آقاااا شهوانیون بچه پولدارن!

1398/09/22

آقایی که شما باشین, تا جایی که من یادم میاد هر وقت که توی این سایت بحثی شده که به نوعی به امکانات اقتصادی و وضع مالی کاربرا برمیگشته, شاهد بودیم که ملت شهوانی مرتب گفتن:

“ما وضعمون جالب نیست یا متوسط یا متوسط رو به پایین هستیم …”

و اگه کسی هم گفته: آقا وضع من خوبه! یه جماعتی بهش حمله کردن که:

"فلان فلان شده! اگه وضعت خوبه پس اینجا چه غلطی میکنی؟!"

یعنی به نوعی اکثریت بر و بکس فرض رو بر این گذاشتن که فقط کسی میاد اینجا که وضع مالی جالبی نداره!

البته من اینجا به صحت و سقم این طرز فکر کاری ندارم. اما نتایج یک نظر سنجی توی این سایت به چشمم خورد که گفتم شما هم یه نگاهی بهش بندازین:

همونطور که میبینین تا این لحظه 13% کاربرا اعلام کردن که درآمد ماهانه ای بالاتر از 7 میلیون تومان دارند و در مجموع هم 23% اعلام کردن که درآمد ماهانه ای بالاتر از 4 میلیون تومان دارند.

برای مقایسه, این هم آمار رسمی “هزینه ماهانه” دهک های مختلف درآمدی به نقل از بانک مرکزی که قاعدتا دقیق ترین آمار رو در این زمینه داره:

لطفا یه مقایسه ای بین این دو تا جدول بکنین.

به نظرتون جالب نیست؟

نظر شما عزیزان رو میشنویم و من در پایان نظر خودم رو هم اضافه میکنم! ;)

3448 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-12-13 07:34:48 +0330 +0330
نقل از: uncle_nigga جالبه نه، خیلی جالبه!... من فکر میکنم اینا فقط تیک رو شانسکی میزنن که ردشه بره. پ.ن پول اینترنت نصف حقوقمه و پول گلنار و مواد چرب کننده واسه جق نصف دیگش!

برادر نیگا! من خوشحالم که شما تونستین عدالت رو بین گلنار و اینترنت رعایت کنید! 😁

3 ❤️

2019-12-13 07:42:40 +0330 +0330
نقل از: Hellia من که از بیکاری و بی پولی میام تو سایت 😁

شما تو نظر سنجی شرکت کرده بودین؟

1 ❤️

2019-12-13 07:49:16 +0330 +0330
نقل از: uncle_nigga
نقل از: axm432
نقل از: uncle_nigga جالبه نه، خیلی جالبه!... من فکر میکنم اینا فقط تیک رو شانسکی میزنن که ردشه بره. پ.ن پول اینترنت نصف حقوقمه و پول گلنار و مواد چرب کننده واسه جق نصف دیگش!

برادر نیگا! من خوشحالم که شما تونستین عدالت رو بین گلنار و اینترنت رعایت کنید! 😁

دارم برنامه ریزی میکنم تا وقتی وزیر جقولوژی شدم کارمو درست انجام بدم.

آورین!

میدونی که در اسلام هم شرط چند همسری رعایت عدالته! و عدالت هم یکی از شرایط وزارته! و چون شما تونستین قبل از وزارت عدالت رو برقرار کنین من واقعا به آینده وزارت مهم و حیاتی “جقولوژی و علوم مرتبطه!” امیدوارم! 😁

1 ❤️

2019-12-13 08:39:25 +0330 +0330
نقل از: persia30 بسیار جالب.
واضحه که کاربران سایت به دنبال نیاز جنسی وارد سایت شدند، پس به این معنی هست که در دنیای واقعی موفق نبودن برای رفع نیاز و حالا اومدن در مجازی به دنبال رفع نیاز.
حالا این عدم موفقیت در واقعیت می تونه به دلیل بی پولی یا ضعف مهارت های ارتباطی باشه.
اما کسی که پولداره و ماشین خوب داره به راحتی می تونه در دنیای واقعی نیازش را برطرف کنه، و دلیلی برای حضور در این سایت نداره.

ممنون از نظرتون.

ببینین دوست من داستان به این وضوح هم نیست! ممکنه درصدی از افراد به دلایلی که شما گفتین اینجا بیان اما میشه به دلایل دیگه ای هم فکر کرد:

مثلا طرف ممکنه فانتزیهایی داشته باشه که پیدا کردنش در دنیای واقعی سخت باشه یا مثلا متاهل هست و دنبال پارتنر سکسی واقعی نیست اما دوست داره مطالب سکسی بخونه یا مثلا دوست داره از بخش سکسولوژی استفاده کنه یا مثلا سوالات جنسی که توی ذهنش هست و در عالم واقع از کسی نمیتونه بپرسه اینجا بپرسه و…

خلاصه انگیزه اومدن آدمها به اینجا خیلی هم سر راست و بدیهی نیست…

3 ❤️

2019-12-13 08:44:33 +0330 +0330
نقل از: hot_hami_82

درود . دوست عزیز این جدول دوم که شما منتشر کردید مربوط به هزینه خانوارهاست نه درامد قطعی و این دوتا متفاوت هستند . یک فرد ممکن است در یک خانواده چهار نفره سرپرست باشد که بیش از ۷ میلیون درآمد داشته باشد ولی هزینه هایش بیش تر از ۸ میلیون است . در نتیجه طرف نه تنها پولدار نیست بلکه همیشه مقروض و بدهکار هم هست

درود بر شما.

بله متوجه هستم و به همین دلیل هم "هزینه خانوار" رو توی تاپیک بین " " گذاشتم تا دوستان حواسشون به این تفاوت باشه. اما علت گذاشتن اون جدول اینه که در ایران برآورد خوبی در مورد "درآمد" دهکهای مختلف وجود نداره و بهترین برآورد همون هزینه هست که "تا حدودی" یک تقریبی از درآمد رو هم میده...

اما سوال اصلی این هست: اگه واقعا 23% افراد اینجا درآمد بالای 4 میلیون در ماه دارن یعنی وضع مالی خیلی از کاربران این سایت بد هم نیست!

در صورتیکه در غالب موارد وقتی بحثی اینجا میشه اکثریت خلاف این رو میگن...

و سوال چرایی این تناقض هست...

1 ❤️

2019-12-13 08:55:58 +0330 +0330
نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من اومدم تو این سایت چون ضرب و موازی رو دوس دارم و از همین سایت چندین مورد برای ضرب و موازی پیدا کردم که اتفاقا خیلیاشونم واقعی بودن ولی نمیتونم بین دوستان و آشنایان خودم حتی حرفشو بزنم چون این کارها تو جامعه ما تابو است. تا حدی که اگه کسی اطرافیان من و همسرم رو بشناسه و بهشون بگه ما علاقه مند به چنین فانتزی هایی هستیم و داریم اجرا میکنیم ،مطمئن باشید کسی که این خبر را اعلام کرده بعنوان دروغگو و تهمت زننده شناسایی می کنن و دهنشو سرویس میکنن

ممنون از نظرتون.

من متوجه هستم که دلایل افراد برای اومدن به این سایت خیلی متنوع هست و صرفا دلایل اقتصادی نداره. این رو در جواب دوستمون همین بالا هم بهش اشاره کردم.

البته هدف من از این تاپیک بیشتر اینه که بفهمیم:

آیا اینقدر که همه میگن کسانی که میان اینجا وضع اقتصادی خوبی ندارن درسته؟

اون نظرسنجی (اگه درست باشه) چیز دیگه ای داره میگه...

1 ❤️

2019-12-13 09:00:28 +0330 +0330
نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من اومدم تو این سایت چون ضرب و موازی رو دوس دارم و از همین سایت چندین مورد برای ضرب و موازی پیدا کردم که اتفاقا خیلیاشونم واقعی بودن ولی نمیتونم بین دوستان و آشنایان خودم حتی حرفشو بزنم چون این کارها تو جامعه ما تابو است. تا حدی که اگه کسی اطرافیان من و همسرم رو بشناسه و بهشون بگه ما علاقه مند به چنین فانتزی هایی هستیم و داریم اجرا میکنیم ،مطمئن باشید کسی که این خبر را اعلام کرده بعنوان دروغگو و تهمت زننده شناسایی می کنن و دهنشو سرویس میکنن

الخطاء الخمسمائه لعنت الله علی آبائهی و اجدادهی اجمعین! 😁

1 ❤️

2019-12-13 09:33:29 +0330 +0330

درود . دوست عزیز این جدول دوم که شما منتشر کردید مربوط به هزینه خانوارهاست نه درامد قطعی و این دوتا متفاوت هستند . یک فرد ممکن است در یک خانواده چهار نفره سرپرست باشد که بیش از ۷ میلیون درآمد داشته باشد ولی هزینه هایش بیش تر از ۸ میلیون است . در نتیجه طرف نه تنها پولدار نیست بلکه همیشه مقروض و بدهکار هم هست

درود بر شما.

بله متوجه هستم و به همین دلیل هم “هزینه خانوار” رو توی تاپیک بین " " گذاشتم تا دوستان حواسشون به این تفاوت باشه. اما علت گذاشتن اون جدول اینه که در ایران برآورد خوبی در مورد “درآمد” دهکهای مختلف وجود نداره و بهترین برآورد همون هزینه هست که “تا حدودی” یک تقریبی از درآمد رو هم میده…

اما سوال اصلی این هست: اگه واقعا 23% افراد اینجا درآمد بالای 4 میلیون در ماه دارن یعنی وضع مالی خیلی از کاربران این سایت بد هم نیست!

در صورتیکه در غالب موارد وقتی بحثی اینجا میشه اکثریت خلاف این رو میگن…

و سوال این تناقض هست…

من فکر میکنم اینکه هرچه درآمد بیشتر میشود هزینه ها هم با سرعت بیشتری افزوده میشود . در نتینه رضایت از میزان درآمد کمتر میشود . چون درآمد و هزینه ها با هم متوازن نیستند

مرسی ایده جالبیه.

البته نمیدونم شما هم برخورد داشتین یا نه.

اکثرا میگن "وضعمون بده!" : ماشین نداریم, خونه نداریم, لباس نسبتا خوب نمیتونیم بخریم, رستوران نسبتا خوب نمیتونیم بریم...و اون حرفها با نتایج این نظرسنجی تا حدودی در تضاد هست...

1 ❤️

2019-12-13 10:07:33 +0330 +0330
نقل از: lovely_grl نظری ندارم برعکس ب نظرم کسی ک وضع اقتصادیش مناسبه شهوانی یا سایتای مشابهش میاد .. اون آدم فقیری بی نوایی ک تو نون شبشم مونده ن حوصله و ن علاقه ی اینجورجاهار اومدن داره

ممنون از نظرتون.

من هم میخوام متوجه بشم که چرا بین اون چیزی که بچه ها اینجا میگن و نتایج این نظر خواهی انقدر تضاد هست.

2 ❤️

2019-12-13 10:10:14 +0330 +0330
نقل از: キング

کلا نمیشه از روی این نظرسنجی ها نتیجه ای‌گرفت چون احتمالش کمه نتایجش واقعی باشه ولی چون دولت گفته ۶۰ میلیون نفر قراره بهشون یارانه معیشتی تعلق بگیره که میشه چیزی حدود ۷۵ درصد مردم یعنی این ۱۳ درصد احتمال زیاد آقازاده اند یا مسئولین دولتی 😁

ممنون از نظرت.

به هر حال یه تناقضی هست اینجا. خوبه بچه ها بیشتر نظر بدن شاید تا حدودی اوضاع روشن تر بشه.

راستی برو این سوپر مدل روسی رو ببین یه وقت فامیلی/دوستی/همکلاسی…نباشه! 😁

1 ❤️

2019-12-13 11:13:29 +0330 +0330
نقل از: کوالای_حشری همیشه حس میکنم یسری از نظر سنجیا فقط واس خنده نیست اینم از همون دستس،لعنتیا اینجوری پیش بره میشه برای هرکاربر یه پروفایل درست کردو کل اطلاعاتشو از نظر سنجیا دراورد و فهمید کیه ک 😁 😁 😁

البته حتما اهدافی داره نظر سنجی…من به اهدافش کاری ندارم.

صرفا اینکه چرا بین گفته های دوستان در اینجا و نتایج نظر سنجی انقدر تناقض هست…

1 ❤️

2019-12-13 11:15:02 +0330 +0330
نقل از: داریوشم پس چی فکر کردی عزیزم،بیشتر این بنده های خدا همون نماینده های مجلسن که تو فیلما میبینی تو مجلس مدام سرشون تو گوشیه دیگه،نگو همگی در شهوانی شدیدا و پر انرژی مشغولن و ما نمیدونستیم،اصلا اگه با همین جدیت به مشکلات مردم رسیده بودن الآن یه بهشت داشتیم به اسم ایران 😁

😁 😁

میگم پس یه تالار درست کنیم که توش مشکلات شهرمون رو بگیم تا برادران مجلس رسیگی کنن!

2 ❤️

2019-12-13 11:42:51 +0330 +0330
نقل از: Gagamon

یعنی یکی که بالا 8 میلیون درآمد داره دیگه خیلی وضعش خوبه ؟! هزینه های که باید کرد سنگین شده الان با این آمار من خودم دهک ۱۰ هستم ولی بازم هیچ انگیزه و هیجانی ندارم همش تکرار و تکرار هر روز برو سره کار برگرد هسچ‌تنوعی نداره زندگی منم که دهک ۱۰ هستم درآمدم خوب نیست الان کار همه خوابیده یه پولی گذاشتم بانک سودش رو میگیرم وگرنه دهک ۱ بودم با این وضع بازار

هر دهک شامل خییییلی آدم میشه. یعنی دهک دهم افرادی توش هستن که مثلا ماهی 20 تومان در میارن کسانی هم هستن که درآمد روزانشون چند ده میلیون تومان هست.

ضمنا توجه کنین که بر اساس آمار سال 1398 دهک دهمی کسی هست که بطور متوسط “هزینه ماهیانش” حدود 16 تومان هست نه 8 تومان…

1 ❤️

2019-12-13 11:44:32 +0330 +0330
نقل از: Gagamon

یعنی یکی که بالا 8 میلیون درآمد داره دیگه خیلی وضعش خوبه ؟! هزینه های که باید کرد سنگین شده الان با این آمار من خودم دهک ۱۰ هستم ولی بازم هیچ انگیزه و هیجانی ندارم همش تکرار و تکرار هر روز برو سره کار برگرد هسچ‌تنوعی نداره زندگی منم که دهک ۱۰ هستم درآمدم خوب نیست الان کار همه خوابیده یه پولی گذاشتم بانک سودش رو میگیرم وگرنه دهک ۱ بودم با این وضع بازار

تکرار —> حذف!

این آذری جهرمی هم نتونست خطای 500 رو درست کنه! 😁

1 ❤️

2019-12-13 11:52:44 +0330 +0330
نقل از: دلورس مُردم از خنده با اون عکس اول که گذاشتی. نفهمیدم بقیه رو چی نوشتی. :)

الان میشه خودت لطفا نتیجه گیری حرفات رو بگی؟ حوصله فکر کردن و خوندن اون جدول ریز رو ندارم. :)

نظر سنجی الهه.همیشه.سبز یک ایراد بزرگ داره. اینکه مسکن رو داخلش لحاظ نکرده.

در حال حاضر ما مسکن نداریم و درآمد شوهر اینجانب نزدیک به پنج میلیونه. الان ما در کدوم مرتبه از شرایط اقتصادی قرار میگیریم؟ به نظر خودم با داشتن یک بچه و مخارج حاشیه ای و فاکتور مهم نداشتن خونه، همچنان باید قناعت کنیم و از خرجهای اضافی بزنیم. امیدوارم هرگز دچار مشکل شدیدی مثل مریضی نشیم که فاتحه مون خونده است. :(

😁

خواستم ترکیبی از پول و شهوانیت باشه!

اما راجع به صحبت شما

بله این نوع نظر سنجی چند تا اشکال داره:

*تعداد افراد تحت تکفل باید معلوم باشه. یعنی مثلا 8 تومان قراره 2 نفر رو سیر کنه یا 4 نفر رو

*تعداد افرادی که درآمد رو تامین میکنن معلوم باشه (2 نفر دارن کار میکنن یا 1 نفر…)

*وضعیت مسکن…همونطور که شما گفتین

*محل سکونت …مخارج در روستاها و شهرهای کوچک خیلی با تهران و شهرهای بزرگ دیگه متفاوته. پس 4 تومان درآمد در یک شهر کوچک ممکنه خیلی خوب باشه اما در تهران نه…

خلاصه حرف من توی تاپیک این بود:

من زیاد دیدم که بچه ها اینجا میگن همه افرادی که میان شهوانی از طبقه متوسط به پایین یا ضعیف هستند…از طرفی این نظر سنجی نشون میده که یه درصد قابل توجهی این طور نیستن. خلاصه یه تناقضی هست…

2 ❤️

2019-12-13 11:52:50 +0330 +0330
نقل از: دلورس مُردم از خنده با اون عکس اول که گذاشتی. نفهمیدم بقیه رو چی نوشتی. :)

الان میشه خودت لطفا نتیجه گیری حرفات رو بگی؟ حوصله فکر کردن و خوندن اون جدول ریز رو ندارم. :)

در حال حاضر ما مسکن نداریم و درآمد شوهر اینجانب نزدیک به پنج میلیونه. الان ما در کدوم مرتبه از شرایط اقتصادی قرار میگیریم؟ به نظر خودم با داشتن یک بچه و مخارج حاشیه ای و فاکتور مهم نداشتن خونه، همچنان باید قناعت کنیم و از خرجهای اضافی بزنیم. امیدوارم هرگز دچار مشکل شدیدی مثل مریضی نشیم که فاتحه مون خونده است. :(

الخطاء الخمسمائه لعنت الله علیه! 😁

1 ❤️

2019-12-13 11:55:40 +0330 +0330
نقل از: mofo56

دلورس جون،یه موقع پول خواستی بهت نزول میدم با بهره 60 درصدی در سال(زیر نرخ بازار) 😁
مسکن هم تو تهرون الان همینی که توش نشستم دارم ولی کرج بخوای دو تا آپارتمان لوکس 100 متری تو گلشهر کرج دارم که یکیش برا تابستون تخلیه میکنه مستأجرش.در ضمن دیگه دوران یه نفر کار کنه بقیه بخورن گذشته.زن و شوئر الان باس جفتشون کار کنن اگه میخوان صاحاب چیزی بشن

موفو هاله خانم کار میکنه؟ تو که بیخیالش شدی! آدرس رو تو خصوصی بده… 😁

2 ❤️

2019-12-13 12:14:45 +0330 +0330
نقل از: داریوشم
نقل از: داریوشم پس چی فکر کردی عزیزم،بیشتر این بنده های خدا همون نماینده های مجلسن که تو فیلما میبینی تو مجلس مدام سرشون تو گوشیه دیگه،نگو همگی در شهوانی شدیدا و پر انرژی مشغولن و ما نمیدونستیم،اصلا اگه با همین جدیت به مشکلات مردم رسیده بودن الآن یه بهشت داشتیم به اسم ایران 😁

😁 😁

میگم پس یه تالار درست کنیم که توش مشکلات شهرمون رو بگیم تا برادران مجلس رسیگی کنن!

آره واللا…بعد بازم بیان بگن مملکت درست بشو نیست!آقایون داداچام گفته باشم،ما همین دو نفری داریم مملکتو درست میکنیم اونم از طریق یه تالار جدید!

داریوش جان بهشون یاد آوری کن که مملکتو درست میکنیم اما به شرطها و شروطها! 😁

2 ❤️

2019-12-13 12:20:00 +0330 +0330
نقل از: KamiKrKlft یکی از دلایلش می تونه این باشه که در دنیای مجازی بعضی وقتها افراد شخصیتی هستن که آرزوش رو دارن و نه چیزی که در واقعیت هست:
  • خوشگل و خوش هیکل هستن …
  • اندام جنسی پورن استارها رو دارن …
  • تحصیلات بالایی دارن
  • تجربه زیادی دارن
  • درآمد بالایی دارن
  • و …

کامی میخواستم امروز بهت پی ام بدم حالی بپرسم…چند وقتی بود ندیده بودمت…امیدوارم خوب باشی.

با نظرت موافقم. “غلو” یک فاکتر تعیین کنندست اینجا!

1 ❤️

2019-12-13 12:33:24 +0330 +0330
نقل از: Drmashhad1 به نظر من علت تفاوتی که دریافت میکنی عدم مقایسه بین تعداد افرادیه که در نظرسنجی شرکت کردن و تعداد کسانیکه تو کامنتاشونو در طول این مدت خوندی و اینکه خیلیا ممکنه علاقه ای به کامنت گذاشتن نداشته باشن و فقط از محتویات سایت استفاده کنن.

متوجه هستم…این نظر سنجی ممکنه از نظر آماری خیلی داده های معنی داری تولید نکرده باشه و سمپل سایزش خیلی کوچک باشه…البته دیدم حدود 1300 نفر رای دادن که چندان کم هم نیست…

به نظرم چند تا فاکتور اینجا دخیل هست که شما به یکیشون اشاره کردین.

ممنون.

0 ❤️

2019-12-13 12:40:11 +0330 +0330
نقل از: KamiKrKlft
نقل از: KamiKrKlft یکی از دلایلش می تونه این باشه که در دنیای مجازی بعضی وقتها افراد شخصیتی هستن که آرزوش رو دارن و نه چیزی که در واقعیت هست:
  • تحصیلات بالایی دارن
  • تجربه زیادی دارن
  • درآمد بالایی دارن
  • و …

کامی میخواستم امروز بهت پی ام بدم حالی بپرسم...چند وقتی بود ندیده بودمت...امیدوارم خوب باشی.

با نظرت موافقم. "غلو" یک فاکتر تعیین کنندست اینجا!

ممنون ..بد نیستم.

در هر حال به نظرم از روی نظر سنجی هایی که اینجا انجام می گیره نمی شه زیاد نتیجه گیری کرد ...

500 500 500 (dash) (dash) (dash)

0 ❤️

2019-12-13 13:00:09 +0330 +0330
  • تحصیلات بالایی دارن
  • تجربه زیادی دارن
  • درآمد بالایی دارن
  • و …

کامی میخواستم امروز بهت پی ام بدم حالی بپرسم...چند وقتی بود ندیده بودمت...امیدوارم خوب باشی.

ممنون ..بد نیستم.

در هر حال به نظرم از روی نظر سنجی هایی که اینجا انجام می گیره نمی شه زیاد نتیجه گیری کرد ...

اولش موافق بودی بعدش به نظرت اومد شاید برای جایگاهت تو سایت جالب نباشه که نظرسنجی ها رو زیر سوال ببری ندای 500 500 500 سر دادی ... به قول شاهین نجفی تو آهنگ "حاجی ما آخر خطیم" شایدم تیز بازی درمیاری بچه زرنگی ... 😁

نه کامی! حذف شده! دو بار فرستاده شده بود

نظری هم که داده بودم این بود

که موافقم اینجور نظر خواهیها چند تا ایراد اساسی دارن. اما مسئله اصلی یک تناقض هست و من میخوام خود بچه ها هم این تناقض رو ببینن!

خلاصش اینه که: آقا جان کدومش راسته؟;)

0 ❤️

2019-12-13 13:02:55 +0330 +0330
  • تحصیلات بالایی دارن
  • تجربه زیادی دارن
  • درآمد بالایی دارن
  • و …

ممنون ..بد نیستم.

اولش موافق بودی بعدش به نظرت اومد شاید برای جایگاهت تو سایت جالب نباشه که نظرسنجی ها رو زیر سوال ببری ندای 500 500 500 سر دادی … به قول شاهین نجفی تو آهنگ “حاجی ما آخر خطیم” شایدم تیز بازی درمیاری بچه زرنگی … 😁

چیزی که نوشته بودم و نیومده این بود:

یه سر برو اون تاپیک “نظرتون راجع به این آقای رمانتیک چیه؟” راست کار خودته! طرف اصل جنسه! 😁

(حالا یه دفعه دیدی اون پیام قبلی هم پیداش شد اما این از معجزات حضرت ادمین هست!)

0 ❤️

2019-12-13 14:08:47 +0330 +0330
نقل از: AAKT بنظر من 13 درصد طبق این نظر سنجی در واقع پولدار نیستن بلکه بین خط فقر و متوسط دست و پا میزنن

ممنون از نظرتون.

ببینین این مسئله فقیر یا ثروتمند نسبی هست. من نمیگم که کسی که درآمد بالای 7 تومان در ماه داره وضعش خوبه. اما آمار بانک مرکزی میگه که این فرد احتمالا توی 3 دهک بالای درآمدی مملکت هست.

حرف من اینه که اون فکری که اکثر دوستان اینجا دارن که: هر چی آدم بدبخت بیچاره هست پا میشن میان توی این شهوانی لزوما درست نیست!

1 ❤️

2019-12-13 14:10:50 +0330 +0330
نقل از: Afshin_Maryam خدا بیشتر کنه براشون داداش ، ما که بخیل نیستیم . حقوق من ماهی پنج تومنه . راضیم

مرسی از نظرتون.

من نمیگم که چرا این دوستان این درآمد رو دارن...مسلما براش کار میکنن و ناز شستشون!

حرف من این بود که انقدری هم که بچه های اینجا فکر میکنن که همه افرادی که میان شهوانی فقیر هستند احتمالا درست نیست!

0 ❤️

2019-12-13 14:11:37 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار چی میگی رفیق؟چار پنج میلیون پولیه اخه؟الان برای تخماتیک ترین زندگی باس حداقلش شیش تومن درامد داشته باشی.اوناییمم که بین دو تا هفت تومن درامد دارن افراد عادی جامعه هستن که کونشون داره پاره میشه انقدر در میارن.

ممنون از نظرتون.

لطفا کامنتهای بالا رو نگاه کنین توضیح دادم.

0 ❤️

2019-12-13 14:12:17 +0330 +0330
نقل از: دلورس

دلورس جون،یه موقع پول خواستی بهت نزول میدم با بهره 60 درصدی در سال(زیر نرخ بازار) 😁
مسکن هم تو تهرون الان همینی که توش نشستم دارم ولی کرج بخوای دو تا آپارتمان لوکس 100 متری تو گلشهر کرج دارم که یکیش برا تابستون تخلیه میکنه مستأجرش.در ضمن دیگه دوران یه نفر کار کنه بقیه بخورن گذشته.زن و شوئر الان باس جفتشون کار کنن اگه میخوان صاحاب چیزی بشن

ممنون موفوی عزیز. شاید تابستون برای اجاره آپارتمان توی گلشهر، مزاحمت بشم. چون بعیده که دیگه توانایی توی تهران بودن رو داشته باشیم. من تا قبل از به دنیا اومدن بچه کار میکردم. اما هم زمان با به دنیا اومدن بچه، یه مریضی عجیب و طولانی گرفتم که کامل من رو خونه نشین کرد. از طرفی بچه به شدت به محیط خونه وابسته است و امکان کار کردن من صفر درصده. در ضمن اون مریضی اینقدر من رو ضعیف کرده که این روزا حتی یک سرما خوردگی ساده منو زمین میزنه. امسال من بیشتر از یک ماه مریضی کشیدم. سرویس شدم تا خوب شدم. هنوزم سرفه دارم. وگرنه من خودم موافقم که اون قدیما بود که فقط مرد طفلک کار میکرد و یه جماعتی میخوردن. الان زن و شوهر، بار زندگی رو باید با هم به دوش بگیرن.

بچه رو بزا پیش دو تا مامان بزرگشون که حوصله شون سر نره(میخواستم بگم مهد کودک دیدم ماشالا چخ گرونه).برا این آپارتمان هم دو نفر تو آب نمک دارم

موفو پورسانت صاب تاپیک فراموش نشه! 😁

0 ❤️

2019-12-13 14:14:19 +0330 +0330
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته

زیاد جدیشون نگیر. کلا تو دنیای مجازی هرکس میخواد خودشو وارونه جلوه بده

این هم حرف درستیه.

اما میدونی نظرسنجی با حرفهای توی کامنتها کمی فرق داره. توی کامنتها و تاپیکها طرف ممکنه بخواد خودی نشون بده و لاف بزنه چون دیده میشه! اما توی نظر سنجی دیده نمیشه! برای همین نظر سنجی شاید معیار بهتری باشه…

1 ❤️

2019-12-13 15:42:06 +0330 +0330
نقل از: Afshin_Maryam
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار چی میگی رفیق؟چار پنج میلیون پولیه اخه؟الان برای تخماتیک ترین زندگی باس حداقلش شیش تومن درامد داشته باشی.اوناییمم که بین دو تا هفت تومن درامد دارن افراد عادی جامعه هستن که کونشون داره پاره میشه انقدر در میارن.

حرفت درسته شما کاملا درسته ، ولی اگه از خرید هایی که صرفا جنبه هدر رفتن پول رو داره ، چشم پوشی کنیم و با عقل و منطق پولامون رو در جای مناسبش خرج کنیم حتی میتونیم پس انداز کنیم

درسته! علاوه بر اینکه درآمد چقدر هست عوامل زیر هم مهم هستن:

*تعداد افراد تحت تکفل چند نفر باشه. یعنی مثلا 8 تومان قراره 2 نفر رو سیر کنه یا 4 نفر رو

*تعداد افرادی که درآمد رو تامین میکنن چند نفر باشه (2 نفر دارن کار میکنن یا 1 نفر…)

*وضعیت مسکن…اجاره میده یا مالک هست.

*محل سکونت …مخارج در روستاها و شهرهای کوچک خیلی با تهران و شهرهای بزرگ دیگه متفاوته. پس 4 تومان درآمد در یک شهر کوچک ممکنه خیلی خوب باشه اما در تهران نه…

خلاصه صرف اینکه بگیم انقدر میلیون کافی نیست…

1 ❤️

2019-12-13 16:48:47 +0330 +0330

زیاد جدیشون نگیر. کلا تو دنیای مجازی هرکس میخواد خودشو وارونه جلوه بده

این هم حرف درستیه.

اما میدونی نظرسنجی با حرفهای توی کامنتها کمی فرق داره. توی کامنتها و تاپیکها طرف ممکنه بخواد خودی نشون بده و لاف بزنه چون دیده میشه! اما توی نظر سنجی دیده نمیشه! برای همین نظر سنجی شاید معیار بهتری باشه…

آقایون داداشا

همینجا اعلام میدارم که من جزو آن کسانی بودم که زدم بالای ۷ میلیون درآمد 😁. درحالی که پخم ندارم

آقا دمت گرم که میزان صحت این نظرسنجی رو به ما نشون دادی. 😁

ممنون.

1 ❤️

2019-12-13 21:31:31 +0330 +0330
نقل از: Hooniak من با این جمله مزخرف ک میگن کاربرا و شمامم اشاره کردین مخالفم: (فلان فلان شده! اگه وضعت خوبه پس اینجا چه غلطی میکنی) . درسته خیلیا الکی میگن اینجا اما بد نیست منطقی هم فکر کنید!!! یعنی چون طرف میلیارده،جسم و هویت جنسی نداره ک بیاد اینجا؟؟؟ لابد چون میلیاردره باید همه دخترا و خانما برن سمتش طوری ک نیاز نباشه سمت اینجور سایتا بیان!!!! اول ک ممکنه برا تنوعی چیزی یا حتی سرگرمی سر بزنن به این سایتا و یا حتی دنبال پیدا کردن موارد خاص برا سلیقشون.... و اینم هست ک حتی دیدم ادمای پولدار بعضیاشون عرضه اینکارو ندارن ک تو واقعیت دنبال جنس مخالف و رفع نیاز جنسیشون باشن حتی از طریق پولدار بودنشون!!!!!!!و خجالت میکشن و برا همینم خجالتی هستن . عده ای هم ک پولدارن اما متاهلن و نمیتونن تو واقعیت با کسی باشن برا ترس از ابرو و این چیزا و برا همین اینجاها میان و دنبال خانمی برا دوستی و تنوع میگردن و یا فانتزی دیگه....... سعی کنیم منطقی هم حرف بزنیم

موافقم…هدف من هم همین بود که به این نتیجه برسیم که افرادی از قشرهای مختلف اجتماع به دلایل خیلی متفاوتی اینجا میان و نباید تک بعدی به قضیه نگاه کرد…توی جواب به کامنت دوستان کمی بیشتر توضیح دادم.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «