آشنایی با فتیش زیربغل

1397/03/15

فتیش زیربغل (Maschalagnia)

by Jon the nudist

زیر گروه خاصی از مردم هستند که اوقات سختی را در سکوت زمستان می‌گذرانند ولی با رسیدن تابستون و این‌که مردم زیادی با تاپ و نیم تنه اینور و اونور راه میروند خوشحال و از خود بی‌خود میشوند که میتوانند فتیش خود را در جامعه ببینند! پشمالو یا اصلاح شده، بعضی از مردم روی زیربغل حساس‌اند و با آن تحریک میشوند. ولی آیا واقعاً این نوع از فتیش عجیب‌تر و غیر قابل باورتر از بقیه چیزهای عجیب اون بیرون هست یا خیر؟
[فتیش: علاقه وسواس‌گونه به عمل یا چیزی غالباً نامتعارف]

فتیش زیربغل یا مسچالاگنیا

این فتیش واقعی‌ست هرچند که به خوبی مورد بحث قرار نگرفته است. ما در عصری زندگی میکنیم که پورن دور و اطرافمان را محاصره کرده ولی خارج از پورن افراد زیادی وجود ندارند که بخواهند زیر بغل کسی را با میل و علاقه لیس بزنند. آیا واقعاً این فتیش عجیب‌تر از بقیه فتیش‌های غیر قابل باور دنیای بیرون نیست؟

ابتدا شفاف شود که تفاوت زیادی بین داشتن فتیش یا با چیزی تحریک شدن هست. فتیش به معنی حقیقی کلمه به وسواس فکری دلالت میکند.
همانطور که ‘کینزی’ آن را اینگونه توصیف میکند:

«فتیش به طور دقیق‌تر به اشتیاق غیر قابل کنترل نسبت به یک شیء، قسمت بدن یا رفتار گفته میشود»

• اساساً اگر شما سکس از طریق زیر بغل (مثل تصویر پایین) را به سکس معمولی ترجیح میدهید، شما فتیش دارید.

این‌که زیربغل را یک کمی بلیسید بیشتر چیزی‌ست که باعث تحریکتان میشود و فتیش به حساب نمی‌آید، فتیش‌ها ایراد یا مشکل خاصی به حساب نمی‌آیند مگر‌این‌که باعث رنجش خود فرد یا افراد دیگر شوند، با این وجود مردم به سختی متوجه این موضوع میشوند که چطور چیزی به این عجیبی باعث تحریک کسی میشود!

«با تشکر از دیکشنری Urban تونستم بفهمم که به این نوع سکس در اصطلاح bagpiping میگویند.»

کتاب دکتر ‘آنی آگواردز’ که در سال 2009 با نام “مباحث قانونی و زیست شناختی اعمال جنایتکارانه و اعمال نامعمول سکسی” به چاپ رسید این فتیش یعنی مسچالاگنیا را صرفاً عمل وسواس گونه‌ای روی زیربغل خواند و مسچالافیس را به عنوان نوعی برانگیختگی و تحریک از ناحیه زیربغل دانست. هر چند که با یک سرچ کوچک در اینترنت متوجه خواهید شد که اکثر منابع این اسامی را به جای هم اشتباه به کار میبرند. طبق یکی از سایت‌های مخصوص فتیش، فتیش روی زیربغل میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد ولی این سایت مدعی شده که وقتی کار به تحریک شدن از زیربغل میرسد بیشتر این عوامل مربوط به حس دیداری و فرم این محل و سپس بوی آن است.

بقیه اعمال جنسی مربوط به زیربغل عبارتند از hircusophilism که حس اشتیاق برای موهای زیربغل است و axillism که استفاده مستقیم از زیربغل در سکس است (مانند عکس زیر)

تعداد غیر قابل باوری از سایت‌های فتیش زیر بغل وجود دارد. بیشتر افرادی که این فتیش را دارند در مرحله نوازش‌های قبل از سکس عاشق بوییدن و لیسیدن و مزه کردن زیر بغل شریک خوداند، گاهی از شریک خود تقاضا دارند که اصلاً به حمام نرود یا زیر بغلش را نشوید تا آنها بتوانند بوی زیر بغل را به همان شدتی که هست حس کنند.

‘برندی لاو’ در دانشنامه تجربی سکس خود به نام “اعمال غیر معمول جنسی” میگوید:

«در اروپا خیلی رایج است که زنان موهای زیربغل خود را کمی بلند میکنند. این ناحیه به لرزیدن زبان روی سطحش یا گرمای کیر بسیار حساس است، گفته میشود که زیربغل اصلاح نشده از خود ‘فرومون’ که نوعی هورمون سکس است را ترشح میکند که باعث تحریک جنسی میشود. فایده سکس مستقیم با زیر بغل برای مردان (axillism) فشار و کشش خوب روی کیر نزدیکی با سینه زن و عدم حاملگی و یا بیماری‎‌های مقاربتی است. وقتی در همان روز اصلاح شدن زیر بغل، سکس انجام شود حتی حساسیت بیشتر و لذت بخش‌تری به وجود می‌آورد ولی بعد از آن با رویش موهای ریز و زبر زیربغل میتواند باعث جراحات ریز روی پوست کیر شود.
بوی بدن، مانند شکل زیبای آن نقش مهمی در تحریک و اغوا دارد به خصوص وقتی به سمت قسمت بالایی بدن جا به جا میشویم. پوشاندن محتاطانه این قسمت‌ها(سینه) بدون شک این اغوا و مزه را بیشتر میکند. همچنین این امر اتفاق می‌افتد که بوی طبیعی بدن، خود به عنوان عامل تحریک‌کننده در ناحیه‌ی زیربغل عمل میکند در هر صورت در شرایط عادی فرد روی بو و پوست و موی این ناحیه به اندازه هم تمرکز میکند.»

بعضی‌ها حتی ادعا میکنند برخی از مردها با بوییدن بوی زیربغل خانم‌ها، قادر به تشخیص قاعدگی در خانم‌ها هستند. که این خود به نام paraphilia شناخته میشود و هرچند در آن دخولی صورت نمیگیرد ولی برای مردانی که این نوع از فتیش رو دارند زیربغل به عنوان یک عامل غیرمستقیم در تحریک به شمار میرود (paraphilia به حالتی گفته میشود که فرد چه زن و چه مرد از بوییدن یک خانم در حین سکس تحریک میشود)
بوی زیربغل برای برخی یک برانگیزاننده جنسی‌ست بوی این ناحیه برای بعضی مانند یک تحریک‌کننده ماهیچه‌ای قوی است که لذت را چند برابر میکند و عاشقان زیربغل را همیشه به یاد جنبه‌های مثبت آن می‌اندازد. در مقایسه با سایر فتیش‌ها این فتیش اصلا عجیب نیست.

به نظر نگارنده؛ لیسیدن زیر بغل یا بوییدن زیر بغل شخص دیگر، وسیله‌ای برای تلاش در صمیمیت در سکس است اون هم در سطوح خیلی اساسی. بوی هر فرد خصیصه‌ای منحصر به فرد برای افراد است که محصولی از بدن فرد و چگونگی مصرف مواد مختلف توسط بدن فرد است. یا شاید هم یک جور واکنش فیزیکی در مزه و بوی زیربغل هر فرد متاثر شکل طبیعی عطر آن است. عمدتاً باور بر این است که فرومون‌ها باعث بروز یک پاسخ عمومی (و یکسان) در اعضای یک گونه جانوری میشوند که توسط غدد ترشحی چربی پوست که در زیربغل وجود دارند ترشح میشوند و در عرق فرد وجود دارند (منظور: این هورمون‌ها باعث ایجاد حس تحریک در هر انسان عادی میشوند حال برای برخی خیلی کم و برای برخی به شدتی که باعث ایجاد فتیش میشود)
مثل تمام فتیش‌های گوناگونی که در این سایت بررسی کرده‌ایم کمی هم بر روی تجربیات میدانی و شخصی حساب باز کرده‌ایم. اشاره به جنبه جنسی زیربغل گاهی در نوشته‌های آکادمیک برای اشاره به روابط گی (همجنس) استفاده شده. برای مثال در مقاله‌ای از دکتر ‘ماسکویتز’ و دکتر ‘مایکل رولف’ که در 1987 در جلدی از مجله “اعتیادهای جنسی و وسواس گونه” نوشته شد که در اعمال جنسی مربوط به زیربغل گروه کم اما به شدت متعصب از کسانی که به bdsm علاقه دارند به استفاده و زجر دادن شریک خود از طریق زیر بغل در سکس علاقه داشته و تحریک میشوند.
شاید این ناحیه برای پژوهش‌های علمی و تحقیقات کمی مبتذل باشد ولی این فتیش به گونه‌ای نیست که نیازمند مداخله‌های دارویی روانشناسی یا درمان فیزیکی باشد.

منبع:
youonlywetter.co.uk/blog/2017/07/16/maschalagnia-armpit-fetish/#axzz5F6KQBYPj

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-04 22:11:45 +0430 +0430

اگه شهوانی تورو نداشت ادمین باس در سایتو گل میگرفت میرفت اش رشته میفروخت!^-^

? ? ?

2 ❤️

2018-06-04 22:16:37 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اگه شهوانی تورو نداشت ادمین باس در سایتو گل میگرفت میرفت اش رشته میفروخت!^-^

? ? ?

یه عان حس این پادشاهای از خودراضی کصمغز بهم دس داد اینجوری در وصفم به تعریف و تمجید پرداختی! بیا حالا به جا سکه چن تا عکس مرتبط با موضو ولی باب دل خودت از نوع گِی پرت میکنم برات که یکی دوتاشم تو مقاله اصلی بود:

2 ❤️

2018-06-04 22:18:47 +0430 +0430

میخواستم واکنشتو ببینم!^-^

ولی واقعا این حجم از مو…باور کن برای یه گی هم جالب نیست!

0 ❤️

2018-06-04 22:24:11 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 میخواستم واکنشتو ببینم!^-^

با این اوصاف نتیجه‌ی سرچ در این مورد بیشتر عکسای پشم‌انگیز گی‌محور میاره.
گویا این فتیش از همون نوع پرموش بیشتر باب دل گرایش گی‌هاس.
0 ❤️

2018-06-04 22:28:09 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Deadlover4 میخواستم واکنشتو ببینم!^-^

با این اوصاف نتیجه‌ی سرچ در این مورد بیشتر عکسای پشم‌انگیز گی‌محور میاره.
گویا این فتیش از همون نوع پرموش بیشتر باب دل گرایش گی‌هاس.

اگه دستم به اون چیزکشی که این عکسارو گذاشته برسه!با این پشمکاشون!:(

لیسیدن زیر بغل عرقی که مو داره! ?

در حالت بهداشتی همه جوره میتونم تحریک زبونی رو هضم کنم!ولی واقعا اونجوری نمیتونم!

1 ❤️

2018-06-05 05:22:32 +0430 +0430

چجوری اونی که داره لیس میخوره از خنده و قلقلک نمی میره؟ خخخخ.

0 ❤️

2018-06-11 06:26:19 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اگه شهوانی تورو نداشت ادمین باس در سایتو گل میگرفت میرفت اش رشته میفروخت!^-^

? ? ?

یه عان حس این پادشاهای از خودراضی کصمغز بهم دس داد اینجوری در وصفم به تعریف و تمجید پرداختی! بیا حالا به جا سکه چن تا عکس مرتبط با موضو ولی باب دل خودت از نوع گِی پرت میکنم برات که یکی دوتاشم تو مقاله اصلی بود:

عکس فتیش عـــــــــــــــــــن میذاشتی بهتر از این بود!! ? هیچوقت تا این اندازه حالم بد نشده بود اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه (dash)

0 ❤️

2018-06-11 07:21:20 +0430 +0430

فتیش ناخن رو هم کار کن

0 ❤️

2018-06-17 18:26:42 +0430 +0430
نقل از: saniya_z20 جایی هست ک اون لامصبو فرو نکنین :|

آره، گوش!
1 ❤️

2018-06-17 18:34:11 +0430 +0430
نقل از: saniya_z20

آره، گوش!

مطمئنم ب اونم رحم نمیکنین چون یادمه ی نفر بهم پی داد ک ببینمت توی گوشتم میکنم :|

راس میگی الان که فکرشو میکنم پرده‌ی گوشتونم از باکرگی درآد جالب میشه!
1 ❤️

2018-06-17 18:43:55 +0430 +0430

آره، گوش!

مطمئنم ب اونم رحم نمیکنین چون یادمه ی نفر بهم پی داد ک ببینمت توی گوشتم میکنم :|

راس میگی الان که فکرشو میکنم پرده‌ی گوشتونم از باکرگی درآد جالب میشه!

اینوووو (inlove) ?

بسی پشمانمان در هم گره خورد...آخری چه ترسناکه!

1 ❤️

2018-06-17 20:20:42 +0430 +0430

جالب بود ممنون از اطلاعات نفیدت .من تازه فهمیدم‌که تو سکس میشه از زیر بغر هم لذت برد .چرا تا حالا به مغزم نخورده بود

1 ❤️

2018-06-17 20:24:00 +0430 +0430
نقل از: nanaz-lez جالب بود ممنون از اطلاعات نفیدت .من تازه فهمیدم‌که تو سکس میشه از زیر بغر هم لذت برد .چرا تا حالا به مغزم نخورده بود

مطمئن باش خعلی چیزای دیگه‌م درمورد سکس هس که تالا به مغزت نخورده(نرسیده!).
1 ❤️

2018-07-04 09:08:19 +0430 +0430

وااااای زیر بغل خالم دیدم داشتم دیوانه میشودم

0 ❤️

2018-07-05 11:29:24 +0430 +0430
نقل از: optical245 یعنی خدایی دمت گرم با این تاپیکات هم شروع میکنم به خوندش تا آخر دل درد میشم از خنده خدا حفظت کنه بشر ?

سپاسگزارم برادر! همیشه خندون باشی ?
0 ❤️

2018-07-05 21:19:09 +0430 +0430

حالمو بهم زدی، حد اقل میگفتی قراره باچی رو به رو شیم تو این تاپیک.

1 ❤️

2018-07-05 21:40:59 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم حالمو بهم زدی، حد اقل میگفتی قراره باچی رو به رو شیم تو این تاپیک.

دیگه همین جاهاس که باید حقوق حشر رو به رسمیت بشناسی!

1 ❤️

2018-07-05 21:42:00 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم حالمو بهم زدی، حد اقل میگفتی قراره باچی رو به رو شیم تو این تاپیک.

همین جاهاس که باید به حقوق حشر احترام بذاری حالتم بهم نخوره.

چرا عنوان همه پستات عرض شود که هست؟

0 ❤️

2018-07-05 21:45:00 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم

همین جاهاس که باید به حقوق حشر احترام بذاری حالتم بهم نخوره.

چرا عنوان همه پستات عرض شود که هست؟

صرفاً جهت رفع تکلیف.
0 ❤️

2018-07-05 21:51:46 +0430 +0430

این فتیش هم مث فتیش پا لزوما با عرق بدن پارتنر یا آلودگی در معنای معمولش مفهوم پیدا نمیکنه…میخوام بگم همونجوری ک دو نفر ممکنه فتیش پا داشته باشن. و یکیشون مثلا با فرم خاصی از جوراب یا حتی کفش تحریک شه و اون یکی فقط بوسیدن و فلان دوس داشته باشه،در مورد فتیش زیر بغلم همینطوره…ممکنه یکی ب زیر بغل پرمو علاقه داشته باشه و دیگری فقط انحنای زیر بغلو دوس داشته باشه (مث من) و با دیدن و بوییدن و فلانش ب مرز تحریک برسه (یا حتی فراتر از اون)

خوبی فتیش اینه ک محدوده خاصی از علایقو پوشش نمیده،فقط روی این علایق برچسب میذاریم.

مرسی از تاپیک های خوبت ?

2 ❤️

2018-07-05 22:00:13 +0430 +0430
نقل از: sami_sh این فتیش هم مث فتیش پا لزوما با عرق بدن پارتنر یا آلودگی در معنای معمولش مفهوم پیدا نمیکنه...میخوام بگم همونجوری ک دو نفر ممکنه فتیش پا داشته باشن. و یکیشون مثلا با فرم خاصی از جوراب یا حتی کفش تحریک شه و اون یکی فقط بوسیدن و فلان دوس داشته باشه،در مورد فتیش زیر بغلم همینطوره...ممکنه یکی ب زیر بغل پرمو علاقه داشته باشه و دیگری فقط انحنای زیر بغلو دوس داشته باشه (مث من) و با دیدن و بوییدن و فلانش ب مرز تحریک برسه (یا حتی فراتر از اون)

خوبی فتیش اینه ک محدوده خاصی از علایقو پوشش نمیده،فقط روی این علایق برچسب میذاریم.

مرسی از تاپیک های خوبت ?

ممنون از واکاویت.
در تعریف عام فتیش‌های اینچنینی اغلب روی سوژه‌ی زن زوم میشود، درحالی که اونور قضیه رم باید درنظر گرف. چه از منظر مردان همجنسگرا چه تمایل خود زنان نسبت به مردان (که هر دوش تا حدی شبیهه) ولی کمتر درموردش بحث شده.

1 ❤️

2019-02-11 22:34:10 +0330 +0330

من فیتیش زیر بغل دارم. یعنی با دیدن زیر بغل حشری میشم

0 ❤️

2019-02-13 01:56:19 +0330 +0330

حالا جدا از بحث تاپیک از چند سال تماشاگر بودن توی شهوانی خسته شدم میخوام یه چیزهایی بگم بهت خیلی وقته از شخصیت خوشم میاد.همیشه از تو گنگستا رپ ک امیدوارم ببینن این پستمو و تی ان تی که جدیدا میبینم اومده خوشم میومد به اضافه یه گی بود اسمش یادم نیست دقیقا

1 ❤️

2019-02-14 10:38:33 +0330 +0330

آره، گوش!

مورد داشتیم طرف آب کمرش رو تو گوش ریخته.

1 ❤️

2019-02-15 10:33:40 +0330 +0330

? ? ?

من که دیوونه وار این فیتیش رو دارم

خعلی خوبه

0 ❤️

2019-02-16 10:50:32 +0330 +0330
نقل از: Nalooti1998 حالا جدا از بحث تاپیک از چند سال تماشاگر بودن توی شهوانی خسته شدم میخوام یه چیزهایی بگم بهت خیلی وقته از شخصیت خوشم میاد.همیشه از تو گنگستا رپ ک امیدوارم ببینن این پستمو و تی ان تی که جدیدا میبینم اومده خوشم میومد به اضافه یه گی بود اسمش یادم نیست دقیقا

0 ❤️

2019-02-16 12:07:59 +0330 +0330

دوس دارم… کل بدن تمیز باشه میلیسم اصلا ?

0 ❤️

2019-02-17 17:22:48 +0330 +0330

من بوی زیر بغل دوست دارم تو سکس البته نه انقدر مو داشته باشه یه عطر شهوتی داره نه یسری از ادما که زیربغلشون بوی گربه مرده میده حال آوم بهم میخوره

1 ❤️

2019-04-06 22:04:51 +0430 +0430

خیلی تحریک کنندس اصن آح یح:/

1 ❤️

2019-04-11 18:51:22 +0430 +0430

زیر بغل عالیه من هم فیتیش زیر بغل دارم

0 ❤️

2019-04-11 20:57:33 +0430 +0430
نقل از: Zoeyxoxo

?I guess it’s called armpit fetish right

also known as this name too

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «