آمریکا و گی بودنِ من!

1398/03/10

میگن‌ دنیا شبیهِ یه گربس که با استرالیا بازی میکنه!ازونجایی که این تاپیک هیچ ربطی به گی بودن من نداره ولی میدونم ربطش میدید پس بزارید خودم شروع کنم!

اونموقع هایی که تلویزیون تو اوج فوتبال no signal میشد همه اَاَاَااه و وااااای میگفتن،یکی میدُیید پشتِ بوم و یکی میرفت لبِ پنجره و از تهِ حلقش داد میزد : یکم دیگه بچرخووووووووووون،یکم دیگگگگههههههههه،جر و بحث میشد : همش نحسی تو بود اومدی اونجا نشستی چنبار گفتم اونجا نشین جلوی سیگنالُ میگیری برفک میشه! و یجوری اعصاب خوردیشونُ روی هم خالی میکردن،من یه گوشه زُل زده بودم به تلویزیون و هیچ وقت تخیلشُ نمیکردم که اینده زندگیِ من به این رنگها گره میخوره و نقطه عطف و تولد و نابودیِ زندگیم این رنگها میشه!

ربطش!خب ربطش بدیم!بزرگتر که شدم به دبیرستان رسیدم فکر نمیکردم که دوتا کتاب به این سادگی کلِ زندگیمُ درگیر خودش کنه و به جایی برسم که به کسایی که این کتابارُ نوشتن چنتا فاک نشون بدم و مای سکسی لِیدی بِچ صداشون کنم!یعنی تا کجا زندگیِ منُ گاییده بودن که من با وجود گی بودنم حاضر بودم زناییم که توی این کتابا دخالت داشتنُ…!!:/

هرچی‌جلوتر اومدمُ اتفاقاتِ عجیب و عاشقی هایِ عجیب برام پیش اومد و مثلا با تجربه تر میشدم،میدیدم که دنیا اصلا شبیهِ اون گربه ای نیست که بخواد بازی کنه و برعکس خیلی جدی و بی رحمه!اصلا من بدنیا اومدم که دنیا با من همجنسبازی کنه!همین که چندوقتی با این نتیجه جهانبینیمُ تنظیم میکردم و تمامِ برنامه ریزی و تجهیزاتمُ برای جنگ جهانیِ درونم اماده میکردم،یهو یه اتفاقی میافتاد که کامل مُخَم گرینپاچ میکرد و ایمان میاوردم دنیا یه بازی بیشتر نیست!سگُ و گربشُ نمیدونم ولی بازیه کثیفیه،بازی نکردنشم با خودت نیست،بااااااید بازی کنی تمااااام!همینطوری جدی میشد،میزد زیرش،جدی میشد،کسخل میشد،جدی میشد،بازی میکرد،سفت میکرد،شُل میکرد،سفت میکرد،شُل میکرد…از حماقت گذشتم و به دیوانگی رسیدم:/

در حالی که میخوام خودمُ نسبت به دورُبرم بی تفاوت نشون بدم،خیلی اتفاقاتِ دورُبرم برام مهمه،اتفاقایی که هر روز بیشتر زندگیه منُ با انواعِ پوزیشنا اشنا میکنه!بعداز اینهمه بالا پایین شدنا!ایمان اوردم که مسئله خیلی پیچیده تر ازین حرفاس،مشکل من نه با این حکومت بلکه با بیشترِ دنیاس!دنیایی که از بچگی با من کار داشت!از پشتِ همون رنگهایی که من متوجشون نبودم!!!و چقدر این مسیر طولانیه!نظامِ ایران،نظامِ امریکا…بالاخره باید از یه جایی شرو کنم،ولی میدونم قراره مبارزه حتی با امریکا با شدتِ بیشتری حتی بعد و در حین مبارزه با نظامِ ایران ادامه پیدا کنه،چون اگه بخوام در مسیر آزادی حرکت کنم اینا از هم جدا نیستن!تا اخر عمرم،به قیمتِ تمامِ عمرم،تمامِ عُمر…حداقلش اینه که وقتی لحظه آخر تو چشایِ اون پیرِ ۴۰ ساله نگاه میکنم!میتونم بهش اطمینان بدم که با خیالِ راحت بخواب دستِ امریکا نمیدمش!

هرکسی یه جوری زندگی کرد سرنوشت ما هم این بود…

دنیا هر طوری که من هر بار فکر میکردم نبود

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-30 20:47:03 +0430 +0430

مثل هميشه قلمت عالي

2 ❤️

2019-05-30 20:47:41 +0430 +0430

ی حس نوستالژی بم داد تاپیکت

2 ❤️

2019-05-30 20:53:27 +0430 +0430
نقل از: topsohihemo مثل هميشه قلمت عالي

:/

1 ❤️

2019-05-30 21:02:34 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl ی حس نوستالژی بم داد تاپیکت

خواستم برم اون یکی تاپیک اهنگُ سیگاری برات روشن کنم،حسش نبود،فکر کردم چه اصراریه؟هر موقع خواستم اونجا هم میرم،پس همینجا روشنش میکنم! با البالو یخ ?

مردیم اونقدر سنگین گوش دادیم یکم سبکش کنیم :)

2 ❤️

2019-05-30 21:05:53 +0430 +0430
نقل از: abbbbbcc

خواستم برم اون یکی تاپیک اهنگُ سیگاری برات روشن کنم،حسش نبود،فکر کردم چه اصراریه؟هر موقع خواستم اونجا هم میرم،پس همینجا روشنش میکنم! با البالو یخ ?

مرسی…
بابت آلبالو با یخ

2 ❤️

2019-05-30 21:13:50 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl

مرسی…
بابت آلبالو با یخ

اهنگ صرفا برا صرفِ سیگار و البالوه:/!!

2 ❤️

2019-05-31 06:58:51 +0430 +0430

نمیدونم داستان بود یا خاطره . اما حقیقتی بود که خوب ما هم باهاش زمانی دست به گریبان بودیم .
مرسی از تایپیک . نگارشت رو دوست دارم

2 ❤️

2019-05-31 07:07:45 +0430 +0430

با اینکه با نوشتت بسیار بسیار حال کردم،ولی هنوزم ربطشو نفهمیدم. (dash)

2 ❤️

2019-05-31 07:25:04 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

2 ❤️

2019-05-31 07:35:12 +0430 +0430

کتاب تاریخ و جغرافی و گی بودن تو به امریکا

2 ❤️

2019-05-31 07:42:23 +0430 +0430

آااها…خب…تاریخ و جغرافیش که ربطش این بود که این دوتا بحث بعدا کلِ زندگیِ منُ درگیر خودشون کردن،چه از نظر مسائل تاریخی چه از نظر جغرافیایی…خب بخوای توی ذهنت اینور اونورش کنی الان تاریخ و جغرافی که زندگیه منُ گاییده ایرانُ و امریکان!!این ازین(خیلی واضح بودااا!)

ربط گی بودن من به این مسائلُ باید از کسایی بپرسی که تا یکی مثلِ من زیر یه تاپیکِ کس شر نظر مخالف میزاره و کرکرشُ میکشه پایین گی بودنمُ یاداوری میکنن!!!پیش دستی کردمُ و خودم ربطش دادم که جای صحبتی نمونه و کس موتوری به فکرِ ربط دادنش نیفته،همین!

4 ❤️

2019-05-31 07:48:58 +0430 +0430
نقل از: abbbbbcc آااها...خب.....تاریخ و جغرافیش که ربطش این بود که این دوتا بحث بعدا کلِ زندگیِ منُ درگیر خودشون کردن،چه از نظر مسائل تاریخی چه از نظر جغرافیایی.....خب بخوای توی ذهنت اینور اونورش کنی الان تاریخ و جغرافی که زندگیه منُ گاییده ایرانُ و امریکان!!این ازین(خیلی واضح بودااا!)

ربط گی بودن من به این مسائلُ باید از کسایی بپرسی که تا یکی مثلِ من زیر یه تاپیکِ کس شر نظر مخالف میزاره و کرکرشُ میکشه پایین گی بودنمُ یاداوری میکنن!!!پیش دستی کردمُ و خودم ربطش دادم که جای صحبتی نمونه و کس موتوری به فکرِ ربط دادنش نیفته،همین!

اها.ول کن اینارو دوتا سیگار روشن کن حال کنیم.

2 ❤️

2019-05-31 07:52:18 +0430 +0430
نقل از: abbbbbcc آااها...خب.....تاریخ و جغرافیش که ربطش این بود که این دوتا بحث بعدا کلِ زندگیِ منُ درگیر خودشون کردن،چه از نظر مسائل تاریخی چه از نظر جغرافیایی.....خب بخوای توی ذهنت اینور اونورش کنی الان تاریخ و جغرافی که زندگیه منُ گاییده ایرانُ و امریکان!!این ازین(خیلی واضح بودااا!)

کاپیتان بلکِ آلبالو گذاشتم ? با البالو یخُ و سیاوش!

2 ❤️

2019-05-31 07:55:35 +0430 +0430

الان سیگار برگ جوابه

2 ❤️

2019-05-31 07:57:08 +0430 +0430

الان سیگار برگ جوابه

جوابه ?

2 ❤️

2019-06-01 04:26:18 +0430 +0430

تایپیکت عای بود . ولی داداش دیگ توام خیلی داری سخت میگیری . قبول دارم حرفتو اما تا کی میخوای ادامه بدی . و اینکه "هرکسی یه جوری زندگی کرد سرنوشت ما هم این بود… دنیا هر طوری که من هر بار فکر میکردم نبود " این دو تا جمله ترکوند .

2 ❤️

2019-06-01 08:12:43 +0430 +0430

داداش . رفیق . آقا . یه تایپیک جدید بزن آدم بتونه حرفای حساب رو لایک کنه . 3 روزه میخام لایکت کنم و مطلب جدید ازت ببینم ولی نیست !!!

1 ❤️

2019-06-01 08:24:21 +0430 +0430
نقل از: uzer داداش . رفیق . آقا . یه تایپیک جدید بزن آدم بتونه حرفای حساب رو لایک کنه . 3 روزه میخام لایکت کنم و مطلب جدید ازت ببینم ولی نیست !!!!!!

شما لطف دارین،باشه سعی میکنم امروز تا شب یه تاپیک جدید بزارم ?

کجا عشقی تواند کرد منزل،به شهری که ندارد هیچ کس دل

1 ❤️

2019-06-01 08:25:39 +0430 +0430
نقل از: Weed-m@n تایپیکت عای بود . ولی داداش دیگ توام خیلی داری سخت میگیری . قبول دارم حرفتو اما تا کی میخوای ادامه بدی . و اینکه **"هرکسی یه جوری زندگی کرد سرنوشت ما هم این بود..... دنیا هر طوری که من هر بار فکر میکردم نبود "** این دو تا جمله ترکوند .

سخت میگیرن که سخت میگیریم ?

2 ❤️

2019-06-04 22:46:57 +0430 +0430

خيلى جالبه اين شهوانىء
من الان يه علاقه خاصى بهش پيدا كردم،باورم نمى شه يه سايت پورنو بتونه اينطور ذهنايى تو خودش داشته باشه
مى خوام فقط يه دونه،فقط يه دونه وبسايت پورنو تو دنيا بهم بگيد كه از كاربراش چيزى جز lets fuck ur pussy بشنويد،ولى اينجا نه تنهايه ذهن خوب رو مى شنوى بلكه واقعيم هست،دنياى هزار رنگ جالبيه اينجا
ممنون از ذهن خوبت دوست عزيز

1 ❤️

2019-06-05 07:36:02 +0430 +0430
نقل از: lipsdick خيلى جالبه اين شهوانىء من الان يه علاقه خاصى بهش پيدا كردم،باورم نمى شه يه سايت پورنو بتونه اينطور ذهنايى تو خودش داشته باشه مى خوام فقط يه دونه،فقط يه دونه وبسايت پورنو تو دنيا بهم بگيد كه از كاربراش چيزى جز lets fuck ur pussy بشنويد،ولى اينجا نه تنهايه ذهن خوب رو مى شنوى بلكه واقعيم هست،دنياى هزار رنگ جالبيه اينجا ممنون از ذهن خوبت دوست عزيز

ذهنِ خوب؟!..بیخیال…بیا گل ?

1 ❤️

2019-06-05 07:58:34 +0430 +0430

لعنت به اون روزها . لعنت به کمبود و عقده جمهوری اسلامی . یاد اون روزها که میفتم حالم بهم میخوره

1 ❤️

2019-06-05 08:02:33 +0430 +0430

....بیا البالو یخ ?

1 ❤️

2021-10-05 23:39:54 +0330 +0330
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «