آیا حاضرین پورن ایرانی بازی کنین ؟

1398/03/28

راستش همیشه یکی از فانتزی ها و آرزو های من این بوده که یه industry کاملا ایرانی ایجاد کنم ، با پورن استار های ایرانی !
خب هممون می دونیم که ایران به دلیل جو مذهبی و اسلامی که داره جای راحتی برای این کار نیست و به همین دلیل هم تا به حال هیشکی جرات نکرده همچین کاری کنه …
فیلمای ایرانی بدون چهره و بی کیفیت یه دقیقه ای تا دلتون بخواد توی پورن هاب و ایکس ویدیوز پره ولی قصد ما یه شبکه کاملا حرفه ای در حد شبکه ها و گروه های صاحب سبک و موفق دنیاست !
بذارید کاملا رک و واضح بگم ؛ ما دنبال کسایی هستیم که جرات بازی کردن با چهره و کاملا مثل یه “پورن استار” رو داشته باشه
سنش تا حد امکان بین 18 و 25 باشه و بدن فیت و چهره ی آسی داشته باشه
مهم تر از همه تا حدودی به اصول بازیگری آشنا باشه و act خوبی داشته باشه
من به عنوان ایده پرداز و چند نفر از دوستام که دانشجو و فارغ التحصیل کارگردانی و فیلم برداری هستن کاملا برای این کار مصمم هستیم و همینجا بگم که واقعا قصدمون خیلی جدیه و با اینکه کاملا کار خطرناکیه و احتمال بازداشت و اینا هم داره ولی با این حال بازم روی حرفمون هستیم
اینکه توی کوچه یه دخترو بگیرم و بگم میخوای پورن بازی کنی واقعا ممکن نیس ، واسه همین اینجا این تاپیک رو میزارم

آیا واقعا کسی هست که بخواد این کارو انجام بده و این سنت رو بشکنه؟
حجم عظیمی از مصرف کننده های پورن ایرانی هستن و از روی ناچاری سایتای خارجی رو انتخاب می کنن !
وقتی ما خودمون کلی دختر لوند و توپ داریم چرا نباید یه سایت توپ هم نداشته باشیم؟
دید من به این مسئله هم کاملا اقتصادیه ؛ یعنی اگه دختری حاضر باشه کاملا روی دستمزدش هستیم ، شاید ابتدای کار زیاد نباشه ولی با صبر به بار میشینه

حالا با در نظر گرفتن همه ی اینا کسی از دخترای شهوانی راضی میشه اولین پورن استار اولین سایت پورن حرفه ای تمام ایرانی بشه؟

2352 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-18 11:33:04 +0430 +0430

بازی جدید مخ زنی و کوس یابی … آورین ایده ات جالب بود

3 ❤️

2019-06-18 11:33:23 +0430 +0430

نظراتتون رو اینجا بیان کنید ، به نظرات همه نیاز داریم

0 ❤️

2019-06-18 11:35:44 +0430 +0430

من پایه ام…بدجور…مثل جانی???

0 ❤️

2019-06-18 11:36:12 +0430 +0430
نقل از: Kakavi بازی جدید مخ زنی و کوس یابی .. آورین ایده ات جالب بود

دوست عزیز کس یابی و کس کردن کار زیاد سختی نیست که بیام اینجا آسمون ریسمون ببافم ؛ قبول دارم اینجا این مدل افراد زیاده ولی اولا من کاملا قصدم همینیه که گفتم و ثانیا این فعلا در حد یه نظرسنجیه و کسیو نخواستیم مخ کنیم !!!

0 ❤️

2019-06-18 11:38:06 +0430 +0430

عزیزم اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه که چی زدی ؟؟؟؟ یه هفته بعد اولین اکران همتون رو دار رفتین

2 ❤️

2019-06-18 11:39:40 +0430 +0430
نقل از: Dr.fuck3r شما خودت به عنوان یک استار و دوستانت شروع کنید با دوست دختراتون ، اگر چوب تو کونتون نکردن بعد از این ماجرا و زنده موندین بقیه ثبت نام میکنیم . در ضمن صنعت پورن دایرکتور عزیز تایین سن نمی کنه رد بندی سنی داره . به امید اینکه فیلماتو ببینیم و به یاد تو مرحوم و الباقی یه دست جلق مشتی بزنیم . ?

خب من گفتم که سوالم این بود با وجود این همه احتمال خطر آیا کسی حاضر میشه یا نه ؟
من شخصا قصد ندارم بازی کنم چون پسر هم باید ویژگی های خاصی مثل جذابیت ، بدن فیت ، کیر بزرگ و کلفت و بدون انحراف و … داشته باشه که خب من ندارم !

0 ❤️

2019-06-18 11:46:54 +0430 +0430
نقل از: Rebin. عزیزم اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه که چی زدی ؟؟؟؟ یه هفته بعد اولین اکران همتون رو دار رفتین

خب چرا صاحبای شهوانی و سایتای ایرانی از این قبیل اعدام نشدن؟
می تونیم سایت رو از خارج منیج کنیم و همچنین دخترارو با کد یا اسم های بی ربط نامگذاری کنیم
بعدشم با طراحی سایت رو بلاکچین این مشکلات هم کلا حل میشه
راه فرار زیاده

0 ❤️

2019-06-18 11:47:21 +0430 +0430

رو حماقت دختر ها زیادی حساب باز کردی که با از این راه خر بشن
البته دختر خر زیاد میباشد

0 ❤️

2019-06-18 11:48:28 +0430 +0430
نقل از: Mahdi2222222222 من پایه ام.....بدجور.....مثل جانی???

به پسرا هم نیاز داریم ولی خب داوطلب پسر زیاده و چهره پسرا هم احتمالا بلور بشه واسه همین مهم اینه ببینیم آیا دختری داوطلب میشه یا نه !؟

0 ❤️

2019-06-18 11:50:55 +0430 +0430
نقل از: Dr.fuck3r شما خودت به عنوان یک استار و دوستانت شروع کنید با دوست دختراتون ، اگر چوب تو کونتون نکردن بعد از این ماجرا و زنده موندین بقیه ثبت نام میکنیم . در ضمن صنعت پورن دایرکتور عزیز تایین سن نمی کنه رد بندی سنی داره . به امید اینکه فیلماتو ببینیم و به یاد تو مرحوم و الباقی یه دست جلق مشتی بزنیم . ?

و درباره تعیین سن ، شما بری نگاه کنی خیلی از سایتا کتگوری شون تیین هستش الان ؛ ما هم برای شروع قصدمون روی یه ساعت تیین هست مثل تیم اسکیت ، موفوس ، پابلیک ایجنت و …

0 ❤️

2019-06-18 11:52:46 +0430 +0430
نقل از: sniper98
نقل از: Rebin. عزیزم اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه که چی زدی ؟؟؟؟ یه هفته بعد اولین اکران همتون رو دار رفتین

می تونیم سایت رو از خارج منیج کنیم و همچنین دخترارو با کد یا اسم های بی ربط نامگذاری کنیم
راه فرار زیاده

رفیق داری از بازی حرفه ای حرف میزنی !!! اگه قرار باشه قیافه طرف تو فیلم باشه دیگه زندگی کردن تو ایران براش معنی نداره… اگه پول یا اشنا داری تو نزدیک ترین کشوری که صنعت پورن توش آزاده یه کمپانی بزن موردای ایرانی رو زیر آبی رد کن پناهندگیشون جور کن بعد یه کمپانی پورن کاملا امن ایرانی داری ? … صاحب این سایتم خود حکومته وگرنه خیلی وخ پیش جم شده بود ?

0 ❤️

2019-06-18 11:53:35 +0430 +0430
نقل از: diferents رو حماقت دختر ها زیادی حساب باز کردی که با از این راه خر بشن البته دختر خر زیاد میباشد

من کلا این مدل ادبیات رو دوست ندارم ؛ خر کردن واسه چی آخه؟
گفتم که واقعا کار پر ریسکیه
و همین هم جای سوال بود که بدونم کسی از دخترا تا بحال این آرزو و فانتزی رو نداشته؟!

0 ❤️

2019-06-18 11:54:40 +0430 +0430

احسنت بر شما که در سال حمایت از تولید ملی داری از کالای داخلی در این سطح حمایت میکنی،تو جنگ با آمریکا همین که اونا با سوپرای ما جق بزنن یعنی ما پیروز شدیم،اتفاقا اسپانسر هم میتونی بگیری،مثلا سکانسای تو حموم با سردوش سوبان یا استفاده از حوله هنر،یا موقع سکس کفش تن تاک پاشون باشه که خوب تلمبه بزنن
در هر صورت ایده نابیه من از شرایط مورد نظر فقط کیرشو دارم اما متأسفانه خایشو ندارم

2 ❤️

2019-06-18 11:56:50 +0430 +0430
نقل از: Rebin.

راه فرار زیاده

رفیق داری از بازی حرفه ای حرف میزنی !!! اگه قرار باشه قیافه طرف تو فیلم باشه دیگه زندگی کردن تو ایران براش معنی نداره… اگه پول یا اشنا داری تو نزدیک ترین کشوری که صنعت پورن توش آزاده یه کمپانی بزن موردای ایرانی رو زیر آبی رد کن پناهندگیشون جور کن بعد یه کمپانی پورن کاملا امن ایرانی داری ? … صاحب این سایتم خود حکومته وگرنه خیلی وخ پیش جم شده بود ?

دقیقا مشکل همین جاست دیگه ؛ اگه توی یه کشور دیگه دایرکت بشه باز نمیشه گفت ایرانیه ! دور و بر ما هم که همچین کشور آزادی وجود نداره ، فک کنم شاید ارمنستان یکم اینطوری آزاد باشه …
واقعا باید روش فکر کنم که دخترا چطوری امنیت شون حفظ بشه

0 ❤️

2019-06-18 11:59:13 +0430 +0430
نقل از: Kiredoostdashtani احسنت بر شما که در سال حمایت از تولید ملی داری از کالای داخلی در این سطح حمایت میکنی،تو جنگ با آمریکا همین که اونا با سوپرای ما جق بزنن یعنی ما پیروز شدیم،اتفاقا اسپانسر هم میتونی بگیری،مثلا سکانسای تو حموم با سردوش سوبان یا استفاده از حوله هنر،یا موقع سکس کفش تن تاک پاشون باشه که خوب تلمبه بزنن در هر صورت ایده نابیه من از شرایط مورد نظر فقط کیرشو دارم اما متأسفانه خایشو ندارم

🙄 ?
خدا نکشتت دقیقا دنبال یه همچین کامنتی بودم که بگه حمایت از تولید ملی می کنم

1 ❤️

2019-06-18 12:00:40 +0430 +0430
نقل از: Kiredoostdashtani احسنت بر شما که در سال حمایت از تولید ملی داری از کالای داخلی در این سطح حمایت میکنی،تو جنگ با آمریکا همین که اونا با سوپرای ما جق بزنن یعنی ما پیروز شدیم،اتفاقا اسپانسر هم میتونی بگیری،مثلا سکانسای تو حموم با سردوش سوبان یا استفاده از حوله هنر،یا موقع سکس کفش تن تاک پاشون باشه که خوب تلمبه بزنن در هر صورت ایده نابیه من از شرایط مورد نظر فقط کیرشو دارم اما متأسفانه خایشو ندارم

از خنده فرش زیرم جررر خورد 🙄 دمت گرم

0 ❤️

2019-06-18 12:02:40 +0430 +0430

پورن استار گی خواستی درخدمتم ?

0 ❤️

2019-06-18 12:04:24 +0430 +0430

راه فرار زیاده

دقیقا مشکل همین جاست دیگه ؛ اگه توی یه کشور دیگه دایرکت بشه باز نمیشه گفت ایرانیه ! دور و بر ما هم که همچین کشور آزادی وجود نداره ، فک کنم شاید ارمنستان یکم اینطوری آزاد باشه …

به دور از شوخی و مزاح …واقعا فازتو نمیفهمم…

0 ❤️

2019-06-18 12:05:33 +0430 +0430
نقل از: Gayandisheh پورن استار گی خواستی درخدمتم ?

اگه شروعش بگیره صد در صد زیر شاخه های گی و لز و انواع فانتزی های دیگه هم اضافه می کنیم بهش

0 ❤️

2019-06-18 12:08:05 +0430 +0430

راه فرار زیاده

تمام کشورای اروپایی و آمریکایی دارن ، حتی عربا هم دارن ، چرا ما نداریم ؟
قبول داری مردم ترسویی هستیم؟
همین طور که کسی خایه نداره به این حکومت آخوندا اعتراض کنه

0 ❤️

2019-06-18 12:13:21 +0430 +0430

واقعا چند سالت??‍♀️اخ تو ایران

1 ❤️

2019-06-18 12:17:09 +0430 +0430
نقل از: کوس_طلا واقعا چند سالت??‍♀️اخ تو ایران

من 24 سالمه
آره مگه ایران چشه؟!

0 ❤️

2019-06-18 12:19:25 +0430 +0430

راه فرار زیاده

کاملا معتقدم بی خایه ترین مردم و ملت دنیا رو داریم … حداقل تو کوردستان بعضی وقتا یه حرکتایی میبینم دلم خوش میشه … ولی کلی راه و چاه مونده تا به اون مرحله برسه که بتونی کمپانی پورن بزنی تو ایران … که محاله با این نیرو انسانی ایرانو آزاد ببینم

0 ❤️

2019-06-18 12:23:14 +0430 +0430

راه فرار زیاده

کاملا معتقدم بی خایه ترین مردم و ملت دنیا رو داریم … حداقل تو کوردستان بعضی وقتا یه حرکتایی میبینم دلم خوش میشه … ولی کلی راه و چاه مونده تا به اون مرحله برسه که بتونی کمپانی پورن بزنی تو ایران … که محاله با این نیرو انسانی ایرانو آزاد ببینم

اکثرا هم علتش اینه که مشکل بقیه رو مشکل خودمون نمی دونیم و میگیم اصلا به من چه …

0 ❤️

2019-06-18 12:25:00 +0430 +0430

شما میخاین ی سایت مثل براززس ایجاد کنین ک بازیگراش ایرانی باشن؟
حالا چرا فقط درخواست دختر کردین؟
ینی خارجیا بیان بکنن؟
خو ما میایم میکنیم
اگ پسر میخاین من پایه م

0 ❤️

2019-06-18 12:31:03 +0430 +0430
نقل از: Hot_Boy2000 شما میخاین ی سایت مثل براززس ایجاد کنین ک بازیگراش ایرانی باشن؟ حالا چرا فقط درخواست دختر کردین؟ ینی خارجیا بیان بکنن؟ خو ما میایم میکنیم اگ پسر میخاین من پایه م

درباره سوال اولت :
بله دقیقا یه سایت پورن مثل برازرز
و سوال دومت :
خب فکر کنم خودتم موافقی که همیشه بکن (پسر) بیشتر از دختره ! واسه همین من اولش یه تاپیک زدم که آیا دختری پیدا میشه که بخواد این کارو انجام بده یا نه ؟! خب در صورتی که بتونیم 2-3 تا دختر خوب پیدا کنیم صد در صد پسر هم لازم داریم و از بین اونایی که داوطلبن انتخاب می کنیم
اگه تاپیک رو خونده باشی گفتم کاملا ایرانی !
یعنی هم پسر ، هم دختر ، هم لوکیشن ایرانی

0 ❤️

2019-06-18 13:25:26 +0430 +0430

ب دور از شوخی تو ایران نمیشه اینکارارو کرد اشاره ب مدیر شهوانی کردی قطعا ایشون خارج از ایران هستن اینجا امکان اینکارا نیست دوست عزیز اگ پورن با چهره واضح بازی بشه صبح نشده وزارت اطلاعات تو گونی میبرتت کمی فکر کن.ولی درکل مخالف نیستم فکر خوبیه ولی متاسفانه نشدنیه موفق باشی

0 ❤️

2019-06-18 13:30:43 +0430 +0430

یکبار چند تا دانشجو تو شهری که من دانشجو بودم اینکار رو کردن مثل برق گرفتنشون و خبری دیگه ازشون نشد

0 ❤️

2019-06-18 13:44:36 +0430 +0430

این اتفاق بدون شک تو ایران میافته ولی با رفتن این رژیم به نظر من یکم صبر کنی میتونی راش بندازی

0 ❤️

2019-06-18 13:48:03 +0430 +0430

خیلی دوس دارم ببینم محارمم بازی میکنن تو فیلمات

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «