آزادی نزدیک است...

1398/02/18

درود.
خیلی هامون تحت تاثیر مستقیم فشار های اقتصادی و نبود آزادی های سیاسی و اجتماعی تحت حکومت ظالم و شکنجه‌ گر عراقی جمهوری اسلامی کمرمون خم شده.
منتها اعتقاد همیشگی من این بوده این نظام هم رفتنی هست قطعا! شکی درش نیست بحث ما تنها بر سر زمان رفتنه!
بنده مسلمان نیستم اما از علی بن ابی طالب امام اول شیعیان نقل شده «حکومت با کفر ممکنه باقی بماند ،اما با ظلم هرگز.» ممکنه کمی دخل تصرف تو متن انجام شده باشه ،اما پیام نهایی همینی بود که عرض کردم.
در حال گشت زدن در تاپیک ها بودم که با این تاپیک =» واقعیت دوران حکومت محمدرضا شاه پهلوی مواجه شدم. شروع به خوندن پست ها و جواب های استارتر تاپیک بودم که متوجه اوج مغلطه و سفسطه و کم آوردن حرف سخن و به طور واضح خوردن قوت قلب سر دم داران حکومت و در رأسشون خمینی دجال که گوه باشه مواجه شدم. سال های زیادی از حضورم در شهوانی میگذره اما هرگز این قدر بوی سوزش از محبوبیت شاهنشاه آریامهر و خاندانش، از یک شخص متوجه نشدم.
قصد نظر گذاشتن و بُلد کردن این سوزش ما تحت بودم که متوجه شدم صاحب تاپیک من رو بلوکه کرده با توجه به این که یادم نمیاد در هیچکدوم از تاپیک هاش نظر گذاشته باشم قرار بر این گذاشتم که به طور اختصاصی تاپیکی رو به ایشون و واقعیات امروز جامعه اختصاص بدم! و افکار رو متوجه این موضوع کنم که ایشون سوسماری بیش نیست و این تصور اژدها بودنش و هم فکرانش خطای دید آیینه کروی هست در واقع.
در مورد شخص ایشون و دلیل دفاعشون از نظام دو گزینه پیش رومون هست:
۱_دارای مقام بلند پایه در نظام بوده و دستش همانند عمامه به سران به خون مردم ایران آغشته است، که با توجه به حرف خودشون شغل دولتی ندارند و خارج از کادر این نظام مشغول به کارن…
۲_مادر مکرم ایشون به دستور شخص رهبر و با اراده پدر ناتنی با اعراب عراق و یا حتی لبنان (جای تفکر دارد) همبستر شده و صیغه ساعتی تعدادی از آلت به دستان عرب نطفه در شکم مادرشان کاشته شده و شد آن چه باید میشد! و در حال حاضر هم در حال دفاع از اجداد پدری خودشون هستند.

1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-08 16:17:44 +0430 +0430

ای آفرین! به این تاپیک ?

دوست عزیز

اون یارو ابول صدای تمام مخالفهارو با بلوکه کردن میبنده! و برای خودش نطق میکنه و بعدشم با پستهای جدیدی که با ← “…” برای تاپیکش میذاره، به قولی نفسکش میطلبه!

دقیقاً عینهو کپی برابر با اصل رژیم ج. الف ?

7 ❤️

2019-05-08 16:24:31 +0430 +0430

واقعا همینطوره اینجور ادما یا مقامی تو این حکومت دارن یا اینقد احمق و دیوثن که حاضرن ناموسشون زیرخواب دیگران باشه ولی این رژیم خونخوار بمونه

3 ❤️

2019-05-08 16:25:22 +0430 +0430
نقل از: ترومن

ای آفرین! به این تاپیک ?

دوست عزیز

اون یارو ابول صدای تمام مخالفهارو با بلوکه کردن میبنده! و برای خودش نطق میکنه و بعدشم با پستهای جدیدی که با ← “…” برای تاپیکش میذاره، به قولی نفسکش میطلبه!

دقیقاً عینهو کپی برابر با اصل رژیم ج. الف ?

این پدر عراقی بچه آخوند تشریف دارن :دی

4 ❤️

2019-05-08 16:26:51 +0430 +0430
نقل از: KingsNeverDie من یه نظر گذاشتم تو تاپیکش در جوابم فحش ناموسی داد

به همه فحاشی میکنه :| بعد ادعا و دلیل بلاک کردنش رو فحاشی میدونه (dash)

5 ❤️

2019-05-08 16:29:22 +0430 +0430
نقل از: Dickhead_king واقعا همینطوره اینجور ادما یا مقامی تو این حکومت دارن یا اینقد احمق و دیوثن که حاضرن ناموسشون زیرخواب این اقایون باشه ولی این رژیم خونخوار بمونه

به هر حال دارن از پدر عراقی خودش دفاع میکنه و این کار در نوع خودش بسیار قابل تقدیر…

5 ❤️

2019-05-08 16:29:52 +0430 +0430
نقل از: Dickhead_king

واقعا همینطوره اینجور ادما یا مقامی تو این حکومت دارن یا اینقد احمق و دیوثن که حاضرن ناموسشون زیرخواب دیگران باشه ولی این رژیم خونخوار بمونه

نه آقا. همه اینجور نیستن متأسفانه. نمونه های زیادی رو میشناسم که هیچ ارتباطی با رژیم ندارن، اتفاقاً سر بی قانونی دستگاه غذا! کلاهشونو برداشتن و محتاج نون شبشون شدن، اما همچنان پای ارزشهای انقلاب وایسادن!

ای کاش واقعاً همه شون مزدوری بگیر ساعتی ۷ تومنی باشن، آدم دلش نمیسوزه! فوقش میگیم دارن اینطوری ارتزاق میکنن. ولی وقتی وضعیت زندگیشو میبینم و خایه مالی واس رهبرشو هم میبینم! :|

4 ❤️

2019-05-08 16:33:01 +0430 +0430

خوشم اومد خوب شستیش ?

این یارو به قول "بهرام" ی نون به نرخ روز خور جاکشه! البته شاید اطلاعاتی هم باشه 🙄

یادمه تو تاپیک حمید وقتی داشتم پستا رو میخوندم نوشته بود که من بخاطر اهانت به عمام ته چاهیش تصادف کردم و این بلا سرم اومده!!🙄

هی پسر اونجا به عمامت توهین شد اینجا میگم:

خداتو با کل دم و دسگاش گاییدم! (blush)

خب الان منتظر یه اتفاق بدترم که سرم بیاد!زود باش به خدای و عمام عقده ایت بگو ازم انتقام بگیرن...زود باش بچه 🙄

واقعا که مغزتون با آب پر شده!

5 ❤️

2019-05-08 16:37:02 +0430 +0430

ایشون که همه کاربرا رو بلوک کرده و خودش و چندتا اکانت فیک دیگش توی اون تاپیک فعالیت میکنن به طوری با یه اکانتش پست میزاره با اکانت های دیگه تائید میکنه فعالیت خودشو.

ابتدا درباره اون آمار و جداولی که گذاشته توی تاپیکش باید عرض کنم توی هیچ کتاب مرجعی این امار وجود ندارن و شما این جداول روی تو گل سرچ کنین فقط توی سایت های مربوط به نظام پیدا میشن. من قبلا در این سایت درباره انقلاب سفید محمدرضا شاه مطالبی رو از کتاب تاریخ ایران مدرن گذاشتم. اینبار میخوام مطالب مهمی رو از کتاب ایران بین دو انقلاب درباره توسعه اجتماعی- اقتصادی در سالهای 1342 تا 1356 طی امشب یا نهایتا فرداشب در یک تاپیک جداگانه بزارم. و همچنین به این موضوع نیز میپردازم که ریشه انقلاب 57 توسعه نیافتگی سیاسی بوده نه اجتماعی- اقتصادی. اگه وقت کردین حتما تاپیک رو مطالعه کنید چون فکت های بسیار مهمی در این تاپیک درباره توسعه اقتصادی- اجتماعی در این دوره از تاریخ وجود داره.

متاسفانه مخالفین حکومت پهلوی فک میکنن همه افرادی که از پهلوی حمایت میکنن نگاه ایده آلیستی دارن، اما این افراد باید بدونن منکه از خوبی های پهلوی میگم قطعا از بدی های این حکومت نیز آگاه هستم و اصولا حکومت بی نقص فقط یه تفکر ایده آلی هستش که سران اعتراضات 57 وعدشو میدادن و حالا معلوم شد بعد 40 سال تفکرشون به چه بن بستی رسیده.

6 ❤️

2019-05-08 16:59:46 +0430 +0430

که مملکت با کفر میمونه اما نه با ستم!
این اول کاره بشین بشمار حادثه ها رو!

3 ❤️

2019-05-08 17:06:45 +0430 +0430

واقعاً آزادى نزديك است...؟ يا ظرفيت و تحمل ما هنوز جا داره واسه كش اومدن؟! :(

هيچ وقت تا اين حد fucked up نبودم! (dash)

من كلاً توانايى عجيبى دارم تو نديدن يسرى آدما! دو خط از تاپيكشو خوندم، ترجيح دادم ديگه نبينمش! شماام نبينينش كه به هدفش كه ديده شدن و مطرح شدنه نرسه! :)

6 ❤️

2019-05-08 17:18:38 +0430 +0430
نقل از: Different man

خوشم اومد خوب شستیش ?

این یارو به قول "بهرام" ی نون به نرخ روز خور جاکشه! البته شاید اطلاعاتی هم باشه 🙄

یادمه تو تاپیک حمید وقتی داشتم پستا رو میخوندم نوشته بود که من بخاطر اهانت به عمام ته چاهیش تصادف کردم و این بلا سرم اومده!!🙄

خب الان منتظر یه اتفاق بدترم که سرم بیاد!زود باش به خدای و عمام عقده ایت بگو ازم انتقام بگیرن...زود باش بچه 🙄

این سری که تصادف کنی دیگه کارت تمومه ?

4 ❤️

2019-05-08 17:19:35 +0430 +0430
نقل از: Real_slim_shady- فعلا که ترامپ قصد سولاخمونو کرده اون دوست ابو لهب و لهب رو هم امیدوارم پدر عراقیشو پیدا کنه

سوژه خوبی برا ماه عسل میشه…

3 ❤️

2019-05-08 17:25:51 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل ایشون که همه کاربرا رو بلوک کرده و خودش و چندتا اکانت فیک دیگش توی اون تاپیک فعالیت میکنن به طوری با یه اکانتش پست میزاره با اکانت های دیگه تائید میکنه فعالیت خودشو.

ابتدا درباره اون آمار و جداولی که گذاشته توی تاپیکش باید عرض کنم توی هیچ کتاب مرجعی این امار وجود ندارن و شما این جداول روی تو گل سرچ کنین فقط توی سایت های مربوط به نظام پیدا میشن. من قبلا در این سایت درباره انقلاب سفید محمدرضا شاه مطالبی رو از کتاب تاریخ ایران مدرن گذاشتم. اینبار میخوام مطالب مهمی رو از کتاب ایران بین دو انقلاب درباره توسعه اجتماعی- اقتصادی در سالهای 1342 تا 1356 طی امشب یا نهایتا فرداشب در یک تاپیک جداگانه بزارم. و همچنین به این موضوع نیز میپردازم که ریشه انقلاب 57 توسعه نیافتگی سیاسی بوده نه اجتماعی- اقتصادی. اگه وقت کردین حتما تاپیک رو مطالعه کنید چون فکت های بسیار مهمی در این تاپیک درباره توسعه اقتصادی- اجتماعی در این دوره از تاریخ وجود داره.

متاسفانه مخالفین حکومت پهلوی فک میکنن همه افرادی که از پهلوی حمایت میکنن نگاه ایده آلیستی دارن، اما این افراد باید بدونن منکه از خوبی های پهلوی میگم قطعا از بدی های این حکومت نیز آگاه هستم و اصولا حکومت بی نقص فقط یه تفکر ایده آلی هستش که سران اعتراضات 57 وعدشو میدادن و حالا معلوم شد بعد 40 سال تفکرشون به چه بن بستی رسیده.

اتفاقا بحث شما رم تو تاپیک این پدر عراقیدیدم.
مطمئنن منم قبول دارم که علاوه بر نکات مثبت نکات منفی زیادی رم شامل حال نظام پهلوی میشه…

3 ❤️

2019-05-08 17:26:37 +0430 +0430
نقل از: Soroush_Khi که مملکت با کفر میمونه اما نه با ستم! این اول کاره بشین بشمار حادثه ها رو!

خی دوس داشتنی

3 ❤️

2019-05-08 17:28:35 +0430 +0430
نقل از: number.13 تاپیک شخصیت شناسی برا اینم باس بزنم ینی؟ ? ? (dash)

پ تو خو دیلیت اکانت کرده بودی؟!

2 ❤️

2019-05-08 17:29:30 +0430 +0430
نقل از: not your babe

واقعاً آزادى نزديك است...؟ يا ظرفيت و تحمل ما هنوز جا داره واسه كش اومدن؟! :(

هيچ وقت تا اين حد fucked up نبودم! (dash)

من كلاً توانايى عجيبى دارم تو نديدن يسرى آدما! دو خط از تاپيكشو خوندم، ترجيح دادم ديگه نبينمش! شماام نبينينش كه به هدفش كه ديده شدن و مطرح شدنه نرسه! :)

نه آخه هر چی که بیشتر دست پا میزنه ریسمان دور گردنش تنگ تر میشه… همه می‌دونن حرف مفت میزنه این الدنگ منتها چون همه رو بلوکه کرده کسی نظری چیزی نمیزاره فک میکنه شده بزرگ سایت.

5 ❤️

2019-05-08 17:30:09 +0430 +0430
نقل از: number.13 تاپیک شخصیت شناسی برا اینم باس بزنم ینی؟ ? ? (dash)

نه بابا کص ننش

3 ❤️

2019-05-08 17:34:01 +0430 +0430
نقل از: Different man

خوشم اومد خوب شستیش ?

تازه که گفتی بهرام یادم اومد!
فردا تولد سروش هیچکسه!!

3 ❤️

2019-05-08 18:07:02 +0430 +0430

حاجی حلالم کن دیگه :(

امروز فرداس که آگهی ترحیممو بزنن تو سایت ?

#Soroush_Khi

تولد پدر رپ فارس رو به تمام هیپ هاپیای عزیز تبریک میگم (preved)

حاجی توجه کردی اسم سه نفرمون سروشه؟! خوار نکته رو گاییدم ن؟ ?

2 ❤️

2019-05-08 18:27:27 +0430 +0430

دقیقا به همین خاطر بزدل خطابش کردم… چون همه رو بلاک کرده. لکن ما هم اکانتهای دیگری نیز داریم… منتها اونها برای کاربرد‌های دیگری هستن. لذا همین که دورادور حرفمون رو بزنیم هم برامون کافیه.

4 ❤️

2019-05-08 18:36:45 +0430 +0430

از خدمات شاهنشاه گفتم منو بلاک کرد …خخخخ

1 ❤️

2019-05-08 18:43:33 +0430 +0430

زیاد در مورد شاه نوشتم چه اینجا چه جاهای دیگه. محمد رضا شاه مثل هر ادم دیگه ای ضعف و قوتهایی داشته. کل خاندان پهلوی همینطوره. مقدس نیست و میشه ازش انتقاد کرد باهاش شوخی کرد و هر چیز دیگه ای یا اصلا ازش متنفر بود … اما خب انتقاد غیر منصفانه هم درست نیست. اینکه یکی بیاد بگه وضع الان بهتره خب کلا مشخصه خودشو به نفهمیدن زده اما باز هم فحاشی چیزیو درست نمیکنه. کسی که فحاشی میکنه از هر طرف تو قدم اول ناتوانی خودشو تو دفاع از عقیدش نشون داده همین.

5 ❤️

2019-05-08 18:53:14 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم دقیقا به همین خاطر بزدل خطابش کردم... چون همه رو بلاک کرده. لکن ما هم اکانتهای دیگری نیز داریم... منتها اونها برای کاربرد‌های دیگری هستن. لذا همین که دورادور حرفمون رو بزنیم هم برامون کافیه.

اصن من این تاپیک زدم که یه درصد فک نکنه دمش دراز شده کسی بهش نپریده!

3 ❤️

2019-05-08 18:54:11 +0430 +0430
نقل از: فرشیدعاشقه.کون از خدمات شاهنشاه گفتم منو بلاک کرد ...خخخخ

سوزش ماتحت همین فقط

1 ❤️

2019-05-08 18:59:41 +0430 +0430
نقل از: Real_slim_shady-
نقل از: shadow69
نقل از: Real_slim_shady- فعلا که ترامپ قصد سولاخمونو کرده اون دوست ابو لهب و لهب رو هم امیدوارم پدر عراقیشو پیدا کنه

سوژه خوبی برا ماه عسل میشه…

آره آخر برنامه هم احسان علی خانی مامانشو از تو صیغه خونه بیت رهبری پیدا میکنه میاره پیش پسرش باباشونم از عراق ارتباط تصویری میگیره و همه باهم گریه میکنن

لعنتی گریه آخر من میخواستم اشاره کنم ?

3 ❤️

2019-05-08 19:05:52 +0430 +0430
نقل از: strong_boy زیاد در مورد شاه نوشتم چه اینجا چه جاهای دیگه. محمد رضا شاه مثل هر ادم دیگه ای ضعف و قوتهایی داشته. کل خاندان پهلوی همینطوره. مقدس نیست و میشه ازش انتقاد کرد باهاش شوخی کرد و هر چیز دیگه ای یا اصلا ازش متنفر بود ... اما خب انتقاد غیر منصفانه هم درست نیست. اینکه یکی بیاد بگه وضع الان بهتره خب کلا مشخصه خودشو به نفهمیدن زده اما باز هم فحاشی چیزیو درست نمیکنه. کسی که فحاشی میکنه از هر طرف تو قدم اول ناتوانی خودشو تو دفاع از عقیدش نشون داده همین.

حق با توعه
من هم هیچ وقت نگفتم حکومت پهلوی بی نقص بوده بد نبود خداییش ولی عالی هم نبود!
نقد کار درستیه در واقع اساس کار همین نقد کردنه…
شوخی به مقدارش !
منتها توهین! شاید من بیش از حد جبهه بگیرم منتها انتظار دارم منی که توهین نمیکنم شخص دیگه ای هم نکنه. اون وقت اگه حال خوبی نداشته باشم منم جواب میدم !
این ابدولیم که کلا متوهمه انواع اقسام فحشای ناموسی رو میده همون بهتر که بلاک بودم تو تاپیکش نظر نذاشتم…

5 ❤️

2019-05-10 17:27:55 +0430 +0430

کسی از ممد خبری داره؟

بلاک شده عایا؟؟

چرا پروفش پاک شده؟!

داستان چیه؟!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «