آه و اوه زنا موقع سکس

1396/02/18

نیازی به توضی نیس که سکس بدون شنیدن آواهای شهوتناک زن، هیچی نیس جز تپوندن الکی و دفع حشر.
تقریبن میشه گف همه ما مردا از شنیدن آه کشیدنا و ناله‌های دلچسب و گوشنواز و حشرآفرینِ زنی که باهاش عملیات میزنیم، حسابی عشخ میکنیمو میریم فضا. این صداها کمک میکنه با انرژی بیشتری پیش بریم.

ولی مهم‌تر اینه که بتونیم تشخیص بدیمو بفمیم ناله‌ از سر چیه، نه اینکه تا صدای آهی اومد مام با تمام قوا بتازیم تو کس و کون طرف. چون قضیه به این سادگیام که همیشه فک میکنیم نی.

گاهی ناله ممکنه از سر شهوت و لذت باشه (که ینی داریم کارو درست انجام میدیم)، گاهی از روی درد (که اینجا احتیاط شدیدن واجب است!)، گاهی هم صرفن ناله‌ای مصنوعی (برا اینکه زودتر سر و ته کارو هم بیاریمو پاشیم گم شیم از روش بریم کنار تا راحت باشه!)

چن روز پیش یه دونه از این فیلم سوپرای ایرانیو میدیدم؛ یارو داش به زور فورو میکرد تو کون زن بدبخ. زنه میگف دردش میاد، اونم میگف: «خب دردت میاد حدقل یه ذره آه و اوه کن دیگه!»
هرچن البته علمای عظیمولشأنِ دین مبین اسلام نظر متفاوتی دارن! ولی واضحه زورچپونی و با اعمال شاقّه سر و صدای زنو دراوردن، چیزی جز تخریب جسم و روانش نیس.

مقاله‌ی زیر↓ تا حودودی چند و چون این قضایا رو شرح داده:

دلایل اصلی صدای لذتِ زنان در حین سکس
(برگرفته از marde-rooz.com)

طبیعی است فکر کنیم وقتی زنان در رختخواب، صداهای ناله‌مانند ولی توام با لذت ایجاد می‌کنند به خاطر این است که ما داریم کار خودمان را خوب انجام می‌دهیم. چون خودمان هم وقتی کاملا غرق ماجرا هستیم فریادهای بی‌اراده و غریزی سر می‌دهیم.

اما این ماجرا برای زنان به همین سادگی که ما فکر می‌کنیم نیست. به نظر می‌رسد زنان وقتی که در رختخواب، ناله‌های لذتبخش سر می‌دهند انگیزه‌ها و نیات متفاوتی دارند.

بی‌تردید بخشی از صداهایی که زنان در حین عشقبازی بروز می‌دهند به خاطر نزدیک شدن‌شان به اوج لذت است. ولی به قول یک تحقیق(←لینک)، «زنان [همچنین] اگر در طی همبستری، حوصله‌شان سر برود و یا وقتی بخواهند ماجرای هماغوشی سریعتر به پایان برسد مبادرت به ایجاد صداها و ناله‌های لذتبخش می‌کنند.»

زنها برای اینکه مردان احساس خوب داشته باشند، بر شدت و حدت صداهای دوست‌داشتی شان در حین سکس، می‌افزایند تا آنجا که حتی به طور مصنوعی نشان می‌دهند که با اوج جنسی رسیده‌اند.

از جمع ۷۱ نفره زنان ۱۸ تا ۴۸ ساله ایی که خصوصی‌ترین رفتار جنسی‌شان را در این سنجش ثبت کرده‌اند، اکثریت‌شان اذعان داشته‌اند که ایجاد صداهای حاکی از لذت جنسی برای دلگرمی دادن و تحریک جنسی مردان و حمایت‌شان برای به ارگاسم رسیدن بوده است. در ضمن زنان با این صداها، به طور غیرمستقیم به مردان می‌گویند چه چیزی دوست دارند یا برای‌شان تحریک بیشتری در بر دارد.

شاید انگیزه‌های زنان متفاوت باشد و شاید رفتار جنسی‌شان، کمی غرور ما را خدشه‌دار کند ولی در مجموع، بخش بزرگی از دلایل زنان به خاطر افزایش لذت و اعتماد به نفس مردان است. بخصوص که سکوت در حین عشقبازی در مجموع زیاد خوشایند نیست.

10 Reasons Why Women Moan (Or Scream) During Sex
CNN
مجله ماکسیم
پلی‌بوی

8803 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-05-07 23:22:57 +0430 +0430

کیبی بیداره سکس چا

0 ❤️

2017-05-08 00:13:14 +0430 +0430

زیباترین موسیقی دنیا

0 ❤️

2017-05-08 02:50:10 +0430 +0430

یه چیزی رو هرکی فکر کردم نتونستم ببفهمم
دین مبین اسلام دقیقا چه ربطی داشت
فقط میخواستی این وسط یه اسمیم آورده باشی؟
فک کنم از نظر بعضیا همینکه اسم اسلامی رو یه چیز باشه
کافیه که شرو کنن به…

0 ❤️

2017-05-08 11:28:12 +0430 +0430
نقل از: mehrdad.tehrani یه چیزی رو هرکی فکر کردم نتونستم ببفهمم دین مبین اسلام دقیقا چه ربطی داشت فقط میخواستی این وسط یه اسمیم آورده باشی؟ فک کنم از نظر بعضیا همینکه اسم اسلامی رو یه چیز باشه کافیه که شرو کنن به...

حساس نشو بجاش چشاتو وا کن روش کیلیک کن تا بفمی چه ربطی داش.
یحتمل کوررنگی داری یا صفه‌ت رنگارو درست نشونت نمیده که ندیدی اون جمله‌ای که به هم ریختتت، قرمز درج شده (ینی بهش لینک پیوست خورده)

0 ❤️

2017-05-08 11:39:36 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: mehrdad.tehrani یه چیزی رو هرکی فکر کردم نتونستم ببفهمم دین مبین اسلام دقیقا چه ربطی داشت فقط میخواستی این وسط یه اسمیم آورده باشی؟ فک کنم از نظر بعضیا همینکه اسم اسلامی رو یه چیز باشه کافیه که شرو کنن به...

یحتمل کوررنگی داری یا صفه‌ت رنگارو درست نشونت نمیده که ندیدی اون جمله‌ای که به هم ریختتت، قرمز درج شده (ینی بهش لینک پیوست خورده)

نه جناب
فرق متن ساده و لینک داره
هر کی دو سه بارم از اینترنت استفاده کرده باشه میدونه…
اولا دهنوی کجاش عالمه؟
ثانیا دهنوی خودش به تنهایی شد همه ی علمای اسلام؟؟؟

0 ❤️

2017-05-08 11:48:05 +0430 +0430
نقل از: mehrdad.tehrani

نه جناب فرق متن ساده و لینک داره هر کی دو سه بارم از اینترنت استفاده کرده باشه میدونه... اولا دهنوی کجاش عالمه؟ ثانیا دهنوی خودش به تنهایی شد همه ی علمای اسلام؟؟؟

الان به مقدساتت توهین شد؟ حرمت دینت زیر سؤال رف؟

0 ❤️

2017-05-08 11:52:42 +0430 +0430
نقل از: mehrdad.tehrani

نه جناب
فرق متن ساده و لینک داره
هر کی دو سه بارم از اینترنت استفاده کرده باشه میدونه…
اولا دهنوی کجاش عالمه؟
ثانیا دهنوی خودش به تنهایی شد همه ی علمای اسلام؟؟؟

الان به مقدساتت توهین شد؟ حرمت دینت زیر سؤال رف؟

نه اصلا
بعضی دینا یا بهتره بگم یه دین وجود داره که هیچ جوره نمیشه زیر سوال بردش
مشکل من با طرز فکر بعضی دوستانه که حتی با عقلم جور در نمیاد…

0 ❤️

2017-05-13 11:56:48 +0430 +0430

یادمه وقتی کوچیکتر بودم با دوس پسرام که سکس میکردم نه بلد بودم عشق بازی کنم نه آه و اوه همش گریه میکردم و زجه میزدم و هیچوقت بهم لذت نمیداد.اما الان خوب یاد گرفتم که الکی آه و اوه کنم .همین چند شب پیشا با اینکه پریود بودم و دندونم عفونت کرده بازم واسه دوس پسرم از این دلقک بازیا در اوردم ولی اون خاک بر سر فقط بلده بوسم کنه بلد نیس حتی ارضام کنه منم چون زیاد سکس برام اهمیت نداره چیزیش نمیگم :(

1 ❤️

2017-05-18 21:23:51 +0430 +0430

دختر یا زن باید ناله کنن

0 ❤️

2017-05-21 06:06:26 +0430 +0430

منم اه و ناله زياد ميکنم طورى ک طرفم با همين صداهام ارضا ميشه

0 ❤️

2017-05-21 06:47:48 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام یادمه وقتی کوچیکتر بودم با دوس پسرام که سکس میکردم نه بلد بودم عشق بازی کنم نه آه و اوه همش گریه میکردم و زجه میزدم و هیچوقت بهم لذت نمیداد.اما الان خوب یاد گرفتم که الکی آه و اوه کنم .همین چند شب پیشا با اینکه پریود بودم و دندونم عفونت کرده بازم واسه دوس پسرم از این دلقک بازیا در اوردم ولی اون خاک بر سر فقط بلده بوسم کنه بلد نیس حتی ارضام کنه منم چون زیاد سکس برام اهمیت نداره چیزیش نمیگم :(

جدا دلم برات سوخت

0 ❤️

2017-05-21 06:51:53 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام یادمه وقتی کوچیکتر بودم با دوس پسرام که سکس میکردم نه بلد بودم عشق بازی کنم نه آه و اوه همش گریه میکردم و زجه میزدم و هیچوقت بهم لذت نمیداد.اما الان خوب یاد گرفتم که الکی آه و اوه کنم .همین چند شب پیشا با اینکه پریود بودم و دندونم عفونت کرده بازم واسه دوس پسرم از این دلقک بازیا در اوردم ولی اون خاک بر سر فقط بلده بوسم کنه بلد نیس حتی ارضام کنه منم چون زیاد سکس برام اهمیت نداره چیزیش نمیگم :(

درود بر شرفت دلاور

0 ❤️

2017-05-21 06:55:42 +0430 +0430

همچی از مردهای حشری شروع میشه که می تونن زنشون وب ارگاسم برسونن
من با مردهای زود انزال راحت تر ام

0 ❤️

2017-09-10 13:18:32 +0430 +0430

همش تقصیر آقایونه

0 ❤️

2017-09-10 13:37:21 +0430 +0430
نقل از: Royaa222 همش تقصیر آقایونه

دیگه چی زنا تقصیر ندارن؟ یارو تو فیلمای ایرانی میخواد بکنه خودشو میگاد تا زنش ی ذره لا پاشو وا کنه زنه بجا اینکه به شوهرش بگه کجا بیشتر ارضام میکنه فقط بلده خجالت بکشه مردای نسل قبل که ن فیلم سوپر داشتن ن کتابی بوده که بخونن از کجا بدونن؟؟!!

0 ❤️

2018-02-01 18:24:16 +0330 +0330

من خانومم وسط سکس فحش میده حرفهای سکسی میزنه که تو حالت عادی عمرا نگه و منم وادار میکنه بگم و صداشم که دیگه بلند ? ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «