آزادی یعنی چه؟

1397/03/19

دوستان عزیز ! ما توی این سایت آزادیم که نظر بدیم، داستان بخونیم، عکس و فیلم ببینیم. تروخدا متوجه باشید آزادی یعنی چی. وقتی یه پرنده رو از قفس آزاد میکنی چیکار میکنه؟ میره خودشو میکوبه به سروصورت انسان که چرا منو زندونی کرده بودی؟ خب از آزادیش لذت میبره. چرا حالا که آزادین اینجا ابراز عقاید کنین، به ادیان دیگه فحش میدیم؟ این اسمش میشه آزادی؟ این شخصیت پایین رو میرسونه. مسئله حکومت یه چیز دیگه اس اونو با اسلام یکی نکنین. من خودم مسلمون نیستم، ولی بعید میدونم برای شما مهم باشه دین من، دین اون، دین اون یکی، دین بقیه چیه. به ما چه ربطی داره؟ حالا که یه مقداری فضا آزادتره، خب لذتمونو میبریم، چیکار داریم که کی دینش چیه؟ اینکه ما با اقدامات حکومت مشکل داریم رو با دین یکی ندونین. پس مسلمون عزیز، مسیحی عزیز، کلیمی، بهایی، آزاداندیش، بودایی، …ِ عزیز، اصلا مهم نیست چه دینی داری، از این سایت لذت ببر.

419 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-08 21:20:27 +0430 +0430
نقل از: Hardwood نه نه نه اشتباه نکن . به دین اسلام باید رید.

از عمرت فقط برای لذت بردن استفاده کن. ما که توی این سرزمین عمر لذت بردنمون کم هست، همون یذره رو هم صرف این کنیم که به این دین و اون دین برینیم؟ اگر لذت داره برات اینکارو بکن، ولی اگر صرفا برای خنک شدنه، جاشو به لذت های ساده ای که میتونی داشته باشی بده.

1 ❤️

2018-06-09 20:20:59 +0430 +0430

چون اولا درک درستی از آزادی نداریم.

آزادی این نیس که هر غلطی دلمون خواست بکنیم. آزادی یعنی هر غلطی خواتیم بکنیم بدون اینکه حقوق دیگران را ضایع کنیم.

و ما در تعریف حقوق دیگران مشکل داریم. یعنی فقط در مورد مساذل مادی فک میکنیم نه مساذل معنوی. ما حقوق مادی همو شاید رعایت کینم ولی حقوق معنوی رو نه. شما فرنود رو یادتون میاد؟ یادتونه چه قد براش جوک ساختیم؟ یا اون بچه سیزده ساله. یه اشتباهی کرد و از خودش فیلم گرفت. ملت آبروشو بردن. یا قضیه لامپ. یا همین توهین هایی که به افراد، نهادها و مذاهب میشه.

ما فرق بین انتقاد و توهین(فارغ از شوخی هایی که میکنیم، البته شوخی هم یه حد و مرز معینی داره.) رو هم نمیدونیم. مثال میزنم، همین دوست عزیزمون Hardwood اومده اینجا گفته به اسلام باید رید. خوب حالا چی شد مگه؟ مسلمین جمع کردن رفتن. یا دید مردم به شرایط حال حاضر مملکت بازتر شد؟ ما نمیفهمیم که با توهین چیزی درست نمیشه. باید با عقل منطق پیش بریم. برای مثال منو دارک وب تو تاپیکم در مورد پدوفیلی یه بحثی داشتیم. به هم فحش خوار و مادر دادیم؟ نه. آزادی یعنی اینکه مثل دو تا آدم بشینیم و با منطق بحث رو پیش ببریم.

1 ❤️

2018-06-10 08:52:52 +0430 +0430
نقل از: kir-ebn-adam چون اولا درک درستی از آزادی نداریم.

آزادی این نیس که هر غلطی دلمون خواست بکنیم. آزادی یعنی هر غلطی خواتیم بکنیم بدون اینکه حقوق دیگران را ضایع کنیم.

و ما در تعریف حقوق دیگران مشکل داریم. یعنی فقط در مورد مساذل مادی فک میکنیم نه مساذل معنوی. ما حقوق مادی همو شاید رعایت کینم ولی حقوق معنوی رو نه. شما فرنود رو یادتون میاد؟ یادتونه چه قد براش جوک ساختیم؟ یا اون بچه سیزده ساله. یه اشتباهی کرد و از خودش فیلم گرفت. ملت آبروشو بردن. یا قضیه لامپ. یا همین توهین هایی که به افراد، نهادها و مذاهب میشه.

ما فرق بین انتقاد و توهین(فارغ از شوخی هایی که میکنیم، البته شوخی هم یه حد و مرز معینی داره.) رو هم نمیدونیم. مثال میزنم، همین دوست عزیزمون Hardwood اومده اینجا گفته به اسلام باید رید. خوب حالا چی شد مگه؟ مسلمین جمع کردن رفتن. یا دید مردم به شرایط حال حاضر مملکت بازتر شد؟ ما نمیفهمیم که با توهین چیزی درست نمیشه. باید با عقل منطق پیش بریم. برای مثال منو دارک وب تو تاپیکم در مورد پدوفیلی یه بحثی داشتیم. به هم فحش خوار و مادر دادیم؟ نه. آزادی یعنی اینکه مثل دو تا آدم بشینیم و با منطق بحث رو پیش ببریم.

دقیقا همینطوره. دمت گرم.

0 ❤️

2018-06-10 08:55:00 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 این هم یک روش جدید برای دفاع از خرافات و جعلیات رایج در سطح جامعه است . بچه مسلمان توی این سایت چکار میکنی ؟

فایده این روش جدید چیه؟ نگو تخلیه روانی، که همین تخلیه روانی شده برچسب بی فرهنگی ما توی دنیا که بریم توی پیج رونالدو و پایت و امثالهم فحش بدیم.

0 ❤️

2018-06-10 08:57:47 +0430 +0430
نقل از: منوشوهرم.عشق.حال آزادی بعنی انتخاب لباسم با خودم محدویت نباشه مشروب خور میخونه دیندار مسجد ولی کسی به کسی کار نداشته باشه آزادی یعنی من هر طور دوست داشته بپوشم ئ بخورم و زندگی کنم ولی آزام به جامعه نرسه

آفرین، اون بیشعورا توی این کشور اینو نمیفهمن و به هرکی که غیراز اعتقاد اونا رفتار کنه حمله میکنن. ما چرا مثل اون بیشعورا بیشعور باشیم؟ الان قضیه چها…ر .شنبه سف.ید رو ببین، بدون اینکه به کسی حمله کنن، توی خیابون شالشونو برمیدارن، دمشون گرم انشالا که این قا.نون برداشته شه. راه درست اعتراض هم فحاشی نیس، عمله.

0 ❤️

2018-06-11 02:12:53 +0430 +0430

ی درووغ

0 ❤️

2018-06-11 02:17:07 +0430 +0430

تو رو اسیر سکس میکنن و اسمش رو میزارن اینجا دیگه آزادی

هه…

0 ❤️

2018-06-11 03:24:55 +0430 +0430

نظر کنه سر تک تکتوونو میبرم
خیلی کززکشیید

خیلی دادید

از خودتوون مادرررژژنده تر خودتوونید

0 ❤️

2018-06-11 03:26:09 +0430 +0430

انقدر مردم نفهمن که شماهارو نمیشناسن

0 ❤️

2018-06-12 23:38:23 +0430 +0430

موافقم، بعضیا انگار عقده توهین به عقاید دیگران رو دارن

0 ❤️

2018-06-13 08:47:10 +0430 +0430
نقل از: Pou.Yan

داداش شما چیز، میز میری بالا بعد میای شهوانی؟

0 ❤️

2018-06-13 10:11:57 +0430 +0430
نقل از: kir-ebn-adam

الان ی ماهی هست که ترک کردم حتا سیگار رو ☺
تا منظوور از چیز میز چی باشه

0 ❤️

2018-06-13 10:27:30 +0430 +0430

عرق سگی ای چیزی.

0 ❤️

2018-06-13 10:45:32 +0430 +0430

عرق سگی ای چیزی.

هیچی ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «