آیا ازدواج میتونه روحیه رو مثبت کنه؟ متاهلها جواب بدهند

1395/02/09

آیا ازدواج میتونه روحیه رو مثبت کنه؟ متاهلها جواب بدهند

4075 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-28 13:16:00 +0430 +0430

من متاهل نیستم ولی تو این گرونی و تورم اقتصادی بجای کون زنت کون تو گشاد میشه ?

5 ❤️

2016-04-28 13:20:36 +0430 +0430
نقل از: Delete18 من متاهل نیستم ولی تو این گرونی و تورم اقتصادی بجای کون زنت کون تو گشاد میشه ?

آره حق با توءه زندگی مسخره ما ایرانیها

1 ❤️

2016-04-28 13:25:01 +0430 +0430

سلام عقرب جان سئوالت خیلی کلی و مبهمه اگر میشه منظورت از روحیه مثبت رو یه توضیح کوچولو بده، تا من عرض کنم که میشه یا نه

1 ❤️

2016-04-28 13:32:06 +0430 +0430

منم همیشه همین سوال تو ذهنمه

1 ❤️

2016-04-28 13:59:08 +0430 +0430

هدف بیشتر دخترا امروزه فقط دو چیزه: 1- رهایی از محدودیت خونه پدر 2- گرفتن ساپورت مالی خوب از طرف کسی که به هر قیمتی میخوادشون پس آیا ازدواج آرامش میاره ؟ بله ولی به شرطها و شروطها: مثلا:دختره از لحاظ شخصیت نرمال باشه و شعور عشق ورزیدن رو داشته باشه و شرایط مالی طرفشو درک کنه. سرد مزاج یا برعکس زیادی شهوتی : معتاد جنسی نباشه. ولی نکته مهم اینکه اگه یه همچین گهی خوردی و زن گرفتی یه جوری بخور که بشه حضمش کرد ، یعنی مهریرو کم ببر.بذار دختره بدونه دیگه کسی برای کوس چک سفید امضا دست خود دختره یا پدر دیو-سش نمیده ? ? ? ?

2 ❤️

2016-04-28 14:20:49 +0430 +0430

به نظر من؛اگه یه آدم مهربون؛باوفا؛و داغ باشه و از ته دلش دوستت داشته باشه؛هر دو طرف به آرامش میرسن.
من اگه یه همچین دختری پیدا کنم و باهاش ازدواج کنم؛جونم رو هم واسش میدم.

1 ❤️

2016-04-28 14:44:03 +0430 +0430
نقل از: marzshekan به نظر من؛اگه یه آدم مهربون؛باوفا؛و داغ باشه و از ته دلش دوستت داشته باشه؛هر دو طرف به آرامش میرسن. من اگه یه همچین دختری پیدا کنم و باهاش ازدواج کنم؛جونم رو هم واسش میدم.

فقط واسه تصمیم گرفتن از عقلت کمک ب تو پاچت نکنن ?

1 ❤️

2016-04-28 16:51:43 +0430 +0430
نقل از: Shahvati64

هدف بیشتر دخترا امروزه فقط دو چیزه: 1- رهایی از محدودیت خونه پدر 2- گرفتن ساپورت مالی خوب از طرف کسی که به هر قیمتی میخوادشون پس آیا ازدواج آرامش میاره ؟ بله ولی به شرطها و شروطها: مثلا:دختره از لحاظ شخصیت نرمال باشه و شعور عشق ورزیدن رو داشته باشه و شرایط مالی طرفشو درک کنه. سرد مزاج یا برعکس زیادی شهوتی : معتاد جنسی نباشه. ولی نکته مهم اینکه اگه یه همچین گهی خوردی و زن گرفتی یه جوری بخور که بشه حضمش کرد ، یعنی مهریرو کم ببر.بذار دختره بدونه دیگه کسی برای کوس چک سفید امضا دست خود دختره یا پدر دیو-سش نمیده ? ? ? ?

چ خوب گفتین ممنون

0 ❤️

2016-04-28 19:07:09 +0430 +0430

دست عزیز بستگی اول به دیدگاهت به یک رابطه مشترک و متعهد شدن داره!!!
اگر بخایم در نظر بگیریم هر دو طرف همدیگرو اقعا دوست داشته باشن اینکه خانواده ها هم قبول کنن و با عشق شروع کنن!!
باید ببینیم هر دو طرف اهل کار کردن و برنامه ریزی برای پیشرفت هستن!!!
اگر واقعا هر دو هم زن هم مرد به یک س سعی و تلاششونو کنن و به موفقیت باهم نزدیک بشن نتنها روحیه رو مثبت میکنه بلکهباعث میشه اگر یه روز کوچکترین فشاری روی یکی بیاد اون یکی جا نزنه!!!
یعنی هیچوقت افسرده نمیشی هیچوقت غم و اندوهت زمان بلندی رو طب نمیکنه و سریع بهبود پیدا میکنی!!!
البته از من به شما نصیحت دوران نامزدی شیرین ترین دورانه آآآمااا زیاد نباید کشش بدین بیشتر از 2 سال بشه بعدش ازدواج سخت میشه چن به رابطه دور و نزدیک و کم و بیش ددر و اینا عادت میکنین نمیتونین نه از خونه پدر مادر دل بکنین نه میتونین از همسرتون!!!
این بین گیر میکنید!!!
از نظر اقتصادی هم خدمتتون گفتم اگر هردو اهل عمل باشن زندگی خوب پیش میره!!!
البته جسارت منو ببخشید!!!
اینکه یه خانوم عروسی مجلل بخواد و مهریه سنگین و خونه و ماشین هم توقع داشته باشه مرد تهیه کنه من کاملا باهاش مخالفم!!!
از اون طرفم مرد یه حقوق 1200 تا 1500 داشته باشه و یه خونه مستاجری و خانومم بشینه خونه و سر سال بچه بیارن جز افسردگی هیچی نداره!!!
باید هم خانوم هم آقا یکم توقع رو بیارن پایین!!
نمیخوام از خدم تعریف کنم فقط در حد پیشنهاده اگر خانومی این پیام رو میخونه!!!
من به مهریه سنگین اعتقادی نداشتم و ندارم و حالا بماند به شخصه از لباس سفید عروس و زلم زینبلای الکی و آرایش آنچننی مراسم خفن و شام آنچنانی و اینا متنفر بودم!!!
مهریمو مثل مادرم تعیین کردم 5 سکه و بجای مهریه سنگین و خرج بیخودی عروسی از خانواده نامزدم خاستم بجاش خونه بگیرن برامن و نصفش به نام من نصف دیگرش به نام همسرم باشه!!!
البته ما تازه عقد کردیم و هنوز سفره ننداختم و جشنی نگرفتیم!!!
که اونم ایشالا سال دیگه یه جشن کوچیک خونوادگی حتی فامیلمم نمیخوام دعوت کنم دلیلی نمیبینم تو شادیم یه مشت آدمی بیان که بخورن و برن و آخرشم پشت سرم صدجر حرف بزنن و از رو حسادت نفرین کنن!!!
کلا اگر روزی تصمیم به ازداج گرفتید با شخصی وصلت کنید که از نظر خانواده، فرهنگ، سطح ساد و سطح مالی ، محله ای که بزرگ شده ، عقاید و علایق باهاتون تقریبا توی یک سطح باشه هیچوقت نه با پایین تر از خودتون نه با بالاتر از خودتن وصلت نکنید!
ببخشید طولانی بود خواستم خواهرانه نصیحتی کنم!!
و تجربمو باهاتون در میون بزارم…
موفق باشید

0 ❤️

2016-04-28 19:38:46 +0430 +0430

چقدر عاقلانه و منطقی…

0 ❤️

2016-04-28 19:44:39 +0430 +0430
نقل از: nanaz.joon دست عزیز بستگی اول به دیدگاهت به یک رابطه مشترک و متعهد شدن داره!!! اگر بخایم در نظر بگیریم هر دو طرف همدیگرو اقعا دوست داشته باشن اینکه خانواده ها هم قبول کنن و با عشق شروع کنن!! باید ببینیم هر دو طرف اهل کار کردن و برنامه ریزی برای پیشرفت هستن!!! اگر واقعا هر دو هم زن هم مرد به یک س سعی و تلاششونو کنن و به موفقیت باهم نزدیک بشن نتنها روحیه رو مثبت میکنه بلکهباعث میشه اگر یه روز کوچکترین فشاری روی یکی بیاد اون یکی جا نزنه!!! یعنی هیچوقت افسرده نمیشی هیچوقت غم و اندوهت زمان بلندی رو طب نمیکنه و سریع بهبود پیدا میکنی!!! البته از من به شما نصیحت دوران نامزدی شیرین ترین دورانه آآآمااا زیاد نباید کشش بدین بیشتر از 2 سال بشه بعدش ازدواج سخت میشه چن به رابطه دور و نزدیک و کم و بیش ددر و اینا عادت میکنین نمیتونین نه از خونه پدر مادر دل بکنین نه میتونین از همسرتون!!! این بین گیر میکنید!!! از نظر اقتصادی هم خدمتتون گفتم اگر هردو اهل عمل باشن زندگی خوب پیش میره!!! البته جسارت منو ببخشید!!! اینکه یه خانوم عروسی مجلل بخواد و مهریه سنگین و خونه و ماشین هم توقع داشته باشه مرد تهیه کنه من کاملا باهاش مخالفم!!! از اون طرفم مرد یه حقوق 1200 تا 1500 داشته باشه و یه خونه مستاجری و خانومم بشینه خونه و سر سال بچه بیارن جز افسردگی هیچی نداره!!! باید هم خانوم هم آقا یکم توقع رو بیارن پایین!! نمیخوام از خدم تعریف کنم فقط در حد پیشنهاده اگر خانومی این پیام رو میخونه!!! من به مهریه سنگین اعتقادی نداشتم و ندارم و حالا بماند به شخصه از لباس سفید عروس و زلم زینبلای الکی و آرایش آنچننی مراسم خفن و شام آنچنانی و اینا متنفر بودم!!! مهریمو مثل مادرم تعیین کردم 5 سکه و بجای مهریه سنگین و خرج بیخودی عروسی از خانواده نامزدم خاستم بجاش خونه بگیرن برامن و نصفش به نام من نصف دیگرش به نام همسرم باشه!!! البته ما تازه عقد کردیم و هنوز سفره ننداختم و جشنی نگرفتیم!!! که اونم ایشالا سال دیگه یه جشن کوچیک خونوادگی حتی فامیلمم نمیخوام دعوت کنم دلیلی نمیبینم تو شادیم یه مشت آدمی بیان که بخورن و برن و آخرشم پشت سرم صدجر حرف بزنن و از رو حسادت نفرین کنن!!! کلا اگر روزی تصمیم به ازداج گرفتید با شخصی وصلت کنید که از نظر خانواده، فرهنگ، سطح ساد و سطح مالی ، محله ای که بزرگ شده ، عقاید و علایق باهاتون تقریبا توی یک سطح باشه هیچوقت نه با پایین تر از خودتون نه با بالاتر از خودتن وصلت نکنید! ببخشید طولانی بود خواستم خواهرانه نصیحتی کنم!! و تجربمو باهاتون در میون بزارم... موفق باشید

خیلی مودبانه و باوقار و متانت توضیح دادی .مرسی.به نظرم اگه یه نفرافسرده باشه و با یه آدم شاد و برونگرا ازدواج کنه. این ازدواج میتونه تاثیر مثبتی توی روحیه شخص افسرده بگذاره. و اونو برونگرا کنه. از توقعت خوشم اومد کاملا منطقی بود. کلا مرسی

0 ❤️

2016-04-28 19:48:05 +0430 +0430
نقل از: marzshekan به نظر من؛اگه یه آدم مهربون؛باوفا؛و داغ باشه و از ته دلش دوستت داشته باشه؛هر دو طرف به آرامش میرسن. من اگه یه همچین دختری پیدا کنم و باهاش ازدواج کنم؛جونم رو هم واسش میدم.

من موافقم ازدواج با عشق عالیه

0 ❤️

2016-04-28 19:48:33 +0430 +0430

باید تحقیق کرد

0 ❤️

2016-04-28 19:48:43 +0430 +0430
نقل از: kiram koos mikhad منم همیشه همین سوال تو ذهنمه

جالبه

0 ❤️

2016-04-28 19:50:11 +0430 +0430
نقل از: arasyar سلام عقرب جان سئوالت خیلی کلی و مبهمه اگر میشه منظورت از روحیه مثبت رو یه توضیح کوچولو بده، تا من عرض کنم که میشه یا نه

منظورم اینه که ازدواج با یه فرد مثبت میتونه این مثبت بودن رو به فرد همسر منتقل کنه.مثبت رو از نظر روحی میگم.آرامش. اعتماد بنفس.لذت

0 ❤️

2016-04-29 10:59:30 +0430 +0430
نقل از: elyasii

چ خوب گفتین ممنون

فقط واقعیتو گفتم

0 ❤️

2016-04-29 11:08:49 +0430 +0430
نقل از: nanaz.joon دست عزیز بستگی اول به دیدگاهت به یک رابطه مشترک و متعهد شدن داره!!! اگر بخایم در نظر بگیریم هر دو طرف همدیگرو اقعا دوست داشته باشن اینکه خانواده ها هم قبول کنن و با عشق شروع کنن!! باید ببینیم هر دو طرف اهل کار کردن و برنامه ریزی برای پیشرفت هستن!!! اگر واقعا هر دو هم زن هم مرد به یک س سعی و تلاششونو کنن و به موفقیت باهم نزدیک بشن نتنها روحیه رو مثبت میکنه بلکهباعث میشه اگر یه روز کوچکترین فشاری روی یکی بیاد اون یکی جا نزنه!!! یعنی هیچوقت افسرده نمیشی هیچوقت غم و اندوهت زمان بلندی رو طب نمیکنه و سریع بهبود پیدا میکنی!!! البته از من به شما نصیحت دوران نامزدی شیرین ترین دورانه آآآمااا زیاد نباید کشش بدین بیشتر از 2 سال بشه بعدش ازدواج سخت میشه چن به رابطه دور و نزدیک و کم و بیش ددر و اینا عادت میکنین نمیتونین نه از خونه پدر مادر دل بکنین نه میتونین از همسرتون!!! این بین گیر میکنید!!! از نظر اقتصادی هم خدمتتون گفتم اگر هردو اهل عمل باشن زندگی خوب پیش میره!!! البته جسارت منو ببخشید!!! اینکه یه خانوم عروسی مجلل بخواد و مهریه سنگین و خونه و ماشین هم توقع داشته باشه مرد تهیه کنه من کاملا باهاش مخالفم!!! از اون طرفم مرد یه حقوق 1200 تا 1500 داشته باشه و یه خونه مستاجری و خانومم بشینه خونه و سر سال بچه بیارن جز افسردگی هیچی نداره!!! باید هم خانوم هم آقا یکم توقع رو بیارن پایین!! نمیخوام از خدم تعریف کنم فقط در حد پیشنهاده اگر خانومی این پیام رو میخونه!!! من به مهریه سنگین اعتقادی نداشتم و ندارم و حالا بماند به شخصه از لباس سفید عروس و زلم زینبلای الکی و آرایش آنچننی مراسم خفن و شام آنچنانی و اینا متنفر بودم!!! مهریمو مثل مادرم تعیین کردم 5 سکه و بجای مهریه سنگین و خرج بیخودی عروسی از خانواده نامزدم خاستم بجاش خونه بگیرن برامن و نصفش به نام من نصف دیگرش به نام همسرم باشه!!! البته ما تازه عقد کردیم و هنوز سفره ننداختم و جشنی نگرفتیم!!! که اونم ایشالا سال دیگه یه جشن کوچیک خونوادگی حتی فامیلمم نمیخوام دعوت کنم دلیلی نمیبینم تو شادیم یه مشت آدمی بیان که بخورن و برن و آخرشم پشت سرم صدجر حرف بزنن و از رو حسادت نفرین کنن!!! کلا اگر روزی تصمیم به ازداج گرفتید با شخصی وصلت کنید که از نظر خانواده، فرهنگ، سطح ساد و سطح مالی ، محله ای که بزرگ شده ، عقاید و علایق باهاتون تقریبا توی یک سطح باشه هیچوقت نه با پایین تر از خودتون نه با بالاتر از خودتن وصلت نکنید! ببخشید طولانی بود خواستم خواهرانه نصیحتی کنم!! و تجربمو باهاتون در میون بزارم... موفق باشید

نسل خانومهایی مث شما در حال انقراضه خانوم. ? (dash)
به شدت تقاضا دارم اگه یکی مث خودتون سراغ دارید منو بهش معرفی کنید تا از انقراض این نوع ماده های کمیاب جلوگیری کنیم.
با تشکر سازمان حفاظت از دلیل زیست جاندارانه نر خوشحال ?

0 ❤️

2016-05-16 15:44:45 +0430 +0430

زندگی مشترک با شیرینی ها و تلخی هاش در دو کلمه خلاصه میشه “درک متقابل” (erection)

1 ❤️

2016-05-16 16:46:25 +0430 +0430

فقط شش ماه اول خوبه//ریدن دیگه این آخوندای کثافت تو هرچی زندگی

0 ❤️

2016-06-18 12:24:44 +0430 +0430
نقل از: امیر22سارا فقط شش ماه اول خوبه//ریدن دیگه این آخوندای کثافت تو هرچی زندگی

آره خیل ی سخت شده

0 ❤️

2016-08-24 22:08:44 +0430 +0430

من هم عقیده شما رو دارم چون اگه واقعا دختر خوب باشه و پسر هم سعی و تلاشش رو بکنه زندگی قشنگی رو برای هم رقم میزنند !

0 ❤️

2016-08-28 11:33:21 +0430 +0430
نقل از: arash21ahwazi 🙄

?

0 ❤️

2016-08-28 12:08:50 +0430 +0430

من ندیدم کسی با ازدواج کردن بیش از یک ماه خوشحال باشه پس از اون زندگی مشترک میشه مثل زندگی روزمره ولی مطمعنم یک مرد واقعی با شغلش اگر دلخواهش باشه میتونه تا اخر عمرش خوشحال باشه

0 ❤️

2016-08-28 12:22:07 +0430 +0430

فقط واسه تصمیم گرفتن از عقلت کمک ب تو پاچت نکنن ?

من ازدواج کردم به خوشی رسیدم و تکامل ولی بعدش بدلیل اعتماد به همسرم همرو از دست دادم خیلی قشنگ گفتی ممنون

0 ❤️

2016-08-28 13:09:13 +0430 +0430

نه نمیتونه

1 ❤️

2016-08-28 18:15:24 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234

سوالی که شما میپرسی مثل اینه که بپرسی آیا غذا خوردن شکم آدمو سیر میکنه؟ اونهایی که غذا خوردن جواب بدن. بدون در نظر گرفتن اینکه هر کسی غذا رو یه چیزی میدونه. تا حالا گوشت سوسمار خوردی؟ خیلیها میخورن. اما اگه جلوی شما بذارن حالت به هم میخوره. تو اروپا کله پاچه خوک خیلی خورده میشه و خیلیها هم عاشقشن اما احتمالا شما قراره حالت بد شه. قورباغه هم تو فرانسه متداوله و خیلیها میخورن. یا اینکه تو خیلی از قبایل آفریقایی کرمهای چاق و آبدار برای تامین پروتئین خورده میشه. شما چی؟ میتونی بخوری؟

شعار دادن در رابطه با تفاهم و شناخت و خیلی چیزهای دیگه مخصوصا وقتی حرف از ازدواجه کار بی معنیه. چون تعریف شناخت و تفاهم و غیره از آدم به آدم فرق میکنه. عشق هم همینطور. تعریفی که من از عشق دارم صد در صد با تعریفی که شما داری فرق داره.

متاسفانه وقتی ایرانیها به ازدواج فکر میکنن تعریفی مثل کارتونهای والت دیزنی ازش دارن. شما عاشق میشی و با دشمنانتون میجنگید و شکستشون میدید و همه چیز با ازدواج به خوبی و خوشی تموم میشه. در صورتی که تازه بعد از ازدواجه که همه چیز شروع میشه.

من خودم قبل از ازدواج ۵ سال با همسرم دوست بودم. باهاش مسافرت رفته بودم و همه چیز رو راجع بهش میدونستم. باهاش سکس داشتم و شناختی که برای اون زمان و اون شرایط کافی به نظرم رسید که حس کنم میتونم به این مرد اطمینان کنم. اما بعد از ازدواجمون من بیمار شدم و خیلی چیزها عوض شد. حتی شناختی که از خودم داشتم. الان هم با اینکه شوهرم رو خیلی دوست دارم اما با اطمینان میگم که اگه اطلاعات الانمو داشتم امکان نداشت ازدواج کنم. نه با اون که الان شوهرمه نه با هیچ کس دیگه. ازدواج کردن راحته اما بعد از ازدواج خیلی چیزها پیش میاد که به عقل جن هم نمیرسه. چیزهایی که صبر و تحملت رو آزمایش میکنه.

مرسی از توضیحآت کامل

0 ❤️

2016-08-28 18:42:20 +0430 +0430

ببین الان آمار طلاق اینقدر رفته بالا که خود مسئولای دولت گفتن دیگه آمار رو لو ندین. دیگه برو تا آخرش. دخترای امروزی به شدت دنبال مادیات هستند پیدا کردن یه دختر متوقع و با وفا خیلی سخته…

0 ❤️

2016-08-28 19:24:13 +0430 +0430

آدم باید آدم باشه شوهر من صدتا زن هم داشته باشه به هر صدتا خیانت میکنه.چون مریضه آدم نیست.ولی بعضیها یکی دارن رو سرشو نه خیانت هم نمیکنن بهش چون آدم ان

0 ❤️

2016-08-28 20:18:29 +0430 +0430

بعضی واقعا در ازدواج خوشبخت و بعضی ها به شدت بدبخت و در نهایت نابود می شوند .البته فکر می کنم زن ها نقش زیادی توی سرنوشت مردها دارند . بزرگترین قمار زندگی آدم ازدواجه . این قمار رو اگر برد همیشه موفق هست و اگر قمار رو باخت سرنوشتی جز نابودی در انتظارش نیست

0 ❤️

2016-08-28 20:32:29 +0430 +0430
نقل از: Hamid70S ببین الان آمار طلاق اینقدر رفته بالا که خود مسئولای دولت گفتن دیگه آمار رو لو ندین. دیگه برو تا آخرش. دخترای امروزی به شدت دنبال مادیات هستند پیدا کردن یه دختر متوقع و با وفا خیلی سخته...

کاملا درسته ولی با اینحال باید حواس آدم خیلی جمع باشه . دخترای تحصیل کرده و با اصالت هم کم نیستند .متاسفانه جوانان کشور ما به دلیل بیکاری و تورم و گرونی و این مسائل از یک طرف و از طرف دیگه هم دختران و هم پسران دانش لازم برای ایجاد و مدیریت کردن زندگی مشترک رو ندارند و هیچ نهاد و ارگانی هم نیست که به جوانان آموزش بدهد و یا زوج هایی که تازه تشکیل خانواده دادن رو ساپورت کند . برای تشکیل یک زندگی ساده حتما می بایستی هم دختر و هم پسر کار و شغل داشته باشند مخارج زندگی رو تامین کنند پول پس انداز کنند . تکیه گاه ما آمار و اعداد غلط هست خیلی وقته ما داریم با همین اعداد و آمار غلط زندگی می کنیم . با تاریخ غلط زندگی می کنیم با شعارهای غلط زندگی می کنیم

0 ❤️

2016-08-28 21:05:31 +0430 +0430

فقط برای یک هفته
معدود و محدود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «