحریف نکن بنده هیچ جا نگفتم این ها آدم میشن! گفتم راه تغییر حکومت انقلاب نیست انقلاب فقط هرج و مرج میاره و کشور رو به خاک سیاه کشوندنه . با انقلاب ایران پاره پاره میشه

0 ❤️

2018-02-24 11:23:08 +0330 +0330
نقل از: abf77

سلام . ممنون از آگاهی دادنتون .اما من الان اینو جستجو کردم دیدم سایت فارس نیوز نیست آدرس سایتش به جای Fars نوشته Farce بعد نبویان تو رسا نیوز هم اومده جوابشو داده که من این قضیه آدم خواری رو نگفتم.. دوستان هم یه جستجو بکنن ببینن الکیه یا دارن ماست مالی میکنن ممنون

درست میگید انگار نوشته Farce ! بنده البته اقای نبویان رو نمیشناسم ولی این رو میدونم آدمخواری در دوران صفویه بوده و اگه آخوندی هم امروز چنین حرفی زده باشه حرفش میتونه از لحاظ اسلامی قابل توجیه باشه شما نظر بکن ببین که در اسلام هر جنایتی که به قصد بقای این دین کمک بکنه از نظر پیشوایان اسلامی عبادت قلمداد میشه . همینطور که امروز هم داره انجام میشه

0 ❤️

2018-02-24 16:16:01 +0330 +0330
نقل از: گوزوی خوشبخت
نقل از: shadow69 ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﻤﺎ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻣﻴﺰﻧﻴﻦ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﻧﻜﻨﻴﻦ ﺍﻳﻦ ﮔﻮﺳﺎﻟﻪ ﻫﺎ ﺍﺩﻡ ﻣﻴﺸﻦ

دوست عزیزم از کجا میدونی انقلاب بشه باز پیروان همینها از هرج و مرج به وجود اومده استفاده نکنن بریزن بیرون مردم رو تیکه تیکه کنن بخورن؟؟؟ چه تضمینی میتونی بکنی که اتفاقهای بدتر از این نیفته؟؟؟ کشت و کشتار و خون و خونریزی ؟؟؟ هزاران نفر کشته بشن

درضمن لطفا حرف من رو تحریف نکن بنده هیچ جا نگفتم این ها آدم میشن! گفتم راه تغییر حکومت انقلاب نیست انقلاب فقط هرج و مرج میاره و کشور رو به خاک سیاه کشوندنه . با انقلاب ایران پاره پاره میشه

آدم خود درگیری هستی !

هیچ تضمینی نیست عزیز دل!

مگه اونایی که قبل انقلاب میخواستن انقلاب کنن میدونستن نتیجه چیه؟ شاید بی هدف میمیردن و تموم میشد!

توقع داری آخوند ها بگن باشه ما میریم ، خدافس؟

یا بگه باشه غلط کردیم ، همتون لخت برید کنار ساحل ، یا حجاب آزاد و غیره که شاید شبیه لبنان دوم بشه؟

اصن فازت چیه؟

تا زمانی که آخوند هست !
تحریم هست!
فقر هست!
دشمنی هست!

نمیشه هم خدا رو خواست هم خرما رو!

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «