آقاااا سورپرایز آذری جهرمی اینه که....

1398/09/20

برادرا لطفا فحش ندین!

اما من فکر میکنم که میخواد اعلام کنه:

**Error 500 سایت شهوانی از روز پنجشنبه 21 آذرماه 98 برطرف میشه! **

فکرش رو بکنین!** اینقده خوشبختی محاله محاله!** 😁

وجدانا! شما از هیچ چیز دیگه ای تو زندگیتون انقدر سورپرایز شدین؟

و نظر شما عزیزان را میشنویم! 😁

4481 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-12-11 12:25:45 +0330 +0330

آقا میخواستم اینو رزرو نگه دارم سرعت عمل یکی از برادرا منو غافلگیر کرد!

4 ❤️

2019-12-11 12:28:23 +0330 +0330
نقل از: uncle_nigga من خودم وقتی قیافشو میبینم مخم ارور 500 میده!

قبول کن این خبرش “واقعا” میتونه یه سورپرایز باشه! 😁

3 ❤️

2019-12-11 12:38:47 +0330 +0330

یک سوال فلسفی هم اینجا مطرح میشه!

از فیزیک میدونیم که نور با وجود اینکه از هر چیزی سریعتر حرکت میکنه اگه وارد سیاه چاله بشه دیگه نمیتونه ازش خارج بشه! و این خب یه حقیقت علمی دردناکی هست!

اما کشف جدیدی هم وجود داره که:

نور هر چقدر هم که سریع حرکت کرد وقتی به مناطق ناشناخته رسید با error 500 مواجه شد! 😁

و این مشکل فلسفی این روزها دانشمندان رو به شدت به خودش مشغول کرده! 😁 🙄

2 ❤️

2019-12-11 12:39:59 +0330 +0330
نقل از: shahx-1 .......... که تو تولیدی خاک انداز برا صاب!! تاپیک کار پیدا کردن قراره به زودی از شر خودشو تاپیکاش خلاص شیم!!! 😁

شاه ایکس بالاخره پیدات شد!

ای نامرد! باعععشه! 😁

2 ❤️

2019-12-11 12:45:38 +0330 +0330

البته گفته شده که ممکنه سورپرایزش خبر ختنه شدن پسرش هم باشه! 😁

1 ❤️

2019-12-11 12:51:56 +0330 +0330
نقل از: Anjelina_zero49
نقل از: axm432 یک سوال فلسفی هم اینجا مطرح میشه!

میدونیم که نور با وجود اینکه از هر چیزی سریعتر حرکت میکنه اگه وارد سیاه چاله بشه دیگه نمیتونه ازش خارج بشه! و این خب یه موضوع علمی دردناکی هست!

**نور هر چقدر هم که سریع حرکت کرد وقتی به مناطق ناشناخته رسید با error 500 مواجه شد! 😁 **

و این مشکل فلسفی هم دانشمندان رو به شدت به خودش مشغول کرده! 😁

خخخ . اصن ارور 500 مغز منو میساد چه برسه به نور و سرعت نور

یعنی با روح و روانمون بازی کرده این مدت ها! میگم یه اکانت واسه جهرمی درست کنیم بیاد اینجا یک هفته که باشه خودش مشکل رو حل میکنه! 😁

1 ❤️

2019-12-11 12:54:03 +0330 +0330
نقل از: docome میگن سورپرایز این دیوث رایگان شدن ترافیک اینترنت داخل کشوره. اگه این باشه چطوره؟

وجدانا! بین رایگان شدن ترافیک داخلی و حل مشکل خطای 500 تو خودت کدوم رو انتخاب میکنی؟ 😁

1 ❤️

2019-12-11 12:56:44 +0330 +0330
نقل از: کاربر_ساده شوخی خوبی بود ولی خدای این ارور 500 بعضی وقتا سرویس میکنه یه صفحه تایپ میکنی یهو ارور میده همه چی خراب میشه اون لحظه آدم میخواد دست بندازه دهن خودشا جر بده

اصلا برای خودش یه مشکل فلسفی ایجاد کرده! میگن آمار خودکشی ها بعد شروع “خطای 500” شهوانی چند برابر شده! 😁

1 ❤️

2019-12-11 12:57:52 +0330 +0330
نقل از: Hardcoreman

رفیق میخوایم براش اکانت بسازیم بیاد اینجا مشکل رو حل کنه! فحش کاریش نکن که یه امیدی به حل مشکل باشه…! ;)

0 ❤️

2019-12-11 13:05:40 +0330 +0330
نقل از: axm432

رفیق میخوایم براش اکانت بسازیم بیاد اینجا مشکل رو حل کنه! فحش کاریش نکن که یه امیدی به حل مشکل باشه…! ;)

اگه گی ها و نفر سوم ها فراریش ندن از این سایت میتونه راه حل خوبی باشه.اگه تونستین یارو کلید سازه رو هم بیارین یه دست بکنیمش!‎:D‎

اون میاد میگه من حسنم! کلید سازم! نفر سوم میشم! 😁

2 ❤️

2019-12-11 13:07:05 +0330 +0330
نقل از: shahx-1

عکس دولشم بزار تو امضاش!! 😁

نه عکس شومبول پسرش که تازه ختنه شده رو میذاره میگه! شومبول پسرم رو ببینین! حالا حدس بزنین مال باباش دیگه چیه! 😁

1 ❤️

2019-12-11 13:08:16 +0330 +0330
نقل از: axm432 یک سوال فلسفی هم اینجا مطرح میشه!

میدونیم که نور با وجود اینکه از هر چیزی سریعتر حرکت میکنه اگه وارد سیاه چاله بشه دیگه نمیتونه ازش خارج بشه! و این خب یه موضوع علمی دردناکی هست!

**نور هر چقدر هم که سریع حرکت کرد وقتی به مناطق ناشناخته رسید با error 500 مواجه شد! 😁 **

و این مشکل فلسفی هم دانشمندان رو به شدت به خودش مشغول کرده! 😁

خخخ . اصن ارور 500 مغز منو میساد چه برسه به نور و سرعت نور

یعنی با روح و روانمون بازی کرده این مدت ها! میگم یه اکانت واسه جهرمی درست کنیم بیاد اینجا یک هفته که باشه خودش مشکل رو حل میکنه! 😁

عالیه اصن .
خودم به شخصه تو خصوصیش هر روز میگم کص نن.ت جهرمی با اینترنت درحد شخمی که عراعه دادی بعد از منصب شدنت . خخخ . اصن باس پاسخگو باشه چاکس

آقا بیاد اینجا اصلا از شدت فشاری که بهش وارد میشه دیگه فیلترینگ رو حذف میکنه! 😁

1 ❤️

2019-12-11 13:14:32 +0330 +0330

اما بچه ها من نگرانم که حتی جهرمی هم با تمام تیم برنامه نویسی و هکرهای وزارت ارتباطات و کمک برادران چینی و کره شمالی هم نتونن از پس خطای 500 بر بیان! یه مشکل بنیادیه لامصب! 😁

0 ❤️

2019-12-11 14:29:20 +0330 +0330
نقل از: uncle_nigga

از کجا معلوم تو آذری جهرمی نباشی شیطون؟

آقا اگه شاه ایکس رو گذاشته بودن وزیر ارتباطات تا الان اینترنت دنیا قطع شده بود! 😁

2 ❤️

2019-12-11 14:38:01 +0330 +0330

آقا اگه شاه ایکس رو گذاشته بودن وزیر ارتباطات تا الان اینترنت دنیا قطع شده بود! 😁

یعنی مردم آزاری از وجود شاه ایکس میباره خخخ . خودش در جریانه

اسمش رو که بیاری مثل عجل معلق پیداش میشه! 😁

اما دمش گرم من الان بیشتر انگیزه اومدنم اینجا یکی ایوله یکی شاه ایکس و چند تا بچه های خوب دیگه…

زرتشت هم پسر خیلی خوبی بود انقدر اذیتش کردن ول کرد رفت…

2 ❤️

2019-12-11 14:57:00 +0330 +0330

اما دمش گرم من الان بیشتر انگیزه اومدنم اینجا یکی ایوله یکی شاه ایکس و چند تا بچه های خوب دیگه…

اون اوایل من بخاطر شاه ایکس میومدم . بخاطر تاپیک مردم آزاران نامدار . ولی بعد رفقای خوبی پیدا کردم . شاه ایکسم که دیدم زیاد به چپش نیستم سر و کارم باهاش کم شد . خودم خط کسشر رو با کصخلی و جقی بودنو و هیزی رو دست گرفتم . آخی زرتشت بیچاره . خخخ کاش برگرده

خیلی پسر با استعدادی هست. شعرهای عالی میگفت. واقعا ذوق داشت. یه مشت احمق ریختن سرش که چرا سکسی نمینویسی! بگو آخه به شماها چه!!!

حالا چرا؟ ته داستان این بود که چون اون “اسلامی سازی علوم” رو ریشخند میکرد اینا بهشون فشار اومده بود!

توی این سایتم از دست اینا آرامش نداریم…

2 ❤️

2019-12-11 15:17:02 +0330 +0330

اون اوایل من بخاطر شاه ایکس میومدم . بخاطر تاپیک مردم آزاران نامدار . ولی بعد رفقای خوبی پیدا کردم . شاه ایکسم که دیدم زیاد به چپش نیستم سر و کارم باهاش کم شد . خودم خط کسشر رو با کصخلی و جقی بودنو و هیزی رو دست گرفتم . آخی زرتشت بیچاره . خخخ کاش برگرده

خیلی پسر با استعدادی هست. شعرهای عالی میگفت. واقعا ذوق داشت. یه مشت احمق ریختن سرش که چرا سکسی نمینویسی! بگو آخه به شماها چه!!!

حالا چرا؟ ته داستان این بود که چون اون “اسلامی سازی علوم” رو ریشخند میکرد اینا بهشون فشار اومده بود!

مثلا خیر سر اکبر ، اینجا آزادی بیان داریم ولی کو ؟ یه عده حشری و جقی و ساندیس خور ، میریزن سرت به اعتراض کردن که از این شر و ورا نباف ، اینجوری نگو ، این کارو نکن ، این حرفو نزن …این آزادی بیانه وجدانن ؟
سر داستان من که میدونی خدایی چقدر اذیت شدی ، مرسی دمتم گرم خدایی ، خیلی کمک بهم کردی . ولی خدایی زرتشت حیف بود رفت و پشت سرشم نگا نکرد ، کاش برگرده بازم .

این شادیم نیست که با اون آواتار با ابهت و خفنش یه نگاه چپ بهشون بکنه که همشون غلاف کنن! 😁

0 ❤️

2019-12-11 15:19:49 +0330 +0330
نقل از: amirra.a از اینا همیشه شر به ما رسیده مطمئن باشین خیرشونم شر هست

شکی نیست رفیق! برای همین داریم به ریششون میخندیم! 😁

1 ❤️

2019-12-11 16:32:49 +0330 +0330
نقل از: shahx-1 اولندش!! هرکی یه جو عقل داشته باشه میدونه وزارت اطلاعات جاییه که دوام‌ اوردن نظام مستقیما بهش بستگی داره یعنی تنهاجاییه که برخلاف سایر ادارات دولتی نمیتونن هرچی عقب مونده تو فامیلاشون دارن بچپونن توش!! پس محاله این اوشکول خان اطلاعاتی باشه!! و محال تره که این شاسمیخ من باشم!!! دومندش!! من برا چی باید اینترنت دنیا رو قطع کنم؟؟؟

ببین شاه ایکس دست خودت نیست! انقدر همه کسانی که سرورهای اینترنتی رو توی دنیا اداره میکنن آزار میدی و اذیت میکنی که ول میکنن میرن ----> اینترنت دنیا قطع میشه! 😁

1 ❤️

2019-12-11 16:33:52 +0330 +0330

مثلا خیر سر اکبر ، اینجا آزادی بیان داریم ولی کو ؟ یه عده حشری و جقی و ساندیس خور ، میریزن سرت به اعتراض کردن که از این شر و ورا نباف ، اینجوری نگو ، این کارو نکن ، این حرفو نزن …این آزادی بیانه وجدانن ؟
سر داستان من که میدونی خدایی چقدر اذیت شدی ، مرسی دمتم گرم خدایی ، خیلی کمک بهم کردی . ولی خدایی زرتشت حیف بود رفت و پشت سرشم نگا نکرد ، کاش برگرده بازم .

این شادیم نیست که با اون آواتار با ابهت و خفنش یه نگاه چپ بهشون بکنه که همشون غلاف کنن! 😁

من خودم شادی رو میبینم هفت هشت تا امام رو صدا میزنم که بدادم برسن سکته رو نزنم . ولی شادی راست کار اوناست ، ببیننش گود رو خالی میکنن اصن برم بگم بیاد یه کمی سکته بزنیم . خخخ

اصلا آدم ابهههههت اون آواتار رو میبینه قبض روح میشه! 😁

2 ❤️

2019-12-11 16:34:37 +0330 +0330
نقل از: eyval123412341234 وجنات رو بچسب! اگه سورپرایزش نصف قیافه اش باشه، از الان اسهال و استفراغ خونی رو به خودم و خانواده ی خودم تبریک و تهنیت میگم... (dash)

یا امام! صاحبش اومد! 😁

2 ❤️

2019-12-11 16:54:23 +0330 +0330
نقل از: jomunggg حالم ازش بهم میخوره

آذری جهرمی؟ از اون موش مرده هاست! فکر کنم دارن تو آب نمک میخوابوننش برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 !

1 ❤️

2019-12-11 17:08:36 +0330 +0330
نقل از: shahx-1 اولندش!! هرکی یه جو عقل داشته باشه میدونه وزارت اطلاعات جاییه که دوام‌ اوردن نظام مستقیما بهش بستگی داره یعنی تنهاجاییه که برخلاف سایر ادارات دولتی نمیتونن هرچی عقب مونده تو فامیلاشون دارن بچپونن توش!! پس محاله این اوشکول خان اطلاعاتی باشه!! و محال تره که این شاسمیخ من باشم!!! دومندش!! من برا چی باید اینترنت دنیا رو قطع کنم؟؟؟

ببین شاه ایکس دست خودت نیست! انقدر همه کسانی که سرورهای اینترنتی رو توی دنیا اداره میکنن آزار میدی و اذیت میکنی که ول میکنن میرن ----> اینترنت دنیا قطع میشه! 😁

نمونه بارز طرز تفکر یک مردم ازار بی استعداد!!

کاری که من میکردم!!:

• یک: شهوانی رو از حالت فیلتر خارج میکردم تا همه بدون فیلتر شکن و در نتیجه با ای پی واقعیشون بیان بعد از طریق آی اس پی شرکتهای اینترنتی رد تک تکتون رو کمتر از یک روز پیدا میکردم دوستانم رو استخدام دولت و بقیه رو اعدام می کردم!!
  • دو: وزرای کابینه رو به دو دسته متحدین و دشمنام تقسیم میکردم با استفاده از تسلطم به ارتباطات مملکت وزرای مخالفم رو به همراه مدارکی محتوی تماس های تلفنیشون با ادارات دولتی تلاویو تحویل سازمان اطلاعات میدادم تا در کنار خود جنابعالی به دار اویخته بشن!! (تاپیکاشونم پاک میکردم!!! 😁 )
  • سه : با به وجود اوردن یک کابینه یکدست اداره دولت رو به طور غیر مستقیم به دست میگرفتم و قدم بعدی تصفیه فرماندهان نیروهای مسلح بود هرکی با ما بود میموند هرکی مخالف بود ایمیل هایی که از طرف موساد براش اومده بود رو پرینت میکردم و میفرستادم وزارت اطلاعات فردا صبح هم برای فرماندهان جدید هدیه اشنایی میفرستادم!!
  • چهار: کودتا رو رهبری و ضمن یک سخنرانی در تلویزیون اعلام می کردم که عفو عمومی دادم و یک قطره خون از دماغ کسی نمیاد!!!
  • پنج: میدادم هرکی مخالفمه رو اول یه بینی بند مخصوص شنا به دماغش بزنن بعد زیر کتک و شکنجه بکشنش که خون از دماغش نیاد بدقول نشده باشم!!
  • شش: ایول رو به سمت وزیر جنگ منصوب میکردم که همسایه ها حساب کار دستشون بیاد!!
  • هفت : دستور ساخت کوره های ادم سوزی رو در سر تاسر ایران صادر میکردم!!
  • هشت: یه سی چهل تا دستور کوچولوی دیگه !! 😁

کرم کون در گرانیست به هر کس ندهند!!

کرست تور قشنگ است به اقدس ندهند!!

ممه سفت جهانیست به یک جق ندهند!!

فلش پورن نهان است به نارس ندهند!!

وزارت فحشو فغان نیست که به شاه ایکس بدهند!!

حِسِ آزار الاهیست به هر کس ندهند!

سهراب جقی!!

خلاصش که زور بی خودی نزدن فایده نداره 😁 😁

تووووپ بود!

اما این قدم رو هم اضافه کن که در طی مدتی که سایت فیلتر نبود یه تعداد زیادی کاربر دختر نمای فیک استخدام میکردی که با افراد مهم مملکت سکس چت کنن و یه اسکرین شات ازشون نگه میداشتی تا هر وقت که خواستن چیزی بگن بهشون یادآوری کنی غلط زیادی نکنن! و ازشون اخاذی کنی! 😁

2 ❤️

2019-12-11 17:17:31 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 دلم واسه ارور 500 تنگ ميشه، اصا شهواني بدون اين صفايي نداره

جنتل جان نگران نباش فقط معجزه حق تعالی میتونه اینو رفع کنه! از آذری جهرمی کاری ساخته نیست!

0 ❤️

2019-12-11 17:19:00 +0330 +0330

راستی شاه ایکس معلومه پارتی بازی میکنی ها! اینم مدرکش! من یه لایک میکنم دو تا نشون میده ناقلا! 😁

2 ❤️

2019-12-11 17:22:47 +0330 +0330

نمونه بارز طرز تفکر یک مردم ازار بی استعداد!!

کاری که من میکردم!!:

• یک: شهوانی رو از حالت فیلتر خارج میکردم تا همه بدون فیلتر شکن و در نتیجه با ای پی واقعیشون بیان بعد از طریق آی اس پی شرکتهای اینترنتی رد تک تکتون رو کمتر از یک روز پیدا میکردم دوستانم رو استخدام دولت و بقیه رو اعدام می کردم!!
  • دو: وزرای کابینه رو به دو دسته متحدین و دشمنام تقسیم میکردم با استفاده از تسلطم به ارتباطات مملکت وزرای مخالفم رو به همراه مدارکی محتوی تماس های تلفنیشون با ادارات دولتی تلاویو تحویل سازمان اطلاعات میدادم تا در کنار خود جنابعالی به دار اویخته بشن!! (تاپیکاشونم پاک میکردم!!! 😁 )
  • سه : با به وجود اوردن یک کابینه یکدست اداره دولت رو به طور غیر مستقیم به دست میگرفتم و قدم بعدی تصفیه فرماندهان نیروهای مسلح بود هرکی با ما بود میموند هرکی مخالف بود ایمیل هایی که از طرف موساد براش اومده بود رو پرینت میکردم و میفرستادم وزارت اطلاعات فردا صبح هم برای فرماندهان جدید هدیه اشنایی میفرستادم!!
  • چهار: کودتا رو رهبری و ضمن یک سخنرانی در تلویزیون اعلام می کردم که عفو عمومی دادم و یک قطره خون از دماغ کسی نمیاد!!!
  • پنج: میدادم هرکی مخالفمه رو اول یه بینی بند مخصوص شنا به دماغش بزنن بعد زیر کتک و شکنجه بکشنش که خون از دماغش نیاد بدقول نشده باشم!!
  • شش: ایول رو به سمت وزیر جنگ منصوب میکردم که همسایه ها حساب کار دستشون بیاد!!
  • هفت : دستور ساخت کوره های ادم سوزی رو در سر تاسر ایران صادر میکردم!!
  • هشت: یه سی چهل تا دستور کوچولوی دیگه !! 😁

کرم کون در گرانیست به هر کس ندهند!!

کرست تور قشنگ است به اقدس ندهند!!

ممه سفت جهانیست به یک جق ندهند!!

فلش پورن نهان است به نارس ندهند!!

وزارت فحشو فغان نیست که به شاه ایکس بدهند!!

حِسِ آزار الاهیست به هر کس ندهند!

سهراب جقی!!

خلاصش که زور بی خودی نزدن فایده نداره 😁 😁

تووووپ بود!

اما این قدم رو هم اضافه کن که در طی مدتی که سایت فیلتر نبود یه تعداد زیادی کاربر دختر نمای فیک استخدام میکردی که با افراد مهم مملکت سکس چت کنن و یه اسکرین شات ازشون نگه میداشتی تا هر وقت که خواستن چیزی بگن بهشون یادآوری کنی غلط زیادی نکنن! و ازشون اخاذی کنی! 😁

جون به جونت کنن فکرت کوچیکه

• اولین بار که شنیدم استالین گفته وقتی یک نفر را میکشی این یک جنایت است اما وقتی ده میلیون نفر را میکشی صرفا یک مساله آماریست!! احترام خاصی براش قائل شدم اما بعدش که جایی خوندم گفته : کاش راهی میدانستم که در همان برخورد اول وفاداری مطلق همه را جلب میکردم!! کلا از چشمم افتاد مرتیکه خنگ!! قضیه کامنت شماست: من میام به کسی که تو این توهم باشه که می تونه به من حرف بزنه پستو مقام بدم؟!! هیچکی هم نه من!! اگر بخوام مقامی به کسی اعطا کنم اول احضارش میکنم عکس بچه هاشو نشونش میدم میگم بچه هات چقدر تو این عکسها ظریف به نظر میان!! هنوز فلان مدرسه میرن؟؟؟ مطمئن باش دیگه تو خواب هم جرات نمیکنه جیک بزنه!!
  • دوم: اخاذی برای چی؟؟ اون مال ادمای کوچیکه!! وقتی میتونم بندازمشون کوره ادم سوزی کل اموالشون رو یکجا توقیف کنم نیازی به پول خورداشون نیست!!

پی نوشت: سجده کردید یا ادامه بدم!! 😁

آقاااا خششششانت! از سر و روی این شاه ایکس میچکه! 😁

باشد ایمان آوردیم 😁

ایول کجاااااایی که این شاه ایکس ما رو کشششت!

1 ❤️

2019-12-11 17:47:40 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 دلم واسه ارور 500 تنگ ميشه، اصا شهواني بدون اين صفايي نداره

این حرف بعید بود ازت داداشم ، نزن ازین حرفا . مارو که نمود ای ارور پانصد . الان نیم ساعته که میخام ماجرای دعوای سعدی و حافظ رو تاپیک کنم ، چهارصد دفه س ارور پونصد منو سایید و میگه فرم معتبر نبود

یعنی آدم میخواد (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

1 ❤️

2019-12-12 08:01:43 +0330 +0330

این حرف بعید بود ازت داداشم ، نزن ازین حرفا . مارو که نمود ای ارور پانصد . الان نیم ساعته که میخام ماجرای دعوای سعدی و حافظ رو تاپیک کنم ، چهارصد دفه س ارور پونصد منو سایید و میگه فرم معتبر نبود

چی شد بالاخره؟ این ماجرای سعدی و حافظ رو تاپیک نکردی که!

0 ❤️

2019-12-12 16:31:44 +0330 +0330
نقل از: docome کله کیری سورپرایزش این بود:

عجب خرررررررریه این! آخه اینم شد سورپرایز گااااومیش!

هیچی پس مجبوریم با این خطای 500 بسوزیم و بسازیم! 😁

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «