آقااا چهل و یک ساله که ....

1398/12/05

آقاااا چهل و یک ساله که این “علما” به ما میگن:

• نماز بارون بخونین تا بارون بیاد!
  • علت خشکسالی گناهان شماست!
  • علت فقر اینه که به فرامین دین مبین اسلام عمل نمیکنید!
  • برای گرفتن حاجات خودتون باید برید به زیارت امامزاده!
  • اگه مریضی صعب العلاجی دارید کافیه بروید به حرم آقا امام رضا یا حرم حضرت معصومه و دعا کنین تا شفا پیدا کنید!
  • ...

حالا که ایمان مذهبی و زیارت حرم معصومین همچین قدرت شفابخشی دارند که میتونن سرطان و ام اس و پارکینسون و ایدز و فلج و…رو شفا بدن دیگه این وسط ویروس مادر مرده کرونا که عددی نیست! 😁

من همینجا پیشنهاد میکنم که همه علمای کشور رو توی شهر قم که مرکز اصلی کرونا هست جمع کنند و همه آدمهای سالم رو هم از شهر خارج کنند. فقط علمای عزیز و آدمهای مریض توی شهر بمونن. هیچ دوا و دکتری هم در کار نباشه. ما که دیگه از این علما با دین و ایمان تر نداریم! حرم حضرت معصومه هم که اونجاست تا میتونن برای رفع این مصیبت دعا کنند!

**دیگه یک بار برای همیشه قضیه فیصله پیدا کنه! یا میتونن دعا کنن و این مریض های بیچاره رو شفا بدن! یا خودشون هم مثل همونها مریض بشن و میمیرن و دیگه خلاص! 😁 **

حال گوش جان میسپاریم به کامنت های شما عزیزان! 😁

1663 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-02-24 08:05:51 +0330 +0330

راستش من هیچ ضرری در این پیشنهاد نمیبینم! اگه علما موفق بشن و مریض ها رو شفا بدن, خب ما دیگه ایمانمون محکم میشه! اگر هم نتوانند و خودشون دچار بیماری بشن و از بین برن که در آن صورت هم در راه عقیده شهید شدن و جاشون در بهشت و "جَنَّاتٍ تَجْرِي مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ..." خواهد بود! ;)

6 ❤️

2020-02-24 08:10:50 +0330 +0330
نقل از: musir فکر کنم آتاتورک بود که علمای اسلام رو سوار کشتی کرد و وسط دریا انداخت توی دریا و بهشون قرآن داد و گفت این نجاتتون میده..! نمیدونم..!!

الان این بهترین امتحان نیروی ایمان این "علما" هست! یا ما رو قانع میکنن و ایمان ما محکم میشه یا به دیار معبود میشتابند! والا من که ضرری در این کار نمیبینم! 😁

2 ❤️

2020-02-24 08:26:30 +0330 +0330
نقل از: キング کرونا که اصلا عددی نیست مگه نمیبینی علما همش میگن خطرش از آنفولانزا کمتره وقتی همچین حرفی رو از علما میشنوی که دیگه جای نگرانی باقی نمیمونه خب اگه یه لحظه احیانا سوالی برات پیش اومد که چرا برای یه بیماری که خطرش از آنفولانزا کمتره اينطور دنیا به هم ريخته و مردم رو قرنطينه میکنن . باید به سالم بودن ذهنت شک کنی خب وقتی علما میگن نیست یعنی نیست شما هم یه سر به علما بزن بلکه رستگار شوی 😁

فکر نمیکنی اگه “همشون” دور هم جمع بشن تو قم و برای مریض ها همون جا دعا کنن مشکل این مریضی حل بشه؟ تازه ایمان ما هم محکم تر میشه! ;)

2 ❤️

2020-02-24 08:26:34 +0330 +0330
نقل از: キング کرونا که اصلا عددی نیست مگه نمیبینی علما همش میگن خطرش از آنفولانزا کمتره وقتی همچین حرفی رو از علما میشنوی که دیگه جای نگرانی باقی نمیمونه خب اگه یه لحظه احیانا سوالی برات پیش اومد که چرا برای یه بیماری که خطرش از آنفولانزا کمتره اينطور دنیا به هم ريخته و مردم رو قرنطينه میکنن . باید به سالم بودن ذهنت شک کنی خب وقتی علما میگن نیست یعنی نیست شما هم یه سر به علما بزن بلکه رستگار شوی 😁

الخطاء الخمسمائه لعنت الله علی آبائهی و اجدادهی اجمعین! 😁

2 ❤️

2020-02-24 08:34:25 +0330 +0330
نقل از: ilomilo ایمانت را تقویت کن باشد که رستگار شوی.

میگم ما “هرچقدر هم تقویت کنیم” که باندازه ایمان “علما” نمیشه!

اونا همگی تشریف ببرن قم و دعا کنن تا مشکل حل بشه…

مخالفی؟ 😁

1 ❤️

2020-02-24 08:49:12 +0330 +0330
نقل از: ایکاروس # من قمی نیستم ولی قم رو دوست دارم !!!!!!!

آورین! آورین! اما برادر ایکاروس شما علی الظاهر باید مال طرفهای آتن باشی ها! 😁

2 ❤️

2020-02-24 11:04:22 +0330 +0330
نقل از: حیرتزده این جانوران که در فیضیه هستند ، کرونا را هم مسلمان کرده و بعداز یک خته درست حسابی به نماز جمعه خواهند درد!

الله و اکبر

😁 و بعد ما کرونای ختنه شده رو به چین صادر میکنیم انشا الله! ;)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «